اثاث کشی راحت

 • چگونه یک اثاث کشی و اسباب کشی خوب  و بی دردسر داشته باشیم؟

  ما در باربری تهران و اتوبار تهران یک شعار یا مثل داریم که چندان از واقعیت هم دور نیست این هم این است که 3 بار اثاث کشی کردن و جا به جایی وسایل به اندازه ی یک اتشسوزی بزرگ به شما خسارت خواهد زد و البته این در صورتی است که کسی اثاث کشی و اسباب کشی را انجام دهد که تجربه ایی در این امر نداشته حتی اگر برای بار چندم دست به اثاث کشی بزند. اکثر مردم از اثاث کشی و اسباب کشی می ترسند به گونه ایی که فکر می کنند انقدر کار سختی است که از شنیدن اسم اسباب کشی وحشت می کنند که البته بی دلیل نیز نیست، اما از آن گریزی نیست. در یک اثاث کشی باید کل وسایل و اثاثیه بسته بندی شود ان هم یک بسته ببندی حرفه ایی و خوب که به هیچکدام از وسایل هیچ اسیبی نرسد ,وقتی به این فکر می کنند و ان را تجسم می کنند با خود می گویند این کار تمامی ندارد و کاملا کلافه و سرگردان می شوند. بعد از مرحله خسته کننده بسته بندی و جابجایی نوبت به چیدمان خانه و باز کردن وسایل می رسد.

  باربری تهران

  باربری تهران به شما یاد می دهد که چگونه یک اثاث کشی راحت داشته باشید

  اسباب کشی

  1 . ند هفته قبل از روز اثاث کشی و حمل بار باید به فکر این بود که چگونه باید اثاثیه رو بسته بندی کرد و برای یک بسته بندی خوب چی نیاز است مثلا باید به فکر تهیه کارتن ها گوناگون با اندازه های متفاوت باشید تا وسایل کوچک را داخل کارتن های کوچکتر و وسایل بزرگ رو داخل کارتن های بزرگتر بزارید.

  اتوبار تهران

  وسایل را می خواهید کجا بزارید 

  اثاث کشی
  اثاث کشی
   
  1 . به هنگام بسته بندی وسایل و اثاثیه نام هرر گرروه از وسایل را به تفکیک نوع روی بسته ی ان بنویسید تا به هنگام چیدن در مقصد دچار مشکل نشوید
  2 . کارهای خانه را تقسیم بندی کنید و هر کس ررا مسئول بخشی از خانه نمایید
  3 .اگر برای بسته بندی و جمع و جور کردن اثاثیه تنها هستین و به تنهایی می خواهید اثاث کشی کنید کار را تنها از یک بخش شروع کنید و تا زمانی که آن بخش تمام نشده به سرراغ بخش دیگر یا اتاق دیگری نشوید چون باعث به هم یختگی و دوباره کاری می شوید
  4 . در زمان اثاث کشی قبل از رسیدن اثاث به منزل جدید یکی از افراد خانواده را در منزل جدید بگذارید تا کارگرران را هنگام پیاده سازی اثاثیه و سباب منزل راهنمایی کند تا حدالامکان وسایل را در جای خود بچینند و موجب دوباره کاری نشوند
  5 . وسایلی را که احساس می کنید فعلا نیازی به انها ندارید را داخل انباری بگذارید تا بعد از مرتب سازی وسایل و اثاثیه ی داخل خانه به سراغ انها نیز رفته و اناری را هم مرتب کنید
  6 . چیدمان و چیدن وسایل اشپزخانه را در اولویت قرار دهید زیرا به دلیل زیاد بودن و دست و پا گیر بودن انها موجب اشفتگی می شوند. بهتر است این کار را مادر خانواده انجام دهد
   
   

  باربری

  چند توصیه از طرف باربری تهران برای اثاث کشی راحت

   
   7 . در منزل جدید نیز هر قسمت را به شخصی بسپارید و وسایل شخصی هر کسی را به خودش دهید تا آن ها را به سلیقه خود بچیند. 
  8 . با قراردادن وسایل بزرگ مانند مبلمان و بوفه در گوشه ها از بهم ریختگی محیط خانه جلوگیری کنید و در نهایت بر اساس فضای باقیمانده به بهترین شکل ممکن آن ها را بچینید. 
  9 . وسایل یا لباس های آویز مربوط به کمدها را سریع آویزان کنید تا هم از چروک شدن آن ها و ایجاد دوباره کاری جلوگیری شود و هم خانه جدید زودتر منظم گردد. 
  10 . هیچ وقت بدون مشخص کردن جای وسایل، آن ها را باز نکنید. این کار باعث می شود ماه ها در داخل جعبه های باز شده به دنبال وسایل متفرقه و مختلف بگردید. 
  11 . به هنگام اسباب کشی، وسایل چوبی دارای گوشه های زاویه دار مانند میزها، بیشتر در معرض صدمه قرار می گیرند. لذا برای مراقبت و نگهداری از این قبیل لوازم چوبی، ابتدا روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا حتی پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم بر روی پوشش قبلی قرار دهید. برای این منظور از چسب های محکم نواری استفاده کنید. 
  12 . پیش از اسباب کشی به محل جدید، آنجا را به طور کامل تمیز کرده ، سپس سمپاشی کنید.به این ترتیب با وجود هر نوع حشره احتمالی مبارزه می شود. 
  وسایل شستنی مانند ملحفه ها، رومیزی ها و روکش های رختخواب و … را قبل از اسباب کشی بشویید و شستن آن ها را به بعد از آن موکول نکنید تا در زمان چیدن منزل جدید کارها ناقص نماند و فقط به چیدن بپردازید نه شستشو.
  قبل از حمل وسایل چوبی را با مشمع های محافظ کامل بپوشانید تا در موقع جابجایی صدمه نبینند.
  اگر کودکی در منزل دارید او را به شخصی از خانواده بسپارید تا از جانب او خیالتان راحت باشد و اتاق کودک خود را که زیاد زمان بر نیست بچینید تا با رسیدن شب بتوانید او را در اتاق خود با آرامش بخوابانید.
  اگر همه افراد شاغل هستید حتی مادر خانواده، اسباب کشی را به آخر هفته موکول کنید.
  قبل از بسته بندی وسایل جعبه هایی که می خواهید درون آن ها وسایل بچینید با چسب پهن کف جعبه را به خوبی بچسبانید تا از پارگی آن درز مان حمل جلوگیری کنید.

  چگونه اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشیم؟

  نوشته شده در دوشنبه, 23 اسفند 1395 14:47

شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

  ------------------

  باربری تهران

  باربری شهرستان

  باربری سعادت آباد

  باربری هفت تیر

  باربری زعفرانیه

  باربری جردن

  باربری پاسداران

  باربری فردوس

  کادر مجرب باربری تهران

  باربری تهران و اتوبار تهران با دارا بودن تیمی مجرب از کارگران آقا و خانم باربری و حمل و نقل بار را تبدیل به یک تفریح می کند.این باربری با آموزش کارگران ساده باربری از انها کارگرانی متخصص و ماهر می ساز تا بتوانند در هر شرایطی قابل اعتماد باشند.کارگرانی که در هر شرایط سختی که باشید و بخواهید اثاثیه خانه تان را جا به جا کنید بتواند اعتماد کرد .تعریف این امر که بخواهید کار اثاث کشی و اسباب کشی را به شرکتی بسپارید که دیگر لازم نباشد خودتان حتی بر انجام کار نظارت کنید کاری غیر ممکن به نظر می رسد .اما مما این اطمینان را به شما می دهیم که حتی لازم نیست خودتان در محل حضور داشته باشید کارگران و تیم اجرایی ما در هر منطقه از تهران دارای شعبه می باشد و تنها کافیست با ما در تماس باشید تا از یکی شعب باربری تهران ,باربری شهرستان,باربری سعادت آباد,باربری پاسداران,باربری جردن ,باربری زعفرانیه و باربری فردوس و باربری هفت تیر یا دیگر شعب ما بسته به منطقه و حدوده ی محل سکونتتان در محل حاظر شود و کار اثاث کشی و حمل و نقل بار را از صفر تا صد یعنی از لحظه بسته بندی حرفه ایی اثاثیه تا پیاده سازی اثاثیه و چیدن در خانه جدید برایتان به بهترین نحو ممکن انجام دهد.باربری تهران و اتوبار تهران به ورت مداوم بر شعب خود نظارت کامل داشته و دارد پس از این رو از تمامی شعب خود پشتیبانی و حمایت می کند .شما عزیزان می توانید در هر محدوده از تهران که هستید به شعبه ی نزدیک خود درخواست حمل بار از محل سکونتتان به تمام شهرستان ها را بدهید .تمامی شعب باربری تهران کار حمل بار به شهرستان را از محل سکونتتان انجام می دهید مثلا می توانید درخواست حمل بار از پاسداران به شهرستان,اثاث کشی فردوس به شهرستان,اثاث کشی سعادت آباد به شهرستان,اثاث کشی جردن به شهرستان,اثاث کشی زعفرانیه به شهرستان,اثاث کشی تهران به شهرستان را از این شعب بخواهید.ما به شما اطمینان می دهیم که در سریعترین زمان بهترین خدمات باربری را به شما ارائه می کنیم خدماتی که تا به حال از هیچ شرکتی دریافت نکرده ایید.تنها کافیست با یکی از شعب ما و یا باربری مرکزی تهران تماس بگیرید.

  مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

  پیوندهای مفید

  اتحادیه باربری تهران

  کانون انجمن های صنفی باربری و اتوبار های درون شهری و برون شهری تهران

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایی کشور

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی