اسنپ بار شهرستان

 • باربری اسنپ بار یعنی حمل و نقل و جابجایی آسان اسباب کشی مشتریان عزیز. باربری اسنپ بار شهرستان تنها افتخارش این است که با وجود داشتن سالها تجربه و فعالیت در عرصه باربری در خدمت مشتریانش بوده است.

  خدمات باربری اسنپ بار

  • جمع آوری وسایل های شما و وسایل مورد نیاز بسته بندی

  • بسته بندی اسباب و اثاثیه های مشتریان

  • استفاده از کارتن ها و جعبه های مقاوم

  • انتخاب جعبه با توجه به وسیله مورد نظری که در آن چیده می شود

  • حمل و نقل وسایل به داخل ماشین های ویژه حمل

  • چیدن و مرتب کردن اثاثیه در کامیون ها

  • تخلیه بار در هنگام رسیدن به مقصد

  • چیدن وسایل با توجه به برچسب روی بسته ها در اتاق مربوط به خود

  • در صورت نیاز چیدمان اتاق ها و وسایل ها در جای مربوط به خود

  این موارد خدماتی هستند که اسنپ بار شهرستان برای مشتریانش انجام می دهد و امیدوار است که هرچه بیشتر رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده باشد و جدای از این مسائل از کارشناسان حضوری خود کمک میگیریم و در صورت نیاز آنها را به محل شما میفرستیم تا سوال ها و مشاوره هایی کاملا رایگان را در اختیارتان قرار دهید که بتوانید ایمن تر و سریع تر کارهایتان را به اتمام برسانید.

  کارگران باربری اسنپ بار شهرستان

  باربری اسنپ بار شهرستان با داشتن بیش از 3 دهه سابقه فعال در عرصه باربری و جابجایی دارای پرسنل و کارگرانی مجرب و زبده می باشد که وظیفه کاری خود را به نحو احسن انجام می دهند و مطمئن باشید که اگر اسباب کشی هایتان را به آنها بسپارید بدون کوچکترین آسیب و ضربه دیدگی آنها را صحیح و سالم به مقصد می رسانند چون از این لحاظ مطمئن باشید که  از این کارگران شیفتی نیستند که فقط برای یک یا دو جابجایی به آنها کار داده باشیم بلکه در طی این چند دهه آنها زیر نظر کارشناسان ما آموزش دیده اند و سابقه فعالیت چندین ساله آنها توانسته است آنها را به بهترین کارگر تبدیل کند.

  بیمه حمل بار اسنپ بار شهرستان

  باربری اسنپ بار جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به اثاثیه شما از خدمات بیمه نامه باربری استفاده می کند چون امروزه با وجود خرابی جاده ها ضرورت بیمه نامه بار بیشتر می باشد و برخی از افراد خودشان خواهان استفاده از این بیمه نامه می باشند چون با وجود استفاده از آن می توانند با خیالی آسوده تر اسباب کشی هایشان را انجام دهند.

  ماشین های باربری اسنپ بار

  اسنپ بار دارای انواع ماشین های وانت پیکان , وانت نیسان , وانت سایپا , خاور , کامیونت های سقف دار و بدون سقف , تریلی , VIP  , ده تن و ...هستند که با توجه به نوع و حجم وسایل های شما ماشین مورد نظر را به مقصد می رسانیم.

  ماشین های ویژه باربری
  ماشین های ویژه باربری

  ویژگی های باربری اسنپ بار

  اسنپ یک سرویس همسفر آنلاین است و با وجود پیشرفت در عصر جدید و آسان تر شدن کارها مزیت های زیادی نسبت به باربری ها سنتی دارد.

  نرخ و قیمت باربری اسنپ بار شهرستان

  کلیه نرخ های باربری اسنپ بار بر طبق اعلامیه اتحادیه باربری می باشد که در مدت های زمانی خاص بر طبق تخفیفات اعلامی از باربری شهرستان به مناسبتهای مختلف (مانند تخفیفات ویژه عید فطر , تخفیفات عید نوروز , تخفیفات شب یلدا , تخفیفات مربوط به اواخر تابستان  و...) حتی کمتر از نرخ اتحادیه باربری می باشد.پس با سفارش بار و اثاث کشی از اسنپ بار هم در وقتتان و هم در بودجه تان صرفه جویی نمایید و این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که بیشتر نرخ ها و قیمت هایی که شما می خواهید در اول اسباب کشی برایتان روشن شود به تعداد و اندازه و حجم بارهای شما بستگی دارد و بر اساس شناخت از آن می توانیم نرخی را برای اسباب کشی هایتان مشخص کنیم تا نگرانی در این مورد هم نداشته باشید.

  وظایف رانندگان اسنپ بار

  رانندگان اسنپ بار از راننده های زبده و دوره دیده ای هستند که به جاده ها و وضعیت راه ها در فصول مختلف سال آشنایی کامل دارند و خدماتی از قبیل توجه به چگونه چیدن وسایل در ماشین , توجه به وسایل حساس و شکستنی , دید کلی روی تک تک وسایل , دارای سیستم مسیر یاب و دادن اطلاعات کامل در مورد موقعیت خود به شرکت باربری , حفظ ایمنی در کار و ... را می توانند به بهترین شیوه ممکن انجام دهند. رانندگان ماشین های ویژه حمل باید با استفاده از کمک کارگران تمامی وسایل را به داخل ماشین منتقل کنند و سپس مهار کردن وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آنها را خودشان عهده دار می شوند و این نکته را فراموش نکنید که در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی صحیح است که باید با یک شرکت باربری مطمئن مشورت کنید ولی در واقع اصلی ترین رکن آن نحوه انتقال وسایل شما است که باید توسط راننده جابجا شود.

  باربری اسنپ بار تهران

  باربری اسنپ بار شهرستان تمامی خدمات باربری شهرستان را با بهترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.این فعالیت ها تماما زیر نظر بازرسان باربری تهران می باشد .بازرسان باربری تهران و یا باربری شمال وظیفه ی بازرسی و رسیدگی به شکایات و نظارت بر کیفیت انجام خدمات باربری اسنپ بار را دارند تا هدف اصلی این باربری که جلب رضایت مشتریان است را به بهترین شیوه به ثمر برسانند.تمامی کارشناسان باربری اسنپ بار تهران از کارشناسان کارکشته و دوره دیده ی اتحادیه باربری تهران می باشند که به تمامی زوایای کار اشراف کامل داشته و نیز سعی می کنند در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما عرضه دارند . پس تمام جابجایی های درون شهری و برون شهری خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که آن چیزی که در خور و شایسته شماست را انجام خواهیم داد.تمامی اعضا و تیم باربری اسنپ بار شهرستان در تلاش است تا بدون کمترین استرس و نگرانی به بهترین شیوه اسباب کشی های شما را انجام دهد و رضایت خاطر شما را بیشتر جلب کند.

  اسنپ بار شهرستان
  اسنپ بار شهرستان