شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

باربری تهران - اخبار

 • باربری تهران و اتوبار تهران فرا رسیدن عید نوروز را به تمامی هم میهنان عزیز در تمام کشور تبریک و تهنیت می گوییم.

  به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و نوروز 1396 رهبر معظم انقلاب در رسانه های ملی این سال را گرامی داشته و به تمام هم میهنان عزیز تبریک گفتند.ایشان علاوه بر اشاره ایی به اتفاقات و پستی و بلندی های سالی که گذشت سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی :تولید - اشتغال نامگذاری نمودند امید است تا  سال اقتصد مقاومتی : تولید و شتغال را سالی پر از پیروزی ها و فتح قله های افتخار ببینیم.

  در ادامه بیانات رهبر معظم انقلاب را مرور می کنیم.

  بیانات  و پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶

  رهبری

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» نام‌گذاری کردند.

  به گزارش ایسنا، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

  بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم
  یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.
  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعلِها وَ بَنیها.(۱)

   میلاد مبارک حضرت فاطمه‌ی زهرا، صدّیقه‌ی کبریٰ (سلام‌الله‌علیها) را و عید نوروز را به همه‌ی شما هم‌میهنان عزیز تبریک عرض میکنم. عیدتان مبارک باشد هم‌میهنان عزیز، ملّت بزرگ ایران، جوانان عزیز، قشرهای گوناگون مردم! و بویژه تبریک عرض میکنم به خانواده‌های عزیز شهیدان و جانبازان و ایثارگران و همچنین به همه‌ی ملّتهایی که با عید نوروز آشنا هستند و آن را گرامی میدارند.

   خدای متعال را بر این فرصت سپاس میگویم که یک بارِ دیگر توفیق داد عید نوروز را به شما ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ امیدواریم که سالِ بسیار خوب و مبارک و بابرکتی و همراه با امنیّت و رفاهی در انتظار ملّت ایران باشد و سال ۹۶، ان‌شاءالله سال خوشی برای همه‌ی ملّت ایران و برای مسلمانان جهان باشد؛ همه‌ی خانواده‌های ایرانی، همه‌ی ایرانیان عزیز ان‌شاءالله در این سالی که در این لحظه آغاز شد، مشمول لطف و رحمت و برکت الهی باشند.

   اگر بخواهیم یک ارزیابی‌ای بکنیم از سالی که گذشت -سال ۹۵- باید بگوییم آن سال هم مثل همه‌ی سالهای دیگر شادی‌ها و غمهایی داشت، تلخی‌ها و شیرینی‌هایی داشت؛ منظور تلخی‌ها و شیرینی‌های مربوط به ملّت است، مسائل شخصی مورد نظر نیست. هم شیرینی داشتیم در سال گذشته، شادی داشتیم که این شادی‌ها مربوط است به عزّت ملّی، امنیّت ملّی، همّت جوانانه در میان ملّت ایران و حرکات مؤمنانه‌ی فراگیر در همه جای کشور؛ هم تلخی‌هایی داشتیم که عمدتاً مربوط به مسائل اقتصادی و اجتماعی است که اشاره‌ای به آنها خواهم کرد.

   عزّت ایران و ملّت عزیزمان در سال ۹۵ در سراسر سال مشهود بود؛ از آغاز سال تا پایان سال. دشمنان ما در همه جای دنیا اعتراف کردند به اقتدار ملّت ایران، به عظمت ملّت ایران؛ هویّت ملّت ایران خودش را در سراسر قضایای گوناگونِ این سال نشان داد. با یک بی‌احترامی‌ای که از سوی رئیس‌جمهور آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران شد، مردم، پُرشور و با حمیّت و غیرت در روز بیست و دوّم بهمن پاسخ آن را دادند؛ در روز قدس، در ماه مبارک رمضان، اجتماع عظیم مردم، هویّت و هدفهای این کشور را به همه‌ی دنیا نشان داد.

   امنیّت کشور در این محیط پُرتلاطم منطقه‌ای بلکه بین‌المللی، یک شاخص بسیار عمده و بزرگی برای ملّت ایران بود. امروز اطراف ما، کشورهایی که همسایگان ما هستند: از شرق کشور و جنوب شرقی کشور، تا شمال غربی کشور، کشورها دچار ناامنی هستند، منطقه دچار ناامنی است، ملّت ایران بحمدالله در طول سال یک امنیّت پایدار را تجربه کرد.

   همّت جوانانه‌ای که من اشاره کردم، ناشی از مشاهده و اطّلاع از فعّالیّتهای هزاران گروه جوان در سرتاسر کشور است، که به فعّالیّتهای پُرشور خود، چه در زمینه‌های علمی، چه در زمینه‌های فرهنگی، چه در زمینه‌های ورزشی، چه در زمینه‌های تولیدی، سرگرم هستند و اشتغال دارند، کارهای نو و ابتکارهای نوی را دارند ارائه میدهند و برای آینده‌ی کشور ذخیره فراهم میکنند.

   حرکات مؤمنانه‌ای که اشاره کردم، مراد، جلسات دینی پُرشور و گرم و گیرایی است که در سرتاسر سال وجود داشت؛ مربوط به مسائل ائمّه (علیهم‌السّلام)، مربوط به مسائل مهمّ دینی، از اعتکافها و عبادتها و ماه رمضان و پیاده‌روی اربعین و جلسات مهمّ عاشورا و دهه‌ی محرّم؛ اینها نقاط مثبت و شادی‌آفرین کشور ما و برای ملّت ما است.

   تلخی‌ها و سختی‌ها عمدتاً مربوط به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است؛ طبقات متوسّط و ضعیف در طول سال درگیر این مشکلات بودند و همچنان هستند؛ چون از وضع مردم مطّلع هستم، لذا تلخی را با همه‌ی وجود حس میکنم؛ تلخی کامِ مردم، بخصوص مردمِ ضعیف و فرودست و طبقات ضعیف که مربوط به مسائل اقتصادی و مشکلات اقتصادی است، مثل گرانی، مثل بیکاری، مثل آسیب‌های اجتماعی که آنها هم عمدتاً منشأ اقتصادی دارند؛ مثل تبعیض‌ها و نابرابری‌ها.

   خب، همه‌ی ما مسئولیم؛ هم پیش خدای متعال، هم پیش ملّت بایستی پاسخگو باشیم. من در سال «اقدام وعمل» -که سال ۹۵ بود- از مسئولین محترم خواستم که ستادی برای اقدام و عمل تشکیل بدهند و تشکیل دادند؛ کارهای خوبی هم خوشبختانه انجام گرفت که گزارش آن را به ما دادند؛ لکن آنچه انجام گرفته است، با آنچه مورد انتظار مردم و مورد انتظار ما است، فاصله‌ی زیادی دارد. در سخنرانی(۲) توضیح خواهم داد که بعضی از شاخصها و آمارهایی که ارائه میشود از مقامات مسئول، آمارهای مثبتی است؛ بعضی هم که از طرف خود مسئولین ارائه میشود، آمارهای منفی است؛ اینها را در مجموع بایستی مشاهده کرد.

   اقتصاد مقاومتی یک مجموعه است؛ این مجموعه اگر فقط در زیر نام اقتصاد مقاومتی مورد توجّه قرار بگیرد، ممکن است چندان منشأ اثر نباشد؛ من علاج را در این میبینم که این مجموعه را به نقاط مهم تقسیم کنیم و برای هر نقطه‌ی کلیدی و مهمّی یک فصلی از زمان را قرار بدهیم، و از مسئولین و افراد شاخص و از آحاد مردم بخواهیم که همه‌ی همّت خود را بر روی آن نقاط کلیدی متمرکز کنند؛ به نظر من علاج در این است که این نقطه‌ی کلیدی را امسال درست شناسایی کنیم. به اعتقاد من این نقطه‌ی کلیدی عبارت است از تولید، تولید داخلی؛ و اشتغال و عمدتاً اشتغال جوانان؛ اینها آن نقاط کلیدی اصلی است. اگر ما توانستیم روی این دو نقطه متمرکز بشویم و کارها را بر این اساس برنامه‌ریزی و دسته‌بندی بکنیم، تصوّر این است که کار به‌میزان زیادی جلو خواهد رفت و موفّقیّتهای چشمگیر و محسوسی پیش خواهد آمد. من در سخنرانی ان‌شاءالله خصوصیّاتی را که بر این دو نقطه‌ی کلیدی و اساسی مترتّب است توضیح خواهم داد؛ لذا من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند. مطالبه‌ی من و مطالبه‌ی مردم از مسئولین عزیز و محترم این است که بر روی این دو نقطه متمرکز بشوند و کارها را با برنامه‌ریزی انجام بدهند و ان‌شاءالله در پایان سال نتایج آن را بتوانند به مردم گزارش کنند.

   امیدواریم که همه‌ی شما در تحت عنایات حضرت بقیّةالله (ارواحنا فداه) و با دعای ارواح مطهّر شهیدان و امام بزرگوار، سال شاد و خوش و همراه با امنیّت و رفاهی را برخوردار باشید و با خود داشته باشید.

  والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته

  ---------------------------------------------

  خبرگذاری باربری تهران و اتوبار تهران

 • باربری تهران - کشف منبع نیروی فوق العاده

  به گفته ی کارشناسان باربری تهران و اتوبار تهران و بهترین باربری تهران منبع این انفجارهای رادیویی موضوعی است که ذهن دانشمندان را به خود مشغول کرده است. دانشمندان هارواد منبع آن ها را یک تکنولوژی مترقی اجنبی می دانند.به گزارش کلیک، نامگذاری انفجارهای رادیویی به دلیل مدت زمان اختصار آنهاست که کمتر از ۵ میلی ثانیه است، منبع این انفجارهای درخشان پر انرژی پیگیری می شود لغایت زمانی که دانشمندان را خسته می کند و آن ها را از پژوهش بیشتر در این مقوله مفتوح می دارد. امروزه محققان فیزیک نجومی از مرکز اسمیتسونیان هاروارد مطرح کردند که این انفجارات می توانند یک منشاء مصنوعی داشته باشند که این سرآغاز می تواند از فرستنده های خارجی باشد که به اندازه سیاره هستند و برای انرژی رسانی به فضاپیمای بین ستاره ای می باشند.انفجارهای رادیویی سریع (FRB) برای اولین بار در سنه ۲۰۰۷ در رصدخانه پارکس در استرالیا کشف شدند. مکشوف های اولیه پرتو دادند که FRB رویدادهایی تصادفی اند که از کهکشان های بعید برپایی می شوند، طبق فرضیات بعضی از آنها این انفجارات، نتیجه رویدادهای کیهانی وابسته به دگرگونی ها عظیم مثل فرو رفتن در سیاهچاله ها یا یک ابرنواختر عظیم می باشند.

  اثاث کشی تهران

  اما در سال ۲۰۱۵ یک ستاره شناس از دانشگاه مک جیل ۱۱ پکش را کشف کرد که نه تنها از یک مکان یکسان نشات نگرفته بودند بلکه در حال تکرار بودند. تکرارهای اغلب FBR در سال ۲۰۱۶ کشف شد، که گذرگاه آن ها به طرف کهکشان کوتوله ناچیز نور بود که ۳ بیلیون سال نوری با ما فاصله داشت.تفکرات متفاوتی در مورد منبع این پدیده های شگفت هستی دارد. اوی لوئب و مناسوی لینگام از مرکز اسمیتسونیان هاروارد شایستن دیگری را مطرح کردند: فناوری پیشرفته اجنبی به شکل یک فرستنده رادیویی انرژی خورشیدی. این پرتوهای روشنایی می توانند به بادبان غول پیکر نوری در یک سیستم نیروی محرکه فوتونی انرژی رسانی کنند، و کشتی های فضایی یا کاوشگرها را با سرعت نور از وسط فضای بین ستاره ای عبور دهد.سیستم از دو جزء مجزا ساخته شده است، نخستین جزء وسیله فرآوری انرژی ستاره به وسیله آرایه های فتوولتائیک است. دومین جزء یک فرستنده پرتو رادیو موجی راستین است که به بادبان های نوری انرژی می دهد، و انرژی برای تولید پرتو از ستاره بدست می آید.انرژی منتشرکننده نشانه یا فرستنده به وسیله انرژی ستاره فراهم می شود، ولی این انرژی توسط جایگزین های دیگر هم می تواند تامین شود. همانگونه که نور به زمین می رسد FRB هم ترشح کننده انرژی از چنین سیستمی است، این بدان معناست که دست موزه باید به اندازه کافی کبیر (دوبرابر قطر زمین) باشد. وسیله باید بخش بزرگی از سطح سیاره را پوشش دهد، و طبق گفته لینگام منتشرکننده همچنین می تواند یک ساختار شناور آزاد مصنوعی مانند کره دایسون باشد.دلیل برگزیدن این اندازه آن است که بتواند سهم برداری مفیدی از انرژی ستاره داشته باشد و از آب به عنوان سردکننده استفاده کند. اگر منتشرکننده کوچک تر بود باید گرمای شدیدتری را متحمل می شد و فلذا سخت تر می توانست خنک شود.

  بهترین باربری تهران

  همچنین اگر منتشرکننده کوچک تر بود، فضای کافی برای سهم برداری از انرژی ستاره و انرژی رسانی به اثر هستی نداشت. سردکننده می تواند بخشی از وسیله انتشار اثر باشد، مانند لیزرها که از آب به عنوان سردکننده کاربرد می کنند.حدس و دودلی آگاهانهمحققان می گویند کل این ها کمینه طبق قوانین فیزیک در حوزه احتمالات است، حتی اگر ما فوق توانایی های فنی ما باشد. برخی از محققان بر این باورند که هر چه موعد جلوتر رود این احتمالات تفریق می یابند.محققان در حال آماده به اندازه مثال حقیر و تواناییشان در کشف FRB اندک شده اند. کمیابی FRB هنوز واقعا مشخص نیست، محققان تنها تعداد انگشت چندی از آن را کشف کردند، ولی بیشترین بازدیدها برای یافتن این رویدادها فقط در بخش کوچکی از آسمان چهره گرفته است. اگر به کل آسمان برون یابی زده شود، باید تعداد زیادی FRB در روز وجود داشته باشد، اما مقدار ریزبین آن مشخص نیست. تعدادی از آزمایشات بازپسین در جستجوی این مقدارها هستند.براساس تفکر لینگام و لوئب در باره اجنبی بودن منشاء، هر احتمالی باید بررسی شود و لزومی ندارد که اهمیت آن بررسی شود. از عقیده آن ها این منشاء فیزیک نجومی نباید نادیده گرفته شود، و احتمالا رویدادهای نجومی مایه FRB می شوند. این گونه گمان و دودلی آگاهانه جستار جالبی است در حالی که هنوز در باره آن دودلی وجود دارد.

  باربری تهران,اتوبار تهران,اثاث کشی تهران,حمل بار تهران,بهترین باربری تهران و بهترین توبار تهران

 • باربری تهران - اتوبار تهران - توقف دسترسی به اکانت مایکروسافت

  زمانی که به کمک اکانت مایکروسافت خویش وارد ویندوز 8، ویندوز 10 یا سایر دستگاه‌های مایکروسافت مانند ایکس باکس می‌شوید این دستگاه‌ها به حساب شما متصل می‌شوند. اگر می‌خواهید دستگاهی قدیمی را که دیگر آن را در اختیار ندارید از حساب کاربری خویش حذف کنید باید به صفحه مخصوص مدیریت اکانت مایکروسافت وارد شوید.ویندوز 8 و ویندوز 10 به کاربر دستور ورود به سیستم را از راه اکانت مایکروسافت یا یک حساب محلی می‌دهند. برتری به کارگیری اکانت مایکروسافت این است که به‌ واسطه آن می‌توانید به دانلود برنامه از فروشگاه ویندوز بپردازید، اغلب تنظیمات کامپیوتری خود را بین کامپیوترهای مختلف‌ خویش همگام کنید و به عبارتی کامپیوتری را که از آن بهره‌گیری می‌کنید به حساب کاربری خویش متصل کنید. چه بسا این امر برای بسیاری از کسان بی‌ اهمیت باشد، ولی برای بعضی دشوار برپایی خواهد کرد.

  باربری

  برنامه‌هایی را که از فروشگاه ویندوز دانلود می‌کنید می‌توانید بر 10 دستگاه مختلف نصب کنید. چه بسا این تعداد بسیار به نظر برسد اما این دستگاه‌ها می‌تواند دربرگیرنده دستگاه‌های باستانی که سایر از آن‌ها کاربرد نمی‌کنید هم بشود. اگر دستگاهی دارید که هنوز هم می‌خواهید آن را نگه‌ دارید ولی برنامه‌های نصب‌شده بر آن را پاک‌ کنید می‌توانید به‌ جای حذف کردن کامل برنامه، مجوز دریافت آن برنامه از فروشگاه ویندوز را حذف کنید.اگر می‌خواهید رایانه کهنه خود را بفروشید یا حتی بعید بیندازید، بهتر است که پیش درآمد آن را از حساب کاربری مایکروسافت خود حذف کنید. اگر بخواهید گوشی ویندوز فون خویش را بفروشید، باید نخست دستگاه را از حساب کاربری حذف کنید لغایت صاحب جدید بتواند از قابلیت‌هایی همانند Find My Phone که می‌تواند به کاربر در پیدا کردن گوشی گم‌ شده‌اش کمک کند، سهم ببرد.

  اتوبار

  هر دستگاه حائز ویندوز 10 که همگام‌سازی یا Sync را در آن فعال کرده باشید، بک‌ آپ‌های گرفته‌شده را در حساب OneDrive ذخیره می‌کند. این بک‌ آپ‌ها فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند، ولی اگر از گونه رایگان حساب OneDrive استفاده می‌کنید ذره‌ذره فضا اهمیت خواهد داشت. حذف کردن یک دستگاه، بک‌ آپ‌های مربوط به آن را هم منزه خواهد کرد.برای حذف کردن یک دستگاه از حساب خود، مرورگر اینترنت را بازکرده و به این لینک وارد شوید. بر منوی Devices کلیک کرده و Your Devices را برگزیدن کنید. صفحه Your Devices تمام دستگاه‌هایی را که در حساب شما ثبت‌ شده باشند نشان می‌دهد. هم‌چنین می‌توانید فقط به تماشا دستگاه‌هایی که برنامه و بازی، موسیقی یا فیلم و سریال دارند بپردازید. دستگاه‌هایی را که می‌خواهید حذف کنید از این فهرست پیدا کنید.

  باربری تهران

  اگر دستگاه‌هایتان را به‌ خوبی نام‌گذاری کرده باشید پیدا کردن دستگاه موردنظر احتمالا آسان است. توجه کنید که هر ورودی مدل دستگاه‌هایی که ویندوز بر آن‌ها نصب‌شده، نوع ویندوزی که بر آن‌ها نصب‌شده و در صورتی که سرویس مکان را فعال کرده باشید موعد و مکانی را که پسینیان بار رایانه صریح شده اثر می‌دهد.وقتی دستگاهی را که می‌خواستید پیدا کردید، فقط کافی است که بر Remove در سمت راست صفحه کلیک کنید.در صفحه اخطا عبارت I’m ready to remove this device را گزینش کرده و بعد بر Remove کلیک کنید. یک صفحه تایید به شما نشان می‌دهد که دقیقا در چه تاریخ و زمانی، چه دستگاهی را حذف کرده‌اید. حالا Back to devices را گزینش کنید.کار شما به فرجام رسیده است. حذف کردن یک دستگاه از حساب کاربری مایکروسافت شغل ساده‌ای است اما بهتر است که چند وقت یک‌ بار فهرست دستگاه‌ها را چک کنید تا آن را به‌روز نگه‌ دارید. حذف کردن دستگاه‌های کهنه از لیست که دیگر به آن‌ها دسترسی ندارید، مایه می‌شود که کسی به کمک آن دستگاه‌ها به حساب کاربری شما دسترسی پیدا نکند و دیگر به محدودیت 10 دستگاه برای نصب برنامه‌ها و بازی‌هایتان نرسید.

 • باربری تهران - اتوبار تهران و طریقه ی نصب واتس اپ روی تب لت

  همان طور که احتمالا می دانید در حالت عادی نمی طاقت پیام رسان واتس اپ را بر روی آیپد نصب کرد. در این مطلب ما روشی را به شما تعلیم می دهیم که حتی بدون جیلبرک کردن دستگاه خویش بتوانید از واتس اپ بر روی آیپد بهره‌گیری نمایید.کلیک – واتس اپ در حال حاضر احد از دوست داشتنی ترین پیام رسان ها است که بدست میلیون ها کاربر برای ارسال و اخذ پیام ها از طرف  دوستان و اعضای خانواده، ارسال تصاویر و ویدیوها و هم چنین برقراری تماس صوتی و تصویری به کار می رود. همانند سایر اپلیکیشن های پیام رسان که احتیاج به شماره تلفن دارند، واتس اپ فقط برای آیفون ساخته شده است و بدست دستگاه های دیگر مثل آیپد حمایت نمی شود.البته اگر دستگاه شما جیلبرک شده باشد برآیند اینکه می توانید به راحتی واتس اپ را با استفاده از توییک هایی که در Cydia موجود است بر روی آیپد نصب نمایید. خوشبختانه حتی اگر دستگاه شما جیلبرک نشده باشد، هنوز یک گذرگاه برای نصب واتس اپ بر روی آیپد هستی دارد. در واقع شما می توانید با استفاده از نسخه ویرایش شده واتس اپ که ++WhatsPad نام دارد و برای آیپد طراحی شده است این کار را انجام دهید.

  در این مطلب آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چطور ++WhatsPad  را دانلود کرده و بر روی آیپد خود نصب کنید.دانلود و نصب واتس اپ بر روی آیپد با استفاده از ++WhatsPad

  گام اول اتوبار :

  با استفاده از رایانه خود++WhatsPad IPA را دانلود نمایید.

  گام دوم باربری:

  علاوه بر این شما برای نصب ++WhatsPad به Cydia Impactor بیچارگی دارید. شما می توانید برای دانلود نسخه های گوناگون مک، ویندوز و لینوکس از راه این لینک آن را دانلود کنید.

  گام سوم باربری تهران و اتوبار تهران :

  با به کارگیری کابل یو‌اس‌بی آیفون خویش را به کامپیوتر وصل کرده و Cydia Impactor را باز کنید.

  گام چهارم اتوبار تهران :

  همانطور که در تصویر ذیل نشانه دیتا شده است ++WhatsPad را کشیده و در محیط نرم انگیزه ها Cydia Impactor خلاص کنید.

  گام پنجم اتوبار:

  پس از این کار از شما درخواست آیدی و رمزعبور می شود که این آیدی و رمزعبور به دستگاه اپل شما به منظور یک استشهاد پناه دادن هویت برای ورود ارسال می گردد. اگر شما مایل به استفاده از آن نیستید می توانید خودتان یک آیدی اپل ساخته و به جای آن بهره‌گیری کنید.

  گام ششم باربری:

  پس از این که آیدی اپل خود را وارد نمودید، Cydia Impactor آغاز به نصب ++WhatsPad  بر روی دستگاه شما خواهد کرد. بعد از این که فرایند نصب به پایان رسید، شما باید آیکن واتس اپ را در صفحه هوم خویش تماشا کنید.

   

  گام هفتم باربری تهران:

  در این مرحله وارد اپلیکیشن شده و به گذرگاه ذیل بروید:Settings > General > Profilesبرای برخی از کاربران این راه شدنی است با Device Management یا Profile & Device Management نامگذاری شده باشد.

  گام هشتم باربری تهران:

  بر روی پروفایلی که شامل آیدی اپل شما می شود کلیک کنید، سپس دکمه Trust را بفشارید.گام نهم: به صفحه هوم بازگردید و اپلیکیشن را اجرا کنید. اگر توانستید ++WhatsPad را بدون هیچ نوع خطا یا مشکلی مفتوح کنید این بدان معنا است که این اپلیکیشن به راستی نصب شده است.تبریک می گوییم. اکنون شما می توانید از واتس اپ بر روی آپید خویش به قصد ارسال و گرفتن پیام ها از مخاطبین خویش بهره‌گیری نمایید. متعلق به جایی که این اپلیکیشن به چهره اورجینال برای آیپد تهیه نشده است شدنی است در اثناء به کارگیری آن با مشکلاتی هم چون گرفتن پیام ها با تاخیر، اخذ نکردن نوتیفیکیشن و غیره روبرو شوید.توجه: به خاطر داشته باشید که این اپلیکیشن پس یک هفته به چهره خودکار هنگ خواهد کرد. فلذا شما باید دوباره با به کارگیری Cydia Impactor آن را نصب کنید.

 • باربری تهران - اتوبار تهران -نوکیا

  نوکیا در سنه 2016 به جهت چشم وهمچشمی بهتر با شرکت‌هایی همچون هوآوی، در صنعت شبکه‌های زیرساختی شرکت ساز و برگ مخابراتی فرانسوی به اسم Alcatel-Lucent را خریداری کرد. در پیوستگی تازه با تک شات به اتفاق باشید.

   باربری تهران - توضیح گوشی موبایل

  اگر اطلاعاتی ناچیز در ارتباط با بازار موبایل داشته باشید، به طور قطع اسم آلکاتل به گوشتان خورده است، برندی که در حتماً قابل قبولی مشتریان و بازار خودش را دارد. ولی بعدا و زمانی که نوکیا اعلام کرد مالکیت Alcatel-Lucent را به دست گرفته است.مشخص شد که برند آلکاتل جزو دارایی‌های آن کمپانی فرانسوی بوده است. پر واضح است که، پس از کسب ازآنش آلکاتل توسط نوکیا، این برند در دنیای گوشی‌های هوشمند به نوکیا تعلق می‌گیرد. با اینحال، این کمپانی فنلاندی سال پیش، بعد از خرید این برند هیچ توضیحی درباره آن در رسانه‌ها منتشر نکرد.اخیرا نوکیا تایید کرد که زمان کسب ازآنش Alcatel-Lucent، برند آلکاتل را نیز به تصاحب خود در آورده است؛ شرکتی که تحت لیسانس یک شرکت چینی به اسم TCL بود. این کمپانی چینی وانگهی لیسانس گوشی‌های بلک‌بری را نیز در برگزیدن دارد.

  اتوبار

  برند آلکاتل تحت نام Alcatel-Lucent لیسانس ارائه‌ی خدماتش را برای گوشی‌های هوشمند و دستگاههای شرکت TCL در کمر بستن کمپانی TCL قرار داده بود؛ قراردادی که در پایان سال 2024 آخر می‌یابد. زمانی که نوکیا در سال 2016 مالک دارایی‌های Alcatel-Lucent شد، پیمان نامه تنظیم شده مالکیت لیسانس‌های فروخته شده‌ی آن شرکت را نیز در بر داشت.بیانیه‌ی فوق از طرف کمپانی نوکیا است که در آن اعلام شده است کمپانی TCL می‌تواند گوشی‌های هوشمند آلکاتل و تبلت‌های این کمپانی را برای هفت سال دیگر تحت لیسانس این کمپانی به فروش رساند.ین را نیز باید بگوییم که، نوکیایی که از آن گفتگو می‌کنیم همان شرکتی نیست که به تازگی نوکیا 6، نوکیا 5، نوکیا 3 و نوکیا 3310 را شناسایی کرد. الان گوشی‌های نوکیا توسط کمپانی بین‌المللی HMD ساخته می‌شود - شرکتی که حق امتیاز فروش گوشی‌های برند نوکیا را خریداری کرده است.

 • باربری تهران و اتوبار تهران - آیا پیامک تماس بی پاسخ هزینه دارد؟

  طی روزهای ماضی پیامی در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن اعلام می‌شود که در چهره پرکار بودن سرویس تماس‌بان برای مشترکان همراه اول، هر بار هزینه‌ای معادل ۴۰۰ تومان به حساب مشترک قصد می‌شود. در پیوسته خبر با تک شات همراه باشید.

  فضای مجازی طی سال‌های بازپسین شرایطی ایجاد کرده الی در موارد متعدد رسانه‌های غیر رسمی و افراد اطلاعات مختلفی را با شهروندان به اشتراک گذاشته و برخی مواقع حتی توضیح کنند، اما به هر چهره آگاهی یافتن از میزان صحت این اخبار نیز دشواری‌های خاص خویش را داشته و همواره نمی‌توان به صحت و سقم این اطلاعات مطمئن بود.

  به تازگی نیز در این محیط‌ خبری منتشر شده و بر مبنای آن به مشترکان تلفن به اتفاق آگاهانیدن دیتا شده که به کارگیری سرویس تماس‌بان هر بار هزینه‌ای ۴۰۰ تومانی برای مشترک به دنبال دارد.

  باربری در تهران

  در متن این پیام آمده است:

  قابل توجه مشترکان همراه اول؛ در صورت فعال بودن سرویس تماس بان (اعلام تماس بی پاسخ) به ازای هر اعلام مبلغ ۴۰۰ تومان به عنوان خدمات بر پایه درونمایه در رسید موبایل شما لحاظ می‌شود و شما می‌توانید با ارسال عدد صفر به شماره ۹۹۱۴ از فعال بودن آن اطلاع یافته و با ارسال شماره پنج به ۹۹۱۴ آن را غیر فعال کنید.

  در پایان این پیام هم این طور خواسته شده که با آگاهی رسانی به سایر دوستان خود از استحصال میلیاردی ماهانه مخابرات از رسید موبایل‌ها بازداری کنید.

  اما مراجعه به سایت به اتفاق نخست اطلاعاتی در ارتباط با سرویس تماس‌بان در گزین کردن مشترکان پیمان می‌دهد. بر روی این سایت آمده است:

  باربری

  تماس بان اسم سرویسی از همراه اول است که به مشترکین پروانه می دهد از تماس های رسیده خویش در زمانی که در دسترس نیستند، آگاهی حاصل کنند. این سرویس این سوژه را با پیامک به شما اعلام می کند، ولی در متن پیام خود تنها شماره تماس گیرنده را درج می نماید.

  پیگیری جستار از سوی همراه اول هم گویای آن است که سرویس اسم دستگیر فاقد هر گونه هزینه محسوب شده و کاملا مجانی است و اپراتور از ارسال پیام تماس‌های از دست رفته سودی نمی‌برد و مشخص نیست به چه دلیل و انگیزه‌ای چنین پیامی در فضای مجازی منتشر شده است.

   

 • باربری تهران - بهترین روش اسکن کردن

  اسکن کردن متون و تصاویر بوسیله گوشی تلفن همراه، احد از مواردی است که شدنی است برای برخی کاربر‌ها بسیار باره کاربرد پیمان بگیرد. خوشبختانه روش‌های راحت زیادی وجود دارد لغایت بتوان صفحات و عکس‌ها را با بی گمان یک دستگاه اسکنر بصورت مجزا، برای اسکن کردن صفحات در حجم زیاد زیاد مناسب‌تر خواهد بود. اما بوسیله یک اسمارت‌فون نیز می‌توان الی حدودی این کار را اتمام داد. البته اگر از اپلیکیشن‌های صحیح و مناسب برای این منظور کاربرد کنید، نتیجه از آنچه که فکر می‌کنید بهتر نیز خواهد شد. در پیوسته این مقاله با ما به اتفاق باشید تا بعضی از این برنامه‌ها را با هم بازبینی کنیم.بهترین شیوه برای اسکن کردن متون در اندروید: به کارگیری Google Driveاگر از یک گوشی یا تبلت اندرویدی کاربرد می‌کنید، بهترین گذرگاه برای اسکن نوشته‌ها، Google Drive است. اگر لغایت کنون از این برنامه استفاده نکرده‌اید، آن را دانلود کرده و نصب کنید.اسکن کردن یک متن در قالب یک فایل PDF در سیستم عامل اندروید

  با کلیک بر روی علامت “+” در گوشه ذیل و سمت راست برنامه، می‌توانید بصورت سر راست متن مورد عقیده خود را در Drive اسکن کنید.

  در منوی نما شده بر روی گزینه “Scan” کلیک کنید.هنگامی که برای اسکن کردن متن مورد عقیده آماده بودید، بر روی دکمه آبی رنگ ذیل صفحه بزنید. اگر دوربین دستگاه شما به پیکان مجهز است، می‌توانید متعلق به برای درمان روشنایی متن اسکن شده سهم بگیرید. آیکون مربوط به روشن کردن پیکان را می‌توانید در سمت چپ دکمه آبی رنگ مشاهده کنید. اگر گوشی شما فلش نداشته باشد، این آیکون نیز در برنامه هستی نخواهد داشتتمام اسکن‌ها در قالب فایل‌های PDF در Drive اندوخته می‌شوند. پس از آخر اسکن، سه انتخاب پیش روی شما پیمان خواهد گرفت:

   

  برای اسکن کردن صفحات اغلب می‌بایست بر روی علامت “+” کلیک کنید.

  اگر از کیفیت اسکن خوشنود نیستید و می‌خواهید مجددا این شغل را انجام دهید، بر روی علامت دایره‌ای شکل در ذیل صفحه کلیک کنید.

  اگر کیفیت اسکن مطلوب است و متن دیگری برای اسکن وجود ندارد، بر روی علامت تیک کلیک کنید لغایت صفحه یا صفحات اسکن شده در Drive آپلود شوند.شما در ضمن می‌توانید یک سری تنظیمات جزیی بر روی تصویر اسکن شده سپریدن دهید. در بالا و سمت راست صفحه برنامه، سه علامت تماشا می‌شود که یک سری گزینه‌ها در پسندیدن شما پیمان می‌دهند.

  استفاده از برنامه Scannable بسیار ساده است. گوشی خود را روی متنی که منظور اسکن کردن آن را دارید، بگیرید. بدون اینکه دربایستن به فشردن دکمه یا کلید خاصی داشته باشید، برنامه بصورت خودکار شغل اسکن کردن متن را اتمام می‌دهد. نوشته به رنگ آبی درخواهد آمد و یک دایره سفید رنگ که اثر دهنده میزان ترقی عملیات است در وسط صفحه، نمایش داده می‌شود. هنگامی که این دایره سفید رنگ کامل شود، اسکن سرانجام مکشوف است.اگر می‌خواهید اسکن متن بصورت خودکار سپریدن نشود و شما خودتان این پیشه را سپریدن دهید، بر روی علامت “…” در صفحه برنامه کلیک کنید تا منو تنظیمات برنامه نشانه داده شود. در این تقدیر در پایین گزینه “Capture” بر روی گزینه “Auto” کلیک کرده و آن را به “Manual” تغییر دهید.دکمه دریافت عکس در پایین صفحه برنامه اضافه می‌شود که به شما پروانه می‌دهد بصورت دستی شغل اسکن را انجام دهید. با کلیک بر روی علامت “X” در پایین صفحه، تنظیمات به حالت خودکار باز می‌گردد.اگر در شرایط نوری گوناگون عملیات اسکن کردن متون را انجام می‌دهید، می‌توانید تنظیمات مربوط به نور تصویر را از سرنوشت “Light” تغییر دهید.صفحاتی که اسکن می‌کنید، در ذیل صفحه برنامه نمایش دیتا می‌شوند. برای حذف کردن هر یک از این تصاویر، بر روی آن کلیک کرده و نگه دارید، سپس آن را به سمت بالا بکشید تا ناپدید شود.اگر بر روی آیکون سطل زباله کلیک کنید، هر چیزی که اسکن کرده‌اید منزه خواهد شد.

  اخبار فناوری باربری تهران

  ابزاری که در سمت چپ این سه آیکون هستی دارد، افزار برش است. در میان آیکونی همانند به پالت نقاشی مشاهده می‌کنید که با استفاده از آن می‌توانید حالت تصویر را تغییر دهید.چهار انتخاب برای تغییر حالت تصویر اسکن شده هستی دارد. برنامه بصورت پیش‌فرض گزینه‌ای را انتخاب می‌کند که فکر می‌کند مناسب‌ترین حالت برای این تصویر است.

   

  آیکون سوم، علامت سه نقطه زیر هم است که در سمت راست دو آیکون دیگر قرار دارد. با به کارگیری این علامت، می‌توانید تصویر را حذف کرده، اسم آن را تغییر دهید یا جهت نمایش آن را عوض کنید.

   

  همانطور که گفته شد، تصاویر اسکن شده بصورت فایل PDF در Drive آپلود و ذخیره می‌شوند. نام فایل ذخیره شده با عبارت “Scanned” آغاز  شده و تاریخ روز جاری و سررسید اتمام اسکن در ادامه نام آن اضافه می‌شود.

   

  با کلیک بر روی علامت سه نقطه که در نزدیکی نام فایل قرار دارد، می‌توانید متن اسکن شده را حذف کنید، تغییر اسم دهید یا آن را به جای دیگری انتقال دهید.

  باربری در تهران

  همچنین در این قسمت می‌توانید متن اسکن شده خود را به اشتراک بگذارید. گزینه “Share link” یک لینک جهت دسترسی به فایل شما در Google Drive را به اشتراک می‌گذارد. گزینه “Send a copy” به شما این امکان را می‌دهد تا خود فایل را از طریق ایمیل ارسال کنید یا آن را به برنامه Dropbox یا برنامه‌های سایر در گوشی خود بفرستید.بهترین طریق برای اسکن کردن متون در iPhone یا iPad: برنامه Evernote Scannableبرنامه Google Drive ویژه سیستم عامل iOS، گزینه‌ای برای اسکن کردن ندارد. بنابراین اگر از iPhone یا iPad استفاده می‌کنید، بهترین گذرگاه حل برای اسکن کردن متون، استفاده از اپلیکیشن Evernote’s Scannable است. این برنامه را دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب  کنید تا شغل پیش درآمد شود.اسکن کردن یک متن بصورت یک فایل PDF در iOSاگر به اشتباه عکس ها اسکن شده را پاک کردید، اصلا نگران نشوید. به منوی تنظیمات برنامه رفته و بر روی گزینه “Recent” کلیک کنید. به همین سادگی می‌توانید تمام تصاویر اسکن شده را بازگردانید.برای ویرایش یک صفحه اسکن شده، پیش درآمد آن را از زیر صفحه و از بین عکس ها پیدا کنید، بر روی آن کلیک کنید لغایت باز شود. سپس مجددا بر روی آن کلیک کنید تا ابزار مربوط به ویرایش تصویر نیز باز شود.در این سرنوشت گزینه‌های منزه کردن، چرخاندن تصویر، برش تصویر و بازیابی تصویر برگزیدن شده در دسترس شما پیمان خواهد داشت.اگر مجددا بر روی تصویر کلیک کنید، دست موزه ویرایش عکس جای خود را به صفحه ذخیره کردن و اشتراک گذاری تصویر می‌دهد. اگر هدف دارید این متن اسکن شده را برای شخصی ارسال کنید یا آن را برای اعمال ویرایش اغلب به برنامه دیگری انتقال دهید، بر روی گزینه “Send”  کلیک کنید.در پسین باید از Google Drive و Scannable تشکر کنیم، چرا که ما را به رویای دانشمند بدون کاغذ یک گام نزدیک‌تر کرده‌اند. هر چند که نمی‌توان انگار کرد که هیچ سازمانی بتواند بصورت 100 درصد استفاده از کاغذ را ساحل بگذارد. ولی با استفاده از ابزار‌هایی اینچنین، می‌تواند بهره بسزایی در تفریق به کارگیری کاغذ و در نتیجه کاهش قطع بی رویه درختان داشته باشد.

 •  

   

  باربری تهران - سنسورهای ترکیبی در سامسونگ اس 8 

   

  نیاز به راهکارهایی جایگزین و با امنیت بالاتر پرماسیدن می شود که در این جا، گلکسی اس 8 سامسونگ می تواند این امنیت را برای کاربران تضمین کند چرا که اخیراً شنیده شده که این گوشی علاوه بر مجهز بودن به حسگر پرتو انگشت، از تکنولوژی های مترقی تری امثال اسکنر عنبیه چشم و همچنین صورت نیز برخوردار خواهد بود.

   

  در همین رابطه، امروز بلومبرگ در گزارشی نوشت که سامسونگ در حال کار بر روی قابلیت های جدیدی برای استفاده بهتر و امن‌تر از سرویس پرداخت موبایلی سامسونگ پِی است. در این گزارش آمده است که گلکسی اس 8 به حسگر نشان انگشت، اسکنر عنبیه چشم و سیستم تشخیص هویت از طریق اسکن چهره مجهز خواهد بود و ترکیبی از این سه قابلیت، در سامسونگ پِی باره استفاده پیمان خواهد گرفت. 

   

  اگرچه با این کار، امنیت سرویس سامسونگ پِی به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت، ولی این سوال بزرگ بر ذهن نقش می بندد که جدای از این سرویس، بکارگیری این سه قابلیت به طور همزمان در یک گوشی هوشمند، چه کاربردهای دیگری می تواند داشته باشد و چگونه رابط کاربری این گوشی، قادر به مدیریت این سه قابلیت به طور مقارن خواهد بود؟

   

  تفریباً دو سالی می شود که سرویس پرداخت موبایلی کمپانی سامسونگموسوم به سامسونگ پِی بر راز زبان ها افتاده و الان به عقیده می رسد که وقت آن واصله است که این سرویس، بیش از قبل توسط کاربران گوشی های هوشمند باره بهره‌گیری پیمان گیرد چرا که شرکت های ابهت همچون اپل، گوگل و ال‌جی بر روی خدمات پرداخت های موبایلی خود به اسم های اپل پِی، اندروید پِی و اخیراً نیز ال‌جی پِی خرج های زیادی را صرف کرده اند و سامسونگ نیز به قصد جا نماندن از این رقابت، می بایست بیش از پیش بر روی گسترش این قابلیت تمرکز کند. با تک شات به اتفاق باشید.

  باربری تهران و اتوبار تهران و اثاث کشی تهران

   

   

  البته فعلاٌ این تکنولوژی در آغازین سال های عرضه خود به سر می برد و هنوز کاربران گوشی های هوشمند، اعتماد چندانی به آن ندارند. در حال حاضر، برای تایید پرداخت موبایلی، کاربران می بایست اثر انگشت خود را اسکن کنند و همین مساله نگرانی هایی را برای کاربران به وجود آورده است مبنی بر این که برخی هکرها با نفوذ به گوشی های هوشمند، از این شیوه برای دستیابی به اهداف خرابکارانه خود استفاده می کنند.

  در هر حال، این خبر فعلاً در حد شایعه است و هنوز به طور رسمی تایید و یا رد نشده، بنابراین باید منتظر ماند و دید که سامسونگ در مراسم رونمایی از گلکسی اس 8، چه مشخصات و قابلیت هایی را برای این اسمارت فون عنوان خواهد کرد.

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی