شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

باربری تهران به اردبیل

 • برنامه ریزی برای اسباب کشی

  همانطور که میدانید اسباب کشی کاری پیچیده و طاقت فرساست و شاید هر کسی نتواند به خوبی با آن کنار آید از این رو یک اسباب کشی راحت و بی دردسر نیازمند یک برنامه ریزی کارآمد می باشد تا بتوان به خوبی از پس این کار برآییم.تیم باربری تهران به اردبیل میخواهد چندین مراحل برای یک اسباب کشی راحت را در اختیار شما قرار دهد.

  1. برنامه ریزی : اسباب کشی نیاز به برنامه ریزی دارد اگر تجربه کافی دراین زمینه ندارید میتوانید از طریق جستجو کردن اطلاعاتی راجع به آن بیابید.مرحله اول در هر اسباب کشی برنامه ریزی درست می باشد ما باید قبل از اینکه برای کار اثاث کشی دست به کار شویم یک برنامه ریزی کامل در مورد چگونه انجام شدن کارها و اینکه در چه زمانی انجام شود را بیابیم.هر کاری که بخواهید انجام دهید حتما باید برنامه ریزی برای آن داشته باشید چون بدون داشتن یک برنامه مرتب هیچ وقت به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

  2. جمع آوری وسایل : بعد از تنظیم برنامه ریزی و در نظر گرفتن زمان آن باید کار جمع آوری وسایل را انجام دهید یعنی وسایل مربوط به هر اتاق را در همان مکان جمع آوری و برای یک بسته بندی مرتب آماده کنید.تا جایی که امکان دارد می توانید جمع آوری را از وسایلی که فعلا نیاز ندارید آغاز کنید چون ممکن است کار اسباب کشی شما حداقل یک هفته طول بکشد وقتی شما بخواهید وسایل ضروری را جمع کنید در طول آن اگر نیازی به آن وسایل پیدا کردید مجبورید آها را باز کنید و این امر موجب تلف شدن و چند باره انجام شدن کار شما می شود بنابراین شما میتوانید جمع آوری را از وسایل غیر ضروری آغاز کنید و وسایلی که ضروری هستند را برای یکی دو روز آخر بگذارید.

  3. بسته بندی وسایل : بعد از اینکه وسایل را جمع آوری کردید و هر کدام از اعضای خانواده کارهای مربوط به خود را انجام دادند نوبت به بسته بندی وسایل می شود که شما وقتی همه اثاثیه را جمع آوری کرده اید باید آنها را با استفاده از جعبه ها و وسایل مخصوص بسته بندی کنید.

  4. حمل و جابجایی وسایل : در این مرحله نوبت به جابجایی وسایل به داخل کامیون می باشد که باید با یک باربری مطمئن(باربری شهرستان) تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.با جستجو کردن در سایت ها و مقایسه کیفیت ها و قیمت ها و یا پرس و جو کردن از اطرافیان سعی کنید بهترین باربری را انتخاب کنید.توصیه ما به شما این است که تا جایی که ممکن است چند روز قبل از اسباب کشی سرویس باربری مورد نظر خود را رزرو کنید.

  5. بررسی نهایی منزل : بعد از انتقال وسایل به داخل ماشین باید یک بررسی نهایی در منزل داشته باشیم تا مبادا وسیله ای را جا گذاشته باشیم و یا دیوارها و منزل آسیبی دیده باشند.در اینجا نکته ای که مورد اهمیت است این است که قبل از شروع به جابجایی , به منزل جدید بروید و آنجا را تمیز کنید تا زمانی که می خواهید وسایل را به آنجا ببرید با خیال آسوده آنها را جابجا کنید.

  6. باز کردن وسایل از جعبه : وقتی به منزل جدید آمدید همه وسایل را از جعبه باز کنید و هرکسی وسایل مربوط به خود را در جای خود قرار دهد و در مرحله آخر بعد از باز کردن بسته ها کار چیدمان را شروع کنید مثل آویزان کردن پرده ها و تابلوها , چیدن وسایل داخل بوفه , که بهترین و آخرین مرحله اسباب کشی محسوب می شود و لذت بخش است.

  7. تعویض قفل ها : اساسی ترین و مهم ترین کار در انتهای هر اسباب کشی این است که برای ایمنی بیشتر قفل های منزل جدید را تعویض کنید تا فقط خودتان کلید آنجا را داشته باشید چون ممکن است قبل از شما چندین نفر کلید آنجا را داشته باشند.

   

  برنامه ریزی برای اسباب کشی
  برنامه ریزی برای اسباب کشی

  تمامی این نکات و برنامه ریزی بسته به برنامه های خودتان می تواند تغییر کند اما در کل رعایت این نکات خالی از لطف نیست و شما را برای یک حمل و نقل ایمن سوق می دهد.

  باربری تهران به اردبیل

  اتوبار تهران به اردبیل با بیش از چندین دهه سابقه کاری آماده ارائه هر نوع خدمتی به شما عزیزان می باشد که از طریق شماره تماس 09127906652 بصورت مستقیم می توانید با مدیریت در ارتباط باشید.

   

 • باربری تهران به اردبیل

  حمل و نقل بار از تهران به اردبیل با کامیون های ویژه و به صورت کاملا ایمن با باربری تهران اردبیل که خود از زیر مجموعه ها و شعب بزرگترین باربری تهران و اتوبار تهران است که پایانه ی باربری تهران اردبیل خود زیر مجموعه هایی نیز دارد و با و کالای شما را به هر کدام از شهرستانها مورد نظرتان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن حمل می نماید باربری تهران اردبیل تحقق یک رویایی حمل و نقل خوب است.

  حمل و نقل بار از تهران به اردبیل

  باربری تهران به اردبیل
  باربری تهران به اردبیل

  حمل و نقل بار از تهران به اردبیل و اثاث کشی و اسباب کشی از تهران به اردبیل را می توان به جرات یکی از پر استرس ترین و مخاطره انگیز ترین کارهای موجود دانست .شکستن وسایل و از بین رفتن بلوریات و اسیب دیدن وسایل و لوازمی همچون تلوزیون و یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر ساید بای ساید خط و و خش افتادن به لوازم قیمتی ومانند دراور و کمد و حتی مبلمان گران قیمت اتفاقاتی دور از انتظار و تصور نیست به همین دلیل اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل کاری بس نگران کننده است. اما به هر حال اسباب کشی و جا به جایی لوازم خانه هم کاری اجتناب نا پذیر است .بر طبق تحقیقات میدانی که توسط باربری تهران به اردبیل در کل تهران و مناطقش انجام گرفته است به طور متوسط و میانگین هر خانوار در سال چه در بالای شهر و چه در پایین شهر یک بار اثاث کشی و اسباب کشی می کنند حال این اسباب کشی میتواند دلایل مختلفی همچون تغییر دکوراسیون , تعویض لوازم قدیمی به لوازم جدید نقل مکان و جا به جایی کلی خانه و... داشته باشد .

  پایانه باربری تهران اردبیل

  با این اوصاف راه چاره پایانه باربری تهران اردبیل چیست؟ایا راهی وجود دارد که بدون هیچ گونه اسیب و متحمل شدن ضرر و زیان این اسباب کشی و اثاث  کشی را از تهران به اردبیل انجام داد؟در پاسخ به این سوالات باید بگوییم اری و مژده ی یک حمل و نقل ایمن و بی خطر را به شما بدهیم.این اثاث کشی رویایی تنها و تنها با باربری تهران به اردبیل و شعب مختلف ان امکان پذیر است.

  باربری و حمل کالا به اردبیل

  حمل کالا به شمال توسط باربری از تهران به اردبیل با سابقه ترین سامانه حمل و نقل بار و اثاثیه در تهران  و اردبیل است که با بیش از 30 شعبه در کل مناطق تهران رویای یک اثاث کشی خوب را برایتان به حقیقت تبدیل می کند .شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان این سامانه به صورت تخصصی به امر حمل و نقل بار به شهرستان های کل کشور را انجام می دهد و تمامی بارها و محموله هایی که به باربری تهران اردبیل محول می شود به شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان ارجاع داده می شود.

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی