باربری تهران به اصفهان

 • صفر تا صد حمل بار

  شاید به نظرتان عجیب باشد و اینکه صفر تا صد یک باربری چیست و چگونه است؟ صفر تا صد یعنی همه کارهای یک اسباب کشی از بسته بندی وسایل تا چیدن دوباره آنها در مقصد.

  1. اگر با شرکت باربری و اتوبار تهران به اصفهان از طریق شماره تماس 09127906652 تماس بگیرید و موقعیت فعلی خود را به آنها گزارش دهید و اینکه چه تاریخی می خواهید وسایلتان جابجا شود و تا چه تاریخی وقت دارید خودشان به محل مورد نظر می آیند و تمامی تجهیزات مورد نیاز یک اسباب کشی را با خود به همراه می آورند و بسته به متراژ منزل و حجم وسایل از کارگران زبده و مجرب کمک میگیرند و قبل از هر چیزی شروع به جمع آوری وسایل میکنند به ابنگونه که تمامی لوازم منزل اعم از آشپزخانه , اتاق خواب , پذیرایی و ...را جمع آوری کرده و به نسبت حجم وسایل آنها را در بابل رپ پیچیده(بیشتر اشیا شکستنی) و در کارتن قرار می دادند و به کمک چسب های نواری پهن آنها را بسته بندی می کنند .

  2. بعد از اتمام بسته بندی تمامی وسایل منزل نوبت به جمع آوری تمام بسته بندی ها در یک گوشه از اتاق می باشد به این صورت که تمامی جعبه ها و کارتن ها را در یک گوشه از اتاق بصورت کاملا مرتب چیده تا همه جای منزل را اشغال نکند.

  3. سپس در مرحله بعدی به کمک کارگران دیگر تمامی وسایل را آرام و بدون کوچکترین خرابی و یا سروصدا آن را به داخل ماشین های باربری انتقال می دهیم و از قبل که از کامیون های مسقف استفاده کرده ایم داخل آن را پتو می اندازیم تا کارتن ها و جعبه ها کثیف و یا آسیب نبینند.

  4. در انتهای کار هم یک بار دیگر منزل را چک میکنیم تا وسایلی جا نمانده باشد و یا منزل و دیوارهای آن آسیبی ندیده باشند.نکته مهم اینکه اگر اشیایی گران قیمت و یا جواهراتی را در منزل دارید و نمی خواهید آن را به شخص دیگری برای جابجایی بسپارید می توانید خودتان آنها را بسته بندی و جابجا کنید اما این نکته را هم به خاطر داشته باشید که شما خودتان نیز میتوانید بر تمامی کارهایی که ما انجام می دهیم نظارت کنید و مدیریت داشته باشید.

  5. بعد از اتمام کار و جابجایی در مبدا نوبت به سایر کارهای انجام  نشده  در مقصد می رسد . بعد از اینکه به مقصد رسیدیم با تامل کافی تمامی وسایل را به داخل منزل جدید جابجا می کنیم و اگر بخواهید از قبل منزل را تمیز میکنیم تا با خیال راحت تمامی وسایل را در آنجا بچینیم. همه وسایل مربوط به اتاق خواب ها را در اتاق خواب , آشپزخانه را در آشپزخانه و وسایل انباری و پذیرایی را در پذیرایی می گذاریم تا تمام فضای منزل را اشغال نکند و موجب سر در گمی ما هم نشود چون ما از قبل که کار بسته بندی را انجام داده ایم روی هر جعبه محتویات مربوط به داخل جعبه و اینکه مربوط به کدام اتاق و هال و ... است را مشخص کرده ایم. ولی توصیه ما به شما این است که وسایل به درد نخور و دور ریختنی را از قبل جدا کنید تا آنها را با خود به مقصد نبریم.

  6. سپس با خیال راحت و با کمک سلیقه و مدیریت خودتان تمامی اشیا را در جاهای منزل قرار می دهیم و به کمک کارشناسان طراحی دکوراسیون خود همه وسایل را می چینیم.

  7. شاید با وجود این نکاتی که ذکر کردیم خیلی از افراد فکر کنند که ممکن است انجام دادن تمامی این کارها هزینه زیادی را برآورد می کند اما در واقع چنین نیست و بسیار مقرون به صرفه است و این اطمینان را به شما می دهیم که تا نوروز سال 98 هر شخصی با ما (باربری شهرستان) در تماس باشد از تخفیف ویژه که توسط مدیریت باربری تعیین شده است بهره مند خواهد شد.

  صفر تا صد باربری
  صفر تا صد باربری

  مزیت این روش این است که اگر شما و یا همسرتان شاغل هستید و تایمی برای جابجایی ندارید می توانید همه کارها را بر عهده شرکت های باربری (باربری تهران به اصفهان) بگذارید و با خیال آسوده به کارهای روزمره خود بپردازید و نگرانی و دغدغه ای راجع به وسایل نداشته باشید چون قطعا ما این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ کدام از وسایلتان آسیب نبینند و جابجایی شما دچار مشکل نشود.

 • باربری تهران به اصفهان

   باربری و حمل و نقل بار از تهران به اصفهان توسط بهترین ماشین الات باربری تهران به اصفهان صورت می گیرد .باربری تهران به اصفهان با کارگرانی مجرب و خوش اخلاق در خدمت شماست تا بار شما را از تهران به اصفهان حمل نماید.باربری تهران به اصفهان با سابقه ی درخشانی که در امر اثاث کشی و حمل بار به اصفهان دارد علاوه بر تهران از حسن شهرت بسیار خوبی در اصفهان نیز برخوردار است.

  باربری تهران اصفهان

   کارشناسان باربری تهران اصفهان و حمل و نقل بار تهران اصفهان به صورت 24 ساعته برای دریافت سفارشات شما برای جا به جایی بار تهران اصفهان و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار تهران اصفهان در خدت شما هستند .باربری تهران اصفهان به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل رسمی در خدمت شماست.باربری تهران اصفهان تنها شعبه رسمی باربری تهران و اتوبار تهران است که به صورت تخصصی کار حمل بار تهران اصفهان را انجام میدهد.

  باربری از تهران به اصفهان

   باربری از تهران به اصفهان و اثاث کشی و حمل بار از تهران به اصفهان باید به صورت کاملا ایمن و حساب شده انجام شود.باربری از تهران به اصفهان به دلیل دوری راه و خطرناک بودن جاده ها نیازمند رانندگان ماهر و کاربلد است که بتوانند کار باربری از تهران به اصفهان را با بهترین روش و سرعت ممکن انجام دهند.تمامی این خدمات حمل و نقل بار از تهران به اصفهان را از باربری از تهران به اصفهان بخواهید.

  پایانه باربری تهران اصفهان

   پایانه باربری تهران اصفهان را میتوان به جرعت یکی از مشهورترین و بزرگترین پایانه های باربری تهران اصفهان دانست که زیر مجموعه باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است.پایانه باربری تهران اصفهان از ماشین الات و امکانات مخصوصی همچون پتو و کارتن های چند لایه و ظربه گیرها ی مخصوص رپ و بابل رپ برخوردار است که کار حمل و نقل بار از تهران به اصفهان را به بهترین نحو و با ایمنی کامل انجام میدهد

  اثاث کشی از تهران به اصفهان

   اثاث کشی از تهران به اصفهان توسط باربری تهران اصفهان از صفر تا صد انجام می پزیرد صفر تاصد اثاث کشی از تهران به اصفهان به گونه ایی است که مشتریان اثاث کشی تهران اصفهان لازم نیست هیچ کاری انجام دهند و تنها با تماس باما خود را از یک اثاث کشی پر دردسر راحت میکنند بدین صورت که تیم اثاث کشی ما  محل مورد نظر شما آمده و کل کارها را از بسته بندی گرفته تا جا به جایی و دسته بندی وسایل انجام میدهند و لازم نیست که مشتری هیچ کاری انجام دهد.

  کار باربری و حمل نقل بار از تهران به اصفهان تخصص باربری تهران اصفهان است.تنها به باربری اعتماد نمایید که در این کار تخصص دارد

شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

  ------------------

  باربری تهران

  باربری شهرستان

  باربری سعادت آباد

  باربری هفت تیر

  باربری زعفرانیه

  باربری جردن

  باربری پاسداران

  باربری فردوس

  کادر مجرب باربری تهران

  باربری تهران و اتوبار تهران با دارا بودن تیمی مجرب از کارگران آقا و خانم باربری و حمل و نقل بار را تبدیل به یک تفریح می کند.این باربری با آموزش کارگران ساده باربری از انها کارگرانی متخصص و ماهر می ساز تا بتوانند در هر شرایطی قابل اعتماد باشند.کارگرانی که در هر شرایط سختی که باشید و بخواهید اثاثیه خانه تان را جا به جا کنید بتواند اعتماد کرد .تعریف این امر که بخواهید کار اثاث کشی و اسباب کشی را به شرکتی بسپارید که دیگر لازم نباشد خودتان حتی بر انجام کار نظارت کنید کاری غیر ممکن به نظر می رسد .اما مما این اطمینان را به شما می دهیم که حتی لازم نیست خودتان در محل حضور داشته باشید کارگران و تیم اجرایی ما در هر منطقه از تهران دارای شعبه می باشد و تنها کافیست با ما در تماس باشید تا از یکی شعب باربری تهران ,باربری شهرستان,باربری سعادت آباد,باربری پاسداران,باربری جردن ,باربری زعفرانیه و باربری فردوس و باربری هفت تیر یا دیگر شعب ما بسته به منطقه و حدوده ی محل سکونتتان در محل حاظر شود و کار اثاث کشی و حمل و نقل بار را از صفر تا صد یعنی از لحظه بسته بندی حرفه ایی اثاثیه تا پیاده سازی اثاثیه و چیدن در خانه جدید برایتان به بهترین نحو ممکن انجام دهد.باربری تهران و اتوبار تهران به ورت مداوم بر شعب خود نظارت کامل داشته و دارد پس از این رو از تمامی شعب خود پشتیبانی و حمایت می کند .شما عزیزان می توانید در هر محدوده از تهران که هستید به شعبه ی نزدیک خود درخواست حمل بار از محل سکونتتان به تمام شهرستان ها را بدهید .تمامی شعب باربری تهران کار حمل بار به شهرستان را از محل سکونتتان انجام می دهید مثلا می توانید درخواست حمل بار از پاسداران به شهرستان,اثاث کشی فردوس به شهرستان,اثاث کشی سعادت آباد به شهرستان,اثاث کشی جردن به شهرستان,اثاث کشی زعفرانیه به شهرستان,اثاث کشی تهران به شهرستان را از این شعب بخواهید.ما به شما اطمینان می دهیم که در سریعترین زمان بهترین خدمات باربری را به شما ارائه می کنیم خدماتی که تا به حال از هیچ شرکتی دریافت نکرده ایید.تنها کافیست با یکی از شعب ما و یا باربری مرکزی تهران تماس بگیرید.

  مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

  پیوندهای مفید

  اتحادیه باربری تهران

  کانون انجمن های صنفی باربری و اتوبار های درون شهری و برون شهری تهران

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایی کشور

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی