• اسباب کشی در ماه شهریور

  در ماه شهریور بازار اسباب کشی گرم می شود چون کم کم فصل تعطیلات به پایان می رسد و به دلیل اینکه بچه ها برای رفتن به مدرسه آماده می شوند باید کار اسباب کشی را شروع کرد . در این زمان خانواده هایی که فرزند مدرسه ای داشته باشند سرشان شلوغ می شود چون هم باید به فکر خرید لباس و لوازم التحریر برای فرزندانشان و هم اینکه به فکر جابجایی به مکان جدید باشند.با ذکر چند مطلب می خواهیم کار دشوار اسباب کشی را برای شما آسان تر کنیم :

  • جمع آوری کارتن ها : قبل از اینکه برای جمع آوری وسایل دست به کار شوید باید اول به فکر کارتن و سایر وسایل بسته بندی باشید.اگر با شرکت های باربری تهران به بابلسر تماس بگیرید و از آنها بخواهید وسایل بسته بندی مانند کارتن و چسب و بابل رپ و ... را برای شما فراهم کنند بهتر است تا اینکه خودتان چند روز قبل به فروشگاه ها و سوپر مارکت های محله بسپارید تا برای شما کارتن کنار بگذارند چون شرکت باربری تهران به بابلسر همه تجهیزات کافی برای یک اسباب کشی راحت را در اختیار شما قرار می دهد.

  • انتخاب اندازه کارتن ها : شما باید بسته به سنگینی و یا سبکی وزن وسیله ای که قرار است در کارتن قرار دهید توجه کنید مثلا میتوانید وسایل های سبک تر را در کارتن های کوچکتر و وسایل سنگین تر را در کارتن های بزرگتر قرار دهید چون حمل و جابجایی وسایل هم برای شما راحت می شود . اگر هم کارتن کم داشتید می توانید وسایل سنگین تر را در انتهای جعبه و وسایل سبک تر را در بالای جعبه قرار دهید تا تعادل کارتن ها هم حفظ شود و تا جایی که می توانید جاهای خالی در کارتن باقی نگذارید تا وسایل در حین جابجایی تکان نخورند و آسیبی نبینند.

  • قرار دادن هر وسایل در همان مکان : پیشنهاد باربری تهران به بابلسر این است که وسایل هر اتاق را در همان جا قرار دهید یعنی به گونه ای نباشد که هر وسیله ای را در جایی قرار دهید و در حین چیدن وسایل به مشکل بر بخورید بلکه باید وسایل مربوط به اتاق خواب را در همان جا و وسایل مربوط به آشپزخانه را در آشپزخانه قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید یک چیدمان درست را انجام دهید.

  • بسته بندی وسایل گرانقیمت : اگر اشیایی گران قیمت و یا جواهراتی را در منزل دارید و  نمی خواهید آن را به شخص دیگری برای جابجایی بسپارید می توانید خودتان آنها را بسته بندی و جابجا کنید.

  • رزرو شرکت باربری : شما باید چند روز قبل از اینکه شروع به کار اسباب کشی کنید مثلا 4 روز الی یک هفته قبل از اسباب کشی باید شرکت باربری مورد نظر خود را رزرو کنید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دهید تا بسته به نیاز شما ماشین مورد نظر را برای شما نگه دارد چون در این فصل شرکت های باربری هم کار زیادی دارند و باید حتما با آنها در همه زمینه ها هماهنگ شوید.می توانید یک روز قبل از اسباب کشی با شرکت باربری تماس بگیرید و رزرو خود را قطعی کنید.

  • بهترین باربری : بهترین باربری از نظر مشتری باربری است که اکثر اطرافیان و آشنایان آن را بشناسند و از آن راضی باشند و وقتی در اینترنت و یا میان افراد پرس و جو می کنند چندین دهه سابقه فعال و کارآمد داشته باشند.

  • در انتهای کار هم خانه خالی را یک بار دیگر تمام خانه و کمد و کابینت ها را چک کنید تا مبادا چیزی را جای گذاشته باشید.

  باربری تهران به بابلسر
  باربری تهران به بابلسر

  باربری تهران به بابلسر یکی از بهترین شرکت هایی می باشد که با وجود بیش از چهل سال سابقه فعال در زمینه حمل و نقل مورد تایید اکثریت مشتریان خود بوده است. شما نیز برای اطمینان بیشتر می توانید کیفیت و تضمین خدمات ما را با شرکت های دیگر مقایسه کنید.

 • باربری در بابلسر

  باربری تهران بابلسر
  باربری تهران بابلسر

  حمل و نقل و باربری در بابلسر از نیازهای اساسی شهروندان این منطقه است .بابلسر با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است و در بیشتر روزها هوا یا ابری است یا بارانی .اما این آب و هوا همانقدر که زیبا و دلنشین است می تواند مشکلاتی را از جمله لیز بودن راهها استاندارد نبودن جاده ها به همراه داشته باشد .از انجا که در حال حاظر از وضعیت اقتصادی چندان مطلوبی برخوردار نیستیم هیچکس دوست ندارد که لوازم و اثاثیه اش را به شرکت باربری غیر مطمانی برای حمل بار از تهران به بابلسر بسپارد.اما چاره ی کار چیست؟آیا باید بیخیال اثاث کشی و حمل بار به بابلسر شویم؟

  جواب ما خیر است .البته که خطرات زیادی در بین راه وجود دارد اما شما می توانید با انتخاب درست و به جای یک باربری ایمن و مطمان خیال خودتان را از هر نظر راحت کنید .ما تنها باربری معتبرر و بزرگترین باربری تهران به بابلسر را به شما پیشنهاد می کنیم باربری که تمامی خدمات زیر را به مشتریانش با بهترین کیفیت ارائه می کند.

  وانت بار بابلسر

  در مجموعه باربری بابلسر وجود تعداد زیادی اتومبیل و کامیون برای نیازهای مختلف وجود دارد از کامیون مسقف ,کامیون روباز ,ایسوزو,خاور,تریلی و ترانزیت گرفته تا وانت,نیسان ,پراید وانت .بنابر این مشتری هیچگاه هزینه ایی اضافه تر بر هزینه ی اصلی بارش پرداخت نمی کند و بسته به حجم و وزن بار خود می تواند درخواست متناسبترین و بهترین ماشین را از کارشناسان ما نماید.وانت بار بابلسر را نیز می توان یکی از زیر شعبه های باربری تهران بابلسر دانست که هر دو زیر نظر مستقیم شرکت حمل و نقل تهران بزرگ فعالیت می نمایند.پشتوانه ایی قوی و با سابقه همیشه هر تایدی بر بهترین انتخاب شما خواهد بود.

  اتوبار بابلسر

  در سالهای اخیر علاوه بر نیاز حمل با از تهران به شهرستان کم کم نیاز حمل بار از بابلسر به تهران و شهرستانها نیز احساس شد.که از این جهت باربری تهران به شهرستان که به باربری شهرستان نیز شهرت دارد تصمیم به تاسیس شعبه ایی از اتوبار خود در بابلسر با نام اتوبار بابلسر نمود .اتبار بابلسر با دستور مدیریت باربری شهرستان تاسیس و یک اتوبار نوپا به حساب می آید اما از آن جهت که تمم کارکنان و رانندگان این اتوبار از با تجربگان باربری شهرستان هستند می توانید مطمان باشید که بار و محموله ی شما را یک باربری خوب و مطمان جا به جا می نماید.

  باربری تهران به بابلسر

  از خدمات باربری تهران به بابلسر می توان به اثاث کشی,حمل لوازم منزل,حمل لوازم اداری,بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه,چیدمان دکوراسیون داخلی و... اشاره نمود .که هر کدام از این خدمات به وسیله بهترین لوازم و امکانات و با تکیه بر تجربه ی چندین ساله نیروها و کارگران متخصص ما انجام می شود.

  اثاث کشی تهران به بابلسر

  اگر در تهران هستید و قصد اثاث کشی یا اسباب کشی به بابلسر را دارید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید .نگران نباشید تنها کافیه با ییکی از شماره های ما تماس بگیرید تا د اسرع وقت کارگران و مشاوران ما در محل حاظر شوند .دیگر نیازی نیست دست به سیاه و سفید بزنید تنها کافیه کنار وایسید و بببینید چطور کل وسایل و خانه ی شما جمع و جور و بسته بندی و اماده حرکت میشه.ما کل خدمات اثاث کشی تهران به بابلسر را با کمترین قییمت از صفر تا صد برایتان انجام میدهیم.