شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

 • نحوه بسته بندی تک تک وسایل منزل

  اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل از مکانی به مکان دیگر دارای دردسرها و دغدغه های منحصر به خودش است ولی با کمک گرفتن از یک شرکت باربری و تشخیص بهترین باربری از طریق جستجو کردن در اینترنت و میان اطرافیان می توانید یک اسباب کشی لذت بخش و مفرح را داشته باشید. هنگام اسباب کشی تک تک لوازم منزل از کوچکترین تا بزرگترین وسیله نیازمند بسته بندی هستند تا سالم بودن آنها تضمین شود. نحوه بسته بندی کردن لوازم منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که اگر کوچکترین مشکلی در بسته بندی لوازم پیش آید موجب به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد.در این مطلب نکاتی راجع به چگونگی بسته بندی یک سری لوازم و اشیا مهم تر را یادآور می شویم که امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

  بسته بندی یخچال :

  بسته بندی لوازم برقی بزرگ مانند یخچال , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و ... را به گونه ای انجام دهید که هنگام بلند کردن آنها به درودیوار کوبیده نشود و آسیبی نبینند به این گونه که حتما دور تا دور آنها را با بابل رپ ها بپیچید و سپس دور آن را با طناب یا چسب محکم کنید و سپس آنها را در کارتن های مخصوص که شرکت باربری تهران به رشت آن را در اختیار شما قرار می دهد.

  بسته بندی لوستر :

  بسته بندی لوستر چون شکستنی است بسیار حساس است و باید حتما در کارتن های مخصوص بسته بندی شوند و از فوم های ضربه گیر هم برای جلوگیری از شکستن آنها استفاده شود و در نحوه بسته بندی و جابجایی آن باید کاملا با صبرو تامل با آنها مواجه شد و دقت کافی را به کارببرید. مطمئن ترین راه برای بسته بندی لوستر این است که اول کلید برق لوستر را خاموش کنید سپس چند نفر که تجربه کافی در این امر را داشته باشند لوستر را به آرامی به پایین بیاورند سپس لامپ هایی که به لوستر وصل است به آرامی از آن جدا کنید و فقط خود لوستر باقی بماند و لامپ ها جداگانه در کارتنی قرار دهید و اطراف آنها را حتما با دستمال و پارچه و یا روزنامه بپوشانید بعد خود لوستر را هم با بابل رپ و یا پلاستیک های حباب دار بپوشانید سپس به آرامی و با دقت کافی آن را در کارتن و یا جعبه بسته بندی کنید.

  بسته بندی سرویس مبلمان و تختخواب :

  سرویس مبلمان و تخت خواب ها عموما از دو قسمت پارچه و چوب تشکیل شده اند که اگر در حین جابجایی کوچکترین آسیبی ببینند بلااستفاده و کهنه به شمار می آیند و دیگر هیچ کاربردی در منزل ندارد بنابراین به شما توصیه می کنیم که حمل و نقل این اشیا را به کارگران خبره ما در باربری تهران به رشت بسپارید تا یک جابجایی ایمن را برای شما فراهم کنند. سرویس مبلمان را حتما سلفون کشی کنید و پایه های چوبی یا فلزی آن را با بابل رپ ها بپیچید و زمانی که در ماشین های ویژه حمل و جابجایی قرار می دهید نهایت دقت را داشته باشید و حتما از کامیون های مسقف استفاده کنید و به کمک یک پتوی تمیز و بزرگ روی آنها را بپوشانید.سرویس تخت خواب را هم همینطور انجام دهید و تمام قطعه های جدا شونده آن را جداگانه بسته بندی کنید مانند تشک , روتختی , میز آرایش , آینه , پاتختی ها , صندلی , تاج تخت و... .

  بسته بندی وسایل شکستنی :

  هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را دارید.زمانی هم که میخواهید این جعبه ها را در ماشین های ویژه حمل باربری تهران به رشت قرار دهید باید آنها را در جایی که وسایل دیگری روی آنها قرار نگیرد قرار دهید. این نکته را هم فراموش نکنید که حتما وسایل شکستنی که در جعبه ها بسته بندی کرده اید را با کمک یک ماژیک قرمز روی جعبه ها بنویسید که کدام وسیله در این جعبه قرار گرفته تا کارگران ما در هنگام بارگیری و تخلیه با دقت بیشتری داشته باشند.

  بسته بندی بوفه و کمد :

  بسته بندی این وسایل هم حساس هستند چون بیشتر آنها از چوب ساخته شده اند بنابراین باید مراقب باشیم و تک تک کشوها و قفسه های آنها را جدا کرده , جداگانه بسته بندی کنید و لوازم داخل آنها را نیز جداگانه بسته بندی و در کارتن مخصوص به خود قرار داد و سپس دور کمد و بوفه را با بابل رپ بپیچید و سپس اقدام به جابجایی آنها کنید.

  بسته بندی فرش :

  فرش نیز یکی از مهم ترین وسیله ها در منزل هر ایرانی به شمار می آید که با وجود آن زیبایی منزل چند برابر می شود و در حین جابجایی هم باید از قبل آنها را شسته و کاملا تمیز کنید سپس آنها را رول کرده و دور آن را با طناب بپیچید و سپس آن را در نایلون های مخصوص فرش که باربری تهران به رشت آن را برای شما فراهم می کند. این روش بسته بندی فرش اساسی ترین روش حین جابجایی و اسباب کشی می باشد.

  این وسایلی که در اینجا مطرح شاید شاید بتوان گفت که یکی از مهم ترین وسایلی هستند که خیلی از افراد نمی دانند حمل و بسته آنها را چگونه انجام دهند که امیدواریم برای آگاهی بخشیدن به این افراد مفید باشد.

   

   

 • باربری شرکت ها و ادارات

  بیشتر مطالب هایی که تا بحال گفته شد در مورد باربری منازل و جابجایی اثاثیه منزل بود ما در اینجا می خواهیم در مورد باربری ادارات و حمل و نقل وسایل ادارات نکاتی را یادآور شویم . حمل بار و جابجایی وسایل ادارات و شرکت ها کمی دشوار می باشد چون قرار است برای مدت چند روزی کار تعطیل شود و جابجایی وسایل را انجام دهید اما نگران نباشید شرکت های باربری( تهران به رشت ) شما را در این امر یاری می دهند و هر نوع خدمتی که بخواهید را در اختیار شما قرار می دهند.وقتی که شما می خواهید وسیله ای را از یک مکان به مکان دیگری جابجا کنید مخصوصا وسایل ادارات باید قبل از هر چیزی یک برنامه ریزی دقیقی در مورد زمان شروع و خاتمه آن داشته باشید چون وقتی شما می خواهید تمامی وسایل ادارات اعم از میز و صندلی و چاپگر و اسکنر و وسایل آبدارخانه و تمامی مدارک محرمانه و غیر محرمانه و ... را جابجا کنید باید دقیقا بدانید که هر وسیله ای در همان جای مربوط به خود قرار داده شود.باربری شهرستان دقیقا می داند که وقتی نوبت به جابجایی وسایل ادارات می شود باید سریعتر از هر کاری کار خود را انجام دهد چون ادارات مرکز مراجعه ارباب رجوع می باشد و نمی توان مدت زیادی کار آنها را عقب انداخت.بنابراین باربری تهران به رشت در این امر از کارگرانی باتجربه و متعهد استفاده می کند که به نحو احسن می توانند کار بسته بندی و جمع آوری محتویات شما را انجام دهند و آنها را در سریع ترین زمان ممکن در ارگان جدید بچینند.در هنگام جابجایی وسایل ادارات شما می توانید صفر تا صد این جابجایی را به عهده پرسنل مجرب و متعهد باربری تهران به رشت بسپارید اما شاید یک سری مدارک و لوازم محرمانه داشتید که نخواهید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهید که اگر برای آنها مشکلی پیش بیاید مسئولیت آن بر عهده شما می باشد پس از این رو جابجایی این نوع مدارک را می توانید خودتان شخصا انجام دهید.

  نگرانی دیگری که ممکن است برای شما پیش آید بیمه لوازم ادارات است چون لوازم ادارات گاها هزینه های سنگینی را متحمل شده اند و اگر بیمه حمل بار را شامل شوند ,اگر هم وسیله ای آسیب ببیند خیال شما بابت آن راحت است.اگر هم خودتان بخواهید کار اسباب کشی را انجام دهید نیاز به یک سری جعبه ها و طناب و چسب و ... برای بسته بندی وسایل دارید که باید ایمنی کار را هم رعایت کنید.جابجایی ادارات نیازمند یک مدیر خوب می باشد که حتما باید کار مربوط به هرکدام از پرسنل را به آنها بسپارد تا ارباب رجوع برای مدت جابجایی دچار سردرگم نشوند.این نکته را هم یادآور شویم که چند روز قبل از اینکه قصد جابجایی داشته باشید آدرس جدید را در بورد یا راهرو ها بچسبانید تا ارباب رجوع از مکان جدید شما اطلاع پیدا کند چون همه ملت ایران رضایت مشتری و ارباب رجوع را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

  باربری ادارات
  باربری ادارات

  باربری تهران به رشت

  تیم حرفه ای و متعهد باربری شهرستان همه امور مربوط به جابجایی ادارات را به نحو احسن انجام می دهد و شما می توانید فقط روی کارها مدیریت داشته باشید و جهت اطلاع از خدمت رسانی ما که یک تیم حرفه ای در این زمینه است می توانید با شماره تلفن 09127906652 بصورت آنلاین با مدیریت و سایر راه های ارتباطی در تماس باشید و کیفیت  و کارایی باربری ما را با دیگران مقایسه کنید.

 •  

  باربری تهران به رشت

  حمل و نقل بار از تهران به رشت با کامیون های ویژه و به صورت کاملا ایمن با باربری تهران رشت که خود از زیر مجموعه ها و شعب بزرگترین باربری تهران و اتوبار تهران است که پایانه ی باربری تهران رشت خود زیر مجموعه هایی نیز دارد و با و کالای شما را به هر کدام از شهرستانها مورد نظرتان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن حمل می نماید باربری تهران رشت تحقق یک رویایی حمل و نقل خوب است.

  حمل و نقل بار از تهران به رشت

   

   

   

  باربری تهران به نور
  باربری تهران به رشت

   

   

   

  حمل و نقل بار از تهران به رشت و اثاث کشی و اسباب کشی از تهران به رشت را می توان به جرات یکی از پر استرس ترین و مخاطره انگیز ترین کارهای موجود دانست .شکستن وسایل و از بین رفتن بلوریات و اسیب دیدن وسایل و لوازمی همچون تلوزیون و یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر ساید بای ساید خط و و خش افتادن به لوازم قیمتی ومانند دراور و کمد و حتی مبلمان گران قیمت اتفاقاتی دور از انتظار و تصور نیست به همین دلیل اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل کاری بس نگران کننده است. اما به هر حال اسباب کشی و جا به جایی لوازم خانه هم کاری اجتناب نا پذیر است .بر طبق تحقیقات میدانی که توسط باربری تهران به رشت در کل تهران و مناطقش انجام گرفته است به طور متوسط و میانگین هر خانوار در سال چه در بالای شهر و چه در پایین شهر یک بار اثاث کشی و اسباب کشی می کنند حال این اسباب کشی میتواند دلایل مختلفی همچون تغییر دکوراسیون , تعویض لوازم قدیمی به لوازم جدید نقل مکان و جا به جایی کلی خانه و... داشته باشد .

   

  پایانه باربری تهران رشت

  با این اوصاف راه چاره پایانه باربری تهران رشت چیست؟ایا راهی وجود دارد که بدون هیچ گونه اسیب و متحمل شدن ضرر و زیان این اسباب کشی و اثاث  کشی را از تهران به رشت انجام داد؟در پاسخ به این سوالات باید بگوییم اری و مژده ی یک حمل و نقل ایمن و بی خطر را به شما بدهیم.این اثاث کشی رویایی تنها و تنها با باربری تهران به رشت و شعب مختلف ان امکان پذیر است.

  باربری و حمل کالا به رشت

   

  حمل کالا به شمال توسط باربری از تهران به رشت با سابقه ترین سامانه حمل و نقل بار و اثاثیه در تهران  و رشت است که با بیش از 30 شعبه در کل مناطق تهران رویای یک اثاث کشی خوب را برایتان به حقیقت تبدیل می کند .شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان این سامانه به صورت تخصصی به امر حمل و نقل بار به شهرستان های کل کشور را انجام می دهد و تمامی بارها و محموله هایی که به باربری تهران رشت محول می شود به شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان ارجاع داده می شود

   

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی