شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

 • آموزش جابجایی وسایل شکستنی


  هر اسباب کشی نیازمند یک جابجایی و بسته بندی ایمن می باشد مخصوصا اگر حرف از بسته بندی لوازم شکستنی باشد چون تمام لوازم شکستنی مانند بلوریات و لوازم برقی و ... جزو خانواده های لوازم شکستنی هستند ولی برای بسته بندی چینی و بلوریات و ... شما باید همه آنها را مرتب چیده و در بابل رپ ها قرار دهید و سپس آن را با روزنامه های باطله در کارتن یا جعبه بسته بندی قرار دهید و تمام جاهای خالی درون کارتن را با پارچه های بلااستفاده بپوشانید. در گوشه ای از منزل که مطمئن هستید زیاد رفت و آمد نمی شود و جای وسایل در خطر نیست را در نظر بگیرید و تک تک وسایلی را که بسته بندی کرده اید را در آن گوشه از اتاق قرار دهید و کم کم وسایل را در آنجا بچینید و حتما کارتن ها را چسب بزنید تا در حین جابجایی آسیبی به وسایل داخل آن وارد نشود.هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را دارید.زمانی هم که میخواهید این جعبه ها را در ماشین های ویژه حمل باربری تهران به ساری قرار دهید باید آنها را در جایی که وسایل دیگری روی آنها قرار نگیرد قرار دهید و اجسام سنگین تر را در زیر و اجسام سبک و شکستنی را در روی اجسام سنگین تر قرار دهید.این نکته را هم فراموش نکنید که حتما وسایل شکستنی که در جعبه ها بسته بندی کرده اید را با کمک یک ماژیک قرمز روی جعبه ها بنویسید که کدام وسیله در این جعبه قرار گرفته تا کارگران ما در هنگام بارگیری و تخلیه با دقت بیشتری داشته باشند.
  بسته بندی آینه و شمعدان : هر خانه ای جدای از بلوریات و وسایل شکستنی ممکن است آینه و شمعدان نیز داشته باشند و همه ما میدانیم که آینه روشنایی منزل است و به هیچ عنوان نباید شکسته شود چون موجب بد یمنی می شود از این رو باید در جابجایی و بسته بندی آن دقت بیشتری داشته باشیم .کارگران مجرب ما در باربری تهران به ساری بصورت کاملا مرتب آینه و شمعدانها و میز و سنگ روی آن را با استفاده از فوم های ضد ضربه می پیچند و آنها را در یک کارتن تازه بسته بندی می کنند و اطراف و جاهای خالی کارتن را با روزنامه باطله و پارچه های بلا استفاده می پوشانند و کوچکترین آسیب و ضربه ای به آن وارد نمی شود.

  جابجایی وسایل شکستنی
  جابجایی وسایل شکستنی


  باربری تهران به ساری


  این شرکت باربری قادر به انجام کلیه کارهای اسباب کشی و بسته بندی و جابجایی وسایل شما به نحو احسن است و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات معتبر به هموطنان عزیز در سر تا سر ایران است پس برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت و یا شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید.

 • باربری تهران به ساری

   

  حمل و نقل بار از تهران به ساری با کامیون های ویژه و به صورت کاملا ایمن با باربری تهران ساری که خود از زیر مجموعه ها و شعب بزرگترین باربری تهران و اتوبار تهران است که پایانه ی باربری تهران ساری خود زیر مجموعه هایی نیز دارد و با و کالای شما را به هر کدام از شهرستانها مورد نظرتان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن حمل می نماید باربری تهران ساری تحقق یک رویایی حمل و نقل خوب است.

   

  حمل و نقل بار از تهران به ساری

  باربری تهران به ساری
  باربری تهران به ساری

  حمل و نقل بار از تهران به ساری و اثاث کشی و اسباب کشی از تهران به ساری را می توان به جرات یکی از پر استرس ترین و مخاطره انگیز ترین کارهای موجود دانست .شکستن وسایل و از بین رفتن بلوریات و اسیب دیدن وسایل و لوازمی همچون تلوزیون و یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر ساید بای ساید خط و و خش افتادن به لوازم قیمتی ومانند دراور و کمد و حتی مبلمان گران قیمت اتفاقاتی دور از انتظار و تصور نیست به همین دلیل اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل کاری بس نگران کننده است. اما به هر حال اسباب کشی و جا به جایی لوازم خانه هم کاری اجتناب نا پذیر است .بر طبق تحقیقات میدانی که توسط باربری تهران به ساری در کل تهران و مناطقش انجام گرفته است به طور متوسط و میانگین هر خانوار در سال چه در بالای شهر و چه در پایین شهر یک بار اثاث کشی و اسباب کشی می کنند حال این اسباب کشی میتواند دلایل مختلفی همچون تغییر دکوراسیون , تعویض لوازم قدیمی به لوازم جدید نقل مکان و جا به جایی کلی خانه و... داشته باشد .

  پایانه باربری تهران ساری

   

  با این اوصاف راه چاره پایانه باربری تهران ساری چیست؟ایا راهی وجود دارد که بدون هیچ گونه اسیب و متحمل شدن ضرر و زیان این اسباب کشی و اثاث  کشی را از تهران به ساری انجام داد؟در پاسخ به این سوالات باید بگوییم اری و مژده ی یک حمل و نقل ایمن و بی خطر را به شما بدهیم.این اثاث کشی رویایی تنها و تنها با باربری تهران به ساری و شعب مختلف ان امکان پذیر است.

   

  باربری و حمل کالا به ساری

   

  حمل کالا به شمال توسط باربری از تهران به ساری با سابقه ترین سامانه حمل و نقل بار و اثاثیه در تهران  و ساری است که با بیش از 30 شعبه در کل مناطق تهران رویای یک اثاث کشی خوب را برایتان به حقیقت تبدیل می کند .شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان این سامانه به صورت تخصصی به امر حمل و نقل بار به شهرستان های کل کشور را انجام می دهد و تمامی بارها و محموله هایی که به باربری تهران ساری محول می شود به شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان ارجاع داده می شود

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی