شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

باربری تهران به شهرستان

 • جابجایی کامپیوتر شخصی و لب تاپ در اسباب کشی

  اسباب کشی از ریزترین تا درشت ترین وسایل منزل را شامل می شود که یکی از آنها کامپیوتر های شخصی (PC) است که بسیاری از خانواده ها آن را در منزل دارند. قبل از لپ تاب ها کامپیوتر های شخصی اعتبار بسیاری داشتند که هم در منزل و هم در ادارات از آنها استفاده می کردند ولی به تدریج جای خود را به لب تاپ ها و کامپیوترهای جیبی دادند و کم کم استفاده از آنها کمتر شد.

  جابجایی و حمل و نقل کامپیوتر های رومیزی مقداری دشوار است و جابجایی آن کار هر کسی نیست چون هم اندازه و هم حجم آن سنگین است بنابراین باید آن را به افراد متخصص در امر حمل و نقل و باربری تهران به شهرستان سپرد تا با خیال راحت بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سز بگذارید.قطعات و سیم های وصل شده به کامپیوتر های رومیزی مقداری زیادتر هستند و جمع آوری و بسته بندی آنها نیز طاقت فرسا ولی در هر صورت باید حین جابجایی نکاتی ایمنی راجع به حمل آنها بدانیم که اولین نکته این است که تمام سیم های وصل شده به کیس را از آن جدا کنید و جداگانه در یک جعبه بسته بندی کنید و سپس اسپیکر ها و موس آن را که قطعات کوچکتر هستند را با استفاده از فوم های ضربه گیر بپوشانید و در کارتن کوچکی قرار دهید, کیبورد و صفحه مانیتور و کیس را هم به همین روش بسته بندی کنید و دور تا دور آنها را با فوم های ضربه گیر بپوشانید.ما به شما توصیه می کنیم که یک کارتن بزرگتر تهیه کنید و هر کدام از قطعات را که جداگانه در کارتن های کوچکتر بسته بندی می کنید را در این کارتن بزرگتر قرار دهید و سپس از سنگین ترین آنها که کیس است تا سبک تر که موس هست را در کارتن بزرگتر قرار دهید.اگر هم برای جمع آوری و تهیه کارتن مشکل داشتید اصلا نگران این موضوع نباشید فقط کافیست که با شماره 09127906652 باربری تهران به شهرستان در تماس باشید و از آنها درخواست کنید که حین آمدن به محل مورد نظر کارتن مخصوص برای این وسایل را هم با خود به همراه بیاورند.

  ادارات بنابر دلایلی ممکن است قصد جابجایی داشته باشند که مهم ترین وسیله آنها هم همین سیستم های رومیزی است که مهم ترین اطلاعات و اسناد خود را در آن ذخیره کرده اند و کوچکترین ضربه و آسیبی به آنها ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به بار آورد بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که کار را به کاردان بسپارید و حتما از باربری تهران به شهرستان کمک بگیرید تا دیگر نگرانی مربوط به آسیب دیدن آنها نداشته باشید.نکته دوم اینکه قبل از اسباب کشی حتما از اطلاعات مهم و حساسی سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید چون هر کسی باید در حین اسباب کشی خود را برای مواجه شدن با خطرات آماده کند از این رو بهتر است قبل از هر کاری ایمنی رعایت شود.

  آماده کردن کامپیوتر رو میزی برای اسباب کشی :

  اول از همه کابل آن را از برق خارج کنید تا تمام اتصالات آن قطع شود و بعد همه کابل های آن را از کیس جدا کرده و همه را دسته بندی کرده و با کمک یک چسب آنها را مرتب کنید سپسمانیتور و کیس و هر کدام از قطعات دیگر را جداگانه بسته بندی کنید و تمامی فضاهای خالی درون جعبه ها را با روزنامه های باطله بپوشانید.

  بسته بندی لب تاپ

  بسته بندی لب تاپ معمولا آسان تر از کامپیوتر های رومیزی است ولی بهر حال بد نیست که نکاتی نیز راجع به آنها بدانید اول اینکه لب تاپ را خاموش کنید و کابل و شارژر و سایر قطعات مربوط به آن را از لب تاپ جدا کنید و به هیچ وجه قطعه ای مانند فلاش و ... روی آن نباشد که ممکن است حین جمع کردن آن به کیف برخورد بکند و بشکند بعد اگر کیف لب تاپ شما ضربه گیر است پس در این صورت کار شما آسان تر و نگرانی شما کمتر می شود ولی در غیر این صورت باید لب تاپ را با فوم های ضربه گیر پوشاند و یک پتو یا حوله ضخیم را دور آن پیچید تا در هنگام جابجایی اگر مشکلی پیش آمد آسیبی به لب تاپ وارد نشود.

  امیدواریم که با توضیح این نکات متوجه شده باشید که بسته بندی و جابجایی این وسیله حساس و مهم را چگونه انجام دهید و خوشحال می شویم که با شماره 09127906652 در تماس باشید و جابجایی ها و اسباب کشی وسایل خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که با استفاده از سابقه 30 ساله خود وسایل شما را بدون هیچ آسیب دیدگی در اسرع وقت جابجا خواهیم کرد.

  بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی
  بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی
 • جابجایی وسایل سنتی و تزیینی در اسباب کشی

  اسباب کشی بدی ها و خوبی های خاص خود را دارد . بدی به این منظور که مقداری آشفتگی پیش می آید و اینکه ممکن است آسیبی به اسباب و اثاثیه تان وارد شود که در صورت همکاری با یک شرکت باربری مطمئن (باربری شهرستان) این اتفاق نیز نمی افتد و خوبی هم به این منظور که با یک فضای جدید تر و گاها وسایل جدید تری روبرو می شوید . بحث ما در مورد جابجایی وسایل سنتی و تزیینی است که هر منزلی آن را دارند و شاید بتوان گفت بیشترین دغدغه اسباب کشی شان هم همین موضوع باشد چون هم هزینه بالایی دارد و هم اینکه زیبایی خاصی به منزل می بخشد.باربری تهران به شهرستان نکاتی راجع به چگونگی جابجایی و اسباب کشی این نوع وسایل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

  • جمع آوری

  هر نوع وسیله ای که در خانواده وسایل های تزیینی قرار می گیرد را در یک گوشه از منزل جمع کنید تا در هنگام بسته بندی مجبور نشوید تا مدت ها به دور خود بپیچید و یکی یکی آنها را جمع کنید . یک زمانی برای آن قرار دهید و همه آنها را در یک گوشه جمع آوری کنید.

  • بسته بندی 

  بعد از جمع آوری آنها را باید بسته بندی کنید اما به چه نوعی بسته بندی کنید؟ بسته بندی وسایل تزیینی و سنتی باید به نوعی انجام شود که احتمال کوچکترین آسیب و ضربه ای به آن نشود و اگر ضربه کوچکی هم دید آنچنان محکم بسته بندی شده باشد که دچار هیچ آسیبی نشود. پس باید آنها را در بابل رپ و حتما فوم های ضربه گیر بگوشانید و در کارتن یا جعبه ای که می خواهید بگذارید یک کارتون ضخیم کف جعبه قرار دهید و سپس وسایل را درون جعبه قرار دهید و اطراف آن را با پارچه و روزنامه های باطله پر کنید و روی آنها هم از فیبرهای ضخیم قرار دهید(فیبر هایی که در هنگام خرید یخچال و ماشین لباسشویی و... روی آنها قرار می دهند).

  • جابجایی 

  بعد از اتمام کار بسته بندی آنها را در یک گوشه امن که رفت و آمد زیادی در آنجا نباشد بچینید تا نوبت به جابجایی آنها به داخل ماشین های ویژه حمل می شود . کارگران باربری شهرستان با دیدن آموزش های کامل در تمام زمینه ها می توانند جابجایی و بسته بندی و تخلیه بار این نوع وسایل ها را به طور کاملا مرتب انجام دهند بدون اینکه کوچکترین ضربه ای حتی به کارتن های بسته بندی وارد شود.اما اگر حساسیت ویژه ای روی این وسایل دارید و حجم آنها کمتر است می توانید با استفاده از ماشین شخصی خود جابجایی آنها را به منزل جدید انجام دهید.

  • تخلیه بار 

  حال بعد از جابجایی آنها و طی کردن این مقصد نوبت به تخلیه آنها می شود که در هنگام تخلیه هم با نهایت صبر و حوصله این کار را انجام دهید.

  • چیدن وسایل تزیینی و سنتی 

  آخرین مرحله ای که باید طی شود چیدن آنها در جای مخصوص به خود است که ممکن است مقداری زمان بر باشد و خانم ها بیشتر دوست دارند با آرامش و انرژی خاصی این کار را انجام دهند چون تقریبا جزو دکوراسیون منزل به حساب می آید پس بعد از چیدن تمام وسایل داخل منزل شروع به چیدن این نوع وسایل های تزیینی کنید.

  باربری شهرستان با بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر اسباب کشی و جابجایی قادر است که جابجایی هر نوع وسیله و اسباب کشی که دارید را برای شما عزیزان انجام دهد بدون اینکه کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد شود شما این اختیار را دارید که خودتان شرکت باربری مورد نظر خود را انتخاب کنید اما مطمئن باشید اگر بخواهید با سایر شرکت ها و اتوبارها مقایسه کنید هم از نظر قیمت و هم کیفیت باربری شهرستان را انتخاب می کنید پس با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما و تخفیف های ویژه به مناسبت شب یلدا برخوردار شوید.

  جابجایی وسایل سنتی
  جابجایی وسایل سنتی
 • اسباب کشی در فصل زمستان

  اسباب کشی بیشتر در ماه شهریور و یا اوایل بهار انجام می شود ولی هستند افرادی که به علت تغییر شغل و یا هر چیز دیگری در فصل زمستان مجبور به اسباب کشی هستند که با توجه به امکانات پیشرفته و ماشین های جدید هر وقت که وضعیت جاده ها خشک است یک اسباب کشی آسان و بی استرس را پشت سر بگذارید.اسباب کشی کاری دردسر ساز و پر استرس است اما اگر از یک شرکت باربری شهرستان کمک بگیرید مسلما به کاری لذت بخش و مفرح تبدیل خواهد شد . خیلی از افراد در فصل زمستان که سردترین فصل سال است مجبور به جابجایی می شوند بنابراین باید نسبت به سایر فصل ها دقت بیشتری داشته باشند و بیشتر مواظب باشند چون حمل و نقل در جاده ها سخت تر می شود و ممکن است برف , باران و یا یخ زدگی و لغزندگی در سطح جاده ها پیش بیاید که هر کسی به جز شرکت های باربری قادر به حمل و نقل و جابجایی اثاثیه ها نباشد. برای اسباب کشی در فصل زمستان و استفاده از خدمات باربری تهران به شهرستان لازم است که یک سری نکات را رعایت کنیم .

  اسباب کشی در زمستان
  اسباب کشی در زمستان

  فصل زمستان با وجود بیشترین بارش برف و باران یکی از فصل هایی است که هم پر ترافیک بوده به خصوص در اواخر اسفند ماه و هم اینکه برای جابجایی در این فصل باید خودتان را برای یک سفر سرد آماده کنید و تمامی پتوها و لوازم و پوشاک گرم به اندازه کافی با خود به همراه بیاورید.اما خوبی اسباب کشی در این فصل این است که نرخ باربری ها هم کاهش پیدا می کند و نسبت به اسباب کشی در فصل تابستان قیمت ها به صرفه تر است چون کمتر پیش می آید که کسی در این فصل اسباب کشی و جابجایی کند ولی برای استفاده از کامیون توسط شرکت های باربری حتما این نکته را یادآور شوید که از کامیون های مسقف و جعبه های ضخیم تر برای بسته بندی استفاده کنند تا جعبه ها خیس و یا خراب نشوند.حتما یک برنامه ریزی دقیق برای اسباب کشی در این فصل را داشته باشید و چند روز قبل از جابجایی شرایط آب و هوایی آن روزی که می خواهید اسباب کشی کنید را بررسی کنید تا یک اسباب کشی بی دغدغه را پشت سر بگذارید.در هنگام بسته بندی جعبه ها هم با صبر و حوصله تمام این کار را انجام دهید چون به علت برودت هوا ممکن است وسایل داخل جعبه یخ بزند و تا جایی که می توانید آنها را عایق بندی و یا با استفاده از نایلون های ضخیم بسته بندی کنید مخصوصا سرویس مبلمان و... حتما آنها را با پوشش کافی حمل کنید.نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که قبل از جابجایی وسایل حتما یکی دو روز قبل به منزل جدید بروید و از سیستم گرمایشی آنجا مطمئن شوید و دو روز قبل آنها را روشن و گرم کنید چون بعد از پشت سر گذاشتن یک سفر سرد یک منزل گرم و یک چای داغ می چسبد تا سفر را برای ما خاطره انگیزتر کند.حتما فلاکسی پر از آب گرم را با خود به همراه بیاورید. شرکت باربری مورد نظر خودشان برای کامیون و سایر ماشین ها از زنجیر چرخ در این فصل استفاده می کنند و اگر شما هم ماشین شخصی داشتید حتما از زنجیر چرخ استفاده کنید و لباس گرم با خود به همراه داشته باشید.تمامی این نکاتی که گفته شد به این دلیل بود که شما برای جابجایی در سردترین فصل سال هیچ مشکلی نداشته باشید و امیدواریم برای زمانی که نیاز داشتید این متن برای شما مفید واقع شود.با وجود پیشرفت زیاد , امروزه نگرانی زیادی نسبت به گذشته برای اسباب کشی وجود ندارد چون با وجود شرکت های باربری و مشاوره گرفتن از آنها می توانید با خیال آسوده همه کارها را انجام دهید و باربری شهرستان با استفاده از کارگران مجرب و رانندگان خبره در این فصل و با استفاده از کامیون های مسقف و بیمه حمل بار و استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات برای شما یک اسباب کشی آسان و سریع را انجام می دهد پس شما هموطنان عزیز می توانید برای سفارش و مشاوره رایگان و اطلاع از تخفیفات ویژه ما با شماره 09127906652 در ارتباط باشید

   

 • باربری تهران به شهرستان

  حمل و نقل بار از تهران به شهرستانها یکی از نیازهای مهم و اساسی است که باربری تهران بزرگ توانسته این این نیاز را با دو شعبه بزرگ در نقاط مختلف تهران براورده نماید .هر کدام از این شعب کاری مشابه را انجام میدهند یعنی هردو به امر حمل بار از تهران به تمام شهرستانها را به بهترین نحو ممکن و در سریعترین زمان انجام می دهنداصول این شعب دقیقا برابر قوانین و قواعد بزرگترین باربری تهران قانون گذاری شده است به گونه ایی که تمامی دستورات و تعرفه های حمل بار به صورت مستقیم از باربری تهران بزرگ به دو شعبه ی باربری شهرستان و باربری تهران به شهرستان ابلاغ می شود.

  باربری تهران به شهرستان خدمات متنوعی را در امر باربری انجام می دهد که در زیر به انها اشاره شده  است.این باربری همیشه سعی کرده بهترینها ر برای مشتریانس به ارمغان بیاورد.از این رو شفاف سازی و معرفی خدمات قابل ارائه توسط این باربری را حق مسلم مشتری می داند .

  • اثاث کشی (اسباب کشی) تهران به شهرستان

  باربری شهرستان
  باربری شهرستان
  •  

   • اثاث کشی و یا همان اسباب کشی در تمام شعب باربری تهران انجام می شود اما در شعبه باربری شهرستان اینکار به صورت ویژه و با اطمینان بیشتری انجام می شود .به این بخش و اثاث کشی تهران به شهرستان باربری ویژه و یا باربری Vip نیز گفته می شود از قیمت ها ی باربری تهران به شهرستان می توان به موارد زیر اشاره نمود این موارد تنها برای اثاث کشی است و در مواردی که در لیست ذکر نشده است مبلغ به صورت توافقی محاسبه می شود.

  لازم به ذکر است که قیمتها و نرخ باربری تهران به شهرستان بسته به تعداد کارگر لازم و طبقات آپارتمان در آپارتمان نشینی ها نیز بستگی دارد.

  پیشنهاد باربری تهرن به شهرستان برای اطلاع دقیق از نرخ حمل بار تماس با شماره های این واحد و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان است.

  شرکت تهران بزرگ با حمایت کامل از مشتریانش تمامی خدمات حمل و نقل بار را انجام می دهد که این خدمات می تواند شامل(حمل لوازم خانه یا همان اثاث کشی و اسباب کشی,حمل گاوصندوق,حمل مبلمان با ماشین الات مخصوص حمل مبلمان,حمل پیانو,حمل یخچال ساید بای ساید به صورت تضمینی و ضمانتی ,چیدن دکوراسیون داخلی در مقصد ,حمل سفارشات شرکتها در شهرستانها ,حمل تولیدات کارگاه های تولیدی).

  هر ساله از طرف شعبه مرکزی و اتحادیه باربری تهران نرخهای مصوب حمل و نقل به این شعب ارجاع داده می شود که در ادامه تمامی این نرخ های حمل بار در سال 1397 که در اردیبهشت ماه اعلام شد به اگاهی شما عزیزان می رسد.

  با اطمینان می توان گفت که شرکت تهران بزرگ یکی از معتبرترین باربری های موجود می باشد که با داشتن بیش از 40 شعبه مختلف در نقاط مختلف تهران توانسته کل تهران را تحت پوشش خدمات باربری و حمل بار خود قرار دهد . این باربری در طول بیش از 12 سال سابقه خدمات رسانی توانسته تمامی مجوزهای لازم را از تمامی ارگان ها دریافت و کارنامه ی کاری خود را با چندین لوح زرین افتخار و تقدیر از اتحادیه حمل و نقل برون شهری و درون شهری درخشان تر نماید.

  شرکت تهران بزرگ با دارا بودن گواهی هایی همچون

  ⇐مجوز رسمی و معتبر از اتحادیه حمل و نقل برون شهری و درون شهری

  ⇐کد اعتبار از سازمان صنعت معدن و تجارت

  ⇐پرونده های مالیاتی و معتبر در سازمان مالیات کشور

  ⇐مجوز صدور بیمه نامه برای حمل بار درون شهری و باربری تهران به شهرستانها

  ⇐پلمپ اختصاصی بار تا رسیدن به مقصد برای بارهای مخصوص

  اماده ثبت و بستن قرارداد همکاری با تمامی شرکت ها و کارگاه های تولیدی می باشد قطع به یقین این باربری می تواند با امکانات و ماشین آلات متنوعی که برای حمل و نقل به کار می برد تمامی نیازهای شما را چه از نظر حمل و نقل داخلی و حمل و نقل برون شهری و چه از نظر پخش تولیدات شما برآورده نماید.

  لازم به ذکر است که تعرفه های این باربری برای شرکتها و کسانی که ثبت قرار داد می نمایند کاملا متفاوت بوده و از تخفیفات ویژه ایی برخوردار خواهد بود.

  انواع ماشین الات موجود در باربری تهران به شهرستان جهت حمل بار متناسب با میزان و حجم بار شما:

  شما عزیزان می توانید در نظر بگیرید که بار و یا اثاثیه ایی که قصد حمل و نقل ان را دارید در کدام یک از رنجهای زیر قرار می گیرد و مناسبترین ماشین برای حمل اثاثیه شما کدام است .البته لازم به ذکر است که اگر هم با کارشناسان ما تماس بگیرید از مشاوره ی رایگان در مورد قیمتهای به روز حمل و نقل برخوردار می شوید و هم می توانید از 20درصد تخفیف کارشناسانه برخوردار شوید .

  • کامیونت مسقف ویژه

   کامیون مسقف
   کامیون مسقف

    

   • مانند خاور,ایسوزو,بادسان ,کاویان

   • این نوع ماشین الات بیشتر جهت حمل لوازم و حساس با حجم زیاد و وزن نسبتا کم است که به عنوان مثال می تواند به اثاث کشی و حمل لوازم اداری اشاره نمود

   • این نوع کامیونها توسط سقفی فلزی و یا چادری پوشانده شده اند تا از ورود گرد و غبار ویا سرما و برف و باران در فصل های سرد جلوگیری شود.

   • در این نوع کامیونت ها جهت محافظت هرچه بیشتر لوازم و اثاثیه شما علاوه بر بسته بندی اصولی لوازمتان توسط تیم بسته بندی از لاستیک های ضزبه گیر,کارتونهای چند لایه,پتوهای مخصوص و طناب استفاده می شود.

   • کف و بدنه این نوع کامیونتها به صورت کامل با موکتهای مخصوص پوشانده شده است تا از هر جهت در مقابل خط و خش افتادن لوازم و وسایلتان جلوگیری شود.

   • نکته قابل توجه و مهم این است که امکان تردد و عبور این نوع کامیونتها و یا خاورهای مسقف فلزی در تمام طول روز و در تمام مسیر ها ازاد است پس دیگر نگران زمان حمل بار و اثاثیه نیستید.

   • رانندگان این نوع کامیونت ها دارای مدرک تایدیه رانندگی از باربری تهران به شهرستان می باشند.

  • وانت و نیسان

   وانت تلفنی
   وانت تلفنی
  •  

   • به جرات می توان گفت یکی دیگر از خدمات بی نظر این باربری حمل بار به شهرستان با وانت و نیسان نیز می باشد .یعنی اگر حجم و وزن بار شما تا 2 تن باشد میتوانید ان را با وانت و یا نیسان ارسال نمایید

   • بخش و واحد وانت تلفنی تهران کار حمل بار به شهرستان با نیسان را نیز انجام میدهد.

   • مقرون به صرفه بودن حمل بار توسط وانت و نیسان تهران

   • امکان بار اشتراکی

   • امکان حمل بار تکی مانند گاوصندوق و یخچال ساید بای ساید

  • کامیون روباز

   کامیون روباز
   کامیون روباز
  •  

   • هزینه حمل و نقل توسط این کامیونها نسبت به کامیونت های مسقف کمتر است .

   • جهت حمل بارهایی چون آرد,میوه و تره بار,مصالح ساختمانی و.. استفاده می شود

   • در این نوع کامیونها نیز از گتو و تجهیزات ایمنی در صورت حمل لوازم حساس به دستور مشتری استفاده می شود

  • کامیون تک یا ده تن

   کامیون ده تن
   کامیون ده تن
  •  

   • همانطور که از اسم این کامیون مشخص است برای وزنهایی تا سقف ده تن مناسب است.

   • از این کامیونها به دو صورت مسقف و روباز استفاده می شود و بیشتر در باربری شهرستان مورد استفاده است

  • کامیون کشنده

   کامیون کشنده
   کامیون کشنده
  •  

   • این نو کامیونها برای حمل بار تا سقف 24تن استفاده می شوند

   • موارد استفاده این نوع کامیونها حمل بارهای زیاد مانند فراورده های نفتیی تولیدات فلزی و... می باشد.

  سعی نمایید در انتخاب وسیله ی نقلیه جهت حمل بار خود نهایت دقت را داشته باشید تا هم در هزینه ها صرفه جویی نمایید و هم اینکه ایمنی بار و محموله ی خود را تامین نمایید.

  البته که کارشناسان ما خود با توجه به معیارهای خاص ماشین مورد نظر را به شما پیشنهاد می کنند اما تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید.

  حمل بار به صصورت اشتراکی(روباری)

  یکی دیگر از خدمات باربری شهرستان حمل بار به صورت روباری است.

  روباری یا باربری اشتراکی چیست؟

  گاهی اوقات شما نیاز دارید تا یک وسیله ایی رو به شهرستانی ارسال نمایید اما به دلایلی همچون حجم کم وسیله و یا کم ارزش بودن ان حاظر نیستید پول زیادی برای حمل و نقل اون پرداخت کنید و از طرفی عجله ایی در زمان رسیدن به مقصد ندارید .دراین مواقع باید چیکار کرد؟

  نگران نباشید باربری شهرستان برای این موارد هم نیز چاره جویی کرده .شما عزیزان می توانید از تعرفه های روباری استفاده نمایید تعرفه های روباری به این صورت است که شما تماس میگیرید و درخواست خود را برای حمل بارتون به صورت روباری به کارشناسان اعلام میکنید .کارشناسان ما نیز به شما میگویند که کاروان و کامیون روباری ما در صورت رسیدن به حد نصاب و پر شدن به مقصد در فلان روز حرکت می کند .در این صورت شما هزینه ایی ناچیز برای حمل بار و رساندن به مقصد پردخت می کنید و دیگر لازم نیست کل هزینه ماشین را پرداخت نمایید به این روش روباری و یا باربری اشتراکی نیز می گویند.

   هزینه باربری تهران به شمال

  شهر  هزینه ارسال بار به صورت روباری یا اشتراکی  هزینه حمل بار با وانت نیسان 2 تن  هزینه حمل بار با کامیون روباز 4 تن  هزینه حمل بار با کامیون مسقف  هزینه حمل بار توسط کامیون 10 تن  نرخ حمل بار با کامیون 8 تن  نرخ حمل بار با کامیون 12 تن  نرخ حمل بار با کامیون کشنده 15 تن  نرخ حمل با با احتساب اشتراک
   باربری تهران به گیلان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به رشت  منتظر تعرفه های تخفیف دار  210000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  500000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار   منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به ساری  منتظر تعرفه های تخفیف دار  200000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  480000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
   باربری تهران به بابلسر   منتظر تعرفه های تخفیف دار 280000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  450000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
   باربری تهران به گرگان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  410000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  630000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
   باربری تهران به قائم شهر  منتظر تعرفه های تخفیف دار  240000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  400000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به بابل  منتظر تعرفه های تخفیف دار  260000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  420000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
   باربری تهران به بندرانزلی  منتظر تعرفه های تخفیف دار  380000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به آمل  منتظر تعرفه های تخفیف دار  230000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  400000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به لاهیجان منتظر تعرفه های تخفیف دار 320000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 540000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به چالوس منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 480000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به استارا منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به رامسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به گنبدکابوس منتظر تعرفه های تخفیف دار 480000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 700000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به بابلسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 450000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به تنکابن منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 530000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به لنگرود منتظر تعرفه های تخفیف دار 350000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 540000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به رودسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 525000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به آستانه اشرفیه منتظر تعرفه های تخفیف دار 390000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به بندرامیر آباد منتظر تعرفه های تخفیف دار 395000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 545000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به ماسال شاندرمن منتظر تعرفه های تخفیف دار 400000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 560000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به رودبار منتظر تعرفه های تخفیف دار 280000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 400000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به نوشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 470000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به کیاشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار 350000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 530000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به زیباکنار منتظر تعرفه های تخفیف دار 390000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به بابلسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 430000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
  باربری تهران به کیاشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار

   با ما همراه باشید و از خدمات ما لذت ببرید.

   

   

  {mp4remote}images/videos/avc_a6bc05949712c60fe83ed8049821294d3718835-240p__66477.mp4{/mp4remote} نمونه خدمات باربری تهران به شهرستان نمونه خدمات باربری تهران به شهرستان