شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

باربری تهران به مازندران

 • جمع آوری خرده بار در باربری

  منظور از خرده بار وسایل های کوچکی هستند که با وجود اینکه کاربرد بسیاری دارند ولی در حین اسباب کشی دست و پا گیر هستند و جای زیادی را اشغال می کنند . معمولا حین اسباب کشی اولین وسایل هایی که بسته بندی می شوند وسایل های بزرگی هستند که زیاد به چشم می خورند مانند تلویزیون , یخچال , فرش , ماشین لباسشویی , سرویس مبلمان و تخت خواب و ... و وسایل های خرد و ریز مانند لباس ها , قابلمه , صافی , وسایل های ریز آشپزخانه , قوری و کتری , سرویس قاشق چنگال , ست پا سماوری , پارچ و لیوان  , فلاسک , همزن برقی و ... که جدای از کاربرد زیاد آنها , حین اسباب کشی و بسته بندی وقت گیر هستند و معمولا خانم ها از جمع کردن آنها تنشان به لرزه می افتد ولی خب چاره ای نیست و باید آنها را در هر صورت بسته بندی کرد.

  در این مطلب باربری تهران به مازندران می خواهد که جمع آوری و بسته بندی یک سری از اقلام خرده ریزه آشپزخانه را به شما عزیزان آموزش دهد تا در هنگام نیاز از آن استفاده کنید.

  بسته بندی قابلمه ها 

  قابلمه جزو وسایل تقریبا ریز است که وجود آنها در همه خانه ها الزامی است و در حین جابجایی هم باید همه آنها را جمع آوری کرد و در یک گوشه قرار داد و زمانی که آنها را تهیه کرده اید اگر هنوز کارتن آن را دور نینداخته اید می توانید آنها را در همان کارتن قرار دهید به این صورت که حتما از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر بین آنها و مخصوصا درب قابلمه قرار دهید و سپس آنها را درون همدیگر قرار دهید و بسته بندی کنید و از روزنامه های باطله برای پر کردن فضای خالی کارتن استفاده کنید و سپس با کمک چسب های مخصوص یا چسب نواری پهن روی کارتن را چسب بزنید تا در حین جابجایی تکان نخورند .

  بسته بندی سرویس قاشق چنگال 

  قاشق چنگال هم جزو وسایل ضروری هر منزل ایرانی است و اگر زمانی که آنها را تهیه کرده اید در جعبه ها و یا چمدان های مخصوص قرار گرفته بودند مسلما آن را پرت نکرده اید پس در اینجا کار شما آسانتر می شود و می توانید در همان جا قرار دهید ولی اگر این جعبه ها را نداشته باشید می توانید از طریق باربری تهران به مازندران اقدام کنید و از آنها بخواهید که جعبه های مخصوص این نوع وسایل را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و قاشق ها , چنگال ها , ملاقه ها , شربت خوری , چای خوری , کفگیر و ... را جداگانه با یک کش پول بسته و در نایلون های مخصوص قرار داد و سپس در کارتن بسته بندی کرد که با این روش در حین چیدن هم سردرگم نیستید و جای آنها مشخص است و راحت تر و سریع تر هم چیده می شوند.

  بسته بندی ست پا سماوری 

  این وسیله هم به صورت سه تکه ای و یا هفت تکه ای در بازار موجود می باشد که وسیله ای برای جای شکر و چای و قند و نسکافه و ... می باشد که روی کابینت و معمولا کنار سماور گذاشته می شود که زیبایی خاصی به آشپزخانه می دهد و در حین اسباب کشی هم باید با صبر و دقت خاصی آن را بسته بندی کرد چون جزو وسایل شکستنی آشپزخانه است و باید حتما آنها را در بابل رپ یا فوم پیچید و در کارتن بسته بندی قرار داد.

  بسته بندی پارچ و لیوان 

  این وسیله هم جزو وسایل شکستنی هستند که حتما باید بعد از بسته بندی روی کارتن محتویات داخل آن را بنویسید و با یک ماژیک قرمز بنویسید که شکستنی هستند که بسته بندی این نیز مانند سرویس پا سماوری است با این تفاوت که شما باید داخل لیوان ها را با روزنامه های باطله یا پارچه های کهنه پر کنید تا از آسیب های احتمالی حین جابجایی در امان باشد.

  بسته بندی وسایل شوینده 

  پودر ها و محلول های شوینده از لزومات هر منزل برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و ... است که آنها را باید در یک کارتن مجزا کنار هم قرار داد و سپس آنها را جابجا کنیم.

  بسته بندی همزن برقی

  همزن برقی هم کاربردهای خاص خود را دارد ولی چون اکثر خانم ها استفاده کمتری از آنها می کنند بنابراین هر بار پس از استفاده دوباره آن را در کارتن مخصوص خود قرار می دهند که در این صورت بسته بندی آن نیز راحت تر است.

  این موارد جزئی ترین و کمترین وسایلی بودند که ما مختصرا توضیحاتی راجع به آنها داده ایم که خیلی زیادتر از این وسایل در منزل هرکسی موجود می باشد و باربری تهران به مازندران خواستار است تا با آگاهی بیشتری به مشتریان خود بتواند سطح رضایت آنها را نسبت به خود بالا ببرد و امیدوار است که برای تک تک مشتریان عزیز مفید واقع شود.

  جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک
  جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک

   

 • جابجایی گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی

  در هر خانه ای حداقل یک گلدان پیدا می شود و هر فردی در طول عمر خود حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کرده است ما در این متن می خواهیم نحوه صحیح جابجایی گل های آپارتمانی را به شما عزیزان بگوییم تا مبادا در حین اسباب کشی کوچکترین آسیبی به آنها وارد شود چون واقعا وجود گل های طبیعی و گیاهان آپارتمانی روحیه انسان ها را شاد و باعث سر زندگی می شود.معمولا چون گلدان ها زیاد به چشم نمی آیند ما وقتی اسباب کشی میکنیم همه وسایل منزل را به داخل ماشین ویژه حمل جابجا میکنیم و بعد در انتهای کار و بعد از دید زدن کلی منزل متوجه خواهیم شد که گل ها را بسته بندی نکرده و آنها را جابجا نکرده ایم ولی ما در اینجا می خواهیم نکاتی راجع به گل ها را برای شما بیان کنیم تا بدون کوچکترین آسیبی آنها را جابجا کنید.

  • دو سه ساعت قبل از اسباب کشی حتما به گل ها آب بدهید ولی آب زیاد نه , چون نباید خاک آن شل باشد و در حین جابجایی در ماشین کثیف کاری شود.
  • اگر گلدانهای ریز و کوچک دارید حتما آنها را در یک کارتن بچینید و جاهای خالی را هم با روزنامه یا پارچه های بلا استفاده پر کنید تا مانع حرکت و جابجایی آنها شود و روی آنها را نیز می توانید بپوشانید و چند شیار در آنها ایجاد کنید تا هوا بخورند .
  • وقتی در آخر کار اسباب کشی گلدانها را می چینید سعی کنید آنها را در جایی قرار دهید که وسایل دیگری با آنها برخورد نکنند و در حین حرکت ماشین , دیگر وسایل را مهار کنید تا تکان نخورند و با آنها تماس نداشته باشند.
  • گیاهان معمولا آخرین وسیله ای هستند که در ماشین های ویژه حمل قرار داده می شوند و از آنجا که دم دست است اولین وسیله هنگام تخلیه بار است و از سایر وسایل زودتر خالی می شود و می توانید آن را در منزل جدید قرار دهید.
  • برای گیاهان  گلهایی که قد کشیدند و تازه جوانه زدند و بسیار شکننده هستند بند هایی نازک را به گوشه و کنار ماشین ببندید و گیاهان رو بر روی انها سوار کنید تا در هنگام حرکت و تکان خوردن ماشین صدمه نبینند
  • اگر قصد جابجایی به شهرستان دیگر مانند تهران به مازندران را دارید حتما دمای آن منطقه را در نظر بگیرید چون حساسیت نسبت به گیاهان بیشتر می شود و باید با دقت بیشتری به آنها برسیم.
  جابجایی گل های آپارتمانی
  جابجایی گل های آپارتمانی

  باربری تهران به مازندران با استفاده از سطح آگاهی بالایی که در زمینه گل و گیاهان آپارتمانی دارد سعی می کند که با رعایت این چند نکته گل های سرحالی را به منزل جدید منتقل کنید. باربری تهران به مازندران بارها مشتریانی داشته ایم که حمل و جابجایی گل های گلخانه ای خودشان را از شهری به شهر دیگر انجام دادیم و از ماشین های ویژه و مناسب با دمای گیاهان استفاده کرده ایم و کارگرانی آموزش دیده در این زمینه هم داریم که هر از چند گاهی ماشین را متوقف کرده و نگاهی به گیاهان می اندازد که مراقب باشد کوچکترین ضربه ای به آنها وارد نشود.پس جهت سفارش و آگاهی دادن به شما از طریق مشاورین زبده ما میتوانید با شماره 09127906652 تماس داشته باشید.

 • باربری شمال و مازندران

  حمل و جابجایی یک بار از تهران و یا شهرهای دیگر به شمال و مازندران کار آسانی نیست و هرکسی توان انجام دادن آن را ندارد و باید از یک شرکت باربری با چندین سال سابقه مانند باربری شهرستان کمک بگیرید چون شرایط جوی و آب و هوایی این گونه مناطق به گونه ای نیست که بخواهیم طبق برنامه ریزی انجام شده خود پیش برویم چون مسلما هیچ کسی نمی خواهد اسباب کشی که پر از شکستن وسایلش باشد را پشت سر بگذارد.

  جاده های شمال جزو جاده هایی است که حتما باید رانندگان خبره و مجرب در این زمینه باشند تا بتوانند سختی های این راه را پشت سر بگذارند و مشکلات خاصی پیش نیاید.افرادی که در این زمینه تجربه کافی داشته باشند می دانند که چه جاده ای برای حمل اثاثیه بهتر است و پیچ و خم جاده را می شناسند.

  بنابراین عواملی که در حمل اثاثیه به شمال موثر هستند شامل توجه به فاصله شهری که میخواهید به آنجا بروید, وضعیت آب و هوایی ,پیش بینی کردن ریزش باران و برف , ترافیک و یا شلوغی مسیر , میزان کم و زیاد بودن اسباب و اثاثیه ای که باید حمل شود , در نظر گرفتن ماشینی که میخواهید اثاثیه را با آن حمل کنید.

  به دلیل وجود هوای شرجی در این منطقه و بارندگی های مدام لازم است تا برای داشتن یک حمل و نقل ایمن و اثاث کشی خوب از بهترین تجهیزات و ماشین آلات مسقف جهت جلوگیری از رسیدن بارندگی و خیس شدن لوازم و وسایل استفاده کرد.

  این باربری هم مانند سایر شعب باربری تهران به آمل , تهران به رشت , تهران به سنندج تمامی خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی خود را بیمه نموده و از قیمت های زیر قیمت اتحادیه باربری تهران استفاده می نماید.استفاده از ماشین آلات مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی جهت حمل انواع تولیدات کارخانجات لبنیاتی و کارگاه های کوچک به شهرستانهای دیگر به همراه بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر .حمل بار از تهران به کلاردشت دارای خاورها و کامیون های مسقف و دارای پتو و لوازم  گرمایشی مجهز و ماشین های مخصوص برای حمل لوازم جهیزیه می باشد و این امکانات حداقل نگرانی ها از شما زدوده و یک اثاث کشی با خیال آسوده را در پیش رو خواهید داشت.شرکت اتوبار تهران به کلاردشت با استفاده از پرسنل با تجربه و متخصص خود یکی از معتبرترین و مطمئن ترین و شناخته شده ترین باربری در تهران می باشد که رضایت همه مشتریان خود را جلب کرده و هر مشتری چندین مشتری دیگر را با خود به همراه آورده است که این جزو افتخارات ما می باشد

 • حمل بار به مازندران

  سامانه و پایانه حمل بار مازندران یکی از قدیمی ترین پایانه های حمل بار از تهران به مازندران و بلعکس است.این باربری با سابقه ی درخشانی که در زمینه حمل و نقل بار از تهرا به مازندران دارد از حسن شهرت خوبی برخوردار است.شهرت باربری تهران به مازندران به خاطر خدمات منحصر به فردی است که در باربری تهران به مازندران به مشتریان این باربری ارائه می شود البته باربری و حمل بار از تهران به مازندران توسط شرکت باربری تهران و اتوبار تهران صورت می پذیرد یعنی شرکت حمل بار تهران به مازندران یکی از چند شعبه ی باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است و زیر نظر مستقیم مدیریت این باربری فعالیت می نماید.

  باربری تهران به مازندران

  باربری تهران به مازندران تنها مخصوص حمل بار از تهران به مازندران نبوده بلکه این باربری با پشتوانه باربری تهران و اتوبار تهران کالا و محموله ی شما را از تهران تا به مقصد شما در شمال که هر کدام از شهر ها و استانها باشد جا به جا می نماید .باربری تهران به مازندران برای سهولت کار و تسریع در انجام خدمات باربری و حمل و نقل بار از تهران به مازندران و تمام شهرهای شمال ایران در شهرهای زیر شعبات خود را گسترانیده است و در تمام این شعبات در حال ارائه خدمات حمل و نقل بار و جا به جایی بار می باشد.

  لیست باربری های تهران به مازندران

  باربری اتوبار ساری،باربری تهران نکا،تهران به جویبار،اتوبار تهران قائم شهر،باربری قائم شهر تهران،تهران آمل،باربری آمل تهران،وانت بار ساری تهران،باربری بابل،اتوبار تهران بابل،تهران بابلسر،باربری بابلسر تهران،تهران فریدونکنار،فریدون کنار،باربری تهران فریدون کنار،اتوبار تهران محمود آباد،باربری محمود آباد،چمستان،وانت بار تهران محمود آباد،تهران نور،باربری نور،اتوبار تهران به نور،حمل بار به رویان،باربری تهران رویان،وانت بار نوشهر،باربری نوشهر تهران،باربری تهران نوشهر،اتوبار نوشهر،چالوس،باربری چالوس،اتوبار تهران چالوس،باربری چالوس تهران،حمل بار به چالوس،وانت بار تهران چالوس،اتوبار چالوس،مرزن آباد،باربری تهران مرزن آباد،نمک آبرود،باربری نمک آبرود،باربری تهران عباس آباد،وانت بار تهران عباس آباد،کلاردشت،باربری تهران کلاردشت،تهران تنکابن،باربری تنکابن تهران،اتوبار تنکابن تهران،رامسر،باربری تهران رامسر،وانت بار تهران رامسر،اتوبار تهران رامسر،باربری رامسر،اتوبار تهران رامسر،حمل بار از تهران به شمال،باربری تهران شمال،حمل بار از شمال به تهران،اتوبار شمال به تهران،باربری شمال به تهران،باربری 

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی