شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

 • وظایف رانندگان در باربری

  باربری یعنی حمل و نقل یک وسیله از یک مکان به مکان دیگر . اما این حمل و نقل توسط چه کسی انجام میشود ؟ هر کدام از شما عزیزان که بخواهید یک جابجایی داشته باشید با یک شرکت اتوبار مطمئن (باربری تهران به یزد) برای حمل و نقل وسایلتان کمک می گیرید ولی در اینجا باید بدانید که این جابجایی بر عهده چه کسی است ؟ مسلما بر عهده راننده می باشد رانندگان ماشین های ویژه حمل باید با استفاده از کمک کارگران تمامی وسایل را به داخل ماشین منتقل کنند و سپس مهار کردن وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آنها را عهده دار شود. در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی صحیح است که باید با یک شرکت باربری مطمئن مشورت کنید ولی در واقع اصلی ترین رکن آن نحوه انتقال وسایل شما است که باید توسط راننده جابجا شود ا در این مطلب می خواهیم یک سری از وظایف رانندگان را برای اطلاع بیشتر شما بیان کنیم تا سطح آگاهی شما در این زمینه بالاتر رود.

  • ارائه خدمات : ارائه خدماتی مانند بسته بندی وسایل و مهار کردن آنها که در حین جابجایی در جاده ها آسیبی نبینند.

  • ایمنی کار : ایمن بودن و حفظ ایمنی در کار یکی دیگز از وظایف رانندگان و شرکت های باربری می باشد.

  • دادن اطلاعات به شرکت باربری و راننده : زمانی که شما قصد دارید با کمک یک شرکت باربری وسایلتان را جابجا کنید این نکته را به خاطر بسپارید که حتما اطلاعاتی در مورد حجم و اندازه کلی وسایلتان را به آنها بدهید و آنها هم این اطلاعات را در اختیار رانندگان قرار می دهند و بسته به آن ماشین ویژه حملی که متناسب با وسایل شما باشد را به مکان مورد نظر می فرستند.

  • توجه به وسایل شکستنی و حساس : جعبه هایی را که بسته بندی کرده اید و محتویات آنها وسایل شکستنی است حتما این موضوع را با رانندگان در میان بگذارید تا آنها نیز دقت بیشتری روی این وسایل داشته باشند و بدانند که در کدام قسمت ماشین قرار داده شود تا آسیبی به آنها وارد نشود.

  • دید کلی روی وسایل : در انتهای کار هم که همه وسایل به داخل ماشین منتقل شدند و همه آنها را مهار کرده اید یک بار دیگر به تمام وسایل نگاهی کلی بیندازید تا مبادا وسیله ای جای مناسبی نداشته باشد و یا طناب های مهار کننده شل شده باشند و ....

  اینها کمترین و جزئی ترین مواردی بودند که هر راننده موظف است به آنها توجه کند چون دیگر آن زمان ها گذشته که راننده فقط وظیفه رانندگی داشت بلکه باید همه جوانب را در نظر بگیرد و مراقب باشد تا کوچکترین صدمه ای به وسایل شما عزیزان وارد نشود. چون باید رانندگان به طول مسیر و نوع رانندگی خود نیز توجه کنند و در حین ترمز گرفتن و یا دست انداز جاده ها مواظب باشند تا وسایل جابجا نشوند و یا وسیله ای شکسته نشود. این وظایفی که ذکر شد برای زمان بارگیری است ولی پس از رسیدن به مقصد نوبت به تخلیه بار می باشد که در اینجا هم رانندگان باید نکاتی را رعایت کنند. رانندگان باید به جایی که قرار است ماشین را پارک کنند و وسایل را تخلیه کنند توجه ویژه ای داشته باشد و جایی مناسب باشد تا مجبور به جابجایی آن نباشند و قبل از تخلیه بار هم باید به سالم بودن وسایل مطمئن باشد. اگر راننده به تمام وظایف خود عمل کرده باشد و ایمنی لازم را در جاده ها رعایت کرده باشد و حداقل دو سه بار ماشین را متوقف کرده و بارها را چک کرده و از سلامت آنها مطمئن شود دیگر برای تخلیه بار مشکلی پیش نمی آید و هیچ وسیله ای هم آسیب نمی بیند و راننده هم با کمک کارگران و با خیال راحت همه وسایل را به مقصد منتقل می کنند.

  وظایف راننده
  وظایف راننده

   همه این موارد را باید شرکت اتوبار متعهد رعایت کند شرکت باربری تهران به یزد مشهور به رانندگان خبره می باشد این اتوبار با وجود سابقه کاری بیش از 40 دهه از رانندگانی با تجربه که سالهاست در این زمینه فعالیت می کنند استفاده می کند و سلامت و ایمنی وسایل شما را تضمین می کنند و مشاوره رایگان در زمینه چگونگی چیدن وسایل و بسته بندی و اسباب کشی را در اختیار شما قرار می دهد پس از این رو جهت همکاری با باربری تهران به یزد می توانید با شماره تماس های ذکر شده در سایت و شماره تماس 09127906652 بصورت زنده با مدیریت در ارتباط باشید.

 • باربری تهران به یزد

   

  حمل و نقل بار از تهران به  یزد با کامیون های ویژه و به صورت کاملا ایمن با باربری تهران به یزد که خود از زیر مجموعه ها و شعب بزرگترین باربری تهران و اتوبار تهران است که پایانه ی باربری تهران یزد خود زیر مجموعه هایی نیز دارد و با و کالای شما را به هر کدام از شهرستانها مورد نظرتان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن حمل می نماید باربری تهران یزد تحقق یک رویایی حمل و نقل خوب است.

   

  حمل و نقل بار از تهران به یزد

  باربری تهران به شرق
  باربری تهران به شرق

  حمل و نقل بار از تهران به یزد و اثاث کشی و اسباب کشی از تهران به یزد را می توان به جرات یکی از پر استرس ترین و مخاطره انگیز ترین کارهای موجود دانست .شکستن وسایل و از بین رفتن بلوریات و اسیب دیدن وسایل و لوازمی همچون تلوزیون و یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر ساید بای ساید خط و و خش افتادن به لوازم قیمتی ومانند دراور و کمد و حتی مبلمان گران قیمت اتفاقاتی دور از انتظار و تصور نیست به همین دلیل اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل کاری بس نگران کننده است. اما به هر حال اسباب کشی و جا به جایی لوازم خانه هم کاری اجتناب نا پذیر است .بر طبق تحقیقات میدانی که توسط باربری تهران به یزد در کل تهران و مناطقش انجام گرفته است به طور متوسط و میانگین هر خانوار در سال چه در بالای شهر و چه در پایین شهر یک بار اثاث کشی و اسباب کشی می کنند حال این اسباب کشی میتواند دلایل مختلفی همچون تغییر دکوراسیون , تعویض لوازم قدیمی به لوازم جدید نقل مکان و جا به جایی کلی خانه و... داشته باشد .

  پایانه باربری تهران یزد

   

  با این اوصاف راه چاره پایانه باربری تهران یزد چیست؟ایا راهی وجود دارد که بدون هیچ گونه اسیب و متحمل شدن ضرر و زیان این اسباب کشی و اثاث  کشی را از تهران به یزد انجام داد؟در پاسخ به این سوالات باید بگوییم اری و مژده ی یک حمل و نقل ایمن و بی خطر را به شما بدهیم.این اثاث کشی رویایی تنها و تنها با باربری تهران به یزد و شعب مختلف ان امکان پذیر است.

   

  باربری و حمل کالا به یزد

   

  حمل کالا به شمال توسط باربری از تهران به یزد با سابقه ترین سامانه حمل و نقل بار و اثاثیه در تهران  و شرق است که با بیش از 30 شعبه در کل مناطق تهران رویای یک اثاث کشی خوب را برایتان به حقیقت تبدیل می کند .شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان این سامانه به صورت تخصصی به امر حمل و نقل بار به شهرستان های کل کشور را انجام می دهد و تمامی بارها و محموله هایی که به باربری تهران یزد محول می شود به شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان ارجاع داده می شود

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی