شماره های تماس باربری تهران بزرگ.

 • مدیریت کل:09105427636

  021-22618722

   

 • انواع باربری و حمل بار

  باربری چیست و برای چه کارهایی مناسب می باشد و به چند دسته تقسیم میشوند و تشخیص بهترین باربری چگونه است؟

  اینها سوالاتی هستند که ممکن است هر فردی در زندگی خود همه و یا یکی از آنها را بارها از خود پرسیده باشد ما در اینجا میخواهیم اطلاعاتی جزیی را در اختیار شما دوستان عزیز جهت بالا بردن سطح معلومات خود قرار دهیم.

  باربری یعنی جابجایی  و انتقال بار و یا هر وسیله  دیگری از مکانی به مکان دیگر.

  هدف از ایجاد شرکت های اتوبار و باربری جهت تسهیل در انجام کارها و هرچه سریعتر و بهتر انجام شدن جابجایی های وسایل شماست. همانطور که مستحضر هستید امروزه هر فردی در زندگی خود یک بار مجبور به اسباب کشی می باشد حال چه در اداره و یا محل کارش و چه در محل زندگی خود. با وجود این همه دغدغه کاری هم که این روزها وجود دارد خیلی از افراد توانایی و یا حتی فرصت انجام این کار را ندارند بنابراین با شرکت های ویژه حمل بار تماس میگیرند و از آنها مشاوره میگیرند و تماما و یا خیلی از جابجایی هایشان را به آنها می سپارند . برای تشخیص بهترین باربری هم میتوانید از طریق همه راه های ارتباطی و یا فضاهای مجازی سرچ کنید و اطلاعاتی از هر باربری کسب کنید و هرکدام که مجهز تر بودند و یا سابقه کاری طولانی تری داشتند و یا اینکه ماشین های مخصوص و ویژه حمل مجهزی داشتند را برای اسباب کشی هایتان انتخاب کنید.

  باربری به چندین نوع و دسته تقسیم میشوند : 1. باربری بین شهری       2 . باربری درون شهری      3 . باربری بین المللی       4 . باربری اداری و تجاری

  1 . باربری بین شهری یعنی حمل و جابجایی وسایل شما از شهری که در آن ساکن هستید به شهرهای دیگر . خوب این گونه باربری مسلما نیازمند دقت و توانایی زیادی است که هر فردی از عهده آن بر نمی آید بنابراین باید این کار را به متخصصان ویژه حمل بار بسپارید چون باید مسافت طولانی را از شهر مبدا به شهر مقصد طی کنید .

  2 . باربری درون شهری  یعنی حمل و جابجایی وسایل شما در همان شهری که زندگی میکنید و این خود نیز میتواند به زیر شاخه های مختلفی تقسیم شود مـثلا 1 . (الف). حمل بار از تهران به شهرستان ها ی اطراف آن    2 . (ب). حمل بار از تهران به تهران     3 . (پ). حمل بار از شهرستان ها به روستاهای اطراف و...

  اگر بخواهیم مقایسه کنیم حمل بار درون شهری نسبت به بار بین شهری آسانتر و خطر ریسک کمتری دارد چون مسافت نسبت به بین شهری طولانی نیست و ماشین های مخصوص باربری کمتر مجبورند در جاده ها بمانند و مسلما هزینه کمتری پرداخت میشود و بسیاری موارد دیگر که اینها جزئیاتی بودند که خواستیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

  حال به نکاتی در مورد زیر مجموعه ها باربری درون شهری بپردازیم :

  1(الف) . باربری از تهران به شهرستان های اطراف : ممکن است هر فردی به دلایل مختلفی از جمله ترافیک , پاک نبودن هوای تهران , شلوغی و یا هر مشکل دیگری بخواهد از تهران جابجا شود و به شهرها و یا روستاهای اطراف آن برود. شرکت های باربری متعددی در تهران وجود دارد که خدمات باربری , بسته بندی وسایل منزل ,حمل و اسباب کشی وسایل و ... را انجام میدهند که با استفاده از پرسنل های متعهد و لوازم و ماشین های مخصوص و ویژه تمامی وسایل منزل شما را به صورت کاملا امن و سالم جابجا میکنند.

   2 (ب). حمل بار از تهران به تهران : حمل بار از تهران به تهران ممکن است بعضا راحت تر باشد اما در ساعات مختلف شبانه روزی متفاوت است چون جابجایی وسایل در خود شهر تهران نیز دردسرهای ویژه خود را دارد از جمله ترافیک و طاقت فرسا بودن رانندگی در ساعات مختلف.

  3 (پ). حمل بار از شهرستان ها به روستاهای اطراف هم تقریبا مثل مورد اول می باشد با این تفاوت که شهرستانهای اطراف کوچکتر بوده و حمل بار سریعتر انجام میگردد.

  3 . باربری بین المللی : باربری بین المللی به باربری گفته میشود که میخواهید جابجایی را از یک کشور به کشور دیگری انجام دهید حال میتواند به صورت هوایی (هواپیما) باشد و از طریق زمینی (کشتی) .

  انواع باربری و باربری بین المللی
  انواع باربری و باربری بین المللی

  4 . باربری اداری و تجاری : باربری اداری برای حمل و جابجایی مکان کاری تان است مثلا جابجایی مکان اداره از مبدا به هر مقصد دیگری که خود نیز شاما توضیحات بسار مفصل تری است که قبلا بیان شده است.

  امیدواریم که این نکاتی که بیان شد مورد ثمر واقع شود ما در اینجا نیز میخواهیم شرکت اتوبار و باربری جردن را به شما دوستان عزیز پیشنهاد دهیم که علاوه بر تمامی خدماتی که در بالا ذکر شد داریم خدماتی دیگر از جمله مشاوره رایگان , تخفیف ویژه برای افراد خاص و ... را داریم که تیم کاری و مجرب ما بصورت 24 ساعته از طریق شماره تماس 123456789 آماده ارائه هر گونه خدمات برای شما غزیزان می باشد.

 • اسباب کشی از گذشته تا به امروز
  شیوه اسباب کشی از گذشته تا به امروز تغییرات فراوانی کرده است اسباب کشی در گذشته بسیار سخت و طاقت فرسا بود اما امروزه با استفاده از شیوه های نوین و پیشرفت دستگاه ها و ماشین آلات جدید اسباب کشی آسانتر شده و انرژی کمتری را تلف میکند.با تغییر شیوه نوین زندگی شیوه اسباب کشی نیز نوین و به روز شده است.در گذشته اگر قصد جابجایی وسیله ای را داشتید یا باید آن را روی چرخ دستی ها حمل میکردید که این نوین ترین شیوه بود یا اینکه آن را روی کوله خود حمل میکردید که منجر به هزارویک درد و مرض میشد مثلا تصور کنید اگر یخچالی را جابجا میکردید باید آن را بسته بندی میکردید و روی دوش خود میگذاشتید سپس آن را از کوچه ها و پله ها حمل میکردید سپس اگر ماشین وانت باری بود آن را در ماشین می انداختند که واقعا این شیوه سخت ترین و بدترین شیوه به خصوص برای آقایان بود اما امروزه در عصر جدید اسباب کشی پیشرفت فراوانی کرده بدون اینکه حتی شما بخواهید وسیله ای سنگین جابجا کنید با اطلاع دادن به شرکت های باربری همه این کارها بر عهده آنها خواهد بود و با استفاده از ماشینهای پیشرفته همه این کارها را انجام میدهند فقط کار جمع آوری وسایل کوچک آن هم در بعضی شرایط بر عهده شما خواهد بود.اسباب کشی در گذشته حتما نیاز به چندین نفر همسایه و آشنایان بود و بسیاری مواقع خانواده ای که اسباب کشی میکردند باید از 10 نفر یا بیشتر و کمتر خواهش میکردند تا در بردن و حمل و نقل اثاثیه به آنها کمک میکردند که بسیاری مواقع هم افرادی در دسترس نبودند و این خود بزرگترین معضلات روز اسباب کشی بود اما امروزه با استفاده اطز ماشین آلات پیشرفته و شرکت های نوین اتوبار و باربری دیگر نیازی به افراد زیاد نیسا=ت تا در اسباب کشی کمک کنند چون واقعا بسیاری از افراد وقتی برای این کار ندارند و هرکسی به کار و زندگی و مشکلات خود سر گرم است.لوازم مدرن امروز مانند انواع یخچال های بزرگ و کوچک و چند درب ، پیانو ، گاو صندوق ومشین های لباشویی و ظرفشویی , انواع لوازم برقی ها , ویترین و ... برای حمل بار نیاز به تجربه و توانمندی افراد متخصص و مجرب دارد . حتی برای جلوگیری از آسیب دیدگی و حمل آسان تر برخی اثاثیه  نیاز به بسته بندی و ایمن سازی ویژه ای است.مشکل دیگر در زندگی امروزی همین آپارتمان نشینی است که با وجود طبقات و تعداد پله های فروان کار اسباب کشی را مشکل تر کرده است مثلا اگر قصد جابجایی یک یخچال ساید بای ساید یا یک پیانو داشته باشید مسلما با کمک چندین همسایه نابلد در امر باربری نمیتوانید کار حمل و نقل را انجام دهید بلکه باید حتما از افراد خبره در این کار استفاده کنید.در نهایت اینکه  با توجه به قدرت بدنی پایین به سبب انجام کارهای سبک اداری و یا مطالعه و عدم تمرینات ورزشی و یا وقت توان جابجایی اسباب و اثاثیه در افراد پایین می باشد و باید کار اسباب کشی را بنا بر تمام دلایل گفته شده به شرکت باربری معتبر با افراد مجرب سپرد. 

 • بسته بندی و حمل لباس ها در اسباب کشی

  اسباب کشی برای بسیاری از خانم هامعضلی بسیار بزرگ است که حداقل یکبار به آن دچار میشوند.هدف ما در اینجا این است که از این معضل بکاهیم و یا اینکه آن را از بین ببریم.یکی از این معضلات جمع کردن , چیدن و یا بسته بندی لباس است که بسیاری افغراد آن را پر دردسر میدانند اما ما در شرکت باربری جردن این امکان را فراهم کرده ایم که از کارتن هایی رگال دار مخصوص لباسها استفاده کنید به طوریکه لیاسها بدون هیچ گونه چروکی به همان شیوه که در رخت آویز وصل کرده اید آن را قرار دهید که دیگر نیازی به جمع کردن و بسته بندی آن نباشد.این کارتن ها که یک میله آلومینیومی به آن آویزان است معمولا برای لباسهایی که اهمیت زیادی دارند مانند لباسهای مجلسی یا کت و شلوارها و امثال اینها استفاده میشوند مابقی لباسها را میتوانید در کیسه های بزرگ بچینید و مرتب جمع کنید و یا در پارچه های بزرگ ضخیم آنها را بسته بندی کنید.این کارتن ها شاید برای افرادی هزینه بر باشد و قیمت آنها مهم باشد اما اگر نخواهید هیچکدام از این روشهای کارتن رگال دار یا نایلونها و پارچه استفاده کنید میتوانید از کیسه خواب استفاده کنید کیسه خوابها هم از نظر اقتصادی بصرفه است هم اینکه جایی به اندازه کارتنها یا مقداری بزرگتر را میگیرند به گونه ای که لباسها را مرتب جمع کنید و برای آسودگی خاطر بیشتر آنها را در نایلون بپیچید و در کیسه خواب آنها را جای دهید هم مانع ورود گردو غبار به روی لباسها میشود و هم اینکه از هر نوع آسیبی یا خرابی و پارگی لباسها هم جلوگیری میکند.این کیسه خوابها شکلی مستطیلی دارند و به راحتی هر نوع لباسی در آن جای میگیرد.حال تصمیم با شماست ما در اینجا چند نوع وسیله برای بسته بندی لباس هایتان پیشنهاد دادیم شما هم با توجه به شرایط کنونی خود تصمیم بگیرید که کدام روش را انتخاب کنید اما هر روشی را که انتخاب میکنید به گونه ای باشد که سریع و به راحتی جابجا شوند و در منزل جدید به راحتی قابل آویزان کردان باشد.شرکت اتوبار و باربری جردن با امکانات فوق پیشرفته هر نوع وسیله را برای شما مشتریان عزیز فراهم میکند تا یک اسباب کشی مطمئن و بی استرس را داشته باشید و بصورت 24 ساعته آماده ارائه هر نوع خدماتی به شما عزیزان می باشد.

 • اقدامات پس از اسباب کشی در جردن

  حمل و نقل و باربری بین المللی
  شاید برای شما هم سوال باشد که حمل و نقل بین المللی چیست؟حمل و نقل بین المللی کالا عبارت است از حمل و جابجایی یک بار یا کالا یا هر وسیله دیگری از یک کشور به داخل کشور دیگر.شرکتهای حمل و نقل فراوانی در سرتاسر ایران وجود دارد که قادر به انجام دادن کار شما و جابجایی بارهای شما میباشند.
  شرکتهای باربری و حمل و نقل بین المللی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون اکثریت مردم به فعالیت این شرکتها نیاز دارند و همانطور که از نظر بیمه و سالم بودن وسایلتان در داخل ایران اطمینان دارید ما این اطمینان خاطر را در شرکتهای حمل و نقل بین المملی را نیز به شما میدهیم.

  اقدامات پس از اسباب کشی برای شروع  در یک خانه جدید کار بسیار مهمی است و البته طاقت فرسا.پس از چند روز متوالی کارکردن و خستگی زیاد وقتی منزل جدیدتان مرتب میشود و همه اثاثیه ها را در جای خود قرار میدهید خوشحالی بیشتری را در پی دارد و البته خستگی وسیع کار هم از تن انسان بیرون میرود.اما ما در اینجا میخواهیم چند نکته پس از پایان اسباب کشی را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم توجه نمایید که ابن توصیه ها مستقیما توسط کارشناسان باربری جردن جمع آوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد : وقتی ما به خانه جدیدی نقل میکنیم اولین کاری که انجام میدهید باید آدرس محل جدیدتان را بروز کنید برای همه امورات این کار نیاز است پس حتما اگر ساکن جرد هستید در اولین فرصت به اداره پست منطقه جردن بروید و آدرس منزل جدیدتان را بروز کنید.کار بعدی چک کردن آب و برق و گاز منزل جدیدتان است بدون آب و برق حتی زندگی روزمره تان یک روز دوام نمی آورد و نمیتوانید زندگی کنید پس حتما خودتان یا مامور مربوطه این کار را برای شما نجام دهند.کار بعدی وصل اجاق گاز است  حتما با شرکت های پشتیبانی اجاق گازتان تماس بگیرید تا آن را برای شما وصل کنند چون برای خیلی کارها از جمله پختن غذا به آنها نیاز دارید.نکته بعدی عوض کردن قفل و کلید منزلتان است چون افراد دیگری هم هستند که قبل از شما در همان منزل سکونت داشته اند و برای اطمینان خاطر بیشتر خودتان قفل خانه را عوض کنید.اقدامی دیگر شناسایی جاهای مهم در خانه است مثل کنتور آب و برق و گاز , راه خروج اضطراری , جای فیوزها و خیلی چیزهی دیگر که میتوانید از مالک قبلی یا صاحب خانه هم کمک بگیرید.نکته دیگر هم شناسایی مسیرهای حمل و نقل تاکسی و اتوبوس , شناسایی مسیرهای مدرسه فرزاندانتان , سوپر مارکت ها یا مراکز فروشگاهی و.... . گفتگو و معاشرت و رفت و آمد با همسایگانتان نیز میتواند از دیگر امکانات پس از اسباب کشی باشد.
  امیدواریم با رعایت نکات مهم و اقدامات پس از اسباب کشی مشکلات کمتری داشته باشید. در صورتی که برای چیدمان اثاثیه در منزل جدید و نصب آنها نیاز به کمک دارید می توانید با شرکت های باربری و حمل بار تماس بگیرید. شرکت های اتوبار و اثاث کشی جردن و پاسداران به شما در جابجایی اثاثیه از محل قبلی به محل جدید کمک می کنند و تا پایان کار چیدمان و اقدامات پس از اسباب کشی نیز با شما همراه هستند.

 • تاثیر قیمت بر باربری هفت تیر

  قیمت باربری هفت تیر
  قیمت باربری هفت تیر


  تعرفه باربری هفت تیر و حمل و نقل همیشه یکی از دغدغه های مردم ساکن در منطقه و محدوده بشمار می آید و شاید جابجایی و حمل و نقل اثاثیه از یک شهر به شهر دیگر بسیار پر استرس باشدبرای خیلی از مشتریان هزینه اسباب کشی شاید گران باشد و برای برخی دیگر هم متوسط و خیلی ها هم ارزان و شاید هم در آمد زا.اما این تعرفه باربری هم از سوی اتحادیه تعیین میگردد و ما و هیچکدام از دیگر همکارانمان دخالتی در تعرفه حمل و نقل نداریمبه گونه ایی که تعرفه هاای حمل بار و باربری هفت تیر از طرف اتحادیه باربری تهران اعلام می شود و اعلام میکنند این قیمت نرخ باربری هفت تیر حداکثر قیمتی است که شما می توانید بر اساس ارائه خدمات باربری از مشتریان طلب نمایید اما باربری هفت تیر یکی ا باربری هایی است که نه تنها قیمتهایش بیشتر از تعرفه های باربری و نرخ باربری نمی باشد بلکه در بیشتر موارد پایینتر هم هست.عوامل دیگری هم از قبیل اندازه بزرگ و کوچک بودن منزل شما , میزان وسایل و بار شما , تعداد بسته های مورد نظر , مسافتی که باید از منطقه هفت تیر طی شود , شرایط اسباب کشی , تعداد طبقاتی که باید بار به داخل ماشینهای ویژه بار منتقل شود , بسته بندی کالا , حجم بارهای مورد نظر , زمان اسباب کشی و خیلی موارد دیگر در قیمت باربری بسیار حائز اهمیت است.امروزه حمل و نقل بار در هفت تیر یکی از اجزای مهم اقتصاد  به شمار می آید و  تأثیر فراوانی بر فرآیند رشد اقتصادی کشور دارد. این بخش دربرگیرنده فعالیت هایی است که به شکلی گسترده درتمامی زمینه های تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات جریان داشته و برفعالیتهای اقتصادی نقش غیرقابل انکاری برعهده دارد.شاید از نظر شما قیمت در باربری هفت تیر بسیار مهم باشد اما در واقع اینگونه نیست نحوه به مقصد رسیدن بار و اطمینان خاطر از سالم بودن اثاثیه هایتان نقش مهم تری دارد.شاید برای خیلی از شماها همیش آمده باشد که نیاز به کمک یک شرکت باربری داشته باشید و اول از همه قیمت آن مطرح باشد اما در واقع این چنین نیست ما برای سهولت انجام کار شما باربری هفت تیر و باربری جردن را پیشنهاد میکنیم که بسیار مورد رضایت عموم مردم بوده است چه از نظر اقتصادی و چه از نظر اطمینان و سریع بودن عملکردشان.

 • بیمه حمل باربری جردن به تمام نقاط کشور

  بیمه باربری جردن
  بیمه باربری جردن


  شرکتهای حمل و نقل و باربری موظف هستند که بارهایی که توسط ارسال کنندگان و صاحبان کالا جهت حمل به مقصد مورد نظر به آنها واگذار میگردد صحیح و سالم به مقصد برسانند به گونه ایی که مشتریانشان از کیفیت و سرعت انجام این خدات به صورت کامل راضی باشند .با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارزش کالا مسئولیت شرکتهای حمل و نقل نیز افزایش یافته است و جبران خسارتها و وقوع خطر در بین جاده های شهری یا مسافت های طولانی تر از جمله واژگونی ماشین حمل بار , تصادف , آتش سوزی ,صاعقه و یا هر خطر دیگری جز مسئولیت شرکتهای حمل و نقل و باربری محسوب میشود .بنابراین با پرداخت کردن بیمه در صورت وقوع هر یک از این بلایا و خطرها هم شما آسوده خاطر خواهید بود و هم شرکتهای حمل و نقل و باربری سلب مسئولیت میشود و تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی کاملا از بردن بارهایتان آرامش خاطر خواهید داشت و خسارتهای وارده به محمولات مورد حمل را به بیمه واگذار نمایید.بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه باربری جردن به بیمه ای گفته میشود که زمانیکه شما اثاثیه یا باری را به ما وا گذار میکنید(بیمه گر)ما در قبال آسیب دیدن و یا خسارت شما و وسایلتان مسئولیم و حق بیمه شما را پرداخت خواهیم کرداین سیاستی است که تنها در باربری جردن و اتوبار جردن به بهترین نحو ممکن در حال اجراست که تنها هدف ان جلب رضایت مشتری از طریق ارائه خدمات نوین و برتر می باشد. در اینجا ما دو نوع پوشش بیمه ای در خصوص بیمه حمل و نقل کالا داریم که یکی از آنها بیمه حمل و نقل صادراتی و وارداتی هست که شامل تلف شدن کامل کالا هست و دیگری بیمه باربری داخلی هست که بیمه خسارت کلی وارد شده به کالای شما از جمله مفقود شدن کامل , آتش سوزی , غرق شدن و... میشودکه در اینصورت بیمه گر کل خسارت وارده را به بیمه گذار پرداخت میکند در اینجا بیمه گر باربری جردن و بیمه گزار مشتری است . بیمه در کل برای جابجایی و باربری کالای شما مفید واقع میشود در اینصورت اگر بار شما در اثر بلایای طبیعی یا هر چیز دیگری خسارت ببیند شماآسیب نمیبینید و میتوانید کل هزینه بار خودتان را از شرکت باربری جردن دریافت کنید.بنابراین چون شرکتها و موسسات حمل ونقل داخلی براساس قانون تجارت  وظیفه دارند محمولاتی را که توسط ارسال کنندگان ویا صاحبان کالا جهت حمل به مقصدهای مورد نظر به آنها واگذار می گردد صحیح و سالم به مقصد برسانند ما در این شرکت باربری (باربری جردن و باربری پاسداران)این عمل را انجام داده ایم و اتفاقات ناگهانی پیش آمده را به بیمه واگذار میکنیم و شما عزیزان نیز میتوانید از طریق شماره تماسهای ما با تیم حرفه ای و متخصص همکاران ما در شرکت حمل و باربری جردن در ارتباط باشید.

 • باربری جردن

  باربری جردن و اتوبار جردن در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد و توانسته است کل منطقه را تحت پوشش خدمات حمل و نقل بار و باربری خود قرار دهد

  باربری شبانه روزی جردن

  باربری جردن به صورت شبانه روزی خدمات اثاث کشی و حمل و نقل بار را انجام می دهد پس می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این باربری تماس گرفته و درخوست خدمات حمل و جا به جایی بار نمایید.

  از ویژگی های باربری جردن می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • دارای مجوز رسمی فعالیت از اتحادیه باربری و حمل و نقل بار تهران
  • اثاث کشی و اسباب کشی:استفاده از کادری آموزش دیده و کاملا ماهر در حمل و نقل انواع وسایل و لوازم در شرایط مختلف
  • بسته بندی:بسته بندی انواع کالا و لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملا تخصصی و اماده کردن جهت حمل و نقل ایمن
  • نرخ باربری جردن :قیمت مناسب و نرخ مطلوب خدمات باربری و حمل و نقل بار
  • خدمات شبانه روزی:تنها باربری رسمی جردن که به صورت 24 ساعته و شبانه روزی خدمات ارائه می نماید
  • بیمه حمل بار:تمامی بارها و لوازم و اثاثیه که از طریق این باربری حمل می شود شامل بیمه می باشند
  • حمل بار به شهرستان :حمل بار و اثاث کشی از جردن به تمامی شهرستانها و استانهای کشور

  باربری جردن یکی از شعب برتر و نمونه باربری تهران است که بیشتر فعالیت های خود را زیر نظر بازرسان اتحادیه باربری و توسط نیروهای متخصص و مجرب انجام می دهد .این باربری با در نظر گرفتن وضعیت اقتصصادی موجود تخفیف های زیادی را بر روی تعرفه ی خدمات حمل و نقل بار خود اععمال نموده است به گونه ایی که نرخ باربری و قیمت باربری جردن از نرخ اعلامی توسط اتحادیه باربری پاینتر می باشد.

  باربری جردن بهترین راه پیشرفت و نوآوری را تنها در تلاش برای شناسایی نیاز جامعه و احترام به مشتریان می داند .تنها کافی است که خدمات باربری را با سایر باربری های تهران مقایسه نمایید تا ببینید و حس کنید خدمت واقعی را.شماره تماس های باربری جردن همان شماره تماس های موجود در باربری تهران و اتوبار تهران است و شما همشهریان عزیز می توانید با تماس با ما در خواست خود را برای دریافت انواع خدمات حمل و نقل بار و اسباب کشی به کارشناسان ما بدهید.یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد باربری جردن استفاده از کارشناسان زبده و کار کشته است که به تمامی جنبه های حمل و نقل بار و اثاث کشی آگاه بوده و می کوشند تا برترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند.شما عزیزان می توانید بعد از تماس با کارشناسان ما هر سوالی در مورد حمل و نقل بار و اثاث کشی دارید بپرسید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

  اگر قصد حمل و نقل و نقل مکان به ججای دیگری را دارید و تجربه ی کافی در اثاث کشی و اسباب کشی ندارید و یا می خواهید از استرس و دغدغه ی یک اثاث کشی راحت شوید ما تنها باربری رسمی جردن را به شما پیشنهاد می دهیم.

  خدمات باربری جردن

  حمل بار به شهرستان
  باربری جردن
  باربری جردن

  حمل و نقل بار از منطقه ی جردن تهران به تمامی شهرستانها با بهترین ماشین الات مسقف و کارگران و راننده ایی ایمن و مطمان انجام می شود که در مسیر های طولانی برای ایمنی بیشتر از دو راننده استفاده می شود و برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمامی کالاهای شما تحت پوشش بیمه باربری و حمل و نقل بار قرار می گیرند

  بسته بندی لوازم و اثاثیه
  اتوبار جردن
  اتوبار جردن

  بسته بندی حرفه ایی و کاملا محکم با وسایل اولیه مانند چسب نایلن های حباب دار ,کارتن مخصوص,رپ,بابل رپ و فوم و پتو به وسیله ی کارگرانی آموزش دیده انجام می شود تا در طول مسیر هیچ آسیبی به لوازمتان نرسد .این بسته بندی کاملا تضمین شده و بر طبق برنامه ریزی خاص توسط کارشناسان ما به کارگرانمان آموزش داده شده است

  اثاث کشی ادارات و منازل

  باربری جردن در امر اثاث کشی ادارات و منازل نیر فعالیت می نماید و می توان گفت یکی از بهترین سامانه های باربری و حمل و نقل بار در جردن است که به پشتوانه ایی قوی و تجربه و سابقه ایی بی نظیر در حال ارائه خدمات به شما عزیزان است

   

  باربری جردن یکی از بهترین و منحصربفردترین شرکت باربری در سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد.این شرکت با هدف تسهیل در انجام کارها آماده ارایه هر گونه خدمات برای شما عزیزان است شما میتوانید از طریق شماره تماس 22618722 هرگونه امور مربوط به حمل و نقل بار چه در تهران و چه در تمامی شهرستانهای دیگر با ما در ارتباط باشید..یکی از سودمندترین کارهایی که ما خواستاریم برای شما انجام دهیم حمل و باربری وسایل منزل از قبیل مبلمان منزل,نهارخوری,سرویس خواب,فرش,کمد و...اقلام آشپزخانه مانند یخچال,ماشین لباسشویی,ماشین ظرفشویی,ااجاق گاز,تمامی وسایل شکستنی و هروسیله دیگری که حمل و نقل آن برای شما میسر نیست... خیلی از شما عزیزان بدلیل اینکه در شهرستانها زندگی میکنید شاید بخواهید که جهیزیه عروستان و یا فرزندانتان یا هر وسیله دیگری برای خودتان را از تهران یا شهرستانهای دیگر تهیه کنید و نگران حمل و نقل یا ارایه سرویس حمل و باربری آنها باشید ما این اطمینان را به شما میدهیم که تمامی وسایلتان را بصورت آکبند با دستگاههای تمام اتوماتیک بسته بندی خواهیم کرد و به مقصد مورد نظر فرستاده خواهیم کرد.حمل و نقل بار در هر شرایط و آب و هوایی به صورت کاملا تضمین شده و ایمن کار ماست لازم به ذکر است که تمامی محموله و کالاهایی که از طریق باربری جردن و اتوار جرن حمل می شود تحت پوشش بیمه باربری و حمل بار قرار می گیرند .بیمه ی باربری جردن برگرفته از بیمه ی باربری تهران بزرگ بوده و خود این شعبه نیز زیر نظر مستقیم باربری تهران بزرگ فعالیت می نماید پس بنابراین میتوانید خیالتان از هر نظر راحت و آسوده باشد.باربری جردن با سرویس های ویژه کار حمل بار به تمامی شهرستانها و استانهای ایران را انجام میدهد که در رسته ی حمل و نقل کشوری قرار می گیرد و در رسته ی دیگر این باربریی در امر حمل بار به کشورهایی همسایه نییز فعالیت می نماید یعنی شما عزیزان اگر دارای کسب و کاری هستید که باید محصولتان رو به خارج از کشور صصادر نمایید تنها کافیست با معتبرترین باربری جردن تماس حاصل نماییید

   باربری جردن

  باربری جردن
  باربری جردن

                                                                                                                                                                                                                                                     با تشکر از همراهی تمامی شما همراهان و دوستان بزرگوار 

 • تعرفه های باربری جردن

  این روزها تفاوت قیمت های حمل و نقل بار و سو استفاده بعضی از شرکت های حمل بار از اعتماد مشتریان باعث ایجاد بی اعتمادی همشهریان عزیز نسبت به قیمت و خدمات باربری ها شده است.باربری جردن در جهت شفاف سازی نرخ باربری و حمل و نقل بار خود تعرفه های اثاث کشی و حمل کالا را به شرح زیر اعلام می دارد:باربری درون شهری و باربری برون شهری که توسط باربری جردن انجام می شود بر طبق نرخ های حمل و نقل بار که توسط اتحادیه جردن تعریف شده می باشد  .این تعرفه ها بر اساس بخشنامه هایی که از طرف اتحادیه حمل و نقل بار جردن دریافت می شود پایه گزاری شده است و می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی قیمتهای ما مناسب و حتی در بیشتر موارد از نرخ اعلامیه اتحادیه باربری جردن کمتر است .

  قیمت باربری ، معمولا اولین دغدغه ی افراد در انجام یک اسباب کشی است و اولین چیزی که به ذهنشان می رسد هزینه هاای حمل و نقل کالا و بار توسط شرکت باربری است، و باربری جردن  بزرگ با ارائه بهترین خدمات حمل بار بهترین قیمت ها را نیز ارائه می کند..

  قیمت کرایه خاور

  محدوده تهران

  شنبه تا چهارشنبه

  پنج شنبه و جمعه

  هر ساعت اضافه

  شرق تهران

  200.000

  220.000

  50.000

  غرب تهران

  220.000

  240.000

  50.000

  شمال تهران

  220.000

  240.000

  50.000

  جنوب تهران

  250.000

  270.000

  50.000

  حومه نزدیک

  250.000

  270.000

  50.000

  حومه دور

  330.000

  370.000

  60.000

  هزینه های تعریف شده در جدول بالا برای 3 ساعت کار توسط کارکنان باربری، یک بارگیری و یک تخلیه بار می باشد و به ازای هر ساعت اضافه بر طبق سیاست جاری شرکت مبلغ دریافت می شود.

   

  توجه نمایید که هزینه کارگرانی که با نیسان بار و خاور تخلیه بار انجام می دهند تا پنج طبقه آپارتمان 35.000 تومان و به ازای هر طبقه 2000 تومان اضافه می شود بنابراین سعی نمایید تعداد طبقات را دقیق اعلام کنید.

   

  حومه دور شامل چه مناطقی از تهران است : لیست شهرهای حومه دور عبارت اند از :

  رودهن، جاجرود، کرج، هشتگرد،ورامین، شریف آباد، لواسان، فشم، میگون، دیزین، اسلام شهر، کهریزک، پرند، لشگرک، مارلیک، نظر آباد، پردیس فرودگاه امام ، پاکدشت ، قیام دشت، احمد آباد

  حومه نزدیک شامل کدام شهر ها است:

  خزانه، شهر ری، نازی اباد، کیان شهر، مشیریه، مسعودیه، خانی آباد، کیان شهر، باقر آباد، خاور شهر، دریاچه چیتگر پا چنار، عبدل اباد، مهرآباد، جاده تلو، امام زاده حسن، جاده خاوران، بهشت زهرا ، اکباتان، بیمه ، دولت اباد، المپیک، تهرانسر

   

  کارگر نظافتی

  به ازای 3 ساعت اول

  70.000

  کارگر فنی

  به ازای 3 ساعت اول

  200.000

  بارنامه کارگر حمل بار

  به ازای 3 ساعت اول

  70.000

  بارنامه کارگر بسته بندی

  به ازای 3 ساعت اول

  70.000

  بارنامه کارگر چیدمان

  به ازای 3 ساعت اول

  70.000

  بارنامه کارشناسی

  به ازای 3 ساعت اول

  50.000

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره رایگان با شماره های ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان باربری جردن به صوت کاملا رایگان شما را مشاوره نمایند .

  در صورت لزوم می توانید از کارشناسان حضوری باربری جردن و اتوبار جردن نیز استفاده نمایید .کارشناسان ما در کمترین زمان برای تخمین تعداد کارگر لازم و ماشین مورد نیا و همچنین تخمین هزینه باربری در محل مورد نظر شما حاظر می شوند.

   

   خدمات باربری جردن به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد

  جابه جایی های عظیم در منطقه جردن

   نرخ حمل بار باربری جردن

  منطقه جردن یکی از پر ترافیکترین و شلوغترین مناطق تهران است که به دلیل ازدحام جمعیت زیاد این منطقه همیشه با ترافیک سنگینی روبه رو است .بارها پیش آمده که برای حمل و نقل بار با هر نوع ماشینی و یا حتی عبور از این منطقه ساعتها پشت ترافیک سنگین و چراغهای قرمز جردن ایستاده اییم. مشکل زمانی پیش می آید که شما بخواهید از این منطقه عبور کنید و قصد انجام کار مهمی را به موقع دارید.آن زمان است که باید به فکر یک راه چاره اساسی بود تا بتوانید بی دغدغه و بدون اطلاف وقت از این محدوده عبور کنید .یکی از کابوسهای شما می تواند زمانی باشد که خود ساکن منطقه جردن هستید و می خواهید از این منطقه اثاث کشی و اسباب کشی کنید به منطقه ایی دیگر از تهران و یا حتی شهرستان دیگر در این صورت باید راه چاره ایی پیدا کنید تا در میان این شلوغی بتوانید یه موقع به مقصد برسید .اولین چیزی که به ذهنتان می رسد باید انتخاب یک باربری خوب در جردن باشد باربری که بتواند تمام وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهد به گونه ایی که نیاز نباشد نگران هیچ چیز باشید .آیا چنین باربری در جردن وجود دارد که بتوان از میان باربری های جردن آن را به عنوان بهترین باربری جردن دانست و کار حمل و نقل بار و اثاثیه را به او سپارد؟بله باید بگوییم که باربری رسمی جردن با دارا بودن بیش از 20 سال سابقه خدمات رسانی و حمل و نقل بار در محدوده جردن توانسته رضایت تمامی مشتریانش را از هر نظر مانند کیفیت خدمات رسانی سرعت در انجام خدمات باربری دقت در انجام خدمات حمل و نقل و تنوع خدمات اثاث کشی جلب نماید .شاید تصورش برایتان کمی دشوار باشد که باور کنید موسسه ایی حمل و نقل وجود داشته باشد که تمامی کارهای اثاث کشی را از صفر تا صد انجام دهد بدون اینکه حتی خودتان در صحنه حضور داشته باشید اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که تنها کافیست با باربری جردن تماس بگیرید و از ما در خواست خدمات نمایید حتی لازم نیست خودتان در خانه حضور داشته باشید کارگران ماهر و با تجربه ی ما تمامی اثاثیه و وسایل را ابتدا به وسط هال و پذیرایی انتقال داده که البته به ترتیب اولویت و حساسیت به شکستن است بعد بر اساس نوع کالا و اثاثیه انها را به صورت کاملا حرفه ایی بسته بندی می کنند به گونه ایی که حتی اثاثیه و لوازم شکستنی لب پر هم نشوند و بر اساس حجم و اندازه و جنس اثاثیه بسته بندی مخصوصی را اعمال می کنند بعد با استفاده از تجهیزات حمل و نقل فردی با نهایت دقت به حمل اثاثیه به داخل کامیون و ماشین الات باربری جردن می نمایند .حتی اگر لوازم و اثاثیه شما در طبقات فوقانی یک آپارتمان اشت که اجازه نمی دهند از آسانسور استفاده نمایید .هیچ مشکلی نیست و لازم نیست که نگران باشید چونکه کارگران ما به دلیل تجربه کاری بالایی که دارند می توانند لوازمتان را با نهایت دقت از راهپله عبور و انتقال دهند به گونه ایی که به هیچ وسیله ایی کوچکترین آسیبی نرسد.ما به شما اطمینان می دهیم که تمامی اثاثیه منزلتان که توسط کارگران باربری جردن حمل می شوند به صورت کامل تحت پوشش بیمه خدمات حمل و نقل بار باربری جردن و اتوبار جردن قرار می گیرند به شرطی که تمامی مراحل توسط کارگران و پرسنل باربری جردن انجام شود .بدین دلیل که ممکن است آسیب دیدن وسیله از مرحله ایی باشد که توسط خود مشتری انجام پزیرفته است به عنوان مثال خود مشتری بسته بندی را انجام داده باشد در صورتی که توسط کارشناسان باربری جردن تشخیص داده شود که آسیب به دلیل بسته بندی نامناسب بوده است چونکه این مرحله توسط خود مشتری انجام شده است بنابراین شامل جبران خسارات نمی شود .باربری جردن را می توان به عنوان نمادی از خدمات منحصر به فرد و یکتای باربری در جردن معرفی نمود به گونه ایی که به عنوان الگو برای سایر باربری ها در محدوده جردن قرار گرفته است .یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد باربری جردن حمل و نقل وسایل بزرگ و عظیم به صورت کاملا تخصصی است .حمل و نقل و جا به جایی وسایلی مانند پیانو ,گاوصندوق,یخچال های ساید بای ساید,تلوزیون های سه بعدی به دلیل حجم و وزنی که دارند کاری بسیار دشوار و خطرناک است و نیاز به تخصص خاصی دارد چون در غیر این صورت موجب ایجاد خسارات سنگینی می شود از این رو حتی برترین باربری های جردن هنگامی که نوع بار و اثاثیه را یکی از موارد بالا تشخیص می دهند از حمل آن صرف نظر میکنند که این صرف نظر میتواند به دلایل مختلفی از جمله نداشتن تخصص کافی برای حمل وسیله نبود پشتوانه ایی قوی و بیمه حمل بار برای جبران خسارات احتمالی و یا نداشتن تجربه کاری عدم دانایی از نحوه بسته بندی صحیح وسیله باشد اما باربری جردن که به عنوان تنها باربری رسمی جردن نیز شناخته می شود با تکیه بر دانش و تجربه ی کاری نیروی های متخصص و اموزش دیده خود تمامی این خدمات را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام میدهد.

 • باربری جردن

  حمل و نقل بار و باربری در هر کجا که باشید لازم و ضروری است و حداقل در طول زندگی هر فردی یک بار اتفاق می افتد که قصد جا به جایی و اثاث کشی به شهر دیگر و یا منطقه ایی دیگرداشته باشید.فرقی نمی کند در کدام منطقه از تهران باشید شما در کل به یک باربری ایمن و مطمان نیاز دارید تا با خیال راحت تمام کارهای اسباب کشی را به آن بسپارید .در کنار این نیاز شما به حمل و اثاث کشی معیارهایی را هم برای انتخاب یک باربری ایمن و خوب که از نظر خودتان بهترین باربری است دارید.حال چه در سعادت آباد,زعفرانیه,هفت تیر,جردن,پاسداران و یا حتی قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید هم فرقی نمی کند چون انتخابی که شما در میان این باربری ها انجام می دهید یعنی بهترین انتخاب و بهترین باربری ما پیشنهاد می کنیم که برای یک بار و حتی اولین بار هم که شده اگر درمنطقه جردن ساکن هستید از خدمات منحصر به فرد حمل و نقل بار باربری جردن استفاده کنید این تنها یک پیشنهاد است و اجباری در آن نیست .

  ما می دانیم که اطمینان و سپردن کار خود به یک شرکت باربری تصمیمی بزرگ و سخت است اما به شما اطمینان می دهیم که باربری جردن با بیش از 20 سل ساقه خدمت در منطقه و محدوده های مختلف تهران توانسته با خدمات بی نظیر خود حسن شهرت خوبی را به دست بیاورد پس بنابراین ما پیشنهاد می کنیم قبل از سپردن کار به ما ابتدا در محدوده ی جردن به دنبال بهترین باربری جردن تحقیق نمایید آن موقع است که متوجه می شوید همه شرکت باربری ما را معرفی می کنندیکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد باربری جردن ارائه خدمات اثاث کشی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی است که از این رو این باربری را باربری شبانه روزی نیز می نامند .

  حمل بار با کامیون های شش متری و ماشین الات مجهز و مسقف در هر شرایطی باربری را تبدیل به یک لذت کرده است دیگر لازم نیست نگران هیچ چیز باشید چاره ی کار شما تنها یک تماس است ما شبانه روز در کنارتان هستیم و شما را تا پایان کار تنها نخواهیم گذاشت همراهی شما افتخاری بس بزرگ است

  باربری جردن و اتوبار جردن

  اثاث کشی جردن و حمل بار جردن و با همان باربری جردنبه وسیله ی کارگران باربری جردن  متخصص و زبده و با تجربه که در باربری تهران و اتوبار تهران شاغل هستند موجب اسایش خاطر شما عزیزان نثبت به حمل و نقل و حمل بار تون می شود.

  باربری تهران در استخدام کارگران باربری جردنخود بسیار وسواس بوده و انها را براساس معیارهایی که توسط شورای عالی اتحادیه و نشست انها تثویب شده انتخاب و استخدام می نماید.

  باربری جردن کارگران خود را برای دوره های تخصصی به کلاس های اموزشی باربری جردن فرستاده تا انها بتوانند دانش کافی را در مورد حمل و نقل بار در جردن به  دست بیاورند.

  این کارگران به وسیله ی کارشناسان ارشد باربری جردن و اتوبار جردندوره های crm را گزرانده و در سطح قابل قبولی نحوه ی ارتباط و  رفتار درست و شایسته با مشتریان را فرا گرفته و ماذف به رعایت ان می باشند.

  باربری جردن و اتوبار جردن برای ارائه ی خدمات هرچه بهتر به شهروندان محتم ساکن جردن از دیگر شعبه های باربری تهران بزرگ نیز می تواند استفاده نماید تا خدمات باربری در جردن را با بالاترین سطح و به عنوان بهترین باربری جردن انجام دهد. لیست این باربری ها در زیر پیوست می باشد.

  به اطلاع می رساند که یکی از با سابقه ترین و با تجربه ترین و به جرعت می گوییم بهترین باربری جردن که زیر مجموعه ی باربری تهران بزرگ است در منطقه ی جردن با نام باربری جردن و اتوبار جردن توسط بابری تهران بزرگ جهت رفاه حال همشهریان ساکن جردن دائر گردیده

  هموطنان و همشهریان محترم ساکن منطقه جردن  در کلان شهر تهران اگر در جستجوی یک باربری و اتوبار خوب و با تجربه جهت انجام امور جابجا یی و اثاث کشی بدون دردسر و بدون دغدغه هستید همین حالا با اتوبار و باربری تهران بزرگ و شعبه ی باربری جردن در خیابان جردن تماس بگیرید . باربری جردن و اتوبارجردن دارای کارگرانی خوش اخلاق و خوش برخورد و دارای کامیونهای بزرگ و سرپوشیده و موکت کاری شده برای حمل باربری ظریف و لوکس در تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی. اتوبار و باربری تهران در منطقه جردن تهران متخصص در حمل اجسام سنگین و حساس از قبیل:

  گاوصندوق ، پیانو ، سایدبای ساید ، مبلمان لوکس و شیشه نهار خوری بزرگ به صورت تضمینی و بدون آسیب رسانی به بار.

  جردن محله ایی در تهران است که این محله جردن دارای یک باربری با سابقه معتبر و مطمان که اولین باربری در جردن بوده که جهت حمل بار ( اثاثیه منزل شرکت های اداری و تجاری ) بوده است . باربری جردندارای یک شعبه در داخل جردن با کارشناسان و منشی ها و دفتر مدیریت می باشدو به صورت کامل توسط باربری تهران و اتوبار تهران تجهیز شده است که تحت نظر اتحادیه دولتی می باشد و زیر نظر و کنترل مستقیم باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ فعالیت می نماید زیرا باربری جردن و اتوبار جردن یکی دیگر از 30 شعبه ی باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ می باشد که برای رفاه حال همشهریان ساکن در منطقه ی جردن  دائر گردیده و مشغول خدمت رسانی می باشد. باربری جردندارای کامیون های موکتدار شده و اتاق های بزرگ و کوچک داخل هر کامیون پتو و ضربه گیر برای جابجایی

  اثاثیه می باشد و باربری جردن علاوه بر کامیون دارای نیسان های مسقف و روباز می باشد باربری جردن و اتوبار جردن دارای انواع بیمه های باربری و حمل بار  جهت بیمه بار هم داخل شهر و سایر شهرستان ها  که با نام تجاری باربری شهرستان و اتوبار شهرستان خدمت رسانی می کند می باشد که این بیمه باربری با کمترین هزینه جهت اتفاقات غیر پیش بینی شده تمام هزینه بار را به مشتریان عزیز می دهد در باربری جردن کارگرهای ماهر و متخصص در حمل بار و خوش اخلاق و ورزیده می باشد که اثاث کشی منزل را با خیال راحت برای مشتریان انجام می دهد درباربری جردن دارای رانندگان و متخصصان در چیدمان بار در داخل کامیون می باشد که این رانندگان دارای مهارت زیاد و سابقه زیاد در رانندگی آماده حمل بار به شهرستان ها را دارد باربری جردن دارای مشاوران و کارشناسان رایگان جهت مشاوره جهت بسته بندی برچینی و بازدید اثاثیه منزل می باشد که قبل از حمل بار و بعد از حمل بار در خدمت مشتریان عزیز می باشد . اتوبار جردن دارای کارگران متخصص د امر بسته بندی متخصص آقا و خانوم می باشد که از انواع وسایل پسب سلفون  فوم ضربه گیر کارتن های 5 لایه و 3 لایه استفاده می کند.

  باربری فردوس , اتوبار فردوس, باربری سعادت اباد,اتوبار سعادت اباد,باربری زعفرانیه,اتوبار زعفرانیه,باربری شهرستان,اتوبار شهرستان,باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر,باربری مرزداران,اتوبار مرزداران,باربری جردن,اتوبار جردن,باربری زعفرانیه,اتوبار زعفرانیه,باربری پاسداران,اتوبار پاسداران

  لیست بالا لیست بارربری های تحت پوشش و برتر ی است که به صورت مستقیم با باربری جردن تعامل و همکاری دارند

  جردن بار

  جردن بار
  جردن بار

  حمل و نقل بار و اثاث کشی در منطقه جردن توسط شرکت های زیادی انجام می شود که هر کدام با نام های متفاوت و مختلف مشغول به فعالیت هسنتد .سوا از متفاومت و مختلف بودن نام این باربری ها بسیاری از خدمات و قیمت های آنها با هم تفاوت زیادی دارد که البته انتخاب بهترین باربری جردن در میان این باربری ها بر عهده خود مشتری است .نام های مختلفی همچون جردن بار ,باربری جردن ,اتوبار جردن ,باربری تهران جردن از جمله آنها هستند .ما در مشهور ترین باربری جردن که به باربری جردن بار نیز حسن شهرت دارد توصیه می کنیم که تنها به نام های رنگارنگ باربری ها اعتماد نکنید بلکه برای سپردن بارهای با ارزشتان به باربری های مختلف ابتدا در مورد خدمات مختلفی که ارائه می کند ,نوع ماشین الاتی که برای حمل و نقل بار و اثاث کشی و سرویس دهی به مشتریان ارائه می نماید,کارگران و تجربه ی آنها در امر حمل کالا,سابقه و حسن شهرت جردن بار  در منطقه و میان شهروندان ساکن در محل.

  تبلیغات باربری جردن

  باربری هایی که در منطقه هستند برای جلب مشتری های خود از شعارهای متفاوتی استفاده میکنند و ادعای خدمات و قیمت هایی باور نکردنی را دارند اما لازم به ذکر است که این قیمت ها و خدمات باید به صورت کارشناسی شده مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانید بهترین باربری جردن را با نام جردن بار انتخاب کنید.ما به شما توصیه می کنیم که حتما و با نهایت دقت باربری خوب و معتبر در جردن را برای حمل بار و اثاثیه خود انتخاب کنید و اصلا فریب تبلیغات و نامهای متفاوت را نخورید.توجه کنید که کدوم باربری سابقه بهتری در امر خدمات رسانی و حمل و نقل بار دارند.کدام باربری از حسن شهرت خوبی برخوردار است.خدمات کدام باربری بهتر است ,کدام باربری بارهای خود را بلا فاصله بیمه حمل و نقل کالا می کند.قطعا و بی شک هر کسی که در منطقه جردن از جردن بار و باربری جردن خدمات دریافت کرده باشد شما را به باربری بزرگ جردن راهنمایی می کند.

  ساعات خدمات جردن بار

  خدمات باربری جردن بار به صورت 24 ساعته و در طول تمام روزهای هفته حتی جمعه و تعطیلات رسمی است پس دیگر لازم نیست نگران حمل کالا و بارهای خود در شب باشید چون که باربری بارها و کالای شما را در شب حتی به تمام شهرستانها حمل میکند این کار به وسیله ارجاع بار به شعبه باربری شهرستان و اتوبار شهرستان انجام می گیرد.لازم است بدانید که جردن بار و باربری شهرستان هردو شعبه هایی از بزرگترین باربری تهران یعنی باربری تهران بزرگ هستند که تحت نظارت کارشناسان و مدیریت کل باربری تهران فعالیت می کنند.پس بنابراین خیالتان از هر نظر راحت و اسوده باشد

  قوانین باربری جردن

  باربریباربری

  همانگونه که اطلاع دارید باربری جردن و اتوبار جردن یکی از شعب برتر و نمونه ی باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ بوده و هست,با وجود اینکه مدیریت باربری جردن با مدیریت باربری مرکز تهران متفاوت است و شاید تفاوت هایی هم در نحوه فکر و رفتار آنها و حتی تصمصم گیری نیز وجود داشته باشد اما تصمیمات نهایی و دستورات کلی از طرف باربری تهران و اتوبار تهران صادر می شود و باربری به عنوان رده زیر مجموعه ملزم به اجرایی کردن و عملی کردن این تصمیمات است.این توضیحی کلی و مختصر در مورد موقعت و مالکیت باربری جردن و اتوبارجردن بود حال می خواهیم قوانینی که در این <a " title="باربری و اتوبار" href="http://www.tehran-bozorg.com/" target="_blank">باربری و اتوبار به مرحله ی اجرا درآمده و یا باید اجرایی شود بیان کنیم تا شفاف سازی شود برای مشتریان عزیز تا از حق و حقوق خود آگاه باشند .قاعدتا قانون و نظام در دنیا و در مقیاس های کوچکتر,قاره,کشور,استان,محله و ... تا می رسد به کسب و کار های بزرگ و کوچک مانند باربری و شرکت های حمل و نقل بار باید وجود داشته باشد تا تمام برنامه ها و کارها بر طبق روال انجام شود و اینکه قوانین در هر جا می توانند از بسیاری سواستفاده ها جلوگیری کنند تاحق را به حق دار بدهند.در کل قانون نقش یک ترازو را دارد و باید در همه جا همه کاری را با آن سبک سنگین کرد .از این رو باربری تهران و اتوبار تهران توسط جلسه های هیات مدیره ی خود قوانینی را برای تمام شعب زیر مجموعه ی خود وضع کردند که این قوانین شامل باربری جردن و اتوبار جردن نیز می شود .قوانین حاکم بر باربری جردن و اتوبار جردن به وسیله ی مدیریت این باربری بدون کم و کاست اجرا می شود تا حقی از مشتری ضایع نشود در زیر به گوشه ایی از قوانین باربری جردن و اتوبار جردن اشاره شده است.

  1. کارگران باربری جردن و اتوبار جردن باید کاملا در مورد نحوه ی برقراری ارتباط با مشتری و پاسخگویی به سوالات و نیاز های آنها آموزش دیده و توجیه شده باشند
  2. گرفتن انعام و پول مازاد بر هزینه ی مصوب اتحادیه باربری تهران و اتوبار تهران در باربری  خلاف قانون بوده و در صورت مشاهده  مطابق آیینامه انضباطی برخورد می شود
  3. خدمات بسته بندی حرفه ایی بار در منزل و مکانی که بار در انجا وجود دارد باید به صورت کامل توسط کارگران متخصص در زمینه بسته بندی بار ,بسته بندی شود البته اجباری در بسه بندی بار توسط کارگران باربری  و اتوبار نمی باشد و به درخواست مشتری این خدمت به بهترین نحو ممکن انجام می شود
  4. به درخواست مشتری کارشناس باربری جردن و اتوبار جردن به محل حمل بار اعزام شده و در آنجا نوع ماشین و تعداد کارگر برای حمل بار در منطقه جردن را تعیین می نماید اما بابت این کارشناسی هزینه ایی از مشتری دریافت نمی شود
  5. تمامی هزینه های باربری و اثاث کشی توسط کارشناسان باربری تخمین زده شده و به مشتری ابلاغ می شود و مشتری می تواند آن را قبول کرده و یا از انتخاب باربری  برای حمل و جابه جایی کالا منصرف شود (این یک حق برای مشتری است که قیمت ها را با دیگر باربری ها مقایسه کرده و بهترین نرخ باربری جردن را انتخاب نماید)
  6. بعد از تعیین نرخ و قیمت حمل اثاثیه به هیچ وجه اگر مقدار اثاثیه و کالا جهت حمل بار تغیری نکرده باشد نمی بایست در قیمت و نرخ باربری جردن نیز تغییری ایجاد شود
  7. تمامی کامیون ها و ماشین الات باربری جردن و اتوبار جردن باید متناسب با نوع حمل بار تجهیز به لوازم جلوگیری از شکستن و اسیب دیدن بار در حین حرکت شودن در کل تامین امنیت و سلامت محموله از مبدا و لحظه ی بسته بندی توسط کارگران تا لحظه ی پیاده سازی بر عهده باربری و شرکت حمل و نقل بار است
  8. تمامی محموله ها و کالاهایی که توسط باربری و اتوبار جا به جا می شوند باید از بیمه حمل و نقل بار و کالا برخوردار شوند
  9. حمل بار از جردن به شهرستان توسط باربری شهرستان و اتوبار شهرستان انجام می پذیرد
  10. تمامی شعب باربری تهران و اتوبار تهران از جمله باربری جردن خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی را به صورت شبانه روزی ارائه میکنند که این امر باربری شبانه روزی جردن نیز گفته می شود

  تمامی اینها گوشه ایی از قوانین و مقرراتی بود که باربری تهران و اتوبار تهران برای تمام شعب خود وضع نموده و باید اجرایی شوند این اطلاع رسانی در جهت شفاف سازی و آگاه سازی مشتریان باربری جردن و اتوبار جردن با قوانین و مقررات حاکم بر این باربری است.مشتریان عزیز می توانند در هر ساعت از شبانه روز با باربری و اتوبار تماس گرفته و خدمات حمل و نقل بار را بر اساس قوانین بیان شده دریافت کنند.لازم به ذکر است که مشتریان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند به صورت مستقیم با مدیریت باربری تهران و اتوبار تهران در تماس باشند و در لحظه پاسخ خود را دریافت نمایند

  شماره تماس مدیریت باربری جردن

  تخفیف باربری جردن

  عید قربان
  عید قربان

  مدیریت باربری جردن و اتوبار جردن ضمن تبریک عید سعید قربان و ارزوی آمرزش از درگاه خداوند بر طبق بیانیه ایی به اطلاع ساکنان محدوده جردن می رساند که باربری جردن و اتوبار جردن فعال در زمینه حمل و نقل بار و اثاث کشی در محدوده جردن به مناسبت عید قربان تمامی خدمات هود را با تخفیف های ویزه به مشتریانش ارائه می نماید .باربری جردن با دارا بودن بهترین ماشین الات باربری و حمل و نقل بار همیشه و همه جا در خدمت شماست تا یک اثاث کشی راحت و بی نظیر را برایتان به ارمغان بیاورد.باربری جردن بر اساس نامه و ابلاغیه دریافتی از باربری مرکزی تمام نرخ ها و قیمت هایی را که از اتحادیه باربری تهران دریافت نموده است به دستور باربری تهران بزرگ شامل تخفیف نماید.خدمات باربری جردن و اتوبار جردن که شامل تخفیف عید سعید قربان می شود و در اطلاعیه مستقیما به آن اشاره شده است عبارت اند از اثاث کشی,حمل و نقل کالا,حمل پیانو,حمل تخصصی گاوصندوق,بسته بندی بار و اثاثیه به صورت کاملا تخصصی,دستمزد کارگر باربری ,هزینه حمل بار و نرخ باربری به وسیله ی کامیون های مسقف,شعبه وانت تلفنی جردن.در تمام این خدمات نظر مشتری قابل احترام بوده و بر هر چیزی ارجعیت دارد.تمامی ساکنان منطقه جردن می توانند در هر ساعت از شبانه روز با باربری جردن تماس گرفته و از خدمات این باربری با تخفیف ویزه عید قربان بهره مند شوند.تخفیف عید قربان تا تاریخ 1396/06/30 معتبر بوده و تمامی شهروندان عزیزی که خدمات حمل و نقل بار را درخواست نمایند از این تخفیف بهرمند می شوند.با ارزوی سلامتی و التماس دعا...

  باربری جردن

  باربری جردن علاوه بر ارائه انواع خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی در جهت حفظ و افزایش رضایت مشتریانش سرویس های ویژه ایی را نیز ارائه می نماید.این باربری همیشه با ارائه برترین خدمات حمل و نقل بار واسباب کشی به روش های مختلف و قیمت های مناسب همیشه پیشرو در امر حمل و نقل بار در جردن بوده است به گونه ایی که در روز بیش از 100 سفارش خدمات در منطقه دارد و اما خدمات ویزه ی باربری  چیست و چه مزایایی دارد؟

  امروزه اسباب کشی امری طبیعی وتماس با باربری های مختلف جهت دریافت خدمات حمل بار کاری ریسک پدیر به دلیل عدم شناخت از باربری مورد نظر است .باربری جردن خدمات سرویس ویژه اش را به تمامی مشتریان ارائه می دهد از مزایای خدمات سرویس ویزه که به باربری Vip جردن نیز شهرت دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  بسته بندی حرفه ایی وسایل و اثاثیه منزل بدون کوچکترین دنالت صاحب خانه
  قبول مسئولیت کل اثاث کشی از لحظه ی بسته بندی تا لحظه ی چیدمان در خانه ی جدید
  اعزام کارشناسان خبره جهت ارزیابی ماشین و کامیون مورد نیاز
  اعزام کارگران با تجربه و حرفه ایی در امر حمل و نقل بار جردن
  اسباب کشی و چیدمان وسایل در منزل جدید به وسیله ی کارگران ما و به سلیقه ی شما
  بیمه ی باربری برای تمامی کالا ها و اسباب خانه ایی که توسط این باربری حمل می شود
  حمل تمام اثاثیه شما توسط کامیون های مسقف باربری جردن و مجهز به لوازم جانبی در فصلهای گرما و سرما

  تمامی این خدماتی که گفته شد در سرویس های عادی ما هم ارایه می شود اما ر سرویس های ویزه دقت سرعت و کارایی بیشتری به مشتری ارایه می شود و رسیدگی به پیگیری های مشتریان سرویس ویزه سریعتر و در اولویت قرار دارند در هر صورت اگر قصد جا به جایی بار در هر نقطه از تهران را دارید می توانید با تماس با ما خود را از دردسر یک اسباب کشی سخت و تاقت فرسا رها کنید.تیم اجرایی باربری جردن به صورت شبانه روزی اماده دریافت سفارش خدمات حمل و نقل و جا به جایی بار شما عزیزان است .با ما می توانید یک اثات کشی روئیایی را تجربه کنید .قیمت ها و نرخ باربری ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید

  تیم اجرایی باربری جردن تشکیل شده است از برترین و با تجربه ترین کارگران باربری که بیش از ده سال سابقه کار در مجموعه ی ما را دارند.

  شما عزیزان بعد از تماس با کارشناسان باربری جردن در همان برخورد اول و صحبت اول با کارشناسان ارتباط با مشتری ما تفاوت باربری جردن را با سایر باربری ها احساس خواهید کرد