باربری مطهری

 • حمل و نقل و باربری در خیابان شهید مطهری توسط بسیاری از باربری های موجود و شرکت های حمل و نقل بار انجام می شود اما سوال اینجاست که در درجه اول کدام باربری مطهری و یا شرکت حمل بار دارای مجوز رسمی بوده و قانونی کار می کند و سوال دوم اینکه کدام شرکت از هر نظر(خدمات,سرعت و دقت از دیگر شرکتها بهتر است)اینها دو سوال اساسی هستند که شما اگر قصد اثاث کشی و حمل بار از منطقه ای به منطقه ای دیگری را دارید باید از خود بپرسید و برای رسیدن به جوابی واقعی و قانع کننده در این موارد تلاش کنید این موضوع که بار و اثاثیه شما را چه شرکتی جا به جا می کند شاید برایتان چندان مهم نباشد اما باید بگوییم که سخت در اشتباهید و برای این ادعای خود دلیل داریم .

  اگر خودتان هم کمی تامل نمایید خواهید دید که حمل اثاثیه و لوازم خانه که سالها برای فراهم کردن آنها تلاش کرده اید و بهای زیادی را برای تهیه این لوازم پرداخت نموده ایید به چه اندازه برایتان مهم است و اینکه مهم است تمامی زندگیتان را دست چه فردی و چه افرادی می سپارید تا آنها را به سلامت به مقصد برسانند خب حتما این سوال برایتان پیش آمده که پس باید چکار کرد ؟ چگونه برترین باربری را شناسایی کنیم؟ویژگی های باربری خوب چیست ؟آیا تمام باربری های مطهری همه معتبر هستند؟پیشنهاد ما برای یافتن تمام سوالهایتان بهرمندی از راهنمایی های عمومی برترین باربری در تهران یعنی باربری تهران بزرگ است.اما در کل باید گفت که متاسفانه تمامی باربری های موجود و شرکتهای حمل اثاثیه و بار نه تنها در مطهری بلکه در کل کشور معتبر نیستند البته سوتفاهم نشود این بدین معنی نیست که هیچ شرکت معتبری وجود ندارد بلکه بدین معنی است که تعداد شرکتهای حمل بار نامعتبر هم بسیار زیاد شده است و باید بسیار در انتخاب باربری مناسب برای حمل اثاثیه خود دقت نمایید .

  سعی نمایید باربری را انتخاب نمایید که تمامی فعالیت هایی که انجام میدهد کاملا روشن و واضح باشد و هیچ جای ابهامی در فعالیت های آن شرکت نباشد پیشنهاد ما سپردن تمامی امور اثاث کشی از بسته بندی تا چیدمان اثاثیه در مقصد را به معتبرترین باربری مطهری بسپارید.باربری خیابان مطهری می تواند انتخابی مناسب و به جا برای حمل انواع اثاثیه و لوازم شما باشد.

  اتوبار و باربری مطهری

  باربری و اتوبار مطهری تنها باربری رسمی موجود در منطقه است که تحت نظر مستقیم باربری تهران بزرگ فعالیت می نماید و شعبه رسمی این باربری در منطقه می باشد . یکی از بهترین امکانات و خوبی های باربری مطهری این است که به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعالیت می کند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این باربری تماس گرفته و خدمات باربری و حمل و نقل بار  را سفارش دهید.سفارش خدمات در باربری مطهری به صورت مستمر بوده یعنی اگر برای بار اول از این باربری استفاده می نمایید و از خدماتش راضی هستید در صورتی که دفعات بعدی به این باربری مراجعه نمایید از تعرفه ها و خدمات متنوع تری برخوردار می شوید.شاید یکی از نقاط قوت این باربری قیمتها و نرخ باربری منصفانه اش باشد.پیشنهاد می کنیم برخی از خدمات باربری مطهری را در زیر مشاهده نمایید.

   یکی از برترین ویژگی های این باربری استفاده از خدمات متنوع و پیشرفته در امر باربری و اثاث کشی است.

  نرخ باربری مطهری

  همانطور که گفته شد یکی دیگر از نقاط قوت این باربری و اتوبار نرخ های حمل و نقل مناسب و ارزان است به گونه ایی که قبل از منافع شرکت منافع مشتری در نظر گرفته می شود.نرخ های باربری مطهری و اتوبار مطهری به صورت کامل تعریف شده و در صورت تماس به صورت توافقی تعیین می شود .تمامی قیمتهای باربری از طرف اتحادیه بررسی و تحت کنترل می باشد و این قیتها یا توسط اتحادیه و یا توسط شعبه اصلی این باربری ابلاغ می شود .شفاف سازی و روشن بودن قیمت و تعرفه های باربری یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ماست.

  حمل بار از مطهری به سایر شهرستانها

  اگر قصد حمل وسایل و اثاثیه و یا به عبارتی اثاث کشی به شهر و یا شهرستانی را دارید و در خیابان مطهری ساکنید نگران هیچ چیز نباشید باز هم می توانید بار این اتوبار تماس گرفته و درخواست خدمات حمل و نقل نمایید این باربری به پشتوانه باربری بزرگ تهران توانسته تمامی ماشین آلات لازم برای حمل بار به تمام نقاط ایران را با ظرفیت های متفاوت تهیه و تامین نماید .باربری مرکزی تهران تمامی حمل و نقل های خود را که قصد نقل مکان به شهرستانها را دارند توسط شعبه باربری شهرستان خود انجام می دهد که البته به شعبه باربری مطهری نیز این امکان را داده است تا بتواند به صورت مستقیم تمامی امور حمل و نقل بار به شهرستان را از خیابان مطهری مستقل انجام دهد.

  آیا محموله و اثاثیه هایی که توسط باربری مطهری حمل می شوند شامل بیمه می شوند؟

  بیمه حمل باربری مطهری
  بیمه حمل باربری مطهری

  با توجه به وضعیت کنونی و برای اطمینان خاطر تمامی مشتریان ما تمامی محموله و اثاثیه هایی را که جا به جا می نماییم به درخواست مشتری بیمه می نماییم .البته نکاتی که باید قبل از درخواست بیمه باربری در نظر داشته باشید موارد زیر است:

  1. تمامی محموله های قابل حمل بیمه می شوند اگر مشتری درخواست بیمه و بارنامه نماید.

  2. در صورت درخواست بیمه حمل بار باید تمامی مراحل اثاث کشی توسط کارگران و کارشناسان باربری مطهری انجام شود در غیر اینصورت بیمه شامل مواردی که خود مشتری در آن دخالت داشته است نمی شود .از این قبیل موارد می توان به بسته بندی اشاره نمود

  3. اگر در هنگام بروز حادثه برای محموله و اثاثیه مشکل و خطا از مرحله ای باشد که توسط خود مشتری انجام شده بیمه شامل محموله خسارت دیده نمی شود

  4. بیمه کاملا اختیاری بوده و مشتری می تواند درخواست حمل بار بدون بیمه را نماید و شرکت باربری مطهری تا رسیدن بار و محموله به صورت صحیح و سالم مسئول خواهد بود پس نیاز چندانی به بیمه باربری احساس نمی شود.

  چرا باربری مطهری 

  باربری مطهری
  باربری در مطهری

  این باربری بیش از 10 سال سابقه حمل بار و اثاث کشی را دارد و برای حمل بار از ماشین الات مسقف با تجهیزات کاملی همچون ضربه گیرها و پتو لاستیک و ... برای بسته بندی کامل اثاثیه و لوازم  استفاده می شود و برای حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه از کارگران ورزیده و خوش اخلاق و بومی استفاده می نماید.شما در ساعت از شبانه روز می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت بهرمند شوید .

شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی