شماره های تماس باربری تهران بزرگ.

 • مدیریت کل:09105427636

  021-22618722

   

 • حمل آجر و مصالح ساختمانی در باربری

  سوال : حمل آجر در باربری چگونه انجام میشود و یا آیا اصلا شرکت های باربری کار حمل و نقل آجر و مصالح ساختمانی را هم انجام میدهند؟

  خوب در اینجا دو سوال برای ما پیش می آید که آیا ما در زمانی که نیاز داشته باشیم میتوانیم از شرکت های باربری برای جابجایی و حمل و نقل مصالح ساختمانی کمک بگیریم قطعا جواب بلی است چرا که شرکت باربری و اتوبار هفت تیر علاوه بر حمل و نقل تمامی اشیا و وسایل معمولی و گران قیمت و برقی و حیوانات خانگی و....میتواند شما را در امر تسهیل کردن حمل و نقل مصالح ساختمانی هم یاری دهد.

  حمل و نقل مصالح ساختمانی به چندین دسته تقسیم میشوند :

  1 . حمل آجر و بلوک و سفال و...

  2 . حمل مصالح ساختمانی از قبیل ماسه , سیمان , خاک , گچ , خاک سنگ , پوکه و...

  3 . حمل کاشی و سرامیک و سنگ و...

  4 . حمل و نقل  آهن آلات و دیگر اشیا آهنی مخصوص

  اینها مواردی جزئی هستند که در امر بنا نهادن یک خانه یا یک مکان تجاری , اداری ضروری می باشد خیلی از افراد خود به تنهایی قادر به جابجایی و حمل و نقل این موارد نیستند و به این دلیل آن را به شرکت های باربری می سپارند آنها نیز از ماشین های ویژه حمل این گونه وسایل استفاده میکنند و کار جابجایی و حمل و نقل این وسایل را با استفاده از کارگران خبره و متعهد انجام میدهند.

  1 .حمل آجر و بلوک و سفال و ...  : با وجود پیشرفت های فراوان امروزه کمر جاهایی میتوانیم خانه های قدیمی و یک یا دو طبقه را ببینیم بلکه اکثرا برج های بزرگ و آپارتمان های چندین طبقه را میبینیم بنابراین بنا نهادن یک ملک در چندین طبقه بالا و بالاتر کاری بسیار دشوار میباشد و بدون کمک بعضی از ماشین آلات و ابزارهای مصالح ساختمانی ممکن نیست از جمله همین جابجایی آجر که بدون وجود ماین های ویژه هیچکس قادر به جابجایی چندین آجر به طبقه مثلا بیستم یک ملک نیست در واقع هم کارها عقب میمانند و هم رو سنتی این روزها چنان کارآمد نیستند.

  2 . حمل دیگر مصالح ساختمانی از قبیل سیمان و ماسه و.. : مصالحی از قبیل همین سیمان و ماسه و خاک یکی از اصلی ترین وسایل در امر ملک سازی محسوب میشود که بدون وجود آنها شاید به جرات بگیم که خانه ای بنا نمیشود بنابراین مثل مورد اول که جابجایی این هم دشوار می باشد باید با استفاده از دستگاهها و ابزارهای مخصوص این کار را انجام دهیم مثلا اینکه با استفاده از ماشین های مخصوص آنها را با هم مخلوط میکند و آماده تحویل کارگر میدهد.نکته مهم اینجاست که بدون وجود این ماشینهای مخصوص که در اکثر شرکت های باربری یافت میشود امر خانه سازی به شدت دشوار و طاقت فرسا میشود.

  3 . حمل و نقل کاشی و سرامیک و سنگ و.. : این مورد هم مثل موارد دیگر حساس و شاید هم گفت بسیار حساس تر هست چرا که جزو ابزارهای شکستنی محسوب میشود و جابجایی و حمل و نقل آنها به دقت بسیار بیشتری نیاز دارد.امروزه افراد برای این کارها از افراد کمک نمیگیرند بلکه برای حمل و جابجایی آنها از ماشین آلات مخصو و ویژه حمل این وسایل استفاده میکنند و کمک میگیرند.

  4 . حمل و نقل آهن آلات : حمل آهن آلات هم کاری سخت است که هیچ کس و یا هیچ کسانی نمیتوانند آن را حمل کنند مگر به کمک ماشین های ویژه حمل.

  اینها نکات و مواردی بودند که که در امر حمل و نقل مصالح ساختمانی لازم بود که در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در مواردی که نیاز داشتید از شرکت ویژه حمل و نقل و باربری کمک بگیرید.

  خدمات شرکت باربری و اتوبار هفت تیر

  شرکت باربری و اتوبار هفت تیر جهت انجام دادن و کمک رساندن به تمامی شما هموطنان عزیز بصورت 24 ساعته آماده ارائه هر نوع خدمتی است این شرکت با سابقه کاری بیش از 32 سال مشاوره رایگان و پرسنل مجرب و متعهد را در اختیار شما دوستان قرار میدهد تا شما را در امر ملک سازی و یا حمل و نقل و جابجایی هرچه سریعتر و مطمئن تر وسایل تان  یاری دهد .

  Image result for ‫حمل آجر و مصالح ساختمانی ‬‎

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • اسباب کشی در مناطق دور افتاده و حاشیه شهر

  اسباب کشی کردن در مناطقی که دسترسی وسایل نقلیه به آن مکان ها میسر نیست و یا سخت میباشد دارای مسائل و مشکلات خاصی است که شاید هر کسی از پس آن بر نیاید و نتواند آن را انجام دهد از این رو باید این کار را به فردی خبره بسپارید برای مثال شما قصد دارید که به منطقه ای از شهر بروید که جزو مناطق دور افتاده و یا حاشیه شهر است و مکانی هم که قرار است وسایلتان آنجا قرار بگیرد جاده های نامطلوبی داشته باشد و یا کوچه باشد خوب در اینجا با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم که هر فردی خود به تنهایی نمیتواند این کار را انجام دهد در اینجا ما به شما پیشنهاد میکنیم که از شرکت های باربری و اتوبار مخصوص حمل وسایل استفاده کنید که هم از سالم بودن وسایلتان مطمئن باشید و هم اینکه این افراد ایمنی لازم را در کار بکار میگیرند.مناطقی مثل مناطق حاشیه شهر در اکثر مواقع یا آسفالت نمی باشد یا دارای چاله های خطرناک است یا کوچه های تنگ و باریکی داردو یا ... مشکلاتی دیگر از این قبیل که افرادی که مجبور به زندگی کردن در این مناطق باشند این مشکلات را خوب درک می کنند پس هر کسی یارای مقابله کردن با این گونه مسائل نیست.اکثر افراد هم فرد مطمئنی برای کمک گرفتن ندارند و یا حتی نمیتوانند هزینه زیادی هم برای شرکت های باربری متحمل شوند ما در اینجا شرکت اتوبار و باربری هفت تیر را پیشنهاد میکنیم که علاوه بر اینکه وسایلتان را با اطمینان کامل حمل و جابجا میکنند تخفیف ویژه ای هم برای این گونه اسباب کشی ها دارند پس نگران این نباشید که نتوانید از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید با خیال راحت جابجایی وسایلتان را به ما بسپارید.

  تیم مجرب و متعهد پرسنل ما در اتوبار هفت تیر آماده ارائه هر گونه خدمات به شما دوستان عزیز میباشد چه در تهران و چه در تمامی شهرستانها میتوانید از طریق شماره تلفن 1234567890 با همکاران ما به صورت 24 ساعته در تماس باشید.

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • باربری نزدیک هفت تیر

  حمل و نقل و جا به جایی ایمن و سریع همیشه دغدغه ایی اساسی و بزرگ بوده .همیشه انسان برای حل اینگونه دغدغه ها راهای متنوع و زیادی را پیموده و امتحان کرده که برای رسیدن به اهدافش علاوه بر ایده های مختلف از ابزارهای مختلفی نیز استفاده نموده است.استفاده از ابزار الات در گزشته زیاد مرسوم نبوده و دارای محدودیت هایی بود که نمی توانستید این وسایل را برای اسباب کشی و اثاث کشی به کار گرفت .این محدودیتها خود راهی شد برای تفکر بیشتر و استفاده بیشتر از وسایل و ابزار الاتی که مخصوص اسباب کشی و اثاث کشی بودند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن این جابه جایی و اثاث کشی را انجام دهند.حالا با گذشت زمان شرکتهایی برای امر اثاث کشی و اسباب کشی به وجود امده اند که به صورت تخصصی کار باربری و حمل بار را انجام می دهند.

  از این پس شهروندان تهرانی بخصوص منطقه هفت تیر لازم نیست نگران کار اثاث کشی و اسباب کشی خانه و ادارات خود باشند زیرا یکی از بزرگترین باربری های موجود در تهران با نام باربری هفتتیر که شعبه بزرگترین باربری تهران است در هفت تیر تاسیس شده است و در حال خدمات رسانی و باربری برای شهروندان ساکن هفت تیر است.نزدیک بودن باربری به محل اثاثیه جت اسباب کشی امریبسیار مهم است از این رو باربری هفت تیر به صورت شبانه روزی به عنون باربری نزدیک هفت تیر درمنطقه با دارا بودن بیش از 150 دستگاه کامیون سبک و سنگین در خدمت شماست.تجربه ایی بینظیر از یک اثاث کشی خوب و رویایی را تنها با باربری هفت تیر داشته باشید.

  از ویژگی های باربری نزدیک هفت تیر می توان به :

  • قیمت ارزان و منصفانه
   • یکی از ویژگی های برجسته باربری هفت تیر که این شرکت را از تمام شرکتها بالاتر برده قیمتهای باربری هفت تیر و نرخ باربری ارزان و منصفانه است.
  • کارگران خو اخلاق
   • کارگران به کار گرفته شده در طول خدمات رسانی و تا پایان کار همیشه شما را با یک لبخند زیبا همراه می کنند این وظیفه ی ماست و اجبار نیست.
  • تجهیزات حمل بار مجهز
   • به جرات می توان گفت که این شرکت معتبرترین و مجهزترین شرکت باربری هفت تیر است که بدون اطلاف وقت خدمات حمل و نقل و باربری خود را ارائه می نماید.
  • قانون مداری و دارای چارت کاری مشخص
  • بیمه حمل بار
  • کامیونهای مجهز و مسقف
  • تخفیف های مکرر به مناسبت های مختلف
  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • آشپزخانه تکانی قبل از اسباب کشی
  همه انسانها برای ادامه حیات خود به نظافت و تمیزی نیاز دارند ما در این مطلب میخواهیم نکاتی راجع به تمیز کاری های آشپزخانه برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم که شاید مفید واقع شود.یکی از مهم ترین این وسایل در آشپزخانه یخچال است چون همه مواد غذایی که با سلامت ما در ارتباط است در یخچال نگهداری میشود پس حتما باید از تمیز کردن مدام آن غافل نباشیم و همیشه آن را مرتب نگه داریم.در جابجایی منزل هم باید حتما کل وسایل داخل آشپزخانه را تمیز کنید سپس اقدام به جابجایی وسایلتان کنید که یکی از مهم ترین آنها همین یخچال است که در منزل همه ما وجود دارد .اول از همه وسایل تاریخ گذشته و فاسد را از یخچال خارج کرده و جای آنها را تمیز کنید تا منجر به فاسد شدن مابقی مواد غذایی نشود.حتما می پرسید که وسایل یخچال را کجا نگه داریم خوب ممکن است جابجایی اثاثیه چند روزی طول بکشی شما میتوانید تمامی وسایل را از یخچال خارج کنید و آن ها را در فیبر های بزرگ که آغشته از یخ است قرار دهید تا مواد داخل آن فاسد نشوند و یا اینکه وسایل داخل یخچال را به خانه یکی از دوستان یا همسایه هایتان ببرید و در نهایت بعد از تمام شدن اسباب کشی یخچال را به برق وصل کنید و هر کدام از وسایل را در جای خود نگهداری کنید.یکی دیگر از این وسایل مهم اجاق گاز است شما حتما باید گازتان را تمیز کنید و اگر هم خواستار بودید شعله های اجاق گاز را جدا کنید و در دستمالی بپیچید و یا در داخل گاز یا در کنار گاز که در جعبه ای بسته بندی می کنید قرار دهید.تمامی وسایل آشپزخانه تمیزی آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون بیشتر کار خانم ها در آشپزخانه انجام میشود بنابراین در روزهای عادی هم حداقل باید روزی یک بار آنجا را تمیز کنیم و همیشه مراقب تمیز نگه داشتنن آن باشیم چون آشپزی کردن در آنجا صورت میگیرد و با سلامت هر فردی مرتبط است بنابراین باید در تمیز کردن آن کوشا باشیم.تمیز کردن کابینت ها هم انرژی بسیاری را از شما میگیرد ولی خوب آن هم جزو وسایلی است که حتما باید تمیز باشد چون اکثر قابلمه ها و ظروف در آنجا نگه داری میشود.وسایل داخل کابینت ها را خارج کنید و همه آنها را بشویید و مشمایی را هم که کف کابینت قرار داده اید را جدا کنید و آن را هم بشویید و همه وسایل داخل آن را در جعبه هایی بسته بندی کنید سپس اقدام به شستشو کابینت ها کنید .بعد از اینکه تمامی وسایل داخل آشپزخانه را شسته و مرتب کرده اید اقدام به شستشو خود آشپزخانه کنید  تا افرادی هم که به جای شما به داخل آن خانه می آیند از احساس خوبی برخوردار باشند.

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • جابجایی و بسته بندی مبلمان
  مبلمان به هر وسیله ای مانند مبل و میز و عسلی و لوسترو نهارخوری و... مبلمان گفته میشود و برای دکوراسیون منزل و ظرافت به کار می آید مبلمان جدایی از اینکه زیبایی منزل را دو چندان میکند اما در هنگام اسباب کشی و جابجایی منزل دردسر های خاص خود را نیز به همراه دارد.جابجایی مبل کار چندان راحتی نیست و نیازمند مراقبت های خاص خود است که حتما باید افرادی مجرب و زبده این کار را انجام دهند اما تا جایی که ممکن است نباید هیچوقت مبل ها را همانطور که در منزل گذاشته اید به داخل ماشین های ویژه بار منتقل کنید بلکه باید حتما آنها را با سلفون های مخصوص بپوشانید و سپس با کمک چندین نفر از شرکت های باربری این کار جابجایی را انجام دهید.در هنگام جابجایی مبل هم حتما مراقب باشید تا مبل به دیوار یا درب برخورد نکند و آسیبی نبیند و در حین جابجایی هم هیچوقت از پایه های مبل برای گرفتن مبل استفاده نکنید چون هم خطرناک است و هم اینکه موجب افتادن مبل میشود.اگر هزینه زیادی برای مبلمان ندارید مطمئن باشید که فردی با آرامش بیشتری هستید چون مبل زیاد در منزل هم تنفس خانه را میگیرد هم انسان را سر در گم میکند و هم اینکه در هنگام تمیز کردن منزل انرژی زیادی را از انسان میگیرد پس مطمئنا نیازی نیست که تمام خانه را با مبل پر کنید یک یا دو دست مبل هم منزل شیک تری را به شما میدهد و هم در حین اسباب کشی به مکانی دیگر شما را زیاد اذیت نمی کند.نکاتی مفید که در حین جابجایی مبلمان باید به آن توجه کرد این است که برای باربری مبلمان حتما باید از ماشین های ویژه و تجهیزات مفیدی برای جابجایی مبل استفاده کرد.در حین جابجایی به میز و عسلی ها هم توجه کنید که در حین جابجایی آسیبی نبینند و یا شیشه آنها نشکند.شرکت باربری مانند باربری هفت تیر را انتخاب کنید که از رانندگانی مجرب استفاده میکند تا در حین جابجایی مباپل و میزوعسلی ها در دست اندازها دچار آسیب و یا شکستگی نشود.مبل ها را حتما در بسته بندی های مخصوص و ویژه ای قرار دهید.سرویس نهار خوری ها را هم دقیقا مانند مبل و میزو عسلی ها بپیچید و سپس در ماشین حمل قرار دهید.وکیوم کردن مبل  و میزو عسلی ها و صندلی ها و یا هر چیز دیگری در این زمینه میتواند وسیله شما را در برابر هر نوع خطری محافظت و بیمه کند و احتمال آسیب دیدن آنها به حداقل ممکن میرسد.یک اسباب کشی آسان را با شرکت باربری هفت تیر تجربه کنید مطمئنا از آن راضی خواهید بود و در صورت نیاز به دیگر دوستان و آشنایان هم پیشنهاد خواهید داد.بسته بندی و کاور کردن مبل و یا دیگر وسایل شما فقط یکی از خدمات شرکت باربری ما می باشد پس شما میتوانید از طریق شماره تماس های مذکور با شرکت باربری هفت تیر برای یک اسباب کشی بی دردسر در ارتباط باشید. 

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • نحوه انتخاب بهترین باربری هفت تیر و مقایسه آنها

  در یک باربری که در هفت تیر است به دنبال چه چیزهایی باشیم.؟هر زمان که قصد اسباب کشی منزل یا یک ارگان به هر مکان دیگری را داشتید حتما به دنبال  یک باربری مطمئن و قابل اطمینان باشید شاید خیلی از شماها هم این سوال برایتان پیش آمده باشد که برای تشخیص یک باربری مطمئن در هفت تیر چه کار هایی انجام و یا چگونه تشخیص دهیم؟

  باربری حتما باید دارای مجوز اداره استاندارد باشد

    مسئولیت هر نوع خطری را بر عهده گیرد

   بیمه داشته باشد

  هر نوع خدماتی که مشتری بخواهد را ارائه دهد

  شهرت همگانی در میان مشتریان داشته باشد

  دارای سابقه کار چندین ساله باشد

  تعداد پرسنل و راننده و ماشین های ویژه حمل کافی داشته باشد

  به صورت 24 ساعته خدمات ارائه دهد

  و بسیاری موارد دیگر که توجه به این نکات شما را در انتخاب یک باربری امن کمک خواهد کرد.یک باربری خوب مثل باربری هفت تیر یک پیشنهاد مناسب با در آمد شما را برای هزینه های حمل و نقل منزلتان ارائه میدهد که قادر به پرداخت آن باشید و از نظر مالی فشاری به شما وارد نسازد و برای شما فاکتور صادر کند.باربری هفت تیر در مقایسه با سایر باربری ها در سطح استان قبل از جابجایی اثاثیه هایتان به شما مشاوره رایگان جهت مقرون به صرفه بودن و کمترین زمان را میدهد و پس از آن شما را برای یک جابجایی  امن سوق میدهند.عوام بودن یک شرکت باربری در اینترنت و حتی در میان مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تاثیر بسزایی دارد چون خیلی از شماها برای اینکه یک باربری مطمئن را پیدا کنید از دوستان و یا آشنایان خود سوال میپرسید و حتما این سوال نیز برایتان پیش می آید که آیا این شرکت های باربری که هر نوع تبلیغی میکنند واقعا این مسئولیت ها را بر عهده میگیرند و همه کارها را به نحو احسن انجام میدهند؟ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای امتحان خود هم شده یکبار با شرکت باربری جردن از طریق شماره تماس در ارتباط باشید تا مطمئن شوید که حتی خدماتی بیش از این مواردی که گفته ایم ارائه میدهیم.

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • باربری حوالی میدان هفت تیر

   سرعت باربری حوالی هفت تیر

  باربری حوالی هفت تیر
  باربری حوالی هفت تیر

  باربری حوالی هفت تیر با ارائه برترین و بهترین خدمات باربری و حمل بار در محدوده هفت تیر همیشه و همه جا آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.یکی از فاکتورهای مهم در جلب رضایت مشترین ما و افزایش تقاضی روز افزون درخواست حمل و نقل بار سرعت در انجام امور و خدمات رسانی است.البته که سرعت به تنها یی پاسخگو نبوده بنابر این باربری ما سرعت انجام خدمات را با دقت در انجام کارها با بهره گیری از کارگران آموزش دیده و ماهر هماهنگ نموده است تا بتواند در سریعترین زمان ممکن بهترین خدمات باربری و حمل بار در منطقه هفت تیر را به شما عزیزان ارائه نماید.این سرعت و دقت در مجموعه بابری حوالی میدان هفت تیر امری تصادفی نبوده و نیازمند یک سری زیر ساخت می باشد که یکی از انها دارا بودن ماشین الات و کارگران آموزش دیده کافی برای حمل بار و اثاث کشی است .این باربری با شناسایی نیازهای شهروندان ساکن منطقه دست به تاسیس چندین شعبه از باربری هفت تیر در هفت تیر زده است که در انها از بهترین تجهیزات و ماشین الات مانند کامیونهای مسقف و مجهز ,انواع ماشین و کامیون مانند ایسوزو,خاور ,نیسان,وانت,وانت پراید,ترانزیت و ... کارگران تمامی شعب باربری هفت تیر به صورت تخصصی و هر کدام در رشته ایی خاص مانند اثاث کشی و اسباب کشی منازل حمل اثاثیه ادارات,بسته بندی ,چیدمان ,حمل در شرایط سخت,حمل بار در اپارتمان و... اموزش دیده اند که این اموزش به صورت مستقیم در باربری مرکزی تهران یعنی باربری تهران بزرگ تدارک دیده شده است.و از انجا که باربری هفت تیر از زیر مجموعه های برتر باربری تهران است به صورت کامل توسط این باربری حمایت و پشتیبانی می شود .حمایتها به صورت تامین نیرو ,تامین خسارات و قبول بیمه حمل و نقل بار ,تامین ماشین الات خوب و مناسب برای حمل بار در فصول و شرایط مختلف,تامین تجهیزات حمل و نقل انواع بار و کالا مانند پتو,پلاستیک مخصوص,ضربه گیرمخصوص حمل بار ,انواع فوم,نایلونهای حباب دار و کارتن های مخصوص حمل و نقل بار که تولید خود باربری است تا باربری میدان هفت تیر بتواند تمامی خدماتش را به صورت 24 ساعته و در کمترین زمان ممکن در اختیار شهروندان عزیز بگزارد.سرعت در حمل و نقل بار یک امر مهم است اما اگر این کار همراه با دقت و تجربه ی لازم نباشد نه تنها مفید نبوده بلکه بسیار مضر هم می بباشد چون در ان صورت دیگر سرعت انجام خدمات نبوده و تنها باعث به بار امدن خسارات زیاد و جبران ناپذیر می شود .خسارات خاصل از حمل و نقل اشتباه و بی تجربگی کارگران اگر توسط یک باربری خوب و مطمان بر عهده گرفته نشود بسیار بالا بوده و شما را از انجام ادامه ی کار باز می دارد .باربری خوب باربری است که علاوه بر سرعت دقت نیز داشته باشد و البته اینکه از بیمه ی حمل و نقل بار نیز برخوردار باشد تا اگر در جایی خساراتی اشتباها و از طرف کارگران باربری به لوازم و اثاثیه ورد شد بتواند ان را مقبول نموده و جبران خسارات نماید.بیمه ی حمل ببار باید به گونه ایی باشد که به دنبال بهانه برای عدم جبران نباشد و بدون چون و چرا خسارات وارده را جبران نماید .پایانه باربری هفت تیراز برترین بیمه حمل و نقل بار و اثاث کشی استفاده می نماید و می توانید از هر نظر خیالتان راحت باشد که اثاثیه شما به شیوه ایی کاملا ایمن و با سرعتی باور نکردنی حمل و جا به جا می شود.لازم به تاکید دوباره نیست که بگوییم خدمات این باربری به صورت 24 ساعته و در طول تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل نیز ارائه می شود و به همین دلیل است که لقب تنها باربری شبانه روزی هفت تیر را به خود اختصاص داده است.حمل تخصصی بار و اثاثیه شما با کامیون های مسقف و تجهیز شده برای تمام فصول انجام می شود ...کامیونهایی که دارای رانندگانی با تجربه و دوره دیده هستند رانندگانی که بیش از 15 سال سابقه رانندگی و جا به جایی بار را دارند و تمام مناطق و کوچه پس کوچه های تهران و هفت تیر را به خوبی می شناسند .

  ماشین باربری هفت تیر و انتخاب بهترین ماشین برای حمل بار در محدوده هفت تیر

  شاید تاکنون خیلی از شماها نیاز به کمک یک شرکت باربری داشته اید خوب در اینجا این مسئله مطرح است که بار مورد نیاز شما چیست؟آیا بزرگ است یا کوچک؟اندازه آنها کم است یا زیاد؟کالاهای تجاری و اداری است یا اثاثیه منزل؟ با گرفتن این اطلاعات از شما ما هم میتوانیم بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم و ماشین مورد نظر را برای شما انتقال دهیم.ماشین باربری از ابزارهای مهم و مورد نیاز در بحث باربری است . انتخاب ماشین هم شرایط هایی دارد که رعایت کردن این شرایط و معیارها باعث سهولت در انجام کار و اسباب کشی خواهد شد و موجب کاهش هزینه ها نیز شود.نکاتی مانند حجم و میزان بار , نوع بار , مسافت مورد نیاز تا مقصد در انتخاب ماشین مورد اهمیت ویژه ای است.
  خوب انواع ماشین باربری و حمل بار : 

  1.ماشین باربری بزرگ
  2. ماشین باربری کوچک

  انواع ماشینهای باربری بستگی به شرایط مورد نظر بار دارد  که میتوان از انواع ماشینهای بزرگ یا کوچک برای حمل بار و اثاثیه منزل و یا هر مورد دیگری استفاده کرد.ماشینهای باربری بزرگ شامل : تریلی , کامیون , ترانزیت . و ماشنهای باربری کوچک شامل : خاور , وانت , نیسان و... است.
  برای انتخاب ماشین اسباب باید وزن  متناسب بودن با حمل بار را در نظر گرفت و متناسب با آن ماشین مورد نظر را انتخاب کرد.بسته به بار مورد نظر اگر وزن بار زیاد باشد باید ماشینی را انتخاب کرد که هم گنجایش و هم توانایی جابجایی این بار را داشته باشد و اگر وزن بار سبک و کم باشد از ماشینهای باربری کوچک استفاده میکنیم که هم در هزینه ها رعایت کافی را انجام دادیم و هم در زمان و تسریع در انجام کار.بهتر است که کمتر از ماشینهای بزرگ استفاده کنید چون ممکن است در شهرهای شلوغ و پر ترافیک باشید که در اینجا واقعا اسباب کشی طاقت فرسا و انرژی زیادی را تلف میکند.ولی اگر وسایلهایتان حجیم و سنگین باشد حتما باید از ماشینهای ویژه بارهای بزرگ استفاده کنید.
  مسافت نیز مهم ترین عامل در انتخاب ماشین باربری است  در مسافتهای طولانی که معمولا از شهری به شهر دیگر باردهی  انجام میشود باید از ماشینی استفاده شود که بتواند بار شما را از هر نوع خطری ایمن نگه دارد  که معمولا برای این کار نیز از ماشینهای دارای سقف یا مسقف استفاده کرد.
  شرکت اتوبار و باربری جردن و پاسداران متخصص و متعهد در حمل اثاثیه از هر نوعی و هر ماشینی و هر مسافتی است این شرکت باربری با بیش از 30 سال سابقه کاری و بیش از 30 شعبه در سراسر ایران برای رفاه حال مشتریان مستقر است . مجهزترین ماشینها  و متخصص ترین راننده ها را میتوانید در این شرکت باربری پیدا کنید  و مطمئن باشید که رانندگان این ماشینها از افراد آموزش دیده به انواع مسافتها و با تجربه در شناسایی انواع جاده ها هستند و این اطمینان را نیز به شما میدهیم که بار شما را بصورت امن و عاری از هر گونه آسیبی به دست شما مشتریان عزیز میرسانیم پس شما میتوانید از طریق شماره تماس ما بصورت 24 ساعته با همکاران ما در ارتباط باشید.

   

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • وانت بار هفت تیر

  وانت بار هفت تیر
  وانت بار هفت تیر

  حمل و نقل بار به وسیله ی وانت بار و نیسان بار یکی دیگر از خدمات باربری هفت تیر است که به ان وانت بار هفت تیر و یا همان نیسان بار هفت تیر نیز اطلاق می شود.حمل و نقل بار در هر منطقه از تهرن که باشد بزرگ و کوچک دارد گاها پیش می اید که شما می خواهید تنها یک قسمت از خانه را جا به جا نمایید مثلا مبلمان از مد افتاده و می خواهید که انها را تغییر دهید و تنوعی در خانه به وجود اورید و مبلمان را به یک سمساری و یا یکی دیگر از اشنایانتان بدهید. در این صورت تنها لازم دارید که یک ماشین با ظرفیت بار مورد نظرتان این حمل و نقل را برایتان انجام دهد تا هزینه ی زیادتری را صرف حمل بار و کالای کوچکتان ننمایید اما زمانی که با باربری های موجود در هفت تیر تماس می گیرید یا می گویند که برای حمل مبلمان یک خاور و ایسوزو می فرستیم و هزینه ی کامل از شما دریافت می کنند و یا اینکه می گویند ماشین نداریم.چاره ی کار تنها یک چیز است و ان هم تماس با باربری معتبر و با سابقه در هفت تیر است که انواع ماشین الات حمل و نقل بار را در اختیار دارد.بله چاره ی کار شما تنها باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر است شما با تماس با این باربری می توانیدبسته به نیاز خود انواع ماشین الات را اعم از نیسان بار,وانت بار ,پراید وانت,خاور و ایسوززو را سفارش دهید .وانت بار هفت تیر در منطقه هفت تیر مستقر بوده و جزئی از باربری میدان هفت تیر می باشد .شعبه ی وانت بار هفت تیر با بیش از 5 سال سابقه خدمات رسانی توسط شعبه ی مرکزی باربری تاسیس و مشغول به خدمات رسانی به ساکنان منطقه شد.وانت بار هفت تیر با بهره گیری از ماشین الات خوب و مدل بالا و مجهز ساختن انها برای استفاده از حداکثر ظرفیت قسمت بار و بهره گیری از کارگران نمونه و اموزش دیده رضایت مشتریانش را به بهترین روش ممکن جلب نموده است.وانت بار هفت تیر خدمتی متفاوت  منحصر به باربری هفت تیر است تا بتواند در راستای تحقق اهداف والای شرکت باربری قدم های بزرگی بردارد.شعبه ی وانت بار هفت تیر را می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت در اختیار داشته باشید .لازم به ذکر است که تمامی تعرفه های حمل بار به وسیله ی وانت بار در منطقه هفت تیر از باربری مرکزی تهران دریافت نموده اییم .تمامی بارهایی که توسط وانت بار هفت تیر حمل می شود از بیمه باربری و حمل بار برخوردار می شوند و لازم نیست نگران هیچ چیز باشید ...تمامی خدماتی که توسط باربری هفت تیر ارائه می شود نیز توسط وانت بار هفت تیر البته در مقیاس کوچکتر ارائه می شود در زیر لیست خدمات یوست شده است

  خدمات وانت بار هفت تیر

  حمل پیانو با بسته بندی و مهار مخصوص در وانت

  حمل مبلمان خانه

  حمل بوفه و دکوراسیون

  حمل یخچالهای معمولی و توسط

  بسته بدی اثاثیه منزل و ادارات توسط کارگر بسته بندی وانت بار تهران

  و....

  تعرفه های وانت بار هفت تیر بسیار مناسب و ارزان بوده و حتی از تعرفه های اعلامی توسط اتحادیه وانت باران نیز پایینتر است این پایینی تعرفه ها تنها با یک هدف یعنی جلب رضایت مشتریان انجام گرفته است از این رو پیشنهاد ما این است که تعرفه و خدمات وانت بار هفت تیر را با سایر شرکتها مقایسه نمایید تا تفاوت را احساس نمایید.وانت ار هفت تیر به ورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل رسمی درخدمت شماست تا سفارشات خدماتتان را دریافت و در سریعترین زمان ممکن وانجام دهد.

  جابجایی و حمل و نقل اسباب بازی و عروسک در باربری

  انواع اسباب بازیهای مختلف به رشد فکری و ذهنی کودکان شما بسیار کمک میکند و اهمیت ویژه ای در یادگیری او دارد از این پس در همه خانه ها و عموما در خانه هایی که فرزند داشته باشند اسباب بازی یا عروسک پیدا میشود.در باربری هم بسیار اهمیت دارد که جابجایی این گونه اسباب بازیها چگونه انجام میشود.ممکن است شما فرزند دختر داشته باشید که عموما عروسک های بزرگ و شاسخین و... بسیاری دارد پس حتما هم از خود سوال کرده اید که این عروسک های بزرگ با اینکه جای زیادی را در ماشینهای حمل و نقل اشغال میکند چگونه انجام میشود ؟ شرکت های باربری و اتوبار جردن همه این عروسک ها و اسباب بازیها را در نایلونهای مخصوص شرکت باربری بسته بندی میکند و با اشغال شدن کمترین مکان آنها را در کارتون می چیند و در ماشینهای ویژه حمل نگهداری میکند طوریکه تا رسیدن به مقصد اصلا حتی نگران کثیف شدن آنها هم نمیشوید چون برخی از آنها ممکن است سفید باشد پس مسلما نگران این هستید که لکه یا گرد و خاکی نگیرد و همانطور که هست تمیز بماند.اسباب بازی ها معمولا چون کودکان از آن استفاده میکنند  از نظر آنها بسیار اهمیت خاص و ویژه ای دارد و اگر خدای نکرده یکی از آنها گم شوند و یا خراب شوند مخصوصا زمانی که کودکتان آن اسباب بازی را بسیار دوست بدارد زمین و زمان را بهم میدوزد پس حتما باید در حفظ و نگهداری از آنها دقت بیشتری داشته باشیم چون اگر آسیب ببینند شاید دیگر اسباب بازی دقیقا همانند اچآن اسباب بازی را پیدا نکردید.
  شرکت باربری و اتوبار جردن آمادگی کامل خود را برای جابجایی انواع عروسک ها , اسباب بازیها , ماشین های شارژی و...یا هر نوع وسایل بازی کودکانتان را اعلام میکند و خدمات مشاوره رایگان را برای تک تک شما دوستان عزیز ارائه میدهد و این اطمینان را به شما میدهد که اسباب بازیهای فکری و آموزشی و یا عروسک هایتان و یا هر وسیله دیگری را بصورت کاملا سالم و ایمن در مقصد مورد نظر تحویل دهد پس شما میتوانید از طریق شماره تماس با همکاران مجرب ما که بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات هستند تماس بگیرید.

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • استخدام نیرو متخصص در باربری هفت تیر

  باربری هفت تیر و فعال در زمینه حمل و نقل بار با بیش از پانزده سال سابقه در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی متخصص در زمینه باربری و حمل و نقل بار از بین جوانان متعهد و مامن بومی منطقه هفت تیر تعداد 300 نفر را جذب و به کار گیری نماید.کارگرانی که توسط باربری هفت تیر جذب و به کارگیری می شوند برای دوره های اموزشی به باربری مرکز تهران اعزام شده و بعد از به پایان رساندن آموزشهای لازم و کسب نمره قبولی در این باربری به کار گیری می شوند.متقاضیان محترم می توانند در صورت داشتن شرایط زیر با شماره های باربری هفت تیر تماس بگیرند و از کارشناسان ما درخواست ثبت اطلاعات را نمایند.و یا رزومه کاری خود را به ادرس ایمیل شرکت ارسال نمایند .

  شرایط استخدام در باربری هفت تیر 

  حداقل سن 26 سال است و حد اکثر سن نیز 40 سال است.

  داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی

  داشتن حسن شهرت در میان افراد جامعه

  داشتن اخلاق خوب و داشتن روابط اجتماعی مطلوب

  داشتن سابقه کاری جهت جذب امتیاز محسوب می شود

  در صورت قبولی در آزمون کتبی پزیرفته شدگان جهت مصاحبه و آزمون حضوری توسط کارشناسان ما به باربری تهران دعوت خواهند شد

   

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • باربری محدوده هفت تیر

   

  محدوده میدان هفت تیر یکی از مناطق پر جمعیت است که نیازهای حمل و نقل بار روز به روز در این محدوده رو به افزایش است.بیشتر اوقات ما در ابتدا وقتی می خواهیم اثاث کشی کنیم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد دست و پا کردن کارتن برای بسته بندی لوازم و اثاثیه داخل خانه است و این کار را مهمترین مرحله ی اسباب کشی تلقی می کنیم اما زمانی که کار بسته بندی به پایان رسید و خواستیم که کار حمل و نقل بار در محدوده  را انجام دهیم تا می بینم که سخت در اشتباه بودم چون مهمترین مرحله ی کار ما پیدا کردن یک باربری خوب در محدوده هفت تیر بوده .انتخاب باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر به طوری که به این نتیجه برسیم بهترین باربری هفت تیر را امتخاب کرده اییم واقعا کاری سخت و دشوار است چونکه کم نیشتند شرکت های حمل و نقل بار در محدوده هفت تیر که بدون مجوز و داشتن نرخ رسمی مشغول به فعالیت هستند.شنا عزیزان اگر به اشتباه بار و اثاثیه خود را به انان بسپارید رسما خودتان اثاثیه تان را دور ریختید و چون باربری که انتخاب کردید یک باربری رسمی و با پشتوانه نیست پس دستتان به جایی بند نخواهد بود.

   

  اما اگر قبل از اثاث کشی اگر ساکن منطقه هفت تیر هستید ابتدا به دنبال باربرس رسمی هفت تیر که همان باربری هفت تیر باشد تحقیق کنید می توانید بهترین انتخاب را برای حمل و جا به جایی اثاثیه تان کرده باشید این باربری با پشتوانه قوی و سابقت ی درخشانی که دارد بیش از 15 سال است که در هفت تیر مشغول به خدمات رسانی همچون بسته بتدی حرفه ایی,حمل بار از هفت تیر به شهرستان,کارگران باربری آموزش دیده,تیم اجرایی ماهر و هوش اخلاق,مشاوره رایگان در مورد حمل و نقل بار ,نرخ باربری کم با ارائه خدماتی بینظر و متنوع است.بیمه باربری و حمل و نقل بار که به صورت مستقیم از باربری تهران بزرگ صادر می شود تضمینی مطمان و استوار برای سالم به مقصد رسیدن بار و اثاثیه شما به مقصد می باشد.

  باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران توانسته است تمام مناطق شهر و شهرستانهای مختلف تهران را تحت پوشش خدمات باربری و اثاث کشی خود قرار دهد از این جهت نیرویی متخصص و کار آمد را در هر شعبه مستقر نموده است که یکی از این شعب برتر باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر است.این باربری به صورت 24 ساعته خدمات ارایه می نماید و تنها باربری شبانه روزی هفت تیر به شما می آید یعنی شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز که با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه خدمات حمل و نقل بار به شما می باشند.تنها هدف ما رضایت شماست

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • رزرو آنلاین خدمات باربری هفت تیر

  باربری و اتوبار هفت تیر در جهت رفاه و اسایش هرچه بیشتر مشتریانش و با هدف تسریع و افزایش سطح کیفی خدمات حمل و نقل بار در مجموعه باربری هفت تیر امکان رزرو اینترنتی کامیون و کارگر را فراهم آورده است .از این پس مشتریان عزیز باربری هفت تیر می توانند تمامی خدماتی را که این باربری ارائه می نماید اعم از باربری درون شهری باربری برون شهری و باربری شهرستان را از طریق وبسایت رسمی باربری تهران بزرگ به صورت اینترنتی سفارش دهند .در این خدمت می توانید تعداد کارگر ,نوع کامیون ,روز اثاث کشی و ساعت اسباب کشی را تعیین و رزرو نمایید تا در تاریخ معین ماشین الات و کارگران درخواستی در محل و مکان مورد نظرتان حاظر شوند .این سیستم مجهز به تخمین نرخ باربری است و تمامی تخفیفاتی که در باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر بر روی خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه اعمال می شود را نیز در این سیستم به صورت اینترنتی دریافت کنید .لازم به ذکر است شهروندان عزیز زمانی که درخواست خود را از سامانه اینترنتی ما رزرو نمایند علاوه بر تخفیفات عادی از 20 در صد تخفیف رزرو انترنتی نیز بر خودار می شوند .به همین منظور جهت سفارش و رزرو انلاین می توانید به وبسایت رسمی باربری تهران بزرگ مراجعه نمایید و با انتخاب شعبه ی مورد نظر بر روی هفت تیر از خدمات حمل و نقل در محدوده هفت تیر بهرمند شوید.به محض ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • باربری هفت تیر

  باربری هفت تیرباربری هفت تیر

  هفت تیر از زمانها ی قدیم قسمت مهم و بخش بزرگی از کلان شهر تهران بوده است.از انجا که میدان هفت تیر یکی از میدانهای اصلی تهران است این منطقه از ترافیک قابل توجهی برخوردار است.باربری و حمل و نقل بار در هفت تیر یکی از نیازهای مبرمی بوده و هست که بدون ان هفت تیر را میتوان منطقه ایی قفل شده و حتی مرده دانست.به دلیل اینکه هفت تیر منطقه ایی است تجاری و مسکونی یعنی هم اماکن و خانه های مسکونی در ان وجود دارد و هم محلی برای کسب درامد و کاسبی است یکی از نیاز های اساسی این منطقه حمل و نقل و جا به جایی است .از این رو باربری تهران و اتوبار تهران با توجه به افزایش تقاضی در این منطقه جهت حمل و نقل بار و اثاث کشی تصمیم به تاسیس شعبه ایی با نام باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر نمود.باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر تنها با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر و سریعتر حمل و نقل بار و کالا در منطقه هفت تیر تاسیس شد.

  باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر با دارا بودن برترین و خبره ترین کارگران و کارشناسان توانست در مدت کوتاهی خود را در میان مردم و ساکنین هفت تیر جا کند و به سرعت از رقبای کاری خود که در زمینه ی باربری در منطقه هفت تیر فعالیت می کنند بالا بکشد و سبقت بگیرد.این پیشرفت روز افزون و افزایش خدمات حمل و نقل بار در باربری هفت تیر تنها به دلیل سفارش خدمات از طریق شهروندان محترم هفت تیر به پایانه رسمی باربری هفت تیر است.ما در این باربری تلاش می کنیم تا با افزایش سطح کیفی و کمی خدمات و تنوع در خدمات رسانی به تنها هدف کلی شرکت بزرگ باربری تهران و تمامی زیر مجموعه هایش که رضایت هرچه بیشتر مشتریان است دست پیدا کنیم.قطعا هستند شرکت ها و باربری هایی که در میدان هفت تیر فعالیت می کنند و به گفته ی خود بهترین هستند اما تشخیص بهترین بودن از لحاظ معیارهای متفاوت تنها توسط مشتری بوده و خواهد بود .به دست آوردن جایگاهی ثابت و مطمان در میان افکار مردم هر جامعه و منطقه کاری ساده نیست و باید برای آن هزینه و وقت صرف کرد باربری هفت تیر با گسترش روز افزون خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی و شناسایی نیازهای باربری ساکنین و کسبه ی این منطقه و سرعت در انجام خدمات به وسیله ی ماشین الات مدرن و کامیون های مسقف و حمل هرنوع بار ائم از خرده بار و بارهای بزرگ به هر نقطه از تهران توانسته است این جایگاه را در میان شهروندان محدوده هفت تیر به دست آورد.

  دارا بودن پشتوانه ایی مطمان و با سابقه نیز یکی از دلایل اعتماد است اگر کسب و کاری دارای پشتوانه ایی قوی و با سابقه باشد می توان به آن تکیه کرد و در صورت نیاز از آن پشتوانه استفاده نمود این روال حتی در زندگی خانوادگی نیز رواج دارد .در خانواده پدر یک پشتوانه کامل و ایمن است که در مواقع سختی می توان به آن رو آورد و در صنعت حمل و نقل بار برای باربری هفت تیر ,باربری تهران و اتوبار تهران بزرگ به عنوان برترین و بزرگترین باربری تهران با بیش از 30 سال سابقه نقش پدر را ایفا می کند و پشتوانه ی محکم و مقتدری برای فرزند خود یعنی باربری هفت تیر است.از انجا که باربری تهران و اتوبار تهران تمامی بارها و کالاهایی را که از طریق خود و شعبش جا به جا می کند از بیمه برخوردار می کند شما دوستان عزیز از هر نظر خیالتان راحت باشد که برای بارو اثاثیه هایتان هیچ مشکلی پیش نمی آید شما به بزرگترین و بهترین مجموعه ی باربری کشور اطمینان کرده ایید.

  باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر به صورت 24 ساعته و در طول شبانه روز و همه ی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل رسمی آماده ی پاسخگویی به شما مشتریان عزیز است شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با یکی از شعب باربری تهران و یا باربری مرکز تهران تماس گرفته و سفارش خدمات نمایید تمامی شعب باربری تهران و اتوبار تهران کار حمل بار به شهرستان را نیز به وسیله ی شعبه باربری شهرستان نیز انجام می دهند پس باربری تهران و اتوبار تهران و باربری هفت تیر یک نام برای تمام نیازهای حمل و نقل بار و اثاث کشی شماست .

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • حمل تخت و خوشخواب در باربری هفت تیر

  به هنگام اثاث کشی و اسباب کشی بعد از یک نگاه کلی به اثاثیه خواهید دید که بعضی وسایل و لوازم داخل خانه بسیار بزرگ و شکننده هستند و واقعا حمل و جابه جایی آنها کار بسیار دشوار و سختی است.از این قبیل وسایل می توان به گاوصندوق,یخچال ساید بای ساید ,تخت و خوشخواب اشاره نمود اینها تنها نمونه هایی از وسایل گران قیمت و مهمی هستند که برای حمل و جابه جایی نه تنها به کمک نیاز دارید بلکه باید دارای تخصص خاصی برای جا به جایی و اثاث کشی باشید.اما در اینجا کارشناسان باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر قصد داریم نحوه صحیح حمل و جا به جایی تشک و خوشخواب رو به شما دوستان عزیز آموزش دهیم تا بتوانید به بهترین نحو این جا به جایی را انجام دهید.دلیل اینکه شما بخواهید تخت و لوازم خودتان را خودتان جابه جا نمایید می تواند متفاوت باشد که یکی از این دلایل می تواند پس انداز پول و هزینه باشد شما اگر خودتان این حمل و نقل را انجام دهید هم جنبه خوب دارد و هم جنبه ی بد.

  حمل تخت خواب

  اما باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر توصیه می کند که اگر وسایل و تخت و خوشخوابتان گران قیمت و با ارزش است لطفا حمل و جابه جایی آن را به یک باربری مطمئن و ایمن بسپارید.باربری که علاوه بر داشتن مهارت کافی و قابل اطمینان بودن از هر نظر است خدمات بسته بندی خرفه ایی را نیز انجام میدهد که در این صورت شما می توانید خیالتان از هر نظر آسوده باشد.ما در پایانه باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر این کار را در کمترین زمان ممکن و با روش های نوین حمل و نقل و جا به جایی بار انجام می دهیم به گونه ایی که با تکیه بر تجربه کاری درخشان و کارگران ورزیده باربری هفت تیر و ایجاد ی بسته بندی حرفه ایی از رسیدن هر گونه اسیب به بار و محموله ی شما جلوگیری می کنیم.خب بهتر است به آموزشمان برگردیم تا به شما یاد دهیم که چگونه یک تخت و خوشخواب را بدون اسیب رساندن به آن جا به جا نمایید.

  بسته بندی تخت خواب
  بسته بندی تخت خواب

  لوازم لازم برای حمل خوشخواب

  1. روکش خوشخواب برای جلوگیری از ریختن مایعات و آب بر روی آن
  2. کمک گرفتن از آشنایان و یا همسرتان برای جا به جایی ایمن
  3. نایلون حباب دار مخصوص باربری هفت تیر به همراه چسب بسته بندی حرفه ایی
  4. کمربند و بست های مخصوص حمل ایمن کالا
  5. اجاره چرخ دستی در صورتی که مقد شما نزدیک ست
  6. پیچ گوشتی برای باز کردن پیچ های ختلف تخت
  7. کیسه نایلونی برای نگهداری پیچ و مهره ها

  باربری هفت تیر و شروع کار

  ابتدا سعی کنید روکش ,ملحفه,بالش و مابقی مطلقات رو بشورید و بعد بسته بندی نمایید.حالا وقت ان رسیده که خوشخواب رو جدا کرده و در داخل کیسه مخصوص و یا همون کاور قرار دهید تا از گرد و خاک در امان بماندحال نوبت آن رسیده که تک تک تمام پیچ ها رو باز کنید .شدیدا توصیه می شود که ابتدا تاج تخت رو باز کرده و با احتیاط کامل به صورت کاملا حرفه ایی و با نایلون های حباب دار بسته بندی کنید زیرا به عقیده باربری هفت تیر این قسمت حساس ترین قسمت در تخت خواب است.در هر صورت با وجود اینکه ما در مجموعه باربری هفت تیر این آموزش ها را به شما دوستان عزیز ارائه ی کنیم امما ایمنترین راه انتخاب یک باربری حرفه ایی برای حمل و نقل بارتان است .شاید هزینه های باربری گران باشد اما زمانی که از یک باربری معتبر استفاده می نمایید از هر نظر خیالتان راحت است بعضی اوقات خساراتی در جابه جایی بار به وسیله ی خودتان وارد می شود که هزینه اش چند برابر هزینه حمل و نقل و باربری است بنابراین شدیدا توصیه می شود تا حدممکن از باربری خوب استفاده نمایید.

   

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • حمل بار هفت تیر

  حمل و نقل بار هفت تیر
  حمل و نقل بار

  باربری هفت تیر  متخصص و پیشرو در امر حمل و نقل و جابه جایی بار در تمام منطقه میدان هفت تیر با کارگران حمل و نقل بار تخصصی و با تجربه. این کارگران به صورت تخصصی در دوره های آموزشی و کارگاه های عملی حمل و نقل بار اموزش دیده اند.یکی دیگر از کرگاه های آموزشی باربری ما آموزش مشتری مداری و نحوه برخورد با مشتری می باشد که در پایان کارگران باربری هفت تیر با نحوه صحیح برخورد و پاسخگویی با مشتریان آشنا خواهند شد.بنابراین اسوده خاط باشید که کارگران باربری هفت تیر تماما آموزش دیده و خوش اخلاق هستند و به پشتوانه ی قوی باربری میدان هفت تیر خدمات بی نظیر حمل و نقل بار را به شما ارائه خواهند داد.

  مفتخریم که در طول سالها خدمت صادقانه در محدوده میدان هفت تیر توانسته اییم رضایت همشهریان عزیزمان در این منطقه را جلب نماییم و این میسر نمی شود جز با تلاش و کوشش روز افزون در جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمت رسانی و تنوع در ارائه خدمات حم و نقل بار و جا به جایی آن.کارشناسان باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر  به صورت شبانه روزی در تلاش برای جذب ایده و فناوری های جدید و روش های نوین حمل و نقل بار هستند تا بتوانند با بکارگیری درست و صحیح آن در مجموعه باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر خدماتی بهتر و با کیفیت مطلوبتری به شما عزیزان ارائه نمایند.تمامی خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی در منطقه هفت تیر  بر طبق استاندارد های روز و تعاریف اتحادیه باربری تهران انجام می شود به دلیل اینکه باربری مرکزی زیر مجموعه و یکی از شعب برتر باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است تمامی فعالیت های این باربری توسط کارشناسان و متخصصین و البته ناظرین باربری تهران بزرگ رسد می شود.بنابراین شما ساکنین محترم محدوده میدان هفت تیر می توانید آسوده خاطر باشید که بار و محموله ی خود را به معتبر ترین باربری بومی سپرده ایید که کالا و اثاثیه شما را در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت عالی به مقصدتان می رساند .همیشه این نگرانی در میان مشتریان و همشهریان عزیز وجود دارد که وقتی قصد حمل اثاثیه منزل,حمل لوازم اداری,حمل تولیدات کارخانه جات و کارگاه های تولیدی را دارند امکان دارد که در راه برای بار و محموله شان اتفاقی بیفتد و با وجود بیمه کالا و باربری معتبر هفت تیر  اما باز نگران هستند.باید گفت که باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر با در نظر گرفتن این شرایط و برای رفع نگرانی مشتریان عزیز هر نیم ساعت یکبار گزارش کار و عملکرد و وضعیت بار را از راننده کامیون که در حال حمل بار هستند را دریافت کرده و در صورت درخواست به مشتری ارائه می دهند این خدمات بلا اثتثنا برای تمامی حمل و نقل هایی که از طرف ما انجام می شود ارائه می شود اما یکی دیگر از خدماتی که توسط باربری هفت تیر و اتوبار میدان هفت تیر انجام می شود حمل و نقل بار و اثاث کشی از زعفرایه به تمامی شهرستانها و استانهای ایران است که تحت عنوان باربری میدان هفت تیر به شهرستان و یا باربری شهرستان نام گرفته است.در مورد این خدمت بیشتر توضیح می دهیم.

  باربری هفت تیر به شهرستان (باربری شهرستان)

  باربری هفت تیر به شهرستان
  باربری هفت تیر به شهرستان

  بعضی اوقات پیش می آید که قصد حمل بار را در میدان هفت تیر دارید که این حالت جزو باربری درون شهری حساب می شود و بدین صورت است که مبدا شما یا جایی که قصد حمل بار و اثاث کشی را دارید در هفت تیر است و مقصد شما نیز در محدوده و منطقه هفت تیر است حال چون هم مبدا و هم مقصد در یک منطقه و شهر است بدان باربری درون شهری می گویند که در این نوع باربری تمامی قیمت های حمل و نقل متفاوت بوده و ارزانتر است و شما مشتریان عزیز می توانید از طرح ها و تخفیف های باربری ما نیز استفاده نمایید تا هزینه های جاری حمل و نقل و قیمت و نرخ باربری هفت تیر کمتر شود اما بعضی وقت ها هم پیش می آید که شما قصد سفر به یک شهرستان و یا استان دیگر کشور را دارید که بدان باربری برون شهری میگویند که در این نوع باربری حمل و نقل بار و اثاثیه از هفت تیر به شهرستان توسط شعبه باربری شهرستان و اتوبار  شهرستان ما صورت می گیرد .همانگونه که از نام آن پیداست مبدا حمل بار و کالا در باربری بوده و مقصد اثاث کشی یکی از استانها و یا شهرستانهای کشور است.باید گفت که این خدمات به صورت کاملا ویژه و تخصصی انجام می شود یعنی در باربری شهرستان نیز از برترین کارگران و البته رانندگان با تجربه برای رانندگی در جاده های برون شهری استفاده می شود .لازم به ذکر است که تمامی ماشین آلات و کامیون های باربری هفت تیر و باربری شهرستان به دستگاه Gps مجهز بوده و تمامی حرکت ها و فعالیت ها به صورت زنده توسط باربری مرکزی تهران یعنی باربری تهران بزرگ بررسی می شود.تمامی این بررسی ها از نظر سرعت حرکت کامیون,جهت حرکت و وضعیت فعلی رانده به کارشناسان و مدیریت باربری شهرستان و بعد باربری هفت تیر و بعد باربری تهران بزرگ ارائه می شود.

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • باربری رایگان در هفت تیر

  باربری رایگان هفت تیر
  باربری رایگان هفت تیر

  ما با شماییم این تنها یک شعار نیست بلکه برای پوشاندن جامه عمل به این حرف در مجموعه باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر  همیشه سعی در اراعه برترین و با کیفیت ترین خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی داریم.ما در باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر با توجه به ارادت زیادی که به تمامی هموطنانمان داریم طرح های تخفیفی زیادی را اعمال نموده اییم اما یکی از برترین طرح های تخفیفی که تا به حال در بهترین باربری هفت تیر  و اتوبار هفت تیر  در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریانمان اراعه نمودیم طرح تخفیف پلکانی است که در اوج این طرح تخفیف اعمال شده به 100% نیز می رسد که به عبارتی می توان آن را باربری رایگان هفت تیر,اتوبار رایگان هفت تیر,حمل و نقل بار رایگان هفت تیر,اثاث کشی رایگان در هفت تیر و غیره نامید.

  هدف از طرح تخفیف پلکانی باربری هفت تیر

  هدف از طرح باربری پلکانی و باربری رایگان هفت تیر تنها جلب رضایت مشتریان عزیزمان بوده در توسعه ی خدمات شعب باربری تهران و اتوبار تهران طرح های تخفیفی زیادی اعلام شده و در اینامه شرکت وجود دارد در این طرح ها به نوع های مختلف با درصد های متفاوت تخفیفاتی اعمال شده است اما طرح تخفیفی پلکاتی یا باربری رایگان تنها مختص به شعب خای بوده و هست .این طرح تنها به شعبی از باربری تهران و اتوبار تهران تعلق می گیرد که میزان رضایت مشتریان آن شعب از درجه ی بسیار بالایی برخوردار باشد با این کار گزارش عملکرد ان شعبه به باربری مرکزی تهران ارجاع داده شده و نصبت به عملکرد آنها طرح های تخفیفی اعمال می شود.

  لیست شعبی که طرح تخفیف پلکانی را دارند.

  لیست شعب منتخب باربری تهران که به عنوان بهترین باربری منطقه انتخاب شده اند و از کیفیت خدمات رسانی حمل و نقل بار و اثاث کی در منطقه بالایی برخوردار هستند عبارت اند از

  پایانه باربری هفت تیر ,پایانه باربری پاسداران,پایانه باربری هفت تیر,پایانه باربری بلوار فردوس ,پایانه باربری زعفرانیه ,پایانه حمل بار به شهرستان ها و استانها

  این باربری ها باربری های برتر هستند که در میان انها نام باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر نیز می درخشد.

  ما در باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر برانیم تا با اراعه خدمات برتر و بهتر شما را هر بار شگفت زده نماییم .تنها کافیست یک بار خدمات منحصر به فرد باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر را تجربه نمایید و از هر نظر مانند قیمت حمل و نقل بار ,قیمت اثاث کشی در منطقه هفت تیر,کیفیت خدمات,برخورد کارگران,بسته بندی حرفه ایی بار ,مشاوره رایگان کارشناسان حمل و نقل بار,سرعت انجام خدمات,سرعت حظور و اعزام کامیون حمل بار با کارگر و یا بدون کارگر حمل بار مقایسه نمایید.

  با ما هیچ باری روی زمین نمی ماند.همیشه و همه جا کنارتان هستیم و خواهیم بود

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • پایانه باربری هفت تیر

  پایانه باربری هفت تیر
  پایانه باربری هفت تیر

  با پایانه باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر  تمام خدمات حمل و نقل و اثاث کشی شما در تمامی منطقه هفت تیر به بهترین نحو ممکن و کیفیت رضایت بخش انجام می شود.بیشتر ما تعریف درستی از باربری و حمل و نقل بار نداریم و فکر می کنیم که حمل بار و اثاثیه و یا اثاث کشی تنها به مواردی گفته می شود که در آن کل لوازم منزل را جا ب جا کنیم که البته این نیز درست است و جا به جایی و تعویض لوازم و اثاثیه منزل نیز خود می تواند دلایل مختلفی همچون از مد افتادن ,خراب شده ,پاره شده و یا شکستن داشته باشد که تمام ان موارد کاملا شخصی بوده و هست و بنا بر سلیقه هر کسی متفاوت است.

  تعریف کارشناسان باربری هفت تیر از اثاث کشی و حمل و نقل

  کارشناسان باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر تعریفی متفاوت و کاملتر از آن چیزی که در ذهن دارید به شما ارائه می نمایند به عبارتی باربری و اثاث کشی و یا حمل و نقل بار به فرایندی اطلاق ی شود که در ان قصد جا به جایی هر نوع وسیله و لوازمی اعم از اثاثیه منزل,لوازم اداری ,ماشین الات صنعتی و ماشین الات کارگاه های تولیدی از یک منطقه به منطقه ی دیگر را داشته باشید که بسته به سایز و وزن و میزان حساسیت باید توسط افرادی متحصص و ماهر انجام شود تا از هر نوع صدمه ایی در امان باشند.

  باربری و اثاث کشی
  باربری و اثاث کشی

  تقسیم بندی حمل و نقل بار از نظر کارشناسان باربری هفت تیر

  حمل و نقل بار به چندین دسته کلی تقسیم می شوند که عبارت اند از :

  حمل لوازم و اثاثیه منزل

  که به آن اثاث کشی و اسباب کشی نیز می گویند حمل اثاثیه منزل با باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر به بهترین و ماثر تیرن روشها ی ممکن که تنها مخصوص حمل اثاثیه و اسباب کشی منازل می باشد که خود در شرایط مختلفی قرار می گیرن و کار حمل و نقل را دشوار می کنند مانند اینکه باید وسیله ایی حساس مانند یخچال و یا تلوزیون رو از یک راهرو تنگ و باریک بدون اسیب زدن بهش حمل کنید.

  حمل تجهیزات صنعتی

    این تجهیزات شامل ماشین الات داخل کارخانه ها می باشد که گاها به خاطر اندازه و وزنشان نیاز به جا به جایی به وسیله ترانزیت های بزرگ و جرثقیل می باشد که در این صورت کارشناسان باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر با کارشناسی موقعیت و تشخیص ماشین و تعداد کارگر مورد نیاز را انتخاب می کنند و به مشتری پیشنهاد می دهند.این نوع حمل و نقل به حمل و نقل غول آسا یا حمل و نقل های بزرگ نیز مشهور است

  حمل و نقل تره بار

  این نوع حمل و نقل بیشتر در میدان های تره بار و میدان بار ها رواج دارد و اکثرا بار و محموله ی آنها میوه و سبزیجات می باشد که با توجه به نوع میوه یا سبزیجات و میزان ماندگاری آن در برابر گرما و ضربه (برای جلوگیری از له شدن) و البته مقصد مورد نظر ماشین و تجهیزات مناسب انتخاب می شود این انتخاب به صورت کارشناسی شده بوده و به مشتری پیشنهاد می شود که پیشنهاد را قبول کند ولی اجباری در قبول پیشنهاد نبوده و مشتری می تواند با قبول مسئولیت خودش ماشین و تجهیزات را از باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر سفارش دهد

  حمل و نقل مایعات

  این نوع حمل و نقل بیشتر برای مایعات استفاده می شود که البته این مایعات خود به دو دسته کلی مایعات قابل شرب و غیر قابل شرب تقسیم می شود .مایعات قابل شرب مانند شیر و دوغ و لبنیات و مایعات غیر قابل شرب مانند نفت و گازوئیل و بنزین که قابل اشتعال نیز هستند و باید با تدابیر خاصی حمل شوند. در مایعات قابل شرب نیز باید کامیون یا تانکر دارای سرد خانه و یخچال باشد تا مانع فاسد شدن مواد شود که خود نیاز به ماشین های یخچال دار و مخصوص باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر  دارد.

  حمل لوازم اداری

  حمل و نقل لوازم اداری بیشت مانند حمل و نقل اثاثیه منزل است با این تفاوت که لوازم و وسایل داحل ادارات بسته به نوع اداره از حساسیت های مختلفی برخوردار هستند و یا باید توسط مشتری بسته بندی و حمع بندی شوند و یا اینکه توسط متخصصین باربری هفت تیر به صورت کاملا حرفه ایی بسته بندی شوند لازم به ذکر است که لوازم الکترونیکی مانند کامپیوتر و دستگاه های شناسایی باید با نظارت مشتری و در حضور او انجام شود تا ملزومات را به متخصصین ما بگویند.

  حمل و نقل بار به شهرستان

   

   

  حمل بار به شهرستان
  حمل بار به شهرستان

  حمل و جا به جایی تمامی موارد بالا به شهرستان ها و تمامی استانهای کشور به شعبه باربری شهرستان واگذار می شود و بسته به نوع و میزان حساسیت به تشخیص کارشاسان باربری شهرستان ماشین و تجهیزات برای حمل و نقلی ایمن به شهرستان انتخاب و اتخاذ می شود .

  باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر خدمتی نوین با قدمتی کهن در صنعت حمل و نقل درون شهری و حمل و نقل برون شهری

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر
 • اتوبار و باربری هفت تیر

   

  باربری هفت تیر

  باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ نزدیک به ده سال است که منطقه ی هفت تیر را زیر پوشش خدمات حمل و نقل خود قرار داده است باربری هفت تیر تمامی خدمات حمل و نقل خود را زیر نظر باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ ارائه می دهد این یک مژه و نوید خوب به ساکنان منطقه هفت تیر است که اگر ساکن منطقه ی هفت تیر هستند از این پس می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره های تماس باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ تماس گرفته و درخواست خدمات حمل و نقل بار در منطقه هفت تیر نمایند

  شما شهروندان گرامی میتوانید برای دریافت مشاوره ی رایگان و توضیح در مورد چگونگی حمل ونقل بار اثاثیه شما با کارشناسان ما صحبت کنید کارشناسان باربری هفت تیر به صورت 24 ساعته و در طول تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل شما هستند پس اگر دلهره و استرس دارید از اینکه چگونه اثاث کشی کنید و چطور جا به جا بشد ما پیشنهاد می کنیم که از مشاوره رایگان کارشناسان باربری و حمل و نقل هفت تیر استفاده نمایید.کارشناسان باربری هفت تیر بنا به درخواست شما سرویس مورد نظر را برایتان در نظر می گیرند و در ساعت و تاریخ معین شده در محل حضور می یابیم و بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی وسایل توسط کارگران مجرب باربری هفت تیر صورت خواهد گرفت اگر بسته بندی با راه و روشی درست صورت بگیرد در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد.

  بعد از تمامی این مراحل هنگام اعزام کامیون بسته به اندازه و حجم بار شما تعدادی کارگر ماهر برایتان اعزام می شود تا به صورت کاملا تخصصی و ایمن بارهای شما را حمل و در کامیون بچینند ب گونه ایی که در هنگام حرکت مشکلی برای هیچ یک از وسایلتان پیش نیاید.لازم به ذکر است که کارگران باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر کاملا آموزش دیده و ورزیده  هستند و تمامی محموله  و کالای شما را با مسئولیت باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر جا به جا می کنند

  با انتخاب یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه حمل و نقل بار و اثاث کشی از صحت و سلامت بار و محموله تان اطمینان حاصل نمایید و رویای یک اثاث کشی راحت را به حقیقت تبدیل نمایید ما در پایانه باربری هفت تیر همواره و همه جا همراهتان هستیم و هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت .تنها کافیست با یکی از شماره های تماس ما با ما در ارتباط باشید ما متفاوت بودن را برایتان معنی خواهیم کرد هچنین برای بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که می توانید با این سرویس بارهای که کم هستند و قصد جابجایی آنرا دارید با این سرویس جابجا کنید.

  هم چنین اگر به هر دلیلی قصد حمل اثاثیه منزل و یا شرکت خود به شهرستان را دارید ما در باربری هفت تیر سرویس حمل بار به شهرستان را برایتان در نظر گرفته ایم.

   

  در باربری هفت تیر,اتوبار هفت تیر

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی