باربری و اتوبار ظریف بار

 • 22618722

  خدمات ظریف بار

  خدماتی که ظریف بار برای رضایت حال مشتریان ارائه می دهد :

  1 . انواع بسته بندی وسایل شما را با کارتن های مخصوص انجام می دهد و تمامی وسایل شما را در بابل رپ ها پیچیده و با استفاده از عایق های ضد ضربه مانع خراب شدن و یا شکستن اشیا میشوند.

  2 . دارای انواع ماشین های سبک و سنگین مانند وانت , نیسان , خاور , VIP , ترانزیت و ... . یکی از مهم ترین ارکان های یک حمل و نقل مطمئن انتخاب ماشین های ویژه حمل می باشد چون باید نسبت به شرایط آب و هوایی نوع ماشین را انتخاب کرد ولی شرکت ظریف بار ماشین های مسقف و دارای عایق حرارتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال آسوده حمل و نقل خود را انجام دهید.

  3 . ارسال سریع ماشین ها توسط شرکت باربری ظریف بار . یعنی هر زمان که شما از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید بصورت کاملا سریع و بدون کسر زمان همکاران خود را به آن محل می فرستیم البته نسبت به نوع وسایل شما از ماشین های ویژه حمل استفاده می کنیم.

  4 . کارگران آموزش دیده و خبره ظریف بار : تمامی کارگران ما در زمینه باربری تهران بزرگ آموزش دیده هستند و همه ترفندها را نسبت به نوع وسیله نقلیه می دانند.

  5 . تماس آنلاین و مشاوره رایگان 24 ساعته : شما هر زمانی که بخواهید می توانید از طریق سایت با ما در ارتباط باشید و هر زمانی هم که بخواهید می توانیم مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهیم به این صورت که اگر بخواهید میتوانیم مشاورین و متخصصین خود را در اتوبار ظریف بار به مقصد مورد نظر شما بفرستیم و در زمینه چگونگی بسته بندی و حمل و جابجایی بار به شما مشاوره می دهد.

  6 . نوع بسته بندی : بسته بندی وسایل شما توسط کادری مجرب که همه ملزومات و وسایل مورد نیاز یک حمل و نقل اساسی را به همراه داشته و دیگر نگرانی و دغدغه شکستن لوازم خود را ندارید.شرکت ظریف بار این امکان را به شما می دهد که تمامی وسایل شما را به نحو احسن بسته بندی کرده و با آسودگی خیال و بدون کوچکترین ضربه ای آن را برای شما جابجا کند.

  7 . بیمه وسایل حمل و نقل : هر نوع وسیله ای را که شما قصد دارید در ماشین های ویژه حمل بگذارید از زمانی که وارد میشود تا زمانی  که وسایل به مقصد میرسد بیمه نوع وسیله را شامل میشود چون برای همه افراد مهم است که وسایلشان صحیح و سالم به مقصد برسد.

  8 . کارگران خانم : خیلی از خانم ها ممکن است خودشان مجبور به حمل وسایل باشند بنابراین اگر با ما در ارتباط باشند میتوانیم از کارگران خانم خود استفاده کنیم و آنها را به محل مورد نظرتان بفرستیم تا با خیال آسوده تر در امر بسته بندی و حمل و نقل به شما کمک کنند.

  9 . انبار نگهداری وسایل : یک مکان 10 متری که شاید خیلی از افراد بخواهند مثلا جهیزیه خریداری کنند و مکانی برای نگهداری آن نداشته باشند از این رو می توانند هر نوع وسیله ای را که بخواهند خریداری کنند و در این مکان قرار دهند و کلید آن را نیز پیش خود نگه دارند و تا هر زمانی که بخواهند آن را جابجا کنند از جای مطمئن بودن وسایل خود در امان هستند و هیچ دغدغه ای نداشته باشند.

  خدمات ظریف بار
  خدمات ظریف بار

  اتوبار ظریف بار

  شرکت باربری شهرستان یکی از فعال ترین شرکت های باربری در ایران می باشد این شرکت با ارائه تمامی خدمات ویژه خود همیشه سعی بر آن داشته که رضایت همه مشتریان خود را جلب کرده و بسته به رضایت آنها فعالیت هایشان را ادامه دهند.یکی از افتخارات  این شرکت است که هر کدام از مشتری ها که با ما کار کرده اند راضی بوده اند و به چندین نفر دیگر که نیاز به حمل و نقل وسایلشان داشته اند ما را معرفی کرده اند چون با استفاده از کارگران آموزش دیده خود مفتخریم که با وجود چندین دهه سابقه تا بحال هیچ خسارتی را به هیچ فردی وارد نکرده ایم و کار خود را بدون آسیب دیدگی به نحو احسن انجام داده ایم.

 • باربری ظریف بار 

   

  22618722

  ظریف بار

  ما در این تحقیق قصد داریم بعضی از خدمات باربری معروف ظریف بار رو معرفی و حتی انها را به چالش بکشیم.باربری تهران بزرگ با سالها سابقه خدمت صادقانه توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد اما تنها این باربری نیست که در تهران فعالیت می نماید بلکه باربری های با تجربه ی دیگری نیز مانند باربری ظریف بار هستند که سالهاست در این زمینه کار می کنند.

  بیشتر شما عزیزان با خدمات متنوع باربری تهران بزرگ اشنا هستید پس در اینجا قصد داریم به خدمات باربری ظریف بار بپردازیم.

  سابقه خدمات رسانی ظریف بار

  خود باربری ظریف بار اطلاعات چندان روشنی از این باربری در اختیار مشتریان نگذاشته اما طبق تحقیقات انجام شده تقریبا قدمتش به اندازه باربری شهرستان است.

  خدمات ظریف بار

  این باربری تمامی خدمات حمل و نقل و اثاث کشی منازل و ادارات را انجام میدهد که به تازگی هم خدمات جدیدتری همچون انبار اثاثیه ارائه نموده است .این باربری و خدمات در مقابل خدمات ارائه شده در اتوبار تهران قابل توجیه است.از این نوع خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید با شماره 22618722 تماس حاصل نمایید.