این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همه دوس دارند بعد از اثاث کشی و اسباب کشی خانه ایی آراسته و مرتب داشته باشند به گونه ایی که وقتی وارد خانه شدند احساس کنند که واقعا همه چیز تغییر کرده .اما لازمه ی این تغییرات تعویض وسایل کهنه و یا کثیف هم می باشد که همیشه این موارد با هزینه های زیادی همراه است ولی راه دیگر تمیز کردن و پاک کردن لوازم و وسایل است که اگر این مرحله را با دقت و آگاهی انجام دهید همان حس تازگی را برایتان تداعی می کند .یکی از لوازم و وسایلی که تمیز کردن آنها بسیار سخت و دشوار است و اگر بدون آگاهی از نحوه تمیز کردنشان شروع به تمیز کاری کنید دچار مشکل می شوید , لوازم چوبی است.لوازم چوبی به دلیل جنس ظریفشان بسیار حساس هستند و البته اگر به درستی مراقبت شوند به تنهایی می توانند تجلی بخش خانه های شما باشند .اما همین لوازم اگر به درستی مراقبت و تمیز کاری نشوند بسیار زود از بین می روند و بلا استفاده می شوند .پس اگر قصد تمیز کاری لوازم چوبی را دارید و می خواهید آنها را مثل روز اول برق بندازید آموزشهای ما را دنبال کنید تا به شما راه درست تمیز کاری را نشان دهیم.کارشناسان ما در باربری شهرستان همیشه و همه جا در کنارتان هستند.به ما اعتماد کنید تا اثاث کشی رویایی را برایتان بسازیم.

آموزش گام به گام تمیز کردن لوازم چوبی 

برق انداختن لوازم چوبی
برق انداختن لوازم چوبی

در کل اجسام چوبی و هرچه که از چوب درست شده بعد از مدتی کدر میشه این کدری به دلیل نشستن گرد و غبار بر روی لایه اولیه چوب است که بعد از دستمال کشیدن و یک پاک کردن ساده به حالت اولیه در میاد اما بعد از مدتی می بینید که هرچه قدر که چوب رو پاک می کنید باز هم سطح چوب کدر به نظر می رسد .خوب دلیل این فرایند چیه؟ چرا چوب مثل اولش براق نیست؟

برای برق انداختن وسایل چوبی کافی است مراحل زیر را انجام دهید تا کاملا مانند روز اول لوازم چوبیتان بدرخشد.

  1. ابتدا سطح چوب را با دقت با یک دستمال نم دار پاک کنید سعی کنید هیچ جا را از قلم نندازید.

  2. مقداری پارافین مایع تهیه نمایید .پارافین را می توانید از نجاری ها نیز تهیه کنید.

  3. پارافین را داخل یک ظرف ریخته و با دقت هم بزنید به گونه ایی که لکه ایی در آن دیده نشود.

  4. حالا با یک تکه پنبه سعی کنید سطح چوب را پوشش دهید بدین صورت که پنبه را به پارافین آغشته کرده و بر روی سطوح چوب بمالید.

  5. بعد از انجام اینکار نیم ساعت صبر کنید تا پارافین خشک شود .اگر مشاهده کردید که باز هم نیاز است این روند را تا رسیدن به نتیجه دلخواه ادامه دهید.