این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی یخچال در اسباب کشی


جابجایی یخچال در اسباب کشی کاری طاقت فرسا و به شدت دشوار میباشد که شاید هرکسی نتواند از پس آن بر بیاید و آن را انجام دهد و در بیشتر مواقع نیازمند آموزش باشد چون اگر کمی فکر کنید به دشواری های جابجایی یخچال پی می برید از جمله اینکه نگران این باشید که در حین جابجایی به دیوار برخورد نکند و یخچال یا دیوار آسیب نبیند زخمی نشوند و یا اینکه لازم است که چندین نفر به کمک شما بیایند تا بتوانید راحت تر آن را جابجا کنید.
باربری شهرستان در اینجا نکات و تجربیاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد که امیدواریم مفید واقع شود از آنجا که یخچال فریزر یکی از مهم ترین اجزای وسایل منزل به شمار می آید بنابراین باید در هنگام جابجایی نیز مهم ترین اسباب کشی به شمار بیاید چون که بدون وجود یخچال ممکن است سلامت هر فردی به خطر بیفتد. خالی کردن وسایل داخل یخچال شاید به نظر مهم نیاید و یا خانم های خانه دار آن را فراموش بکنند اما لازمه جابجایی یک اسباب کشی مطمئن همین خالی کردن وسایل درون یخچال است.

جا به جایی یخچال
جا به جایی یخچال

اگر برای جابجایی مطمئن خود قصد دارید که از باربری شهرستان کمک بگیرید باید یادآور بشیم که یک سری نکات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم :

1 . زمان اسباب کشی خودتان را دقیقا در اختیار ما قرار دهید و چون لازم است که چند روز قبل از اسباب کشی وسایل درون یخچال را خالی و بسته بندی کنید باید تاریخ انقضا هر نوع وسیله ای را هم در نظر داشته باشید.

2 . برای آشپزی خودتان هم برنامه ای داشته باشید چون ممکن است تا دو سه روز نتوانید آشپزی کنید پس از این رو باید چند نوع غذا درست کنید که نیازی به یخچال داشته باشد و یا برنامه دیگری از جمله غذاهای آماده داشته باشید.

3 . نگرانی دیگری هم که ممکن است داشته باشید این است که دغدغه گوشت و مرغ و وسایل یخ زده درون فریزر را دارید که اکثر خانم ها در قدیم آن را به یخچال اقوام نزدیک و یا همسایه ها انتقال می دادند که خوشبختانه جدیدا این چنین نیست و باربری شهرستان کارتن های مخصوص این نوع وسایل یخ زده را در اختیارتان قرار میدهد و امکان یک اسباب کشی بی دغدغه و بی دردسر را به شما میدهد.

این نکاتی که گفته شد ممکن است از نظر خیلی از افراد مهم نباشد اما خیلی از افراد هم برایشان مهم است که اسباب کشی و جابجایی منزل شان بی درد سر باشد از این رو همکاران ما در شرکت باربری شهرستان با استفاده از کارتن های مخصوص و بسته بندی های ایمن یک اسباب کشی مطمئن و بدون دغدغه را برای شما عزیزان انجام میدهد 

باربری شهرستان

باربری شهرستان این کارها را برای اسباب کشی و جابجایی یخچال فریزر انجام میدهد :

الف : در هنگام جابجایی شما اگر یخچال شما ساید و یا یخچال فریزر و یا یخچال های قدیمی دو طبقه باشد ممکن است هزینه جابجایی آنها تغییر کند ولی جدای از اینها شما خودتان نیز باید قبل از اینکه با ما همکاری کنید خودتان نیز کارهایی را انجام دهید از جمله اینکه یخچال خودتان را خالی کنید

ب : اگر یخچالتان از نوع برفکی باشد حتما آن را از برق بکشید و برفک آن را جدا کنید و پس از خالی کردن وسایل داخل آن درب آن را با قفل های مخصوص ببندید سپس همکاران ما آنها را در کارتن های مخصوص بسته بندی میکنند و بسته به نوع فریزر کارگر ویژه حمل اعزام میگردد و بسته بندی انجام میشود .

ج : نکته دیگر اینکه حتما یخچالتان را بصورت عمودی جابجا کنید و در منزل جدید هم به صورت عمودی قرار داده شود تا مانع از ریختن روغن های ابزار یخچال شود.

تماس با باربری شهرستان

اگر شما از باربری شهرستان برای جابجایی و حمل لوازم منزلتان کمک بگیرید کارکنان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر نوع خدماتی به شما عزیزان میباشد و از مشاوره رایگان ما بهره مند می شوید و این اطمینان را به شما میدهیم که یک اسباب کشی آسان , سریع و بی دردسر را برای شما انجام دهیم و دغدغه های ذهنی شما را از بین ببریم پس شما میتوانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران آنلاین ما در ارتباط باشید.

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: « باربری ارزان و خوب وانت بار شهرستان »