این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دکوراسیون داخلی منزل


باربری و حمل و نقل وسایل به هر گونه ای که انجام شود بعد از آن نوبت به چیدمان منزل و دکوراسیون و طرز چیدن اسباب و اثاثیه می شود و چون خانمها علاقه خاصی نسبت به این کار دارند و ناچارا خودشان این کار را انجام میدهند بنابراین شاید خیلی از خانمها نوعروس باشند و یا سن پایینی داشته باشند و نیازمند آموزش در این زمینه باشند و ما میخواهیم که اطلاعاتی هر چند مختصر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .
فعالیت داشتن و پیاده کردن یک سری ایده ها و سلیقه ها باعث شاد شدن روحیه انسان و شکوفایی فرد میشود و داشتن یک محل زندگی آرام و دلنشین هم می تواند سلامت روحی و جسمی فرد را تضمین کند و یا حتی در اکثر مواقع می توان فضای شهر و جامعه را هم با این ایده ها بهتر بکنیم.
کار حمل و نقل و جابجایی وسایل که دغدغه های خاص خود را دارد هر طور که باشد تمام میشود و باید بعد از آن به فکر چیدن وسایل بود از این رو شما باید همه کارتن ها و بسته بندی ها را باز کرده و چیدمان را شروع کنید . در اینجا نکاتی را برای شما توضیح می دهیم.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل


1 . وسایلی که سنگین تر هستند مانند فرش و مبلمان را بعد از گردگیری و تمیزی منزل در جایی که مد نظرتان است قرار دهید و سعی کنید مبل ها را زیاد از هم دور قرار ندهید تا زمانیکه مهمانی به منزل شما آمد بتوانید به راحتی با هم تعامل داشته باشید.
2 . وسایل مربوط به اتاق خواب ها را هم در جای خود بچینید و سعی کنید زیاد ریخت و پاش نباشد و یا تمام فضای منزل را اشغال نکنید و تخت خواب را هم طوری قرار دهید که به راحتی بتوانید از کنار آن عبور کنید.
3 . اگر در منزل پنجره های بزرگ رو به حیاط یا رو به بیرون دارید سعی کنید از پرده های نازکی استفاده کنید تا بتوانید فضای بیرون را ببینید و هر روز هوای تازه استشمام کنید.
4 . تلویزیون منزل را هم در جایی از منزل قرار دهید که اگر کسی در تمامی فضای منزل نشست دید کافی برای تماشای آن داشته باشد.

دکوراسیون منزل
دکوراسیون منزل


5 . اگر در منزل اتاق اضافی دارید می توانید وسایل اضافی را در آن قرار دهید تا دست و پا گیر نباشد و فضای منزل را بد ریخت نکند.
6 . همیشه قسمتی از منزل را که میدانید هر فردی توجه بیشتری به آنجا میکند و بیشتر در معرض دید است را در نظر بگیرید و وسایل زیباتر مانند یک تابلوی قشنگ و یا هر چیز دیگری را آنجا قرار دهید.
7 . در آخر کار هم یک دید و ویرایش کلی نسبت به چیدمان وسایل داشته باشید و به این نکته توجه کنید که اگر وسایلی با هم تطبیق نداشتند را در منزل قرار ندهید و آن را کنار بگذارید و در مکان دیگری از آن استفاده کنید.


تمامی اینها مقدمه ای برای یک چیدمان خوب اثاثیه منزل است اما قبل از این کارها انتخاب یک باربری مناسب و مقبول لازمه کار است و باربری که می خواهید انتخاب کنید باید شرایط زیر را داشته باشد .
مقرون به صرفه باشد و هزینه کمی را متحمل شوید.دارای انواع ماشین های ویژه هر نوع باری باشد حال چه اجسام سبک و چه سنگین.اطمینان خاطر مشتری را نسبت به سریع انجام دادن حمل و نقل و بدون هیچ مشکلی را بر عهده داشته باشد.
بیش از چندین دهه سابقه فعال داشته باشد.در آخر کار یک نظر سنجی راجع به چگونه انجام شدن کار خود توسط مشتری تهیه کند.