این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

توصیه های مهم اسباب کشی

اسباب کشی کابوسی است که هر کسی که مجبور به انجام آن باشد ناخودآگاه دغدغه هایی را نسبت به آن دارد و وقتی که چند سال یک بار و یا گاها سالی یکبار مجبور به انجام این کار می شوید ترس تمام وجود شما را فرا میگیرد که برخی از وسایل گرانقیمت و یا اشیا شکستنی آسیبی نبینند اما شما میتوانید با به کار بردن چند ترفند ساده و استفاده از آنها که باربری شهرستان در اختیار شما قرار می دهد میتوانید یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را انجام دهید. در پایین به چند نکته اساسی در مورد یک اثاث کشی راحت توجه نمایید.

1 . همیشه از یک شرکت اتوبار معروف مانند اتوبار شهرستان کمک بگیرید جایی که وقتی در اینترنت یا میان اطرافیان سرچ میکنید شناخته شده باشد و مورد اطمینان خیلی از افراد باشد.

2 . قبل از شروع کار حتما زمانی برای تمیز کردن وسایل در نظر بگیرید چون وقتی به منزل جدید میروید و میخواهید وسایل را بچینید دغدغه دیگری برای شما نمی ماند پس اگر همه وسایل گردگیری و تمیز شده باشند خیلی بهتر است.

 3 . روی هر بسته بندی که در کارتن قرار می دهید حتما نام وسیله داخل آن را بنویسید تا در حین رفتن به منزل جدید و باز کردن وسایل بتوانید تشخیص دهید که هر وسیله ای را در چه کارتونی قرار می دهید . مزیت این روش این است که خیلی راحت تر و سریع تر میتوانید وسایل را بچینید.

4 . قبل از شروع کار هم حتما تجهیزات لازم مانند کارتن ها , جعبه های مخصوص , بابل رپ ها , چسب نواری پهن و ...را فراهم کنید اگر میخواهید از شرکت های باربری کمک بگیرید حتما به آنها اطلاع دهید تا وسایل مورد نیاز یک بسته بندی و اسباب کشی را با خود به همراه بیاورند ولی اگر خودتان بخواهید وسایل تهیه کنید باید همه تجهیزات لازم را قبل از شروع بسته بندی فراهم کنید ولی از نظر ما این کار دشواری است چون شاید برای خیلی از افراد سخت باشد که به این مغازه و آن مغازه بروند و کارتن فراهم کنند بنابراین توصیه ما به شما این است که لوازم مورد نیاز را از شرکت باربری شهرستان تهیه کنید و یک اسباب کشی با خیال آسوده را پشت سر بگذارید.

5 . قبل از جابجایی هم یک سری از قطعات وسایلی که جدا می شوند را از هم باز کنید مانند میز, عسلی , دراور , بوفه و... مثلا شیشه های روی عسلی را از هم جدا کنید . کشوهای دراور را از هم جداکنید.

6 . تمامی وسایلی را که به آنها نیازی ندارید و بلا استفاده است را دور بیندازید قبل از شروع بسته بندی وسایل حتما این گونه وسایل را دور بریزید چون فقط منجر به شلوغ کاری و شکستن دیگر وسایل می شود و فضای خانه را اشغال میکند.

7 . وسایل چوبی مانند میز و صندلی و مبلمان و... که بیشتر در معرض آسیب هستند می توانید قسمت هایی از پایه های چوبی آن را با روزنامه های باطله یا بابل رپ ها بپیچید تا در هنگام جابجایی به گوشه های دیوار برخورد نکند و آسیبی نبیند.

8 . اگر هم در منزل گل و گیاه دارید می توانید گلدان های بزرگتر را به همان صورت در یک گوشه از کامیون قرار دهید ولی گلدانهای کوچکتر را در جعبه هایی کنار هم بگذارید تا هم فضای کامیون شلوغ نشود و هم حمل آنها راحت تر صورت گیرد.

9 . هنگام قرار دادن وسایل در کامیون هم به این نکات توجه کنید که جعبه های سنگین تر مانند یخچال و لباسشویی و... را اول قرار دهید و سپس جعبه های سبک تر را روی آن قرار دهید و در انتها وسایل شکستنی را قرار دهید تا اسبابی روی آنها قرار نگیرد و منجر به شکستن وسایل نشود.

10.در انتها هم پس از چندین بار که چک کرده اید دوباره وسایل هایتان را چک کنید تا مبادا چیزی را فراموش کرده اید و یا اثاثیه ای را جا گذاشته باشید.

توصیه های مهم اسباب کشی
توصیه های مهم اسباب کشی

این 10 توصیه اساسی لازمه یک اسباب کشی مطمئن بود که ما در باربری شهرستان آن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانیم باری از دوش شما برداریم و شما هم میتوانید از طریق اینترنت و یا شماره تماس 09127906652 به صورت مستقیم با مدیریت در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید . پرسنل مجرب و متعهد ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر نوع خدمتی به شما عزیزان می باشد.

محتوای بیشتر در این بخش: « اسباب کشی در طول هفته