این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چگونه هنگام باربری همسایه خوبی باشیم

یکی از مواردی که باید حین اسباب کشی به آن توجه کردن رعایت حال همسایه ها و ایجاد نکردن سروصدای زیاد است و اینکه اگر در آپارتمان هستید فضای زیادی از محوطه را اشغال نکنیم و ماشین حمل بار را هم در جایی قرار دهیم که مزاحم پارکینگ و یا ورود خروج ماشین همسایه ها نشود.در اینجا می خواهیم نکاتی راجع به یک اسباب بی سرو صدا را برای شما دوستان توضیح دهیم :

یک تایم مشخص برای جابجایی وسایل تان در نظر بگیرید تایمی که وقت استراحت سایر همسایه ها نباشد و تا جایی که میتوانید فرزندانتان را به منزل اقوام و اطرافیان نزدیک و مورد اطمینان بسپارید سپس از شرکت های باربری تهران به بندر عباس کمک بگیرید و حتما به آنها توصیه کنید که رعایت حال همسایه ها خیلی مهم تر از انجام حمل بار است چون اگر جابجایی وسایل منزل باشد قطعا یخچال , لباسشویی و دیگر وسایل سنگین را در منزل جابجا میکنید و این خود باعث سروصدا می شود.نکته دیگر اینکه اگر در آپارتمان زندگی میکنید تا جایی که امکان دارد تاریخ اسباب کشی خود را به سایر همسایه اطلاع دهید چون شاید در همان روز همسایه دیگری بخواهد جابجا شود و این مورد واقعا سرسام آور است و هم زمان زیادی را صرف اسباب کشی می کنید هم اینکه موجب اختلال برای استراحت همسایه های دیگر می شود.

در زمان قدیم وقتی که همسایه ای قصد اسباب کشی داشت بیشتر مردهای همسایه به کمک می آمدند و در جابجایی وسایل سنگین تر به آنها کمک می کردند اما زندگی های آپارتمان نشین این دوره این کار را به خاطره ای دور افتاده تبدیل کرده و حتی همسایه بغلی منزل خود را نمی شناسیم.

در آخر هم وقتی تمامی وسایل را به داخل ماشین های ویژه حمل بار انتقال دادید یک بار دیگر تمامی محوطه منزل , پارکینگ , حیاط , فضای بیرون منزل را چک کنید تا آشغالی بر روی زمین نیفتاده باشد و یا به وسیله ای آسیب نرسیده باشد و وسایلی را در منزل جای نگذاشته باشید و در انتها از همه همسایه برای ایجاد سروصدا و مزاحمت برایشان معذرت خواهی کنید و از آنها خداحافظی کنید چون انجام دادن این کارها نشانه شان و شخصیت بالای شماست. حدالامکان برای جابجایی وسایل از آسانسور استفاده نکنید چون شاید در همان زمان همسایه ای کار ضروری و عجله ای داشته باشد و مجبور به استفاده از آسانسور باشد . تمامی اینها موارد کوچکی هستند که اگر رعایت شود مسلما همسایه ها برای شما نه تنها زندگی خوبی ر آرزو می کنند بلکه خاطره ای شیرین از شما در ذهن شان باقی می ماند.

رعایت حال همسایه
رعایت حال همسایه

باربری  تهران به بندر عباس پس از انجام کارهای مربوط به بسته بندی و ... بدون ایجاد کوچکترین سروصدایی وسایل شما را حمل و جابجا می کند و این اطمینان را هم داشته باشید که ما به تمامی کارگران آموزش های لازم را داده ایم و مواظب هستند که هیچ وسایلی به دیوار برخورد نکند و مانع خرابی دیوار یا وسایل و یا ایجاد سروصدا نشود.

تمامی این نکات و مواردی که ذکر شد باربری تهران به بندر عباس آن را پوشش می دهد و به صورت آنلاین از طریق شماره تماس 09127906652 با مدیریت در ارتباط باشید .