سه شنبه, 05 مهر 776 10:30

آموزش حمل و نقل بوفه و کمد در اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی بوفه و کمد در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی دارای دردسرها و استرس های خاص خود می باشد. این جابجایی دارای انواع و اقسام وسایل منزل از کوچکترین تا بزرگترین وسیله می باشد . یکی از وسایل های سنگینی که باید در اسباب کشی جابجا کنیم بوفه ها و کمدها هستند که هنگام حمل و نقل باید به یک سری نکات توجه کنیم تا بتوانیم یک جابجایی آسان تری داشته باشیم . بوفه جزو وسایل تزیینی و زینتی منزل به شمار می آید و معمولا وسایلی هم که در داخل آن قرار می گیرد جزو اشیا قیمتی است بنابراین باید در حفظ و نگهداری آن در اسباب کشی نهایت دقت و حساسیت را به کار ببریم.برای جابجایی بوفه حتما باید از  قدرت بدنی بالایی برخوردار باشید چون تمام اجزای آن از چوب سخت ساخته شده است و بسیار سنگین می باشد.شرکت باربری تهران به اصفهان چند نکته راجع به جابجایی بوفه را برای شما عزیزان توضیح می دهد :

  • قبل از جابجایی بوفه باید تمام وسایل داخل آن را خارج کرده و طبقه های شیشه ای بوفه را هم جدا کنید تا فقط دیواره های بوفه باقی بماند.حال برای بسته بندی آنها چکار کنیم ؟ وسایل داخل بوفه را در روزنامه بپیچید و آنها را با فوم های ضربه گیر یا به کمک بابل رپ ها بپیچید و سپس آنها را در کارتن بسته بندی کنید البته کف کارتن بسته بندی , یک تکه کارتن ضخیم تر قرار دهید تا در حین جابجایی محکم تر باشد سپس تمام اطراف و جاهای خالی کارتن را با استفاده از پارچه های بلا استفاده یا روزنامه ها پر کنید تا جای خالی در جعبه ها باقی نماند و در حین حمل و نقل مانع تکان خوردن وسایل شوند.
  • سپس شیشه های روی طبقه بوفه را نیز با استفاده از روزنامه های باطله بپوشانید تا هم آسیبی به شیشه وارد نشود و هم اینکه لبه های شیشه دست خودتان و یا کارگران ما در باربری شهرستان را زخمی نکند . بعد نوبت به خود بوفه می رسد که باید آن را تمیز کنید.
  • حال با استفاده از بابل رپ ها و فوم ها دور تا دور آن را بسته بندی کرد و پوشاند که خوشبختانه کارگران آموزش دیده ما در باربری بهترین و امن ترین بسته بندی را برای شما هم میهنان عزیز انجام می دهند.

با درست انجام دادن این کارها مطمئن باشید که به بوفه های شما هیچ صدمه ای وارد نمی شود و می توانید با خیال راحت آنها را در جای خود قرار دهید و زیبایی منزل خود را دو چندان کنید.

حالا نوبت به جابجایی کمدها می شود . حمل و نقل کمد نیز تقریبا شبیه به بوفه است و برای حمل آسان آن باید نکاتی را رعایت کنید.

  • برای جابجایی کمد ابتدا باید کشوها را از کمد جدا کرد و تمام وسایل داخل آن را خالی نمود.
  • کمد ها ممکن است محتویات داخل آن لباس و یا رختخواب و بالش و ... باشد که باید آنها را در جعبه های مخصوصی که اگر سفارش دهید باربری تهران به اصفهان آن را برای شما مهیا می کند قرار دهید تمام رخت خواب ها و لباس های داخل کشو ها را مرتب کنید و سپس آن ها را در این جعبه ها بسته بندی کنید و کشو ها را نیز می توانید خارج کرده و جداگانه جابجا کنید و یا اینکه در صورت خالی نمودن وسایل داخل آن دوباره کشوها را سرجای خود قرار دهید و کمد را نیز با آن جابجا نمود.
جابجایی بوفه و کمد
جابجایی بوفه و کمد

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به اصفهان با وجود بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر حمل و نقل و جابجایی و با استفاده از تجهیزات مدرن و ویژه برای جابجایی اجسام سنگین و با کمک پرسنل آموزش دیده و مجرب خود مفتخر است که اسباب کشی و جابجایی های شما را از هر مکان و شهری به سایر نقاط ایران انجام دهد پس برای اطلاع از آگاهی های بیشتر و مشاوره رایگان ما از طریق خطوط ارتباطی و شماره تماس مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید.

 

خواندن 48 دفعه