سه شنبه, 05 مهر 776 11:33

آموزش بسته بندی مبلمان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بسته بندی و سلفون کشی مبلمان

بهترین راه حل برای بسته بندی مبلمان چیست و آیا سرویس مبلمان نیاز به بسته بندی دارند و از چه نوع سلفون و روکشی برای بسته بندی آنها استفاده کنیم ؟ اینها سوالات متداولی هستند که شاید هر کسی که کار اسباب کشی را انجام داده باشد آن را از خود پرسیده باشد. خیلی از افراد در حین جابجایی بیشتر نگران سرویس خواب و مبلمان هستند و البته هم نگرانی آنها به جا و منطقی است چون مبل ها کلا از دو بخش چوب و پارچه تشکیل شده اند که هم آسیب پذیر هستند و هم اینکه زودتر کثیف می شوند و در اثر کوچکترین آسیبی میتوان گفت که آن مبلمان کهنه و بلااستفاده باقی می ماند .ما در اینجا می خواهیم چند نکته راجع به بسته بندی مبلمان بیان کنیم تا افرادی که آگاهی کمتری در این زمینه دارند را کمک کرده باشیم و سطح آگاهی آنها نیز افزایش یابد.

نکته اول : سلفون نازکی که روی مبلمان کشیده می شود فقط از کثیف شدن آنها جلوگیری می شود در برابر ضربه و خوردن به در و دیوار آسیب دیدن و خرابی آن تضمین نمی شود.

نکته دوم : قسمت های شکننده و حساس مبلمان را حتما با پلاستیک های حبابدار بپوشانید .قسمت هایی مثل تاج مبل که زیبایی مبلمان منزل شما را تضمین می کند یا پایه های فلزی و یا چوبی مبلمان که در اثر جابجایی به دیوار کوبیده نشوند و آسیبی نبینند.

نکته سوم : اگر سرویس مبلمان تازه ای دارید و یا جهیزیه عروس می باشد حتما دور تا دور آن را با بابل رپ ها بپوشانید که هم از کثیف شدن آنها و هم آسیب دیدنشان جلوگیری می کند.

نکته چهارم : اگر مبل های شما دارای روکش های پارچه ای و نایلکسی است حتما آنها را روی مبل ها بیندازید که این روش هم مانع کثیف شدن آنها در حین جابجایی می شود و اگر هم هیچ کدام از این موارد را نداشتید می توانید مبل ها را در کامیون های مسقف ویژه حمل باربری قرار دهید و سپس روی آنها یک پتوی بزرگ بپیچید و دور تا دور آن را با طناب محکم کنید.

نکته پنجم : اگر مبلمان راحتی دارید حتما کوسن و تشک های آنها را جداگانه در بسته بندی خاصی قرار دهید تا سبب شلوغی و یا گم شدن آنها نشود و تمیز باقی بماند و چون مبلمان راحتی مقداری سنگین تر و قطعات بیشتری دارند باید در جابجایی آنها بیشتر مراقب باشیم و حتما دسته های شیشه ای و سایر قطعات جدا شونده را از آنها جدا کرد و بعد اقدام به جابجایی نمود.

نکته ششم : خدماتی که در باربری شهرستان انجام می شود این است که با گرفتن یک سری اطلاعات از شما و نسبت به حساسیت مبلمان منزلتان از کارگران آموزش دیده در این زمینه استفاده می کنند و در فصل هایی از سال به خصوص پاییز و زمستان از کامیون های مسقف با سیستم گرمایشی استفاده می کند تا مبلمان شما در برابر هر نوع آسیبی مصون بماند.

بسته بندی مبلمان
بسته بندی مبلمان

باربری شهرستان

این باربری با بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر باربری این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که از طریق تماس با شماره 09127906652 از مدیریت درخواست کنند که کارشناسان خود را بصورت حضوری به منزل شما بفرستند و اطلاعاتی کلی در مورد وسایل منزل و مبلمان و قیمت نهایی و ... در اختیار شما عزیزان قرار دهند تا بهتر بتوانید درباره آن تصمیم بگیرید.

خواندن 167 دفعه