شنبه, 16 مهر 776 15:48

حمل و نقل اجسام سنگین در اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی و اسباب کشی وسایل سنگین

جابجایی و حمل وسایل سنگین منزل یکی از دشوارترین مراحل اسباب کشی است و هر کسی که یکبار تجربه اسباب کشی را داشته باشد دشواری این کار را خوب درک می کند و بیشتر افراد علاقه ای به جابجایی آنها ندارند.وقتی که صحبت از جابجایی وسایل سنگین می شود مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید سلامتی جسم شماست شما به هیچ عنوانی نباید تنهایی کار جابجایی را انجام دهید حتی اگر از قدرت بدنی خیلی بالایی برخوردار هستید چون اگر کوچکترین آسیب و مشکلی پیش آید خطرات جبران ناپذیری را به ارمغان می آورد و در نتیجه کار اسباب کشی شما به یک کابوس و خاطره بسیار بدی تبدیل می شود. وسایل سنگین به تنهایی قابل جابجا شدن نیستند بلکه باید از فردی که خبره این کار هست کمک بگیرید مثلا جابجایی یخچال , ماشین لباسشویی , پیانو , گاو صندوق یا مواردی دیگر شبیه به اینها را اصلا یک نفر نمی تواند انجام دهد مگر کارگران باربری. شما اگر با یک شرکت باربری مطمئن و کاردان کمک بگیرید آنها به راحتی می توانند این اجسام را برای شما جابجا کنند چون آنها ترفندها و قلق های خاص خود را دارند و بدن آماده تری نسبت به سایر افراد دارند و با دیدن آموزش های لازم در این زمینه خوب می دانند که باید چه کاری را چگونه انجام دهند.باربری تهران به مازندران چند نکته ای راجع به جابجایی اجسام سنگین را بیان می کند :

اول اینکه سعی کنید این نوع وسایل را حتما از برق بکشید(اگر برقی بودند) و آنها را با فوم های عایق گیر و کارتن و ... بسته بندی کنید تا در حین جابجایی در راه و راه پله ها دچار آسیبی نشوند .

دوم اینکه حتما یک راه مشخص مثلا از آشپزخانه تا درب ورودی مشخص کنید و اجسامی را اگر در این راه گذاشته اید را کنار بگذارید تا راه برای کارگران باز باشد و با خیال راحت جابجایی را انجام دهند.

سوم اینکه اگر در آپارتمان هستید و ماشین های ویژه حمل را در حیاط یا پارکینگ پارک کرده اید اگر ماشینی جلوی شما را گرفته به آنها اطلاع دهید که ما کار اسباب کشی انجام می دهیم تا مجبور نباشید زمان خود را هدر کنید.

چهارم اینکه همیشه اجسام سنگین را قبل از همه وسایل در ماشین های ویژه حمل قرار دهید چون این قانون جابجایی است که اول وسایل بزرگتر و بعد کوچکتر چیده شوند.

با ذکر این نکات و تجربه ای که برای خودتان پیش می آید باید دانید که هر وقتی چه کاری را چگونه انجام دهید پس اطلاع داشته باشید که کارگران ما در باربری تهران به مازندران آماده ارائه هر نوع خدمت رسانی به همشهریان و هموطنان عزیز خود می باشد و جابجایی اجسام سنگین و یا هر هر نوع اسباب کشی را برای شما انجام می دهند فقط کافیست که با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و اطلاعات لازم اسباب کشی خودتان را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در اسرع وقت با بهترین امکانات و تجهیزات . با استفاده از پرسنل و کارگران آموزش دیده خود , کار اسباب کشی شما را انجام دهیم.

جابجایی اجسام سنگین
جابجایی اجسام سنگین
خواندن 48 دفعه