جمعه, 22 مهر 776 11:07

جابجایی منزل و توصیه های اثاث کشی به منزل جدید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی منزل و توصیه های اثاث کشی

همه می دانیم که جابجایی منزل و اثاث کشی یکی از کارهای پر دغدغه و استرس است که هر کسی توانایی مقابله با آن را ندارد ولی باربری تهران به سنندج در اینجا به کمک شما آمده تا با استفاده از نیروهای فعال خود یک جابجایی خوب و درخور شایسته شما انجام دهد.جابجایی به منزل جدید از طرفی دردسر ساز و سخت است و از طرفی هم لذت بخش چون به مکان جدیدی می روید و با محیط جدیدی آشنا می شوید اما شما می توانید با رعایت کوچکترین نکاتی یک اثاث کشی لذت بخش را پشت سر بگذارید .

  • از یک باربری مطمئن کمک بگیرید :

شما با کمک گرفتن و شناخت از یک باربری مطمئن 90% کارهایتان پیش می رود چون شرکت های باربری تهران به سنندج همه اموری را که شما باید انجام دهید را انجام می دهند اعم از بسته بندی وسایل , حمل و جابجایی وسایل به داخل کامیونت ها , تخلیه بار به منزل جدید , چیدمان منزل و درست قرار دادن هر شیئی در جای خود و ... که این موارد از حسن های انتخاب یک شرکت باربری خوب و مطمئن است.

  • ایمنی در کار :

ایمنی در کار به این معنی است که حتی اگر کار شما چند ساعتی یا چند روزی بیشتر از برنامه ریزی شما وقت برد هیچ اشکالی ندارد ولی در عوض باید مراقب منزل خود باشید تا در حین جابجایی وسایل , وسیله ای به دیوار برخورد نکند و موجب آسیب دیدن منزل نشود.ممکن است شما در خانه فعلی مستاجر باشید پس تا جایی که امکان دارد منزل را به همانگونه که تحویل شما داده اند را تحویل دهید تا کوچکترین آسیبی به در و دیوار وارد نشود.

  • برچسب زدن به کارتن ها فراموش نشود :

هر وسیله ای را که می خواهید بسته بندی کنید بعد از آن برچسب مربوط به خود را به آن بچسبانید یعنی وسایلی که مربوط به اتاق خواب است مثلا برچسب قرمز بزنید , وسایل آشپزخانه را برچسب زرد و ... بنابراین هم کارگران شرکت های باربری می دانند که هر وسیله ای را در کدام قسمت منزل قرار دهند و هم اینکه خودتان نیز در هنگام چیدمان وسایل به مشکل بر نمی خورید و مجبور نیستید تمام کارتن ها را باز کنید تا وسیله ای را که می خواهید دربیاورید به اینصورت شلوغی در فضای منزل نیز کمتر می شود و وسایل نیز زودتر چیده می شوند.

  • نگاه ویژه به منزل جدید :

منزل جدید را حتما باید تمیز کنید و آن را برای اثاث های منزل آماده کنید به صورتی که هیچ کاری مانند نظافت و ... نداشته باشد ولی اگر این کار را انجام نداده اید کمی اثاث کشی را به عقب بیندازید و تمیز کاری های منزل جدید را به اتمام برسانید تا بتوانید با خیال راحت به آنجا بروید.

تیم باربری تهران به سنندج با بیان کردن این نکات فقط خواست تا بار کوچکی از روی دوش شما بردارد و بتوانید با خیال راحت اثاث کشی استرس زا خود را به یک تفریح لذت بخش تبدیل کنید امیدواریم که با بهره گیری از این نکات مفید یک اسباب کشی خوب را پشت سر بگذارید.جهت همکا ری با ما نیز میتوانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید تا با فرستادن کارشناس حضوری خود به صورت کاملا رایگان نکات مفیدتری را برای شما توضیح دهد.

جابجایی منزل و اثاث کشی
جابجایی منزل و اثاث کشی
خواندن 44 دفعه