یکشنبه, 01 آبان 776 09:52

جمع و جود کردن آشپزخانه در اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جمع کردن آشپزخانه در اسباب کشی

در اسباب کشی کردن سخت ترین کار جمع و جور کردن آشپزخانه و بسته بندی لوازم داخل آن است و از آنجا که آشپزخانه قلب منزل بشمار می آید باید نهایت دقت و عملکرد را در جمع کردن آنجا داشته باشید.تک تک وسایلی که در آشپزخانه است ممکن است ساده و پیش پا افتاده به نظر بیایند(وسایل های کوچک) اما بد نیست بدانید که در واقع چنین نیست و از ریزترین آنها گرفته تا بزرگترینشان کاربردهای مختص به خود را دارند و در زمان نیاز به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد.

تا جایی که ممکن است سعی کنید وسایل آشپزخانه را زودتر از سایر اتاق ها بسته بندی و جمع و جور کنید (البته غیر از بسته بندی وسایل ضروری که ظرف این چند روز به آنها نیاز پیدا میکنید).

باربری تهران به سنندج خواستار است تا نکاتی راجع به چگونگی جمع کردن وسایل آشپزخانه ا برای شما یادآور شود تا در زمان نیاز از آنها بهره بگیرید و مفید واقع شود.

  • دور ریختن وسایل اضافی

قبل از هر کاری به جان آشپزخانه بیفتید و تمام وسایل غیر ضروری و بدون کاربرد را یا دور بریزید و یا آنها را به فردی نیازمند اهدا کنید با این روش هم ثوابی کرده اید و هم اینکه خودتان نیز در انجام کارها جلو خواهید رفت و می توانید زودتر کار بسته بندی و جمع کردن آشپزخانه را انجام دهید.

  • وسایل ضروری که این چند روز به آنها نیاز دارید را جدا کنید

یک سری از وسایل و لوازمی که این چند روز اسباب کشی و رفتن به منزل جدید , به آنها نیاز دارید را جداگانه در جعبه ای بسته بندی کنید تا خودتان آن را شناسایی کرده و در مواقع نیاز مجبور نباشید تمام جعبه ها را باز کنید و دوباره کاری پیش نیاید.

  • قرار دادن وسایل مورد نیاز بسته بندی در یک جای مشخص

سعی کنید قبل از اقدام به بسته بندی تک تک وسایلی را که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید را دم دست خود قرار دهید تا کارها سریعتر انجام گیرد وسایلی مانند بابل رپ ها , فوم های ضربه گیر , چسب های پهن مخصوص , جعبه های بسته بندی برای اشیا سبک و سنگین , روزنامه ها و یا پارچه های باطله و ...

  • قرار دادن بعضی از وسایل در جایی مخصوص که نمی خواهید بسته بندی کنید

هر وسیله ای که در منزل دارید را که نمی خواهید بسته بندی کنید و قرار نیست که تک تک این وسایل را بسته بندی کنید بلکه یک سری از اشیا مانند تابلوهای نقاشی , گلدانها , بعضی از سرویس های قابلمه و تابه و ... هستند که اصلا نیازی به بسته بندی ندارند.

  • بسته بندی ظروف شیشه ای و کریستال

برای بسته بندی ظروف چینی و کریستال شما باید همه آنها را مرتب چیده و در بابل رپ ها قرار دهید و سپس آن را با روزنامه های باطله در کارتن یا جعبه بسته بندی پر کنید و در گوشه ای از منزل که مطمئن هستید زیاد رفت و آمد نمی شود و جای وسایل در خطر نیست را در نظر بگیرید و تک تک وسایلی را که بسته بندی کرده اید را در آن گوشه از اتاق قرار دهید و کم کم وسایل را در آنجا بچینید تا زمانی که می خواهید آنها را به داخل ماشین حمل جابجا کنید و حتما کارتن ها را چسب بزنید تا در حین جابجایی آسیبی به وسایل داخل آن وارد نشود.هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را خواهید داشت.

باربری تهران به سنندج با کمک گرفتن از کارگران مجرب خود نهایت سعی خود را می کند که یک اسباب کشی آسان و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی وسایل را برای شما به ارمغان آورد پس جهت همکاری با ما می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید و یک بسته بندی و اسباب کشی خوبی را پشت سر بگذارید.

 

جمع کردن وسایل آشپزخانه
جمع کردن وسایل آشپزخانه
خواندن 97 دفعه