یکشنبه, 29 آبان 776 17:19

انبار اجاره ای برای نگهداری لوازم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تاثیر انباراثاثیه (کانتینر) در باربری

باربری و اسباب کشی جزء کارهایی است که هر کس در طول عمر خود یکبار تجربه آن را داشته است و خیلی از افراد هستند که برای جابجایی وسایل هایشان و یا نگهداری جهیزیه عروس به یک انبار یا کانتینر برای وسایل هایشان نیاز دارند که باربری شهرستان این امکان را هم برای مشتریانش فراهم کرده است و افرادی که می خواهند یک سری وسیله را به جایی دیگر جابجا کنند منتها مکانی برای نگهداری آن ندارند می توانند از انبار اثاثیه باربری شهرستان کمک بگیرند و برای مدتی آن را اجاره کنند تا زمانی که می خواهند وسایل هایشان را به مکان مورد نظر انتقال دهند.

شاید برای خیلی از مشتریان این سوال پیش آید که یک انبار چه خاصیت ها و ویژگی هایی دارد که در اینجا می خواهیم به بعضی از این ویژگی ها اشاره کنیم :

  • قفل اختصاصی برای شخص مورد نظر

یکی از مهم ترین ویژگی های اجاره انبار داشتن یک قفل خصوصی است که فقط شخصی که آن را اجاره کرده است می تواند صاحب آن شود و امنیت وسایل نیز دست خودش است و نگران این نمی شود که ممکن است هر کسی به وسایل او دست بزند پس هر کسی کلید و قفل مخصوص خود را دارد و می تواند در کانتینر خود را پلمپ کند.

  • حفاظت و نگهبانی از انبارها

یکی دیگر از دغدغه هایی که ممکن است هر شخصی داشته باشد این است که آیا این انبارها نگهبان دارند و کسی مراقب حفاظت از این وسایل هست یا نه ؟ اما در اینجا باید گفت که اصلا نگران این موضوع نباشید چون خیلی از افراد هستند وسایل و اشیاء قیمتی خود را در اینجا نگهداری می کنند پس مطمئن باشید که هم دوربین های مدار بسته در این مکان وجود دارند و هم اینکه شخصی به عنوان نگهبان 24 ساعته مراقب انبارها است.

  • بسته بندی لوازم و اثاثیه

یکی دیگر از ویژگی ها این است که کارگران ما هر نوع وسیله ای را که شما بخواهید می توانند به نحو احسن بسته بندی کنند و آن را جابجا کنند و اگر بخواهید می توانید در این انبارها قرار دهید و یا آن را به محل مورد نظرتان انتقال دهند .

این انبارها معمولا برای نگهداری وسایل منزل , ادارات , جهیزیه عروس و .... هستند و برای وسایلی از قبیل مواد اشتعال زا , مواد شیمیایی , وسایل خوراکی و مواد غذایی که به یخچال نیاز داشته باشند استفاده نمی شوند

باربری شهرستان تمام تلاش خود را کرده است تا با استفاده از بهترین و مدرن ترین خدمات روز دنیا بتواند بهترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و با آسودگی خاطر بیشتری بتوانند وسایل های خودشان را جابجا کنند و اجاره این انبارها هم یکی دیگر از خدماتی است که می توانید برای مدت زمان کم یا طولانی از آنها استفاده کنید پس جهت کسب اطلاعات بیشتر  و آگاهی بیشتر از خدمات می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشند و کانتینر یا هر نوع خدمات دیگری که بخواهید را رزرو و سفارش خود را ثبت کنید.

اجاره انبار اثاثیه
اجاره انبار اثاثیه
خواندن 112 دفعه