شنبه, 05 آذر 776 10:46

حمل و نقل و اسباب کشی به خارج از کشور

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اسباب کشی کردن و جابجایی از مکانی به مکان دیگر حتی اگر اسباب کشی های کوچکی هم باشد کاری طاقت فرساست چه برسد به اینکه بخواهید به خارج از کشور اسباب کشی کنید.این نوع اسباب کشی ها با مسافت های طولانی و سنگین دارای قلق های خاص خود است و باید بعضی نکات را بدانید تا بتوانید با خیالی آسوده تر کارها را به انجام برسانید.

در شرکت های باربری کمتر از این موارد پیش می آید که بخواهند به خارج از کشور اسباب کشی کنند و بیشتر اسباب کشی های درون شهر و برون شهری را داریم اما زمانی که صحبت از حمل و نقل خارج از کشور به میان می آید مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که با یک شرکت باربری که متخصص در امر جابجایی بین المللی است باید مشورت کنید و از آنها بخواهید کارهایتان را انجام دهند چون هر شرکتی نمی تواند این کار را برای شما انجام دهد چون مجوز بین المللی می خواهد تا بتواند در این عرصه فعالیت کند.این گونه شرکت های باربری به دلیل اینکه این چنین کارهایی را انجام داده اند با مشکلات احتمالی آشنایی کامل دارند و راحت تر می توانند از پس آن بر بیایند پس حتما برای اسباب کشی های خارج از کشور خود با باربری مطمئن تماس بگیرید و از آنها درخواست کنید تا کار اسباب کشی شما را انجام دهند.

خدمات شرکت های باربری بین المللی

بسته بندی های ایمن

بیمه نامه حمل بار و باربری

انتخاب مهم ترین روش های حمل و نقل توسط باربری (مانند حمل و نقل زمینی)

ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از گمرکات هر کشور

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل هوایی

و ....

باربری شهرستان با داشتن مجوز بین المللی خود میتواند خدماتی دیگر را برای مشتریانش ارائه دهد از قبیل :

  • فرستادن کارشناسان و ناظرین به صورت کاملا حضوری برای دادن مشاوره و جوابگویی هر نوع سوال پیش آمده برای مشتری

  • تعیین نوع حمل و نقل (زمینی , هوایی , دریایی)

  • فرستادن کارگران خبره برای انجام بسته بندی های حرفه ای

  • تهیه لیست اثاثیه منزل به همراه ترجمه آن برای مطمئن بودن کار و تحویل به هر کدام از گمرکات کشور

  • صدور بیمه نامه بین المللی پیش از اینکه لوازم به خارج از کشور منتقل شده باشد

  • پیگیری آنلاین و مداوم بار در زمان رفتن وسایل تا رسیدن به مقصد توسط شرکت باربری

  • و بسیاری موارد دیگر

سوالی که ممکن است برای هر فردی پیش بیاید این است که هزینه های حمل و نقل به خارج از کشور چگونه محاسبه می شود و در جواب باید گفت که این هزینه ها به عوامل مانند روش های باربری (هوایی , زمینی , دریایی) و بسته به حجم و تعداد وسایل و نوع اجناس و ... بستگی دارد و تا زمانی که شما سفارش ندهید و ما کارشناسان خود را به محل شما نفرستیم نمی توانیم هزینه ها را تخمین بزنیم .

باربری و حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی معمولا توسط هواپیماهای امن و مطمئن صورت می گیرد و بسته به درخواست مشتری هر کدام از این روش های باربری را انتخاب می کنیم و مطمئن باشید که هم ایمنی در کار رعایت می شود و هم اینکه ظرفیت زیادی برای وسایل های شما وجود دارد و بهترین و مطمئن ترین روش های حمل بار به خارج از کشور است.

باربری و حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی هم معمولا برای کشورهای نزدیک تر مانند عراق , ترکیه و ... انجام می شود که مسافت ها تقریبا کمتر هستند و اگر در جابجایی وسایتان عجله دارید این مورد گزینه خوبی برای جابجایی نیست چون نسبت به باربری هوایی زمان زیادی را تا مقصد صرف می کند.

باربری و حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی هم به گونه ای انجام می شود که همه وسایل بسته بندی شده را آماده و از طریق کانتینرهای مخصوص به داخل کشتی ها جابجا می شوند و از آنجا به مقصد فرستاده می شود.

امیدواریم که با رعایت چندین نکته و با آگاهی بیشتر از خدمات باربری شهرستان بتوانید مطمئن ترین روش را برای جابجایی انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

حمل و نقل به خارج از کشور
حمل و نقل به خارج از کشور

 

خواندن 76 دفعه