پنج شنبه, 10 آذر 776 13:22

توجه به سلامت جسمی حین اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ارکان در اسباب کشی حفظ سلامت جسمی و توجه به آن است . اسباب کشی به خودی خود , دارای دردسرها و استرس های خاص خود می باشد پس اگر شما قرار باشد در یک اسباب کشی هم استرس و نگرانی جابجایی وسایل را داشته باشید , هم مدت ها ذهن خود را برای اسباب کشی کردن مشغول کنید و هم اینکه سلامت خود را به خطر بیندازید بی شک یکی از بزرگترین ریسک ها را کرده اید و اصلا اسباب کشی کردن شما هیچ لذت و تفریحی را به دنبال نخواهد داشت . در اسباب کشی باید فقط و فقط به سلامت جسمی و روحی خود توجه کنید و مراقب باشید تا خودتان آسیبی نبینید بعدا به فکر آسیب دیدن و مراقبت از وسایل باشید.باربری شهرستان این مطلب را به این دلیل انتخاب کرده است تا نکاتی را در این زمینه برای مشتریانش توضیح دهد و بارها و بارها تاکید کند که به سلامت جسمی و فیزیکی خود توجه کنید چون اگر خدایی نکرده خودتان آسیبی ببینید هم روی نتیجه نهایی کار اسباب کشی خودتان تاثیر می گذارید و هم اینکه نمی توانید روی کار سایر اعضای خانواده هم نظارت کنید که کارها چگونه انجام می شود.سلامت جسمی

هم از نظر تغذیه

و هم از نظر کار کردن

اهمیت دارد از نظر تغذیه مانند اینکه به خوراک و تغذیه خود توجه کنید و فقط به فکر جابجایی و اسباب کشی کردن نباشید بلکه میان وعده و رژیم غذایی خاصی را در این بازه زمانی برای خود ترتیب دهید تا انرژی کافی برای انجام کار هم داشته باشید.

از نظر کار کردن هم اینکه مراقب جسم خود باشید و اجسام سنگین را بلند نکنید بلکه فقط ناظر باشید و آن را به کارگران ما در باربری شهرستان بسپارید.

نکاتی مهم تر در حفظ سلامتی حین اسباب کشی

  • استفاده از ماسک و دستکش

یکی از مهم ترین نکات در زمان اسباب کشی استفاده از یک ماسک است . ضرورت استفاده از ماسک به این دلیل است که زمانی که شما می خواهید برخی از وسایل را در هر کدام از اتاق ها و انباری و حیاط و ... جابجا کنید با ذرات گرد و غبار و آلودگی هایی مواجه می شوید که خودتان نیز می دانید و بی شک سلامت شما را به خطر می اندازد اما اگر از ماسک و یا یک پارچه ضخیم استفاده کنید دیگر از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه تنفسی خود جلوگیری می کنید. و استفاده از دستکش هم به این دلیل است که با انواع و اقسام شوینده ها سروکار دارید چه در منزل فعلی و چه منزل آینده شما باید کار تمیز کاری کنید و آنجا را نظافت کنید پس حتما از دستکش در این زمان استفاده کنید تا به دست هایتان آسیبی وارد نشود.

  • کمک گرفتن از دیگران

در هنگام اسباب کشی جدای از اینکه از شرکت های باربری کمک می گیرید هر کسی انتظار کمک از دوستان و آشنایان نزدیک را دارد مثلا اینکه می توانید در بسته بندی های کوچک به دوستانتان کمک کنید و یاری گر آنها باشید. شاید با خود فکر کنید که کمک کردن ما چه سودی به حال آنها دارد آنها که خودشان از شرکت های باربری برای جابجایی استفاده می کنند اما در واقع نباید چنین باشد بلکه باید به این فکر کنید که حتی حضور شما برای دوستانتان نشاط آور است و کاری می کنید که زمان آنها زودتر بگذرد و گاها در بسته بندی ها نیز به آنها کمک می کنید پس مطمئن باشید که کمک کردن به اطرافیان و آشناها آنها را دلگرم می کند.

  • داشتن خواب کافی

نکته مهم در هنگام اسباب کشی خواب کافی است حتما در این مدت که قرار است اثاث کشی کنید به میزان خواب خود توجه کنید تا بتوانید انرژی لازم برای کار کردن و اعصابی آرام برای مدیریت کردن را داشته باشید.

  • توجه به رژیم غذایی خود و بچه ها

در بالا هم ذکر کردیم که حتما یک میان وعده و یک رژیم غذایی سبک را در این زمان برای خود در نظر بگیرید تا سالم تر بمانید و انرژی بیشتری برای کار جابجایی داشته باشید.

باربری شهرستان با کمک کارگران و پرسنل و راننده های ماهر خود توانسته است با بیش از 30 سال تجربه درخشان یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران باشد و رضایت 99% از مشتریانش را جلب کرده است و همیشه شعارش این بوده است که کیفیت کار و رضایت مشتری از هر چیز دیگری مهم تر بوده است و همیشه حق با مشتری است پس شما عزیزانی که تجربه ای با باربری شهرستان نداشته اید می توانید برای یکبار هم شده آن را با دیگر شرکت ها (از هر لحاظی ) مقایسه کنید تا کیفیت و کارایی آن را بیشتر بشناسید پس از طریق شماره تماس های وارد شده در سایت باربری تهران بزرگ و شماره تماس مدیریت 09127906652 با ما در ارتباط باشید و از تمامی خدمات ما بهره مند گردید.

سلامت فیزیکی حین اسباب کشی
سلامت فیزیکی حین اسباب کشی
خواندن 81 دفعه