جمعه, 11 آذر 776 10:27

بسته بندی لباس ها برای اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شاید بپرسید که خوب اسباب کشی لباس ها دیگه چیه ؟ و اینکه کار ساده ای هست و به تخصص آنچنانی نیاز ندارد اما باید گفت که لباس هم یک نوع وسیله ضروری حین اسباب کشی است و باید به نحوه جابجایی , چیدمان و بسته بندی آن توجه کرد بعضی از لباس ها هستند که هزینه زیادی را برای خرید آنها پرداخت کرده اید مانند کت و شلوار و لباس های مجلسی مردانه و زنانه  و ... و مسلما هیچ کسی نمی خواهد که زمان اسباب کشی با کلی لباس های چروک و کثیف و نامرتب روبرو شود بنابراین مهمترین اقدامی که باید کرد این است که آنها را مرتب در کارتن های رگال دار مخصوص خود قرار دهیم.جمع کردن لباس ها برای اسباب کشی کار چندان سختی نیست که نتوانید از پس آن برآیید چون هر شخصی چندین بار این کار را انجام داده است و زمانی که حرف از مسافرت و ... پیش می آید خودتان لباس هایتان را جمع کرده اید و خوب می دانید که زمان اسباب کشی هم چگونه لباس ها را جمع کنید.

 مراحل و نکات بسته بندی لباس ها

  • جمع آوری وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی لباس ها

هر نوع وسیله ای مانند کارتن ها ساده یا کارتن های رگال دار و یا هر وسیله ای دیگری که حین بسته بندی لباس ها به آنها نیاز دارید را دم دست خود قرار دهید.

  • جمع آوری لباس ها برای بسته بندی

بعد از فراهم کردن کارتن ها و جعبه ها همه لباس هایی را که نیاز دارید به منزل جدید جابجا کنید را در گوشه ای قرار دهید و آنها را جداگانه در کارتنی مخصوص قرار دهید. جداگانه به این منظور است که کیف ها , کفش ها , لباس های مهمانی , لباس های عادی , شلوارها و... را جداگانه دسته بندی کنید و سپس در کارتن های رگال دار بچینید و روی آن ها را نایلون بکشید.مطمئن باشید که با این کار و نحوه صحیح دسته بندی لباس ها هیچ مشکلی برای آنها پیش نمی آید.

  • جدا کردن لباس های بلااستفاده

همانطور که در مطالب قبل هم ذکر کردیم در مورد لباس ها هم بگوییم که لباس هایی که بلا استفاده هستند و فقط کمدها و دراورها را اشغال می کند را دور بریزید و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما بخواهید آنها را دوباره به منزل جدید انتقال دهید بلکه از شر آنها خلاص شوید و آنها را به افراد نیازمند بدهید.

  • استفاده از چمدان ها

بیشتر افراد لباسهایی را که بیشتر دوست دارند و کمتر از آنها استفاده می کنند را در چمدان نگهداری می کنند در زمان اسباب کشی هم شما آن لباسها را از چمدان خارج نکنید و به همان شیوه جابجا کنید.

امیدواریم که این مراحل و نکات هر چند مختصر برای شما عزیزان مفید واقع شود و بتوانید یک اسباب کشی آسان و سریع و ایمن را با باربری شهرستان تجربه کنید. 

 

بسته بندی لباس ها برای اسباب کشی
بسته بندی لباس ها برای اسباب کشی

 

خواندن 192 دفعه