چهارشنبه, 28 دی 776 17:26

حمل و نقل و باربری ویژه برای کمک به سیل زدگان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

باربری و اسباب کشی از کارهایی است که حتما باید آن را تجربه کنید اما این تجربه تلخ باشد یا شیرین مهم است.بعضی از اسباب کشی ها به گونه ای رقم می خورد که افرادی که آن را انجام می دهند حتی پس از سالیان متوالی هم وقتی به آن فکر می کنند تن شان می لرزد آنچنان که خاطره تلخی از آن داشته اند اما بیشتر کارها می تواند دست خود انسان باشد که می تواند شیرین باشد یا نه .مثلا اینکه فردی که با نادانی و یا نا آگاهی از حرفه مورد نظر می خواهد آن را انجام دهد مسلما نیاز به همیاری فردی خبره دارد ولی اگر سرخود کارش را انجام دهد قطعا نتیجه خوبی به دست نمی آورد. باربری شهرستان در این مطلب می خواهد خدماتی ویژه برای افرادی ویژه که در شرایط خاصی هستند را ارائه کند.

متاسفانه طی چند روز گذشته شاهد زیان ها و ضررهای مالی و جانی فراوانی بوده ایم .سیل باعث بی خانمانی خیلی از افراد شده است که حتی با خیال راحت هم نمی توانند در منزل خودشان سرشان را آسوده بر بالش بگذارند و خیلی از خانواده ها عزیزان خود را از دست داده اند و داغدار شده اند و اکثریت آنها نیازمند همراهی و کمک از طرف هموطنان خود می باشند حال این کمک ها می تواند اقتصادی و یا معنوی باشد . بیشتر افراد حتی با دانستن حرفه های خود می توانند به این افراد کمک کنند و باری از دوش آنها بردارند . از آنجا که اسباب کشی کردن از همان قدیم ها تا به امروز هم دچار مشکلات و سختی های خاص خود است باربری شهرستان هم به سهم خود می خواهد از طریق کار و حرفه خود کمک هایی از قبیل جابجایی وسایل منزل آنها را انجام دهند چون خیلی از این افراد با وجود دیدن این همه اتفاق شاید بخواهند به منزل اقوام و آشنایان و یا جاهای دیگری در شهرهای دیگر ایران بروند و تا زمانی که آب از آسیاب می افتد در شهرهایی دیگر که امن تر هستند سکونت کنند که باربری شهرستان به صورت کاملا رایگان جابجایی وسایل منزل را برای آنها انجام می دهند تا دل این افراد نیز با کمک و همیاری هموطنانش شاد شوند.

مراحلی که باید در یک اسباب کشی طی شود :

برنامه ریزی مرتب

یک برنامه ریزی مرتب و دقیق می تواند خیلی از کارهای شما را جلوتر بیندازد و یا اینکه کارهایتان به نحو احسن پیش برود پس مطمئن باشید که  قبل از انجام اسباب کشی پرسنل و مشاورین ما یک برنامه ریزی دقیق در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما انجام می دهند تا بتوانید تمام وسایل خود را جابجا کنید.

تهیه لیستی از تمام وسایل مورد نیاز جابجایی

بعد از کار برنامه ریزی حتما یک لیست از هر وسیله ای که قرار است با خود حمل کنید را یادداشت کنید و تا زمان رسیدن وسایل به مقصد آن را پیش خود نگه دارید و در نهایت آن را به صاحب وسایل تحویل دهید تا چیزی از قلم نیفتاده باشد و یا گم نشده باشد.

دم دست قرار دادن وسایل مورد نیاز بسته بندی

کارگران ما با بیش از چندین دهه تجربه فعال در این زمینه خوب می دانند چه کاری را در چه وقتی انجام دهند و کارها را چگونه در کمترین زمان ممکن به پایان برسانند بنابراین بعد از جمع آوری وسایل , وسایل مورد نیاز بسته بندی مانند کارتن , چسب , بابل رپ , فوم های ضربه گیر , ماژیک , سلفون و ... را دم دست خود نگه می دارند و سپس وسایل را بسته بندی می کنند.

جابجایی و تخلیه بار

همه وسایل های شما را بعد از بسته بندی جمع آوری و به داخل ماشین های باربری جابجا می کنند و آنها را در مقصد تخلیه می کنند و در صورت درخواست شما می توانند با کمک خودتان آنها را در جای مناسب خود بچینند.

امیدواریم که از خدمات ویژه باربری شهرستان بهره مند شوید و با کمک کردن خود توانسته باشیم بار کمی را از دوش شما هموطنان عزیز برداریم .

کمک رسانی به سیل زدگان
کمک رسانی به سیل زدگان

 

 

خواندن 245 دفعه