شنبه, 01 بهمن 776 16:36

بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی در اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی دیگر از مواردی که در هنگام جابجایی و اثاث کشی باید بسته بندی شوند و نکات کلیدی نحوه بسته بندی آنها را بدانیم لوازم آرایشی بهداشتی است که هر خانه ای از آنها استفاده می کنند .بسیاری از بسته بندی های این لوازم مایع یا جامد هستند پس در هنگام جابجایی باید به نحوه بسته بندی و جمع آوری آنها توجه لازم را داشته باشید .ممکن است برایتان این سوال پیش آید که این اقلام لوازم آرایشی بهداشتی شامل چه محصولاتی می باشد محصولاتی مانند کرم های آرایشی و شامپوها , کرم های ضد آفتاب , مسواک و خمیر دندان , لوسیون ها , دستمال کاغذی , لوازم آرایشی که در طول روز خانمها از آن استفاده می کنند , شانه و برس مو , انواع نرم کننده های مو , ریمل , انواع مدادها , ژیلت  و....

همه اسباب کشی ها هم که مربوط به منازل مسکونی نمی باشد و بسیار پیش آمده است که اسباب کشی ادارات , کالاهای تجاری , وسایل خوراکی , کالاهای نفتی و شیمیایی , جابجایی مغازه های آرایشی بهداشتی و... را انجام داده ایم پس حتما با باربری شهرستان همراه باشید تا نکات کاربردی و کلیدی در چگونگی نحوه بسته بندی وسایل آرایشی بهداشتی را برای شما توضیح دهد.

  • قبل از هرکاری سعی کنید تمام لوازمی که تاریخ مصرف آنها گذشته و فاسد شده اند و یا ارزش این همه هزینه و جابجایی را ندارند را با خود حمل نکنید بلکه آنها را دور بیندازید.

  • سپس بدنه تمامی لوازم را با یک دستمال مرطوب تمیز و پاک کنید تا ذراتی از گرد و غبار و ... روی آنها باقی نماند.

  • هر نوع از این وسیله ها را در دسته بندی خاص خود قرار دهید مثلا کرم ها را جداگانه در دسته ای خاص مرتب قرار دهید و آنها را پلمپ کنید بعد شامپوها و لوسیون ها و .... و همینطور تا انتهای کار این روش را ادامه دهید تا دچار سردرگمی نشوید و اگر وسیله ای هم احتیاج داشتید مدت زمان زیادی را برای دنبال گشتن آنها هدر ندهید و سریع تر آنها را پیدا کنید.

  • بعضی از این لوازم هستند که آنها را استفاده کرده اید و شاید مقدار کمی از آنها باقی مانده است سعی کنید این نوع وسایل را یا استفاده کنید و یا آنها را در بسته بندی خاصی قرار دهید .

  • برای بسته بندی آنها هم از نایلون های حبابدار و بابل رپ ها استفاده کنید تا اگر در هنگام جابجایی از دستتان افتاد شکسته و خراب نشوند و از آنها محافظت شود.

  • سپس آنها را در کیف های مخصوص بسته بندی این لوازم مرتب بچینید.

  • برای بسته بندی وسایل شیشه ای هم مانند انواع عطر و ادکلن و ... هم می توانید آنها را در کارتن های مخصوص خود قرار دهید و اگر هم در دسترس نبودند می توانید در کیف های کوچکی که مخصوص بسته بندی این لوازم هستند قرار دهید.

  • سعی کنید پدهای آرایش را در کیسه های زیپ دار قرار دهید چون این وسیله مستقیما با پوست شما در ارتباط است تا مکانی برای رشد میکروب ها نباشید و از ضد عفونی آنها مطمئن باشید.

  • امروزه بیشتر خانم ها کیف های کوچک مخصوص جاسازی لوازم آرایشی را دارند پس می توانید مواردی مانند ریمل و مداد چشم و مداد ابرو و رژگونه و ... را در آنها قرار دهید و در کیف خود بگذارید و مطمئن تر شوید که آسیبی به آنها وارد نمی شود.

اگر این نکات کاربردی را به خوبی انجام دهید مطمئن باشید در زمان اسباب کشی حداقل نگرانی در مورد خراب شدن این وسایل را ندارید و اگر مجبور باشید به مسافت های طولانی هم سفر کنید آنها را نزد خود نگه می دارید و در صورت نیاز از آنها استفاده می کنید.

 

بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی
بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی
خواندن 266 دفعه