دوشنبه, 27 فروردين 777 06:24

روش های حمل و بسته بندی جارو برقی و سایر تجهیزات برقی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همه ما میدانیم که جارو برقی وسیله ای برای تمیز کردن و نظافت فرش یا سایر سطوح می باشد و در زمان اسباب کشی هم جزء وسایلی است که باید با روش ها و ترفندهای خاصی آن را بسته بندی کرد. جارو برقی از آن دسته از وسایل محسوب می شود که تا زمانیکه کل فرش ها و پرده ها و سایر سطوحی که آشغال گرفته را تمیز نکرده ایم نمی توانیم آن را بسته بندی کنیم چون زمانیکه ما قصد جابجایی به منزل جدید را داریم باید تک تک وسایلی که گرد و غبار گرفته و کثیف شده اند را تمیز کنیم سپس اقدام به بسته بندی آنها کنیم از این رو فقط با کمک جارو برقی است که می توانیم بسیاری از گرد و غبارها را تمیز کنیم و زمانی هم که به منزل جدید می روید باید قبل از اینکه اقدام به جابجایی وسایل کنید باید جارو برقی را با خود ببرید و مکان جدید را هم تمیز کنید بنابراین پس از تمیزی این دو مکان می توانید با خیالی راحت اقدام به جمع آوری , تمیز کاری و بسته بندی این وسیله کنید اما راهکارها و نحوه بسته بندی جارو برقی به چه شکلی باید صورت گیرد و یا آیا اصلا نیازی هست که جارو برقی را بسته بندی کنیم ؟ اینها ممکن است سوالاتی باشند که ذهن خیلی از شما عزیزان را به خود مشغول کرده باشد که در این عنوان باربری شهرستان نکاتی راجع به این مسئله برای شما عزیزان بیان می کند.

در جواب سوال دوم باید گفت که بله. جارو برقی نیاز به بسته بندی دارد و چون وسیله ای برقی و حیاتی در منزل به شمار می رود باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم و به دلیل پلاستیکی بودن رویه جارو برقی ها باید دقت خاصی در نحوه بسته بندی و پوشاندن آن با عایق های ضربه گیر به کار ببریم.

جارو برقی ها به دلیل اینکه کارشان مکش آشغال و گرد و غبار به داخل محفظه است خود دستگاه هم در داخل از طریق محفظه فیلتر کثیف می شود و گرد و غبار را به خود جذب می کند بنابراین حتما حداقل سالی دوبار به صورت کامل , تک تک اجزا و قطعات آن را جدا کنید و آنها را تمیز کنید.

در هنگام اسباب کشی هم این کار را انجام دهید و تمام قطعات این دستگاه را پاک کنید و آن را در فوم های ضربه گیر پوشانده و چسب بزنید سپس آن را در کارتن مخصوص خود قرار دهید و سایر قطعات جدا شونده آن مانند شلنگ , لوله ها و سایر قطعات را در نایلون های مخصوص پیچیده و آن را در کنار جارو برقی بسته بندی می کنید و هر فضای خالی که در جعبه وجود داشت را با روزنامه های باطله یا پارچه های باطله بپوشانید چون در حین طی کردن مسافت ممکن است زمانی که ماشین باربری روی دست اندازی بزند آسیبی به وسیله شما وارد نشود و هیچ جای نگرانی نباشد و در نهایت هم به جعبه طناب محکم یا چسب های نواری پهن بزنید تا محکم تر شوند. .شاید این نکات هر چند ساده برای خیلی از افراد وقت گیر باشد و وقت کافی برای انجام این مراحل نداشته باشند اما اصلا جای نگرانی نیست و با کمک گرفتن از کارگران و پرسنل باربری شهرستان می توانند بسته بندی این نوع وسیله را هم انجام دهند.

از آنجا که وسایل برقی در منزل هر فردی یافت می شود و هر فردی در طول عمر خود بیش از یک بار تجربه اسباب کشی دارد باید در ایمنی و سالم بودن و حفظ وسایل مخصوصا وسایل برقی خود نهایت دقت را به خرج دهید حال چه جارو برقی باشد یا

ماشین لباسشویی

ماشین ظرفشویی

یخچال فریزر

و... همگی جزء وسایل پر کاربرد منزل به شمار می رود و قطعا بدون وجود آنها زندگی روزمره و آرامش انسان ها با مشکل مواجه می شود.

امیدواریم که این نکاتی که بیان شد و مطمئن هستیم که تک تک شما عزیزان بهتر از ما میدانید را به کار ببرید و برای افرادی که تازه عروس هستند و ممکن است بعضی از این نکات را نداند از آن بهره ببرند و به کار آید . باربری شهرستان با کمک همکاران و پرسنل خود توانسته است که تا حدود بسیار زیادی رضایت مشتری را به خود جلب کند و هر نوع تقاضایی که مشتری داشته باشد در هر ساعت از شبانه روز برای آنها انجام دهند.

نحوه بسته بندی جارو برقی و تجهیزات برقی
نحوه بسته بندی جارو برقی و تجهیزات برقی
خواندن 145 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 15:13