چهارشنبه, 26 بهمن 776 00:52

خلاقیت های جالب و نوآورانه بسته بندی در جابجایی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی و حمل اثاثیه از مکانی به مکان دیگر شاید از نظر بسیاری از افراد خسته کننده باشد اما در واقع چنین نیست و هر کاری سختی های خاص خود را دارد و این ما هستیم که می توانیم از قدرت و ذهن خود استفاده کنیم و ایده های خلاقانه و جالب به این کار بدهیم و آن را از همان حالت خشکی دربیاوریم و کار جابجایی را به یک سرگرمی همراه با تفریح تبدیل کنیم.

برای مثال شخصی که در همه امورات منزل خود یک کار خلاقانه و یک نوآوری ایجاد می کند و هر روز فضای خانه را جذاب و جذاب تر می کند قطعا با وجود این همه مهارت میتواند از پس سخت ترین کارها و شرایط بر بیاید و آنها را به یک سرگرمی و تفریح لذت بخش و هیجان انگیز تبدیل کند و مطمئن باشید که اگر ما دید خود را نسبت به زندگی تغییر دهیم و همیشه جنبه های مثبت را در نظر بگیریم زندگی شادتر و شادتر از آن چیزی می شود که تصور می کنیم.

باربری و اتوبار شهرستان در این مطلب میخواهد نکات و ایده های جالبی راجع به خلاقیت های نو در زمان جابجایی برای شما دوستان عزیز بیان کند با امید اینکه آنها را در زمان نیاز به کار گیرید و بهترین جابجایی ها را پشت سر بگذارید و مطمئن باشید که با انجام دادن کارهای خلاقانه هر کار دشواری به آسانی تبدیل می شود.

خلاقیت در بسته بندی وسایل

زمانی که حرف از اسباب کشی و جابجایی از مکانی به مکان دیگر می شود بیشتر افراد استرس و نگرانی چشمگیری پیدا می کنند که در واقع نباید چنین باشد و با این کار, فقط کار خود را سخت می کنند . مهم ترین قسمت جابجایی در اسباب کشی بسته بندی و نوع بسته بندی وسایل است که باید با نهایت تامل و دقت خاصی انجام شود و کارهای خلاقانه ای انجام دهیم مثلا اینکه زمان بسته بندی ظروف چینی , کریستال و شیشه ای می توانید از مقوا یا ظروف مقوایی استفاده کنید و یا اینکه بین آنها فوم های ضربه گیر قرار دهید و سپس دور تا دور آنها را با روزنامه بپیچید و بعد در جعبه ها ی مخصوص بسته بندی قرار دهید که هم احتمال آسیب دیدن و شکستن آنها کاهش می یابد و هم اینکه حداقل نگرانی آسیب دیدن ظروف شیشه ای را ندارید . البته ناگفته نماند که این کار را میتوانید برای تک تک ظروف شیشه ای و لیوانها هم انجام دهید.

روش جمع کردن و جابجا کردن تلویزیون و لب تاپ و ...

برای جمع کردن لوازم برقی که سیم زیادی به آنها وصل شده مانند کامپیوترهای رومیزی , ایده خلاقانه برای این کار این است که قبل از جمع کردن آنها می توانید از دستگاه و سیم های متصل به دستگاه عکس بگیرید و بعد آنها را در جعبه های خود بسته بندی کنید و زمانی که دوباره قصد چیدمان آنها را داشتید از روی عکسی که گرفته اید دقیق محل اتصال سیم ها را چک کنید و طبق عکس دوباره آنها را وصل کنید.

بسته بندی تابلو و آینه و قاب عکس و ...

بسته بندی کردن وسایل حساس و شکستنی کمی پیچیده تر و سخت تر از سایر وسایل است مثلا تابلو و آینه و ... که کار جالبی که شما می توانید انجام دهید این است که آنها را در درون پارچه ها و حوله های کهنه ای که دیگر به آنها نیازی ندارید بپیچید و دور آنها را با طناب محکم ببندید و در زمان گذاشتن آنها در ماشین های باربری آنها را در بالای سایر وسایل قرار دهید تا وسیله ای روی آنها نیفتد و آسیبی نبینند.

جابجایی مبلمان و سرویس خواب

مبلمان و سرویس خواب ها هم از آن نظر که بیشتر پایه های آنها چوبی هستند و بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند می توانید پایه ها و تاج ها و سایر نواحی که از جنس چوب هستند و احتمال آسیب دیدن آنها در حین جابجایی بیشتراست را با پارچه های کهنه و ضخیم بپیچید تا در زمان جابجایی آسیبی نبینند و خود مبلمان و سرویس خواب و ... را در درون یک پتوی بزرگ و کهنه قرار دهید و یا روی آنها را سلفون های ضخیم بپیچید تا جدای از آسیب دیدگی کثیف نشوند.

بسته بندی جواهرات و زیور آلات

برای بسته بندی زیورآلات هم اگر می خواهید نامرتب نباشند و به هم نپیچند می توانید از شانه های تخم مرغ استفاده کنید و هر نوع وسیله ای را جداگانه در شانه ها قرار دهید مثلا گوشواره را با هم , دستبندها با هم و ...و بعد دور تا دور آن را با سلفون محکم کنید که با انجام دادن این کار دیگر نگرانی گم شدن این نوع وسایل کوچک را هم ندارید و سعی کنید وسایل کوچک و خرده ریزه ها را با ایده ها و خلاقیت های خاص و با تامل بالا انجام دهید.

باربری شهرستان مفتخر است که بتواند کوچکترین باری از دوش شما عزیزان بردارد و با خلاقیت های خاص خود امورات مربوط به اسباب کشی و صفر تا صد یک جابجایی ایمن را برای شما عزیزان انجام دهد و با بهره گرفتن از این مطالب بتوانید یک جابجایی ایمن و بی دردسر را انجام دهید  پس جهت همکاری با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند گردید.

خلاقیت های بسته بندی
خلاقیت های بسته بندی

 

خواندن 127 دفعه