شنبه, 29 بهمن 776 05:19

ترفندهای اسباب کشی بدون تلفات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قطعا هیچ فردی دوست ندارد در زمان اسباب کشی با دنیایی از تلفات و وسایل شکسته مواجه شود و باید با یک شرکت باربری مطمئن باربری شهرستان تماس بگیرید و در همه امور مربوط به بسته بندی , جمع آوری , حمل اثاثیه , تخلیه بار و هر نوع خدماتی شما را یاری کنند و بدون هیچ نوع شکستگی و تلفاتی یک اسباب کشی ایمن را پشت سر بگذارید.

باربری شهرستان در این عنوان مطالبی راجع به ترفندهای یک اسباب کشی ایمن و به دور از تلفات را برای شما عزیزان بیان می کند تا با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری خودتان نیز آگاهی هایی در این مورد داشته باشید تا بهتر به کار جابجایی خود ادامه دهید.

جمع آوری و دسته بندی وسایل

اولین قدم موثر در یک جابجایی این است که تمام وسایل را در دسته بندی خاصی قرار دهیم و آنها را برای جمع آوری آماده کنیم چون بیشتر خانمها در اول کار سردرگم می شوند و نمی دانند که از کجا باید کار را شروع کنند که ما به آنها توصیه می کنیم که وسایل را جمع آوری کنند و بعد به سراغ سایر مراحل بروند.

فراهم کردن لوازم ضروری مورد نیاز بسته بندی

هر نوع وسیله ای که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید. وسایل مربوط به بسته بندی شامل جعبه یا کارتن های بسته بندی , نایلون های ضخیم و بزرگ , بابل رپ ها , قیچی , چسب , ماژیک , فوم های ضربه گیر , روزنامه های باطله  , طناب و هر نوع اشیایی که می دانید در زمان بسته بندی وسایل به کار می آیند و از آن استفاده می کنید.

بسته بندی لوازم الکترونیکی

لوازم الکترونیکی مانند کامپیوترهای رومیزی یا لب تاپ و ... که از قبل آنها را درست و اصولی بسته بندی کرده اید و تمام قطعات و سیم ها را در یک جعبه قرار داده اید و برای راحتی کار از نحوه اتصال سیم ها عکس بگیرید تا راحت تر دوباره آنها را بچینید و بعد در ماشین های ویژه باربری قرار دهید.

بسته بندی تمامی وسایل سبک و سنگین

بسته بندی وسایل سنگین باید با مقداری تامل بیشتر انجام شوند چون سنگین تر هستند و در حین جابجایی ممکن است از داخل کارتن بیفتد و آسیبی ببینند از این رو سعی کنید از بهترین و ضخیم ترین کارتن ها برای این گونه اشیاء استفاده کنید و کف آن را هم یک کارتن یا مقوای ضخیم تر بیندازید تا محکم تر شوند و تمام فضاهای خالی آن را با پارچه ها و روزنامه های باطله بپوشانید. برای اجسام سبک هم همین کار را انجام دهید با این تفاوت که دیگر نیازی به مقوای ضخیم برای کف کارتن ها نیست و تا جایی که می توانید آنها را در کارتن های کوچکتر قرار دهید و در هنگام جابجایی به داخل ماشین ویژه حمل کارگران مجرب ما می دانند که باید وسایل سنگین را در زیر و وسایل های سبک تر را روی وسایل سنگین تر قرار دهند تا در طول مسیر موجب آسیب دیدن آنها نشود.

بسته بندی دقیق ظروف شکستنی

ظروف موجود در آشپرخانه اکثرا شکستنی و بسیار پر کاربرد هستند پس جهت پیشگیری از شکستن ظروف حتما بین آنها از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر استفاده کنید و برای لیوان و فنجان و ... هم آنها را کامل با روزنامه دور پیچی کنید و سپس در جعبه های مختص به خود بسته بندی کنید در این کار ممکن است لیوان ها کمی دست بخورند و کثیف شوند اما هیچ جای نگرانی نیست و زمان رسیدن به مکان جدید می توانید دوباره آنها را با یک دستمال تمیز کنید و در جای خود بگذارید.

دم دست گذاشتن لوازم ضروری

زمانی که شما اقدام به بسته بندی وسایل می کنید حداقل چند روزی زمان می برد و زمان چیدمان هم چند روز زمان نیاز دارد تا تک تک وسایل در جای خود قرار گیرند که اگر تمام وسایل را بسته بندی کنید دیگر نمی توانید از بعضی از ظروف برای سرو ناهار و شام و ... استفاده کنید پس جهت رفاه حال خودتان هم که شده یک سری لوازم ضروری از این قبیل و لوازم شخصی مانند حوله و شامپو و ... را دم دست خود قرار دهید تا مجبور نشوید ساعتها زمان برای به دنبال گشتن این وسایل هدر دهید.

 

اسباب کشی بدون تلفات
اسباب کشی بدون تلفات
خواندن 107 دفعه