یکشنبه, 30 بهمن 776 01:28

نحوه اسباب کشی با کودکان نوپا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جابجایی و انتقال مکان از محلی به محل دیگر به اندازه کافی دشوار است و استرس ها و دغدغه های خاص خود را در این مدت دارد چه برسد به اینکه در این وسط حرف از یک کودک نوپا باشد و با وجود آن بتوانید تمام شرایط را مدیریت کرده و بدون هیچ نوع آسیب دیدگی وسایل , کودک شما نیز در شرایط نرمالی به سر برد و زندگی روزمره او دچار هیچ تغییر و نابسامانی نشود خوب قطعا همه ما میدانیم که حتی فکر کردن به این مسئله , اضطرابی در ما به وجود می آورد ولی چاره ای نیست و ما نیز مجبور به جابجایی هستیم . در هر حال باید با شرایط کنار بیاییم و خودمان را با این وضعیت کوتاه وفق دهیم فقط به این فکر کنید که زمان زیادی نمی برد و ممکن است حداکثر تا یک هفته طول بکشد اما ما در اینجا جدای از بحث اسباب کشی باید بیشتر از هر چیزی به فکر کودکمان باشیم و کاری کنیم که برای کودکمان مشکلی پیش نیاید که خوشبختانه باربری شهرستان به فکر این موضوع هم بوده و به شما کمک می کند تا با بهره گیری از نکاتی که ذکر می کنیم بتوانید یک جابجایی راحت را با وجود کودکتان پشت سر بگذارید.

از نظر ما یکی از بهترین کارها این است که شما زمانی که قصد جابجایی دارید از خانواده خود و همسرتان برای نگه داشتن فرزندتان کمک بگیرید و از آنها بخواهید ساعاتی که شما مشغول بسته بندی و جابجایی و ... هستید پیش کودکتان باشند و مطمئن باشید که آنها نیز با کمال میل قبول می کنند چون معمولا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها از اینکه ساعاتی از وقت خود را به نوه شان اختصاص دهند خوشحال می شوند و پیوند قوی تری با آنها دارند یا اینکه در روز اسباب کشی کودکتان را برای چند ساعتی به منزل آنها بفرستید تا خیالتان از این بابت راحت باشد و بدون هیچ نگرانی به کارهای خود ادامه دهید تا هر چه زودتر به اتمام برسد.

بسته بندی وسایل اتاق کودک

تا جایی که امکان دارد سعی کنید وسایل اتاق کودک را در آخر کارها جمع و بسته بندی کنید و فعلا آنها را به همین روش دست نخورده باقی بگذارید تا حداقل ساعاتی با وسایل اسباب بازی و ... خود سرگرم شود و شما نیز بتوانید راحت تر به کارهای باقی مانده خود ادامه دهید.کودک شما هر چقدر سرگرم تر باشد کار شما راحت تر و آسان تر می شود پس اگر این امکان نیز وجود دارد می توانید برای ساعاتی او را به اتاقی که ساکت تر هست و رفت و آمدی در آنجا نمی شود او را بخوابانید تا خواب و استراحت او دچار تغییر نشود.

خداحافظی از اتاق کودک

شاید این کار در اول چندان جالب نباشد و یا به نظر خنده دار باشد اما در واقع چنین نیست و فرزند شما برای مدتی که در آن خانه بوده الفت خاصی با اتاق و خانه گرفته و به دلیل باهوش بودن کودکان خاطراتی از آن خانه در ذهن آنها باقی می ماند بنابراین سعی کنید دست کودک خود را بگیرید و در آخر کارها او را به تک تک اتاق ها ببرید و از آنجا خداحافظی کنید.

باربری شهرستان با بیان کردن این نکات تنها هدفش این است که بتواند شما را در یک اسباب کشی و جابجایی ایمن کمک کند و با بهره گیری از این نکات راحت تر بتوانید کارها را به اتمام برسانید و برای کمک رسانی و اتمام هر چه زودتر کارها می توانید با شرکت باربری تهران بزرگ در تماس باشید و از کارگران و پرسنل آموزش دیده این شرکت کمک بگیرید تا خودتان نیز زیاد خسته نشوید و کارها هرچه سریع تر و ایمن تر تمام شوند و بتوانید در کنار خانواده خود زندگی بهتری با خانه مرتب تری داشته باشید.

اسباب کشی با کودکان نوپا
اسباب کشی با کودکان نوپا
خواندن 121 دفعه