چهارشنبه, 10 اسفند 776 00:48

هنگام اسباب کشی بهتر است چه وسایلی را زودتر بسته بندی کنیم؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اسباب کشی کردن جزء کارهایی است که ترفندهای خاصی می خواهد تا طبق آن بتوانید یک جابجایی ایمن و به دور از استرس و نگرانی داشته باشید و یکی از مهم ترین کارهایی که در حین یک جابجایی باید انجام دهید بسته بندی وسایل است بسته بندی کردن باید به نحوی صورت گیرد که اولویت داشته باشد و باید بدانید که بهتر چه وسیله ای را زودتر بسته بندی کنید. بسته بندی وسایل از اهمیت بالایی برخوردار است و بدون یک بسته بندی خوب هیچگاه یک اسباب کشی سالم نخواهید داشت. ما در اینجا می خواهیم به اولویت بسته بندی وسایل بپردازیم و برای شما توضیح دهیم که چه وسایلی را و چگونه بسته بندی کنیم که هم کارها زودتر و سریعتر انجام شود و هم اینکه یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر بگذاریم پس با باربری شهرستان همراه باشید تا نکاتی که بیان می کنیم مفید واقع شود.

بسته بندی وسایل در اسباب کشی از مهم ترین و پر استرس ترین مراحل جابجایی به شمار می رود ولی شما اصلا نگران نباشید چون با کمک کارگران باربری شهرستان به راحتی می توانید یک اسباب کشی و بسته بندی ایمن را پشت سر بگذارید.

قبل از جمع آوری وسایل از خود بپرسید که چه وسایلی را می خواهید بسته بندی کنید و چه وسایلی را می خواهید بسته بندی نکنید و استفاده ای برای شما ندارد؟ این سوال ممکن است چند درصد از کارهای شما را جلوتر بیندازید و راحت تر بتوانید اسباب کشی کنید.

داشتن یک برنامه ریزی دقیق و اصولی

هنگام اسباب کشی یک لیست از تمامی لوازمی که قرار است بسته بندی شوند تهیه کنید و تمام لوازم موجود در منزل را در آن بنویسید و سپس طبق لیست هر وسیله ای را که بسته بندی کردید را خط بزنید. شاید این کار , خیلی ساده بنظر آید اما اگر آن را انجام دهید دقیقا می دانید که چقدر در صرفه جویی زمان به شما کمک می کند و از سردرگمی شما کاسته می شود و یک برنامه ریزی دقیق برای وسایل خود داشته باشید تا دقیقا بدانید که چه تایمی برای اسباب کشی می خواهید و تا زمان رسیدن وسایل به مقصد چه تایمی باید گذشته شود مطمئن باشید با ترتیب دادن یک برنامه ریزی دقیق کارها زودتر از همیشه انجام می شوند و به اتمام می رسند.

بسته بندی وسایل شکستنی

آشپزخانه جزء مکانی در منزل است که بیشتر لوازم شکستنی و حساس در آنجا وجود دارد و از آنجا که هنگام اسباب کشی فضای منزل نامرتب می شود و هرج و مرج پیش می آید بهتر است اول وسایل شکستنی را جمع آوری و بسته بندی کنید و آنها را در گوشه ای از منزل که رفت و آمدی چندانی ندارد قرار دهید مطمئن باشید با انجام این کار وسایل های شکستنی آسیبی نمی بینند و راحت تر می توانید به بسته بندی سایر وسایل بپردازید.

بسته بندی وسایل بزرگ تر

بعد از بسته بندی وسایل شکستنی نوبت به بسته بندی وسایل بزرگ تر مانند یخچال , تلویزیون , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و ... می شود چون هم دست و پاگیر هستند و هم اینکه به دلیل حجم زیاد آنها فضای منزل را بیشتر به خود می گیرند پس بهترین روش برای بسته بندی آنها استفاده از کارتن های خود این وسایل است که هم استاندارد هستند و هم جای خود این وسایل است و اگر هم وجود نداشتند می توانید از طریق هماهنگی با باربری شهرستان به آنها اطلاع دهید تا کارتن ها و جعبه های مخصوص این نوع وسایل را برای شما فراهم کنند.

بسته بندی نکردن وسایل اضافی و ناکارآمد

در هر خانه ای یک سری وسایل پیدا می شود که کار آنها فقط اشغال کردن فضای منزل است و هیچ کاربرد و استفاده ای ندارند . این گونه وسایل را در هنگام اسباب کشی نباید جابجا کرد چرا که فقط وقت خود را از دست می دهید و هزینه های اضافی برای جابجایی آنها پرداخت می کنید پس برای هر اسباب کشی این نوع وسایل را از قبل مشخص کنید و آنها را یا بفروشید و یا به افرادی که به آنها نیاز دارند بدهید و فقط وسایل کاربردی را با خود جابجا کنید.

باربری شهرستان با بیان این نکات مفید و ارزشمند فقط می خواهد که شما را در یک اسباب کشی ایمن و صحیح یاری کند و این مطالب را برای شما عزیزان بیان می کند تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی کار اسباب کشی و جابجایی را پشت سر بگذارید پس جهت مشاوره با این شرکت و همکاری با آنها می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات و تعرفه ها و تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید.

چه وسایلی زودتر بسته بندی شوند بهتر است؟
چه وسایلی زودتر بسته بندی شوند بهتر است؟

 

خواندن 106 دفعه