باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - اخرین های ما را دنبال کنید
اخرین های ما را دنبال کنید

اخرین های ما را دنبال کنید (26)

پنج شنبه, 05 آبان 776 11:53

چگونگی شستشوی مبلمان قبل از اسباب کشی

نوشته شده توسط

شستشوی مبلمان قبل از اسباب کشی

اسباب کشی کردن کار پیچیده ای است که شاید هر کسی توان انجام آن را نداشته باشد . وسایلی که در اسباب کشی باید بسته بندی شوند وسایلی هستند که باید قبل از انتقال به خانه جدید آنها را تمیز و پاک کنیم و سپس آنها را بسته بندی کنیم که یکی از این وسایل مبلمان ها هستند.مبلمان جزو وسایل اصلی هر منزلی بشمار می آید که باید طریقه اسباب کشی آن را بدانیم. خوشبختانه امروزه با وجود پیشرفت شرکت های باربری و استفاده از کارگران مجرب در هر اسباب کشی کمتر شاهد آسیب های احتمالی بوده ایم.مبلمان به دلیل حجم و اندازه بزرگ آنها باعث می شود که در اسباب کشی کار دشواری به نظر بیاد و هر کسی خود را مسئول جابجایی آن نداند. ما در این بحث بیشتر تاکید کرده ایم که قبل از جابجایی , مبلمان را تمیز کرده و با نهایت پاکی و تمیزی آن را سلفون کشی کرده و سپس اقدام به جابجایی آن کنید. از آنجا که مبلمان و فرش ها بیشتر در معرض کثیفی هستند و حداقل سالی دو بار به تمیزکاری احتیاج دارند بنابراین باید در حفظ نظافت آنها نهایت حوصله را به خرج دهید شاید خیلی از افراد از شرکت های مبل شویی برای نظافت مبل هایشان استفاده کنند و خیلی ها نیز خودشان اقدام به انجام این کار کنند از این رو شما می توانید از مواد شوینده مخصوص مبل مانند سیف و مبل شویه و ... استفاده کنید و تمام لکه ها و کثیفی ها را از آنها دور کنید چون قطعا داشتن یک خانه تمیز بیشتر به سلامتی روحی روانی شما کمک می کند و هر فردی ناخودآگاه از دیدن کثیفی و فضای نامرتب ناراحت می شود و احساس خستگی به او دست می دهد پس تا جایی که ممکن است سعی کنید در هنگام نظافت و تمیزی خانه هایتان نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید تا در انتها منزلی شیک و مرتب را پیش روی خود ببینید.

پس از انجام نظافت مبلمان نوبت به جابجایی و اسباب کشی آنها می شود که شما می توانید آنها را با سلفون های ضخیم بپیچید تا کثیف کاری و گردو غبار روی آنها ننشیند و سپس قطعات و پایه های فلزی را از آنها جدا کنید و اگر هم چوبی هستند با یک پارچه ضخیم آن را ببندید تا در هنگام جابجایی به در و دیوار برخورد نکند تا بتوانید بدون کوچکترین آسیبی یک اسباب کشی آسان را انجام دهید و بالش ها و کوسن های مبلمان را جداگانه در کیسه های پلاستیکی ضخیم قرار دهید تا هم گم نشوند و هم کثیف نشوند .

 نکاتی که باربری تهران به مازندران برای شما توضیح داد قطعا بهترین نکات است و شما را در یک اسباب کشی ایمن و درست یاری میدهد و کیفیت و کارایی ما را با هر شرکت باربری که خواستید مقایسه کنید تا دقیقا بدانید که بسته به کم هزینه بودن و تضمین کارها چه خدماتی را ارائه می دهیم قطعا با مقایسه خودتان به نتیجه دلخواه خواهید رسید پس از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید و از تمامی خدمات ما بهره مند شوید.

تمیزی مبلمان در اسباب کشی
تمیزی مبلمان در اسباب کشی

وسایل فریزر در اسباب کشی

جابجایی و اسباب کشی یخچال کاری نیست که یک نفر از پس آن بر بیاید و بتواند به تنهایی آن را جابجا کند بلکه نیاز به دونفر و در بیشتر مواقع بسته به نوع یخچال به بیش از دو نفر نیاز است تا بتوانید یک جابجایی ایمن و بی دردسر را پشت سر بگذارید .وسایل داخل یخچال مثل سایر لوازم منزل نیست که هر وقت خواستید می توانید آنها را بسته بندی و در مواقعی که بخواهید باز آنها را در منزل جدید بچینید بلکه وسایل خوراکی هستند و حتما باید به تاریخ انقضا و درجه دمای سردی و گرمی آن وسایل دقت کنید چرا که اگر اینگونه وسایل داخل یخچال نباشند ممکن است فاسد شوند و یا در صورت مصرف , شما را دچار مسمومیت هایی کنند پس حتما در هنگام اسباب کشی مراقب وسایل داخل یخچال باشید. ما به شما توصیه میکنیم که حتما روز اسباب کشی سعی کنید یخچال را از برق بکشید و وسایل داخل آن را جابجا کنید تا جایی هم که امکان دارد یک هفته قبل از اسباب کشی وسایل جدیدی را برای یخچال خریداری نکنید تا فاسد نشوند و برای وسایل منجمد داخل فریزر هم مطمئن باشید که اگر روز اسباب کشی آنها را جابجا کنید مشکلی برای آنها پیش نمی آید و فاسد نمی شوند و می توانید یخچال را اولین وسیله برای تخلیه از ماشین های ویژه باربری قرار دهید و قبل از هر کاری آن را در جای خود قرار دهید و هرچه سریعتر وسایل داخل یخچال را سر جای خود قرار دهید.

نکات و مواردی که باربری تهران به آمل می خواهد برای شما عزیزان توضیح دهد :

 • پیش از هر کاری یخچال را از برق بکشید .

 • سپس تمامی وسایل داخل یخچال را در همان روز اسباب کشی خارج کنید و یخچال را خالی کنید.

 • سپس اقدام به تمیزی یخچال و جدا کردن طبقات یخچال کنید یعنی تا جایی که ممکن است سینی ها و قفسه های داخل یخچال را از آن جدا کنید.

 • سعی کنید پیش از اسباب کشی وسایلی که تاریخ انقضا کمتری دارند را مصرف کنید تا فاسد نشوند.

 • از بسته بودن درب یخچال حین جابجایی مطمئن شوید و سعی کنید آن را با چسب یا یک وسیله محکم ببندید تا در حین جابجایی باز نشود و آسیبی به یخچال وارد نشود.

 • پس از این کارها نوبت به جابجایی یخچال به داخل کامیون های باربری ( تهران به آمل ) می باشد که باید نهایت دقت خود را به کار برید و از دو نفر کمک بگیرید اگر هم از کارگران باربری کمک می گیرید که دیگر هیچ جای نگرانی نیست و آنها خودشان می دانند که چه کارهایی را چگونه انجام دهند.

ممکن است یکی از اصلی ترین نگرانی های شما در مورد جابجایی یخچال فریزر مواد گوشتی باشد که در فریزر نگهداری می کنید ولی اصلا نگران نباشید چون باربری تهران به آمل جعبه هایی برای نگهداری اینگونه مواد غذایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و این نگرانی را نیز از شما دور می کند.

هدف تیم باربری تهران به آمل این است که با بهره گیری از بهترین امکانات با کیفیت ترین اسباب کشی را با استفاده از مجرب ترین پرسنل خود انجام دهد و هر گونه نگرانی را از شما عزیزان دور کند پس شما مشتریان گرامی می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید و بهترین خدمات را از آنها بخواهید.

وسایل فریزر در اسباب کشی
وسایل فریزر در اسباب کشی

 

دوشنبه, 02 آبان 776 11:51

6 قانون طلایی در اسباب کشی

نوشته شده توسط

قوانین طلایی اسباب کشی

اسباب کشی کردن و جابجایی منزل از مکانی به مکان دیگر به خودی خود کار سخت و دشواری نیست بلکه با نداشتن آگاهی در مورد اسباب کشی ممکن است برایتان سخت شود و دردسرهایی را برای شما پیش آورد که باربری تهران به شمال در اینجا به کمک شما می آیند و قصد دارند که یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را برای شما رقم بزنند با شرط اینکه به چندین نکته توجه کنید.

قانون اول : جعبه های مربوط به هر اتاق , در همان اتاق گذاشته شود

یکی از مهم ترین بخش در اسباب کشی این است که زمانی که شما وسایل هایتان را بسته بندی می کنید روی هر جعبه اسم اجسام موجود در جعبه را بنویسید و مشخص کنید که هر جعبه مختص به کدام اتاق است که مطمئنا با انجام دادن این روش هم کارها سریعتر انجام می شوند و هم اینکه خودتان و یا کارگران شرکت های باربری می دانند که هر جعبه را در کدام قسمت منزل قرار دهند.

قانون دوم : تهیه چک لیست قبل از انجام هر کاری

تهیه چک لیست و فهرستی از تمام لوازم منزل به ما کمک می کند تا راحت تر بدانیم چه وسایلی را در منزل داریم و کدام یک از این وسایل بسته بندی شده اند و آیا اصلا نیازی به بسته بندی دارند و قرار است هر کدام از این وسایل را در کجای منزل قرار دهیم و مطمئن باشید که اگر قبل از شروع بسته بندی و یا هر کاری چک لیست تهیه کنید کارها سریعتر و آسانتر انجام می شوند و شما نیز دغدغه ای برای اسباب کشی ندارید.

قانون سوم : نظافت و تمیز کردن تک تک وسایل منزل پیش از اسباب کشی

زمانی که شما می خواهید اسباب کشی کنید باید قبل از اقدام به بسته بندی و جمع و جور کردن وسایل به فکر تمیز کردن تک تک وسایل باشید چون اگر این کار را انجام دهید بعد از رفتن به منزل جدید و چیدمان وسایل دیگر تا سال آینده هیچ کاری نخواهید داشت و با خیال راحت می توانید به روزمرگی های خود بپردازید ولی اگر تمیزکاری انجام ندهید و آن را برای بعد از اسباب کشی بگذارید باید بگوییم که کار شما سخت تر و بیشتر سردرگم میشوی که هر وسیله ای را در کجای منزل قرار داده ای و یا چه وسیله ای را تمیز کرده ای و ... ولی اگر قبل از آن اقدام به تمیز کردن وسایل بکنید می توانید با خیال راحت تک تک وسایل را سلفون کشی و بسته بندی کنید و بدون کوچکترین کثیف کاری شروع به چیدمان منزل خود کنید.

قانون چهارم : مراقبت از فرش ها و مبلمان

فرش یکی از اصلی ترین لوازم منزل بشار می آید که قطعا بدون وجود آن یک خانه خالی و نامرتب به چشم می خورد پس در حین اسباب کشی به نظافت فرش ها هم توجه کنید به این صورت که برای جلوگیری از کثیف شدن آن می توانید پس از شستن فرش ها آنها را در رول کرده و با یک طناب ببندید و در نایلون های مخصوص فرش بپیچانید تا مانع کثیف شدن آن شود.مبلمان نیز همینطور , مبلمان نیز جزو وسایل دکوری و زیبای منزل به شمار می آید و در هنگام اسباب کشی به دلیل بزرگ بودن حجم و اندازه آنها بیشتر در معرض خرابی و کثیف شدن هستند پس از این رو حتما مبلمان را هم سلفون پیچی کنید و پایه های جداشونده آن را جداکنید تا به در و دیوار برخورد نکند و آسیبی به مبلمان یا دیوار وارد نشود.

قانون پنجم : جابجا کردن صحیح سرویس خواب

سرویس خواب نیز از لوازم اتاق خواب به شمار می آید و مهم ترین وسیله برای آرامش و استراحت کردن هر فردی است که در هنگام اسباب کشی باید به آن نیز دقت کنید و تمام روتختی ها و ملحفه و بالش و ... را تمیز و بسته بندی کنید و کشوهای میز آرایش و پاتختی ها را خالی کنید و تمام وسایل درون آنها را مرتب در جعبه ای بسته بندی کنید و در هنگام حمل مراقب آنها باشید ولی مطمئن باشید که انجام دادن این کارهای به ظاهر سخت برای کارگران باربری تهران به شمال کاری راحت است چون با سابقه کاری خود دقیقا میدانند نحوه حمل هر وسیله ای چگونه است و چگونه جابجا شوند تا کوچکترین آسیبی به وسایل وارد نشود.

قانون ششم : مراقبت از گل و گیاهان در حین اسباب کشی

از آنجا که بیشتر خانه ها گل و گیاه یا گل های آپارتمانی در منزلشان هست بد نیست که این نکته را یادآور شویم که برای بسته بندی گیاهان سعی کنید آنها را در کارتن هایی کنار هم بچینید و اگر خواستید نایلونی یا کارتنی روی آنها قرار دهید محفظه هایی برای تنفس گیاهان درست کنید و زمانی که می خواهید آنها را به داخل کامیون های باربری منتقل کنید آخرین وسیله ای باشد که در کامیون قرار می دهید و قبل از آن حتما به آنها مقدار کمی آب بدهید و در موقع تخلیه بار هم اولین وسیله ای باشد که می خواهید خالی می کنید.

باربری تهران به شمال با بیش از 40 سال سابقه فعال در عرصه باربری و جابجایی اثاثیه منزل این قانون ها و نکات مهم اسباب کشی را در اختیار مشتریانش قرار داد تا با آگاهی هرچه بیشتر بتوانند یک اسباب کشی با خیال آسوده و راحت را پشت سر بگذارند پس شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید و از خدمات و مشاوره های ما بهره مند شوید.

 

قوانین طلایی اسباب کشی
قوانین طلایی اسباب کشی
یکشنبه, 01 آبان 776 09:52

جمع و جود کردن آشپزخانه در اسباب کشی

نوشته شده توسط

جمع کردن آشپزخانه در اسباب کشی

در اسباب کشی کردن سخت ترین کار جمع و جور کردن آشپزخانه و بسته بندی لوازم داخل آن است و از آنجا که آشپزخانه قلب منزل بشمار می آید باید نهایت دقت و عملکرد را در جمع کردن آنجا داشته باشید.تک تک وسایلی که در آشپزخانه است ممکن است ساده و پیش پا افتاده به نظر بیایند(وسایل های کوچک) اما بد نیست بدانید که در واقع چنین نیست و از ریزترین آنها گرفته تا بزرگترینشان کاربردهای مختص به خود را دارند و در زمان نیاز به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد.

تا جایی که ممکن است سعی کنید وسایل آشپزخانه را زودتر از سایر اتاق ها بسته بندی و جمع و جور کنید (البته غیر از بسته بندی وسایل ضروری که ظرف این چند روز به آنها نیاز پیدا میکنید).

باربری تهران به سنندج خواستار است تا نکاتی راجع به چگونگی جمع کردن وسایل آشپزخانه ا برای شما یادآور شود تا در زمان نیاز از آنها بهره بگیرید و مفید واقع شود.

 • دور ریختن وسایل اضافی

قبل از هر کاری به جان آشپزخانه بیفتید و تمام وسایل غیر ضروری و بدون کاربرد را یا دور بریزید و یا آنها را به فردی نیازمند اهدا کنید با این روش هم ثوابی کرده اید و هم اینکه خودتان نیز در انجام کارها جلو خواهید رفت و می توانید زودتر کار بسته بندی و جمع کردن آشپزخانه را انجام دهید.

 • وسایل ضروری که این چند روز به آنها نیاز دارید را جدا کنید

یک سری از وسایل و لوازمی که این چند روز اسباب کشی و رفتن به منزل جدید , به آنها نیاز دارید را جداگانه در جعبه ای بسته بندی کنید تا خودتان آن را شناسایی کرده و در مواقع نیاز مجبور نباشید تمام جعبه ها را باز کنید و دوباره کاری پیش نیاید.

 • قرار دادن وسایل مورد نیاز بسته بندی در یک جای مشخص

سعی کنید قبل از اقدام به بسته بندی تک تک وسایلی را که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید را دم دست خود قرار دهید تا کارها سریعتر انجام گیرد وسایلی مانند بابل رپ ها , فوم های ضربه گیر , چسب های پهن مخصوص , جعبه های بسته بندی برای اشیا سبک و سنگین , روزنامه ها و یا پارچه های باطله و ...

 • قرار دادن بعضی از وسایل در جایی مخصوص که نمی خواهید بسته بندی کنید

هر وسیله ای که در منزل دارید را که نمی خواهید بسته بندی کنید و قرار نیست که تک تک این وسایل را بسته بندی کنید بلکه یک سری از اشیا مانند تابلوهای نقاشی , گلدانها , بعضی از سرویس های قابلمه و تابه و ... هستند که اصلا نیازی به بسته بندی ندارند.

 • بسته بندی ظروف شیشه ای و کریستال

برای بسته بندی ظروف چینی و کریستال شما باید همه آنها را مرتب چیده و در بابل رپ ها قرار دهید و سپس آن را با روزنامه های باطله در کارتن یا جعبه بسته بندی پر کنید و در گوشه ای از منزل که مطمئن هستید زیاد رفت و آمد نمی شود و جای وسایل در خطر نیست را در نظر بگیرید و تک تک وسایلی را که بسته بندی کرده اید را در آن گوشه از اتاق قرار دهید و کم کم وسایل را در آنجا بچینید تا زمانی که می خواهید آنها را به داخل ماشین حمل جابجا کنید و حتما کارتن ها را چسب بزنید تا در حین جابجایی آسیبی به وسایل داخل آن وارد نشود.هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را خواهید داشت.

باربری تهران به سنندج با کمک گرفتن از کارگران مجرب خود نهایت سعی خود را می کند که یک اسباب کشی آسان و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی وسایل را برای شما به ارمغان آورد پس جهت همکاری با ما می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید و یک بسته بندی و اسباب کشی خوبی را پشت سر بگذارید.

 

جمع کردن وسایل آشپزخانه
جمع کردن وسایل آشپزخانه
یکشنبه, 01 آبان 776 09:11

مراقبت از ماشین لباسشویی حین اسباب کشی

نوشته شده توسط

نحوه مراقبت از ماشین لباسشویی در اسباب کشی

اسباب کشی و باربری نیازمند تخصص و حرفه های آنچنانی نیست که خیلی از افراد فکر می کنند بلکه نیازمند یک سری ترفندها و نکات مهم هستند که با انجام دادن و آگاهی داشتن از آنها می توانید یک جابجایی ایمن و خوب را انجام دهید.زمانی که صحبت از اسباب کشی و جابجایی منزل می شود ناخودآگاه استرسی شما را فرا می گیرد که بسته بندی و جابجایی بعضی لوازم سنگین مانند ماشین لباسشویی را چگونه انجام دهم اما اصلا نگران نباشید چون شما با کمک گرفتن از باربری شهرستان دیگر هیچ استرسی نخواهید داشت و یک اسباب کشی ایمن را از آنها بخواهید.

در این مطلب می خواهیم نکاتی راجع به چگونگی بسته بندی و جابجایی ماشین لباسشویی را توضیح دهیم تا کسانی که تجربه اسباب کشی ندارند و حالا با آن مواجه شده اند بتواند یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر بگذارند.

نکته اول: جدا کردن سیم ها و شیلنگ ها و پیچ های جدا شونده

اولین کاری که انجام می دهید این است که حتما تمام قطعات جدا شونده را از ماشین لباسشویی جدا کنید و آن را مثل زمانی که خریداری کرده اید را بسته بندی کنید به طوری که تمام قطعات جدا شونده را در یک نایلون جداگانه قرار دهید و آن را در کنار لباسشویی بگذارید تا در هنگام نصب گم نشوند و مجبور نشوید ساعتها دنبال آن بگردید.

نکته دوم : طریقه بسته بندی کردن آن

چگونگی بسته بندی ماشین لباسشویی از اهمیت بالایی برخوردار است چون شما باید آن را به گونه ای بسته بندی کنید که اگر زمانی در حین جابجایی ضربه های احتمالی به آن وارد شد مشکلی برای لباسشویی تان پیش نیاید و حتما زمانی که ماشین لباسشویی را خریداری می کنید کارتن بسته بندی آن را دور نیندازید تا در حین اسباب کشی در همان کارتن , آن را بسته بندی کنید و حتما روی لباسشویی را با فوم های ضربه گیر یا بابل رپ ها پوشانده و سپس در جعبه بسته بندی قرار دهید و اطراف آن را نیز می توانید از فیبرها و یا پارچه های باطله پر کنید.

نکته سوم : چگونگی حمل ماشین لباسشویی

حمل کردن و جابجایی آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چون لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسایل منزل بشمار می آید از این رو باید در حفظ و نگهداری آن نهایت دقت را به خرج دهیم.زمان جابجایی ماشین لباسشویی از دو نفر کمک بگیرید و برای اینکه تعادل بیشتری داشته باشید فقط دو نفر آن را حمل کنند و زمانی که می خواهند آن را در ماشین های ویژه حمل قرار دهند مراقب باشید که پا روی لباسشویی نگذارید و آن را تکیه گاهی برای سایر لوازم ندانید و آن را در انتهای وسایل بچینید و تا جایی که ممکن است وسایل خیلی سبک را روی آنها قرار دهید.

نکته آخر : قرار دادن لباسشویی در جای مخصوص خود

درست قرار دادن لباسشویی در جای خود باید با دقت بالایی انجام گیرد چرا که اگر در جای ترازی قرار نگیرد ممکن است لباسشویی شما در حین کار کردن سروصدای زیادی کند و یا بسیاری از مواقع باعث خراب شدن این وسیله می گردد بنابراین اگر خودتان نمی دانید حتما این کار را به تکنسین حرفه ای ما در باربری شهرستان بسپارید تا هم سیم و پیچ و سایر قطعات را دوباره به آن وصل کند و هم اینکه در جای مخصوص خود قرار دهد.

امیدواریم که با ذکر این نکات توانسته باشیم کمک مفیدی را در اختیار مشتریان عزیز کرده باشیم و مطمئن باشید که با رعایت این نکات می توانید تا حدی از مطمئن بودن و ایمن بودن ماشین لباسشویی به صورت صحیح و سالم اطمینان یابید پس برای مشاوره دادن و کمک گرفتن از پرسنل کاری ما میتوانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از تمامی خدمات ما بهره مند شوید.

مراقبت های ماشین لباسشویی در اسباب کشی
مراقبت های ماشین لباسشویی در اسباب کشی
چهارشنبه, 27 مهر 776 12:19

طرز چیدن وسایل در ماشین های باربری

نوشته شده توسط

نحوه چیدمان وسایل پس از اسباب کشی

یکی از کارهایی که باید بعد از بسته بندی وسایل انجام داد همین چیدمان وسایل در ماشین های ویژه حمل باربری (باربری تهران به سنندج) است که خیلی از افراد آن را یک چالش می دانند و از مقابله با آن در هراسند . اولین کاری که شما عزیزان باید انجام دهید این است که همه وسایل را بسته بندی کنید و یک برنامه ریزی دقیقی برای آنها داشته باشید و اشیایی را که تقریبا اندازه و حجم آنها به هم شبیه است را کنار یکدیگر بچینید تا زمانی که ماشین ویژه حمل باربری تهران به سنندج به مکان مورد نظر می رسد . انجام دادن این کار به سریع منتقل شدن وسایل داخل ماشین کمک چشمگیری می کند.طرز چگونگی چیدمان وسایل در داخل ماشین های باربری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در طی مسافت های طولانی و کوتاه هم اگر این وسایل با آرایش مرتبی کنار هم چیده نشوند موجب آسیب دیدن و شکستن لوزم منزل میشوند که این اتفاق بسیار ناخوشایندی است.پس حتما وسایل های سنگین تر را در زیر و وسایل سبک تر را روی وسایل سنگین تر قرار دهید و تا جایی که ممکن است سعی کنید وسایل را به گونه ای بچینید که تمامی فضای موجود در کامیون به یک اندازه حجم و سنگینی داشته باشد.

 1. پس اول وسایل سنگین مانند لباسشویی و ظرفشویی و یخچال و گاز و ... را به داخل ماشین منتقل کنید.

 2. بعد از آن نوبت به وسایل حجم بالا مانند مبلمان و سرویس خواب و ... می شود که فضای زیادی را به خود می گیرند و سنگین تر هستند.

 3. قرار دادن کارتن های سبک تر روی کارتن های سنگین که در بالا هم ذکر شد که هم تمام فضای موجود در کامیون به یک اندازه حجم می گیرند و هم اینکه موجب آسیب ندیدن وسایل سبک تر می شوند.

 4. جابجا کردن لوازم شکستنی که باید بعد از سایر لوازم انجام شود ولی تا جایی که امکان دارد سعی کند این گونه لوازم شکستنی را در زیر مبل ها یا کمدها و یا فضاهای خالی موجود در کامیون بچینید تا یک تکیه گاه محکم برای وسایل شکستنی باشند.

 5. بعد از اینها نوبت به بارگیری وسایل می شود که حتما وسایلی که اندازه آنها بلندتر است و فضای زیادی را اشغال کرده اند و دست و پاگیر هستند را اول بارگیری کنید که با انجام این روش کار شما نیز سریعتر انجام می گیرد و فضای داخل کامیون نیز زودتر خالی می شود ولی حتما مراقب وسایل شکستنی باشید و پس از بارگیری آنها را ر گوشه ای از منزل که زیاد رفت و آمد نباشد قرار دهید تا زمانی که می خواهید هر کدام را در جای خود مربوط به خود بچینید.

چیدمان درست وسایل در ماشین های حمل بار از اهمیت بالایی برخوردار است مخصوصا زمانی که می خواهید مسافت های طولانی را طی کنید و مزیت هایی را نیز با خود به همراه دارد مانند آسیب ندیدن وسایل , سرعت در بار گیری وسایل , کاهش هزینه ها , صرفه جویی در زمان و ... را شامل میشود .

باربری تهران به سنندج با بهترین و مجهزترین امکانات و وسایل حمل و نقل و با دادن مشاوره هایهای رایگان به تمامی مشتریان خود آماده ارائه انواع خدملات حمل و نقل در سر تا سر کشور عزیزمان است پس شما دوستان می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند شوید.

چیدمان وسایل در ماشین بارگیری
چیدمان وسایل در ماشین بارگیری
چهارشنبه, 27 مهر 776 11:15

باربری و اسباب کشی با وجود ترافیک

نوشته شده توسط

اسباب کشی کردن در ترافیک بالا

اسباب کشی چه در منزل و چه در محل کار دارای دردسرهای خاص خود می باشد فقط کافیست که یک سری ترفندها و ایده هایی در این زمینه داشته باشید آن وقت می دانید که چگونه این کار دردسر ساز به یک تفریح لذت بخش تبدیل می شود شما عزیزان می توانید از بقیه مطالبی که در سایت www.tehran-bozorg.com   به راحتی از تمام این نکات بهره مند شوید چون همه توضیحاتی که راجع به چگونگی اسباب کشی و باربری و جابجایی و ... در آن هست. تیم کاری و متعهد باربری شهرستان می خواهد که در این مطلب هم راجع به چگونگی حمل و نقل و جابجایی وسایل با وجود ترافیک بالا توضیح دهد تا بدانید که آیا این کار طاقت فرسا را می توان به یک کار مفرح تبدیل کرد ؟ باید بدانید که بله می توان آن را بهتر انجام داد به شرط اینکه شما یک برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید و زمانی که تمام لوازم تان را بسته بندی و در ماشین های ویژه حمل قرار می دهید دقیقا برنامه ای برای ساعات جابجایی آن داشته باشید چون در هر شهری مخصوصا تهران ساعات اولیه شب و ساعات اولیه ظهر ترافیک بیداد می کند و اگر شما هم در این زمان بخواهید اسباب کشی کنید باید خیلی از جزئیات دیگر را در نظر بگیرید مثلا اینکه قیمت و هزینه حمل بار شما بالا می رود چون کارگران و ماشین های باربری مجبور خواهند بود تا ساعات زیادی از وقت خود را تلف کنند و هم اینکه خودتان نیز کلافه می شوید پس از این رو سعی کنید که ساعات مناسبی را برای حمل و نقل وسایلتان در نظر بگیرید.

اسباب کشی و جابجایی شما هم ممکن است برون شهری و درون شهری باشد که همه ما میدانیم قیمت و هزینه این دو مورد با هم متفاوت است و باربری درون شهری کم هزینه تر از برون شهری است چون زمان کم تری برای جابجایی صرف می شود .اما یک نکته بسیار مهم که می خواهیم یادآور شویم این است که کارگران ما و راننده هایمان در شرکت باربری شهرستان با وجود سابقه کاری 35 ساله خود تجربه بیشتری در این زمینه دارند یعنی آنها به خوبی می دانند که چه وسایلی را در چه ساعاتی از شبانه روز جابجا کنند و چه وقتی در کدام مسیرها ترافیک بیداد می کند پس اگر شما کار را به کاردان بسپارید و در این مورد از راننده های ما کمک بگیرید بهتر می توانید هزینه ها و زمان خود را هم کنترل کنید.

امیدواریم که با دانستن این نکات هر چند ساده و پیش پا افتاده توانسته باشیم کوچکترین کمکی را به مشتریان عزیزمان کرده باشیم و مفید واقع شود پس برای همکاری با تیم باربری شهرستان می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشد و از تمامی خدمات و مشاوره ها و کارشناسان حضوری ما بهره مند گردید.

اسباب کشی کردن در ترافیک
اسباب کشی کردن در ترافیک
سه شنبه, 26 مهر 776 11:41

اعمالی خلاقانه برای بسته بندی وسایل

نوشته شده توسط

خلاقیت هایی نو برای بسته بندی وسایل در اسباب کشی

اسباب کشی کردن شاید به نظر کار سخت و طاقت فرسایی باشد و بیشتر افراد زمان بسیار زیادی را برای آن اختصاص دهند تا کار را به اتمام برساند اما در واقع چنین نیست و بهتر است بدانید که با آگاهی و دانستن ترفندها و کارهایی میتوانید حتی کمتر از یک هفته کار اسباب کشی و جابجایی وسایل را انجام دهید فقط کافیست که یک برنامه ریزی دقیقی برای اسباب کشی هایتان داشته باشید و از یک شرکت باربری مطمئن مثل باربری شهرستان کمک بگیرید و بسیاری از کارها را بر عهده آنها قرار دهید از این رو ما در این مطلب می خواهیم ترفندها و کارهای مهم مربوط به بسته بندی وسایل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید یک اسباب کشی ایمن و بی دردسر را پشت سر بگذارید.

 • برنامه ریزی دقیق برای بسته بندی

سعی کنید یک لیست از تمامی لوازمی که قرار است بسته بندی شوند تهیه کنید و تمام لوازم موجود در منزل را در آن بنویسید و سپس طبق لیست هر وسیله ای را که بسته بندی کردید را خط بزنید. شاید این کار , خیلی ساده بنظر آید اما اگر آن را انجام دهید دقیقا می دانید که چقدر در صرفه جویی زمان به شما کمک می کند و از سردرگمی شما کاسته می شود.

 • وسایل مورد نیاز بسته بندی را آماده کنید

قبل از اقدام به بسته بندی وسایل سعی کنید تمامی وسایلی را که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید را فراهم کنید مانند بابل رپ , چسب های مخصوص , چسب پهن , قیچی , برچسب های رنگی یا ماژیک , فوم های ضربه گیر , کارتن ها و جعبه های بسته بندی و ... را فراهم کنید تا دم دست باشند و در حین بسته بندی مدام دنبال این وسایل نگردید.مطمئن باشید که با رعایت این نکات می توانید در کمترین زمان ممکن کار بسته بندی خود را به اتمام برسانید.

 • بسته بندی تمامی وسایل سبک و سنگین

بسته بندی وسایل سنگین باید با مقداری تامل بیشتر انجام شوند چون سنگین تر هستند و در حین جابجایی ممکن است از داخل کارتن بیفتد و آسیبی ببینند از این رو سعی کنید از بهترین و ضخیم ترین کارتن ها برای این گونه اشیاء استفاده کنید و کف آن را هم یک کارتن یا مقوای ضخیم تر بیندازید تا محکم تر شوند و تمام فضاهای خالی آن را با پارچه ها و روزنامه های باطله بپوشانید.برای اجسام سبک هم همین کار را انجام دهید با این تفاوت که دیگر نیازی به مقوای ضخیم برای کف کارتن ها نیست و تا جایی که می توانید آنها را در کارتن های کوچکتر قرار دهید و در هنگام جابجایی به داخل ماشین ویژه حمل کارگران مجرب ما می دانند که باید وسایل سنگین را در زیر و وسایل های سبک تر را روی وسایل سنگین تر قرار دهند تا در طول مسیر موجب آسیب دیدن آنها نشود.

 • بسته بندی ظروف شیشه ای و کریستال

برای بسته بندی ظروف چینی و بلوریات و ... شما باید همه آنها را مرتب چیده و در بابل رپ ها قرار دهید و سپس آن را با روزنامه های باطله در کارتن یا جعبه بسته بندی پر کنید و در گوشه ای از منزل که مطمئن هستید زیاد رفت و آمد نمی شود و جای وسایل در خطر نیست را در نظر بگیرید و تک تک وسایلی را که بسته بندی کرده اید را در آن گوشه از اتاق قرار دهید و کم کم وسایل را در آنجا بچینید تا زمانی که می خواهید آنها را به داخل ماشین حمل جابجا کنید و حتما کارتن ها را چسب بزنید تا در حین جابجایی آسیبی به وسایل داخل آن وارد نشود.هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را خواهید داشت.

 • بسته بندی جواهرات و اشیا با ارزش

برای بسته بندی اشیا قیمتی و جواهرات و ... می توانید از کارتن های مجزا برای بسته بندی آنها استفاده کنید و هر کدام را با روش های خای بسته بندی کنید مثلا اینکه جواهرات را در ساک ها و یا جعبه های مخصوص جواهر بسته بندی کنید و آنها را با خود حمل کنید.

تیم متعهد باربری شهرستان امیدوار است که با بکارگیری این نکات و اعمال آنها در اسباب کشی هایتان توانسته باشد تا کوچکترین کمکی را به مشتریان عزیز خود کرده باشد برای تازه عروسان و افرادی که تجربه اسباب کشی هم ندارند توصیه می شود که با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشند تا با کمک گرفتن از مشاورین ما و کارشناسان حضوری ترفندها و روش هایی را هم برای آنها توضیح دهیم.

خلاقیت های بسته بندی وسایل
خلاقیت های بسته بندی وسایل
دوشنبه, 25 مهر 776 10:39

6 اشتباه رایج در اسباب کشی

نوشته شده توسط

اشتباهات رایج در اسباب کشی

اسباب کشی کار پیچیده ای است که ممکن است هر کسی توانایی مقابله با آن را نداشته باشد و نتواند آن را انجام دهد اما اصلا نگران نباشید در اینجا باربری تهران به کاشان به کمک شما می آید و هر کاری را که بخواهید برای شما انجام می دهند . هر فردی زمانی که می خواهد کار حمل و نقل و جابجایی وسیله ای را انجام دهد آشفتگی ها و سرشلوغی هایی دارد که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند و از این آشفتگی های منزل عصبانی شوید ولی شما باید بدانید که به هر حال کار اسباب کشی را چه خوب و چه بد باید انجام دهید پس تا جایی که ممکن است به عواقب خوب بعد از اسباب کشی توجه کنید که در منزلی جدید و در فضای جدیدتر می خواهید سکونت کنید ممکن است با این افکار ذهنتان به طرف چیزهای بهتر و خوب تر برود. اسباب کشی خواه ناخواه دارای دردسرهای خاص خود می باشد که باید برای جلوگیری از آسیب های احتمالی خود را آماده کنید ولی ما در این مطلب می خواهیم یک سری نکات و ایمنی های کار را برای شما بیان کنیم تا بتوانید یک اسباب کشی آسان و لذت بخش را پشت سر بگذارید.

 • دور نریختن وسایل اضافی

سعی کنید هر وسیله ای را که در منزل به آن نیاز ندارید دور بریزید و یا به افراد نیازمند بدهید با این کار هم شخص دیگری از آن وسایل استفاده می کند و هم اینکه کار اسباب کشی شما هم راحت تر می شود و وسایل کمتری در دست و پای شما قرار می گیرند.بیشتر این وسایل ممکن است لباسها باشند که شاید سالها فقط کار مرتب کردن و جمع آوری آنها برای شما باقی مانده باشد و در واقع هیچ استفاده ای از آنها نکرده باشید پس سعی کنید این گونه لباس ها را از کمدتان در بیاورید و از دست آنها خلاص شوید.

 • گذاشتن وسایل در یک جا

بعضی از افراد قبل از اقدام به اسباب کشی همه وسایل منزل را در یک جای منحصر بفرد جمع آوری می کنند و بعد سراغ اتاق و یا جای دیگری می روند که این کار اصلا درست نیست بلکه تا جایی که می توانید وسایلی را که در یک گوشه جمع آوری کرده اید را همان موقع بسته بندی کنید چون اگر همه آنها را جمع کنید و در آخر بخواهید بسته بندی کنید هم زمان زیادی را از دست می دهید و هم اینکه آشفتگی زیادی پیش می آید که ممکن است بسته بندی بعضی از وسایل را هم فراموش کنید.

 • نداشتن یک برنامه ریزی دقیق

برنامه ریزی نداشتن در هر کاری خوب نیست بلکه هر شخصی با استفاده از یک برنامه دقیق می داند که چه کاری را باید و در چه وقت انجام دهد و همه وسایل مربوط به منزل را می داند که چه طوری بسته بندی و پس از بارگیری در جای خود بچیند.

 • کمک نگرفتن از سایر اعضای خانواده

بعضی از افراد شاید به دلیل وسواس زیادی دوست دارند که تک به تک کارهای منزل اعم از بسته بندی و چیدمان و مرتب کاری و ... را خودشان انجام دهند ولی در واقع این کار جالبی نیست و آن فرد بسیار خسته می شود بنابراین نباید همه کارها بر عهده یک نفر باشد بلکه هر فردی مسئولیت کار مربوط به خود را بر عهده گیرد به این صورت هم مشورت و همکاری در خانواده ها بیشتر رشد می کند و هم اینکه سایر اعضای خانواده با هم متحد هستند و هوای همدیگر را دارند.

 • شناسایی نکردن وسایل ضروری و دست و پاگیر

در هر منزلی یک سری وسایل وجود دارد که از دست و پا گیر هستند  و جابجا کردن آنها باید در اولویت باشد مانند مبلمان , سرویس خواب , سیستم های رومیزی و ... که هم حجم آنها بزرگ است و هم فضای زیادی را در منزل اشغال می کنند پس از این رو می توانید این گونه وسایل بزرگ را زودتر از همه جابجا کنید تا فضاهای خالی در منزل زیاد شود و  شما هم بهتر می دانید چه کاری را باید انجام دهید.

 • انتخاب شرکت باربری و یا وسیله باربری

آخرین اشتباه رایج در اسباب کشی اشتباه در انتخاب شرکت باربری و وسیله نقلیه مخصوص حمل است شما باید دقیقا بدانید که سطح انتظار شما از شرکت باربری چیست و چه کاری را باید برای شما انجام دهند و از طرف آنها نیز مطمئن باشید که می توانند این کار را انجام دهند یا خیر . انتخاب شرکت باربری خوب و مطمئن بسیاری از دردسرهای شما را کاهش می دهد و انجام دادن خیلی از کارها و به ویژه کارهای سنگین را به عهده می گیرند . از این رو پیشنهاد ما به شما باربری تهران به کاشان است که می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با پرسنل ما در ارتباط باشید و کاری را که از آنها انتظار دارید برای شما انجام دهند را به آنها اطلاع دهید تا با دادن مشاوره های خصوصی در اختیار شما و در صورت نیاز, فرستادن کارشناس حضوری آگاهی بیشتری در این زمینه به شما بدهند .

 

اشتباهات رایج اسباب کشی
اشتباهات رایج اسباب کشی
یکشنبه, 24 مهر 776 09:37

اهمیت تهیه چک لیست

نوشته شده توسط

نکات ضروری در تهیه چک لیست باربری

چک لیست و تهیه یک لیست از تمامی وسایل منزل شاید از نظر بعضی ها بی اهمیت باشد ولی جالب است بدانید که در واقع چنین نیست و تهیه چک لیست در بسیاری از موارد پر کاربرد ترین کارها است و به یک اسباب کشی سریع تر و بی دغدغه و چیدمان سریعتر منجر می شود.شما برای تهیه چک لیست باید قبل از هر کاری اقدام کنید یعنی قبل از اینکه شروع به جمع آوری و بسته بندی وسایل کردید به تک تک اتاق ها سر بزنید و تمام وسایل و اشیا موجود در اتاق ها را در یک لیست فهرست کنید یا حتی می توانید حین بسته بندی هر وسیله ای را که می خواهید بسته بندی کنید در چک لیست بنویسید اینطوری هم دقیقا می دانید که چه وسایلی را بسته بندی کرده اید.

برنامه ریزی کردن و برنامه داشتن برای جابجایی و اسباب کشی های شما نقش بسزایی در به انجام رساندن اهدافتان دارد چون قطعا بدون داشتن یک برنامه ریزی مطمئن قادر نخواهید بود که تمام وسایل منزل را در اسرع وقت جابجا کنید و برعکس به استرس شما نیز افزوده خواهد شد در نتیجه فقط یک نگرانی و دغدغه خاصی برای شما می ماند که سردرگم خواهید شد و دقیقا نمی دانید که چه کاری را چه وقت انجام دهید.

در اسباب کشی منزلتان تا جایی که امکان دارد از خدمات شرکت های باربری مطمئن , باربری شهرستان کمک بگیرید چون ضرورت استفاده از خدمات شرکت های باربری در این است که آنها تمام پیچ و خم های اسباب کشی را می دانند و با وجود سابقه کاری خود دقیقا می دانند کارها را در چه زمان و چگونه انجام دهند و با استفاده از کارشناسان حضوری خود یک مشاوره کاملا رایگان را در اختیار مشتریانش قرار می دهد و آنها را از دستپاچگی در می آورد. اما اگر بنا به هر دلیلی نخواستید از شرکت های باربری کمک بگیرید و خودتان کار حمل و نقل اثاثیه منزلتان را انجام می دهید حتما از افرادی مطمئن مانند آشنایان و اقوام و فامیل های نزدیک کمک بگیرید چون بعضی اشیا سنگین مانند یخچال , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی , گاو صندوق و ... را به تنهایی نمی توانید جابجا کنید و به بیشتر از سه نفر نیاز دارید پس مهمترین قسمت اسباب کشی توجه به سلامت خود است و یک توصیه مهم که باید یادآور شویم این است که اگر افرادی را برای کمک کردن نیافتید و برای اولین بار است که اسباب کشی می کنید حتما از یک شرکت باربری خوب و مطمئن که مورد رضایت خودتان باشد کمک بگیرید مطمئن باشی هزینه زیادی را صرف نمی کنید فقط هدف ما این است که در جابجایی وسایلتان مشکلی پیش نیاید و به آنها آسیبی نرسد.

در نهایت هم یادآور شویم که هدف از تهیه چک لیست این است که دقیقا بدانیم که هیچ کاری از قلم نیفتاده باشد و هر کاری را در چه تایمی به انجام برسانیم.پس شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما که بصورت 24 ساعته آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل در باربری شهرستان می باشند در ارتباط باشید و یک موقعیت فعلی از منزلتان و اطلاع رسانی های لازم را در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت تیم کاری و مجرب خود را به موقعیت فعلی شما بفرستیم.

تهیه چک لیست باربری
تهیه چک لیست باربری
صفحه1 از2