این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

4 ترفند مهم در اسباب کشی

معمولا هر کاری یک روال تعریف شده و ثابت دارد که در بیشتر موارد ساده ترین راه است البته سادگی نه به خاطر اجرا بلکه سادگی در هضم قزیه .سادگی از این نظر که اولین راه حلی است که به فکرمان می رسد .بزارید یک مثال واقعی تر بدیم.فرض کنید شما هر روز راه خانه تا شرکت را طی می کنید و همیشه از یک مسیر مشخص عبور می کردین اما دوستتان به شما پیشنهاد می دهد که از این راه زودتر به شرکت و سرکارت می رسی این ادعا بسیار مهم و خوب است البته اگر عملی باشد.بعضی از ادعاها شاید ظاهر خوبی داشته باشند اما با هزینه ی زیادی تمام می شود و اگر به نتیجه نرسد واقعا ضرر می کنید اما بعضی راه های دیگر هستند که به امتحانشان می ارزد ...به اصطلاح عامه به این راهها میانبر می گویند که نام جدید آن ترفند است.

ترفندهای اسباب کشی
ترفندهای اسباب کشی

کارشناسان باربری بهشتی با همکار بزرگترین باربری تهران بزرگ لیستی از ترفندهای مهم در اثاث کشی را برای شما عزیزان آماده کرده اند که پیشنهاد می کنیم حتما آنها را در نظر بگیرید و در کارهای خود اعمال کنید تا در کمترین زمان بهتری کار را انجام دهید .بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی یک امر بسیار مهم است که باید توجه ویژه ایی به آن شود بنابراین پیشنهاد می شود از آموزشهای برتر باربری بهشتی جهت حمل بار و اثاث کشی حتما دیدن نمایید.

 • بسته بندی لوله ایی لباسها در زمان اسباب کشی

  • بسته بندی لوله ایی البسه یکی از راههای کامپرس کردن و کم حجم کردن لباسها در زمان حمل و نقل است این نوع بسته بندی بیشتر زمان به کار می رود که شما فضای کمی برای حمل بار دارید و یا چمدان در اختیار ندارید در این صورت می یتوانید با این روش لباسهای بیشتری را با حجم کمتر جا به جا نمایید که البته این کار تنها حجم لباس ها را در زمان اسباب کشی کم می کند اما در وزن آن تاثیری ندارد. لوله کردن لباسها بسیار مفید واقع است چون همیشه عادت داشتیم لباس ها را در چمدان و ساک و کارتن بسته بندی کنیم و یا  تا کنیم . ولی با این کار کلی فضای بیشتر در هر بسته در اختیار خواهید داشت. در ضمن در خرید کارتن خالی هم کلی صرفه جویی می شود و از همه مهم تر بار کمتری جابجا می کنید چون تعداد کارتن ها هم  کمتر می شود .این روش دارای مزایا و معایب خاص خود است که به آنها اشاره می کنیم

   روش بسته بندی لوله ایی
   روش بسته بندی لوله ایی
  • مزایا و مایب بسته بندی لوله ایی البسه

   • حجم لباسها به شدت کم می شود

   • صرفه جویی در جا و مکان

   • مناسب برای زمانی که چمدان در دسترس نیست

   • احتمال چروک شدن لباسها در زمان بسته بندی اگر اولین بارتان باشد

   • وزن زیاد بسته بندی ها نسبت به حجمشان

 • اولویت بندی اثاثیه داخل خانه جهت حمل و نقل

  • در زمان اسباب کشی تمامی اثاثیه خانه را نمی توانید یکجا حمل و حتی پیاده سازی کنید .پیشنهاد ما این است که اگر در منطقه بهشتی هستید کلا کار اسباب کشی و بسته بندی بار را به معتبرترین باربر بهشتی بسپارید تا اینکار را به صورت کاملا حرفه ایی برایتان انجام دهد و دیگر خودتان درگیر هیچ کار ی نشوید و با خیال راحت به مابقی کارهایتان برسید ولی اگر می خواهید خودتان اثاث کشی را انجام دهید ابتدا باید یک بسته بندی اساسی و خوب برای تمامی اثاثیه منزلتان انجام دهید و بعد از این کار تمامی لوازمتان را برای حمل و جا به جایی اولویت بندی نمایید.مطمئن باشید, نمی شود همه کارتن ها و بسته ها را یک روزه بازکنید. بنابراین این موضوع مهم را حتما در هنگام بسته بندی اثاثیه به خاطر داشته باشید و همه چیز را اولویت بندی کنید . مثلا روی کارتن هایی که ملزومات درجه یک زندگی تان در آن است ، بزرگ بنویسید "اولین" چیزهایی که مربوط به خوراکی و استراحت می شود. مگر می شود کارتنی که در آن کتری و قوری را جا داده ایم آخرسر باز شود. پس خستگی را کی از تن مان به درکنیم ؟

 • صرفه جویی در خرید ملزومات اسباب کشی

  • آن لباس هایی که لوله کردید و بسته بندی کردید دوباره بازکنید . تا جاییکه میتوانید از لباس ها و پارچه ها و ملحفه ها در پیچیدن شکستنی ها و عتیقه ها استفاده کنید و در مصرف پلاستیک حباب دار کلی صرفه جویی کنید . اسباب کشی خودش کلی هزینه اصلی و جدی دارد که لازم باشد در مصرف این جور چیزها کمی اقتصادی رفتار کنید. 

 • جاهای خالی را پرکنید

  اثاث کشی اولویت بندی شده
  اثاث کشی اولویت بندی شده
  • برخی از وسایل خانه فرمهای عجیب و غریبی دارند که اصلا درست نیستند . مثلا یک گلدان کمر باریک شییشه ای را در نظربگیرید که موقع خریدنش عمرا به بسته بندی و اسباب کشی فکرکرده باشد . حالا نگران نباشید راه حل جابجایی این وسایل این است که اول حسابی با پارچه بپیچیدشان و بعد اینکه بیرون و اطراف این وسایل را با خرده ریزها پر کنید.

خلاصه این چهار نکته کوچک و آسان را برای موقع اسباب کشی و بسته بندی وسایل به یاد داشته باشید تا هم بارتان سبک شود و هم کمتر هزینه کنید. 

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آرین مطالب باربری تهران را دنبال کنید