این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حمل یخچال و فریزر و یخچال ساید بای ساید

روش حمل یخچال ساید بای ساید
روش حمل یخچال ساید بای ساید

روش صحیح حمل و جا به جایی یخچال فریز

حمل و نقل و اثاث کشی همیشه کاری نگران کننده و دشوار بوده و هست .یکی از دلایل دشواری یک اثاث کشی حمل  نجا به جایی وسایل سنگین و بزرگ و البته گران قیمت است که به خاطر بزرگی و سنگینیشان بیشتر در معرض خطر اسیب دیدن و شکستن هستند به عنوان مثال از این لوازم سنگین می توان به گاوصندوق,یخچال و فریزر,یخچال های ساید بای سایدو یا یخچال های داخل مغازه ها و فروشگاه ها اشاره نمود.این تنها بخش کوچکی از لوازم سنگینی است که حمل و جا به جایی آن کاری دشوار و نگران کننده است.ما در مجموعه پایانه باربری تهران و اتوبار تهران همیشه سعی کردیم بهترین ها را برایتان در نظر بگیریم .دیگر لازم نیست نگران هیچ چیز  باشید چون چاره کار شما تنها یک تماس با ماست اما در هر صورت اگر بخواهید خودتان یک حمل و نقل ایمن و بی خطر را انجام دهید ما راه و روشش را به شما عزیزان آموزش می دهیم چون هدف تمام ما در مجموعه باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ  و تمام شعب آن تنها رضایت شما مشتریان گرامیست .با هم مروری داریم بر آموزش قدم  به قدم حمل یخچال فریزر و یخچال های سایت بای سایت.

آموزش قدم به قدم حمل یخچال فریزر عادی و یخچال ساید بای ساید

حمل و نقل و جا به جایی یخچال فریزر اگر به روش صحیح و با آرامش انجام شود کار دشوار و سختی نیست.


گام اول:

خالی کردن یخچال فریزر

حمل یخچال فریزر
حمل یخچال فریزر


قبل از هرکاری برای جا به جایی باید ابتدا یخچال را کاملا خالی کنید و هیچ چیزی داخل یخچال نماند چه در قسمت فریزر و چه در سایر قسمتها فکر کنید می خواهید یخچال را تمیز کنید برای اینکار ابتدا ان را از برق می کشید و تمامی محتویاتش را خالی می کنید

تمامی طبقات را در آورده و جدا گانه بسته بندی کنید.

گام دوم:

یخچال را از برق بکشید


یخچال را از برق بکشید و بگذارید که تمامی یخهای داخل فریزر آب شود تا هم وزن یخچال کمتر شود هم از آسیب دیدن فریزر جلوگیری شود

باید اول اطمینان حاصل کنید که یخ درون فریزر وجود ندارد تا آب ناشی از آن به وسایل دیگر صدمه نزند یا باعث لیز شدن زمین نشود.

سیم یخچال و دوشاخه را کاملا جمع و دسته کنید و به گوشه ایی از یخچال که دست و پا گیر نیست بچسبانید

 

گام سوم:

نظافت و تمیز کردن یخچال

بعد از آب شدن یخها زمان آن رسیده که یخچال کاملا تمیز شود بهتر است یخچال در همان مبدا تمیز شود تا اینکه در مقصد این کار را انجام دهید چون اینگونه دیگر اشفتگی ناشی از شستشو و تمیز کاری را به محل جدید نمی برید.در هنگام شستشو توجه نمایید که با لوازم تمیز کاری به متور یخچال و لوله های گاز رسانی ضربه و اسیب نرسانید.بعد در گوشه ایی یخچال را بگذارید تا کاملا خشک شود بهتر است این روند به صورت طبیعی انجام شود.

گام چهارم :

بسته بندی و ایمنی

دور یخچال را با استفاده از استرپ های جبابی (ظریف بار دارای این محصول می باشد) دور تا دور یخچال را پوشانده، و بعد یخچال را به طرفین خم کرده و استرپ حبابی را نیز از زیر آن رد کنید تا به کف یخچال هم آسیبی نرسد.

مواردی برای نگهداری یخچال در انبار ها

گاها پیش می آید که نیت از جا به جایی یخچال فریزر استفاده ی آن در محل جدید نیست و به دلایلی می خواهید که آن را در انبار بگذارید .در این صورت بهتر است به نکات یر در نگهداری یخچال فریزر در انبار توجه نمایید.

بهتر است درب های یخچال کاملا باز باشد تا مانعی برای گردش هوا داخل یخچال نباشد چون به دلیل اینکه هوا در آن مبحوص می شود بعد از مدتی یخچال بوی نامطبوعی می دهد یخچال را به حالت صحیح ایستاده قرار دهید و هیچگاه آن را به پهلو نخوابانید اگر کارتن قبلی یخچال در دسترس است یخچال فریزر را داخلی بگذارید در غیر این صورت با پتو بپوانید تا از خط و خش در امان باشد.

 

یه ظرف درب باز جوش شیرین برای کنترل داخل یخچال قرار دهید.

 
 استقرار یخچال در محل مورد نظر بعد از جا به جایی

 

وارد کردن یخچال به محل جدید کا ملا مثل خارج کردن آن از محل قبلی است، پس از اینکه یخچال را در محل مناسب خود قرار دادید مطمئن شوید که پس از گذشت حداقل 3 ساعت آن را به برق می زنید. (با مراجعه به راهنمای یخچال می توانید زمان دقیق را بفهمید) اگر یخچال را زود به برق بزنید ممکن است به کمپرسور آن لطمه وارد شود. قبل از خارج کردن مواد یخ زده از کارتن مخصوص حمل مواد یخ زده صبر کنید تا دما یخچال کاهش یابد.