یکشنبه, 18 4 -2668 16:22

تجهیزات مورد نیاز اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تجهیزات مورد نیاز اسباب کشی

یک اسباب کشی مطمئن نیازمند چه نوع تجهیزات و وسایلی است؟

حتما شما هم میدانید که مهم ترین رکن هر اسباب کشی بسته بندی اصولی است . بسته بندی هم نیازمند تجهیزات و وسایلی است تا بتوانید یک اثاث کشی مطمئن و بدون دغدغه را پشت سر بگذارید.پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا یک سری اطلاعات راجع به تمامی تجهیزات یک اسباب کشی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کارتن ها و جعبه های ویژه بسته بندی

همه شما دوستان این وسیله را میشناسید و میدانید که کارتن وسیله ای مهم در اسباب کشی است چون هر وسیله ای که در کارتن قرار داده شود تا احتمال 90% ممکن است که آسیبی نبیند . هر کارتنی بسته به نوع وسیله ای که قرار است داخل آن گذاشته شود دارای نوع , ابعاد و اندازه های مختلفی است از جمله کارتن های ساده , کارتن های رگال دار مخصوص لباس , کارتن های چند لایه برای وسایل شکستنی و حساس و ...شرکت های باربری از جمله باربری شهرستان خودشان همه انواع این کارتن ها را در اختیار دارند و بسته به نوع هر وسیله ای میتوانید از آها مشاوره بگیرید و کارتن مورد نیاز را برای شما فراهم کنند.اگر هم خواستار بودید میتوانید خودتان از طریق فروشگاه ها و یا سوپر مارکت ها آنها را تهیه کنید.

کارتن بسته بندی
کارتن بسته بندی

چسب های مخصوص

چسب های پهن مخصوص برای این است که وقتی وسایل را در کارتن های مخصوص بسته بندی کردید برای جلوگیری از ریختن و یا شکستن وسیله کارتن های را با این چسب های پهن . محکم ببندید تا مانع از ریختن اشیا داخل آن شوید.

ماژیک

ماژیک وسیله ای است برای جدا نمودن وسایل از هم شما میتوانید روی کارتن ها اسم هر وسیله را یادداشت کنید و یا با برچسب های رنگی هم هر نوع وسیله ای را از هم جدا کنید مثلا وقتی میخواهید در منزل جدید وسایل را مرتب کنید و هر کدام را در جای خود نگهداری کنید میتوانید با استفاده از این برچسب های رنگی تعیین کنید که کدامین وسایل زودتر جابجا شود و کدامین وسیله در اواسط یا اواخر کار جابجا شود.

سلفون های حباب دار(بابل رپ)

سلفون یا عایق های پوشش حبابدار بیشتر موارد برای وسیله های شکستنی استفاده می گردد . این سلفونها به دلیل  داشتن حباب ها یکی از اصلی ترین ضربه گیرها در اسباب کشی محسوب میشود. پیچیدن وسایل داخل این سلفون ها باعث می شود که دیگر اشیایی که داخل این عایق ها هستند شکسته و یا آسیبی نبینند.وسایلی مانند یخچال , لباسشویی , ظروف چینی , وسایل برقی حساس و کوچک و ... هر کدام از این وسایل را میتوانید با این عایق ها پوشش دهید و مانع خراب شدن و یا وارد شدن خط و خش به آنها شوید.

بابل رپ
بابل رپ

روزنامه و یا کاغذهای باطله

روزنامه و کاغذهای باطله مانع تکان خوردن و جابجا شدن وسایل در داخل کارتن میشوند مثلا اینکه وسایلی را که در کارتن بسته بندی کرده اید ممکن است یک طرف آن خالی باشد بنابراین میتوانید اطراف آن را با روزنامه ها پر کنید که هم مانع تکان خوردن آنها میشود و هم اینکه لایه ای از پوشش محافظ است.

فوم های ضربه گیر

این فوم های ضربه گیر هم برای جلوگیری از اتفاقات پیش بینی شده موثر است و مناسب برای یخچال , وسایل برقی , وسایل شکستنی , وسایل چوبی و... است.

باربری و اتوبار شهرستان

شرکت باربری شهرستان تمامی این وسایل و تجهیزاتی را که خدمت شما عزیزان بیان کردیم را با قیمت مناسب و اندازه نیاز شما تامین خواهد کرد و حتی میتوانید قبل از اسباب کشی هم با همکاران ما در ارتباط باشید تا مشاوره ای راجع به چگونگی جابجایی و اندازه وسایل مورد نیاز بسته به متراژ منزلتان در اختیارتان قرار دهیم.

 

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازدید 73 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 4 1397 16:41

آرین مطالب باربری تهران را دنبال کنید