دوشنبه, 19 4 -2668 11:39

نحوه بسته بندی و جابجایی لوستر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نحوه بسته بندی و جابجایی لوستر

یک لوستر را چگونه میتوان بسته بندی کرد؟ آیا در حین جابجایی ممکن است آسیب ببیند؟مطمئن ترین راه برای بسته بندی لوستر چیست؟

اینها سوالاتی هستند که هر کسی که قصد جابجایی داشته باشد ممکن است از خود پرسیده باشد.اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که اگر با شرکت باربری شهرستان تماس بگیرید تمام تلاش خود را  میکنیم که از راه دقیق و اصولی و با نهایت کمترین خطر لوستر و یا سایر وسایل شکستنی شما را به نحو احسن بسته بندی و با صبرو حوصله فراوان آنها را تا مقصد جابجا کنیم.

یکی از مهم ترین وسایلی که در منزل و در حین جابجایی وجود دارد لوستر و سایر لوازم شکستنی است که باید افرادی آنها را حمل کنند که آشنایی با نحوه جابجایی آنها داشته باشند مانند باربری شهرستان . بسته بندی لوستر چون شکستنی است بسیار حساس است و باید حتما در کارتن های مخصوص بسته بندی شوند و از فوم های ضربه گیر هم برای جلوگیری از شکستن آنها استفاده شود و در نحوه بسته بندی و جابجایی آن باید کاملا با صبرو تامل با آنها مواجه شد و دقت کافی را به کارببرید.در بیشتر مواقع حمل و جابجایی لوستر شاید گفت که از تمامی وسایل شکستنی و حساس منزل حساس تر است حال اگر شما بخواهید به شهر دیگری با مسافت های طولانی تر بروید مسئله سخت تر میشود و دقت بیشتری هم برای این گونه اشیا لازم است.

مطمئن ترین راه برای بسته بندی لوستر

اول کلید برق لوستر را خاموش کنید سپس چند نفر که تجربه کافی در این امر را داشته باشند لوستر را به آرامی به پایین بیاورند سپس لامپ هایی که به لوستر وصل است به آرامی از آن جدا کنید و فقط خود لوستر باقی بماند و لامپ ها جداگانه در کارتنی قرار دهید و اطراف آنها را حتما با دستمال و پارچه و یا روزنامه بپوشانید بعد خود لوستر را هم با بابل رپ و یا پلاستیک های حباب دار بپوشانید سپس به آرامی و با دقت کافی آن را در کارتن و یا جعبه بسته بندی کنید.

بعد از رسیدن به مقصد هم باز با دقت کافی که توصیه ما به شما این است که از همان کارگران خبره در این زمینه کمک بگیرید با کمک آنها لوستر و لامپ هایش را از جعبه خارج کنید و سپس با تامل فراوان لامپ ها را به آنها وصل کنید و کاملا تمیز کنید و لوستر را نصب کنید.

اتوبار و باربری شهرستان

باربری شهرستان با تمام تلاش خود و با استفاده از نیروهای مجرب و کارآمد خود در این زمینه آماده ارائه هر نوع خدمتی از جمله بسته بندی , حمل و جابجایی لوستر و سایر وسایل شکستنی و تزیینی می باشد پس از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید.

بسته بندی لوستر
بسته بندی لوستر

 

 

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازدید 116 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 4 1397 11:53

آرین مطالب باربری تهران را دنبال کنید