چهارشنبه, 17 4 776 20:10

چگونگی تهیه یک چک لیست برای اسباب کشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چگونگی تهیه یک چک لیست برای اسباب کشی

اسباب کشی چه خوشایند باشد و چه ناخوشایند هر فردی در زندگی شخصی اش یکبار هم شده با آن مواجه میشود اما ما در اینجا میخواهیم یک سری نکات و بایدها و نبایدهایی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با استفاده از تجربه ما که بعدها هم به تجربیات شخصی خودتان اضافه میشود بتوانید یک اسباب کشی با روحیه شادتری را داشته باشد.

به چه منظوری باید از چک لیست استفاده کنیم ؟

چک لیست معمولا شامل یک سری نکات و نوشته هایی است که در آن یادداشت میکنیم تا مبادا چیزی از قلم افتاده باشد و یا کاری را فراموش بکنیم و در کل یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم .

الف ) حتما سعی کنید یک الی دوهفته قبل از اسباب کشی یک لیست تهیه کنید و کل برنامه ریزی هایتان را در آن بنویسید

ب ) بعد از آن به نظافت و تمیزی وسایل منزل بپردازید البته نظر خودتان مهم تر است شاید بخواهید وسایل منزل را در منزل جدید تمیز کنید اما توصیه ما به شما این است که وسایل را در منزل فعلی کاملا تمیز کنید و سپس به صورت کاملا تمیز و پاکیزه و مرتب آنها را بسته بندی کنید و به خانه جدید بروید.

ج ) بعد از تمیز کردن وسایل به فکر انتخاب یک شرکت باربری خوب باشید شرکت باربری که بتواند تمامی نیازهای شما را برآورده کند پس از این رو حتما یک جستجوی دقیق راجع به شرکت داشته باشید و در انتخاب آن توجه کنید تا مبادا ضررهای جبران ناپذیری را به بار آورد و اتفاقات ناگواری بیفتد.باربری شهرستان شما را در یک اسباب کشی آسان و سریع و ایمن کمک میکند و هر نوع خدمتی را که نیاز باشد بر عهده می گیرد.

د ) در مرحله بعدی وسایلتان را طبق برنامه ریزی خودتان در ماشین های ویژه باربری برای جابجایی انتقال دهید و حتما قبل از خروج از منزل فعلی به تمیز بودن آن توجه کنید و در آخر یک بار دیگر منزل را چک کنید بعد از خانه خارج شوید.

در آخر کار هم حتما فیش های قبلی آب  برق و گاز خود را حتما تسویه کنید و در اسرع وقت به اداره پست مراجعه کرده و آنها را از تغیر دادن آدرس منزل باخبر کنید.اینها تماما نکاتی بودند که هنگام اسباب کشی لازم بود به آنها دقت کنید.

باربری و اتوبار شهرستان

ما در شرکت باربری شهرستان خوشبختانه این سعادت را داشته ایم که رضایت تقریبا 98% از مشتریان خودمان را به دست آوردیم و با قدمت بیش از 30 سال تجربه با استفاده از پرسنل کارآمد و متعهد همه خدمات خود را به نحو احسن انجام داده ایم.افرادی هم که تجربه کار با شرکت ما را نداشته اند کافیست یکبار هم شده وسایل اسباب کشی خودشان را با ما تجربه کنند تا نتیجه کار را ببینند.

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازدید 113 بار

آرین مطالب باربری تهران را دنبال کنید