باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

اسباب کشی کردن جزء کارهایی است که هر فردی در زندگی خود بیشتر از یک بار آن را تجربه کرده است و با مشکلات و دردسرهای آن آشنایی دارد  باربری شهرستان در این مطلب می خواهد نکاتی راجع به مشکلاتی که ممکن است در حین اسباب کشی رخ دهد را یادآور شود تا در هنگام بروز مشکلات بتوانید راه حل های آن را بیابید و راحت تر با آن کنار آیید.

کسانی که اولین بار است اسباب کشی می کنند قطعا تجربه کافی برای این کار را ندارند و به مشکل برمی خورند پس باید حتما از شرکت های باربری مطمئن کمک بگیرند تا بهتر بتوانند کارشان را به پایان برسانند و خودشان نیز قبل از انجام هر کاری یک برنامه ریزی دقیق برای خود داشته باشند تا بتوانند طبق برنامه از پیش تعیین شده کارها را به انجام برسانند و لیست کاملی از تک تک وسایلی که قرار است جابجا شوند را تهیه کنند تا در هنگام اسباب کشی و چیدمان وسایل سردرگم نشوند و وسیله ای از بین نرود.

 • نبود زمان کافی

اولین مشکلی که ممکن است حین اسباب کشی پیش آید کمبود زمان است یعنی زمانی که شما اسباب کشی می کنید اگر طبق برنامه ریزی که از قبل تهیه کرده اید پیش روید مشکلی پیش نمی آید ولی اگر برنامه ای دقیق نداشته باشید به مشکل برمی خورید و زمانی برای انجام کارها ندارید

 • استفاده از وسایل نامرغوب برای بسته بندی

گاهی اوقات افرادی هستند که از وسایل نامرغوب و کهنه برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کنند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند غافل از اینکه ممکن است در بین راه آسیبی جدی به وسایل وارد شوند و کلا از بین بروند و در طرز بسته بندی وسایل نیز جدای از دقت و حوصله با آگاهی و خلاقیت کافی وسایل را بسته بندی کنید بنابراین تا جایی که امکان دارد از کارتن ها و جعبه های بسته بندی مرغوب استفاده کنید تا همه وسایل با خیال راحت و بدون هیچ آسیبی به مقصد برسند.

 • نبود دقت کافی در حمل بار

حمل و نقل وسایل هم جزء اصلی ترین کارهایی است که باید با دقت انجام شود مثلا اینکه باید از شرکت باربری کمک بگیرید که آموزش های لازم را در این زمینه به کارگرانش داده باشد تا بتوانند وسایل را با ایمنی بیشتر حمل کنند و راحت تر آن را جابجا کنند .در حمل بار باید نهایت دقت را به خرج دهیم مخصوصا هنگامیکه وسایل سنگینی مانند یخچال و ماشین ظرفشویی و لباسشویی و ... را حمل می کنید باید مراقب باشید تا به دیوار برخورد نکند و موجب خرابی و آسیب وسایل نشود.

 • عدم توجه به انتخاب باربری خوب

انتخاب یک شرکت باربری مطمئن نقش بسزایی در حمل و نقل وسایل و اسباب کشی شما دارد و باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید تا بهترین های آن را انتخاب کنید مثلا باربری شهرستان با استفاده از بهترین و زبده ترین کارگران و رانندگان خود و با دادن آموزشهای کافی و لازم به آنها تا کنون توانسته است رتبه نخست را به خود اختصاص دهد پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی بهتر می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند گردید.

 

 

شاید بپرسید که خوب اسباب کشی لباس ها دیگه چیه ؟ و اینکه کار ساده ای هست و به تخصص آنچنانی نیاز ندارد اما باید گفت که لباس هم یک نوع وسیله ضروری حین اسباب کشی است و باید به نحوه جابجایی , چیدمان و بسته بندی آن توجه کرد بعضی از لباس ها هستند که هزینه زیادی را برای خرید آنها پرداخت کرده اید مانند کت و شلوار و لباس های مجلسی مردانه و زنانه  و ... و مسلما هیچ کسی نمی خواهد که زمان اسباب کشی با کلی لباس های چروک و کثیف و نامرتب روبرو شود بنابراین مهمترین اقدامی که باید کرد این است که آنها را مرتب در کارتن های رگال دار مخصوص خود قرار دهیم.جمع کردن لباس ها برای اسباب کشی کار چندان سختی نیست که نتوانید از پس آن برآیید چون هر شخصی چندین بار این کار را انجام داده است و زمانی که حرف از مسافرت و ... پیش می آید خودتان لباس هایتان را جمع کرده اید و خوب می دانید که زمان اسباب کشی هم چگونه لباس ها را جمع کنید.

 مراحل و نکات بسته بندی لباس ها

 • جمع آوری وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی لباس ها

هر نوع وسیله ای مانند کارتن ها ساده یا کارتن های رگال دار و یا هر وسیله ای دیگری که حین بسته بندی لباس ها به آنها نیاز دارید را دم دست خود قرار دهید.

 • جمع آوری لباس ها برای بسته بندی

بعد از فراهم کردن کارتن ها و جعبه ها همه لباس هایی را که نیاز دارید به منزل جدید جابجا کنید را در گوشه ای قرار دهید و آنها را جداگانه در کارتنی مخصوص قرار دهید. جداگانه به این منظور است که کیف ها , کفش ها , لباس های مهمانی , لباس های عادی , شلوارها و... را جداگانه دسته بندی کنید و سپس در کارتن های رگال دار بچینید و روی آن ها را نایلون بکشید.مطمئن باشید که با این کار و نحوه صحیح دسته بندی لباس ها هیچ مشکلی برای آنها پیش نمی آید.

 • جدا کردن لباس های بلااستفاده

همانطور که در مطالب قبل هم ذکر کردیم در مورد لباس ها هم بگوییم که لباس هایی که بلا استفاده هستند و فقط کمدها و دراورها را اشغال می کند را دور بریزید و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما بخواهید آنها را دوباره به منزل جدید انتقال دهید بلکه از شر آنها خلاص شوید و آنها را به افراد نیازمند بدهید.

 • استفاده از چمدان ها

بیشتر افراد لباسهایی را که بیشتر دوست دارند و کمتر از آنها استفاده می کنند را در چمدان نگهداری می کنند در زمان اسباب کشی هم شما آن لباسها را از چمدان خارج نکنید و به همان شیوه جابجا کنید.

امیدواریم که این مراحل و نکات هر چند مختصر برای شما عزیزان مفید واقع شود و بتوانید یک اسباب کشی آسان و سریع و ایمن را با باربری شهرستان تجربه کنید. 

 

بسته بندی لباس ها برای اسباب کشی
بسته بندی لباس ها برای اسباب کشی

 

هر یک از ما در طول عمر خود حداقل یکبار مجبور به کار اسباب کشی شده ایم و دردسرها و استرس های آن را می شناسیم  حال ممکن است بیشتر افراد فرزند کوچک داشته باشند و با وجود بچه ها اسباب کشی کنند اما در عین حال خیلی از افراد هم هستند که افراد مسن و سالخورده مثل پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگشان در کنار آنها هستند و با آنها زندگی می کنند در اینجا کار اسباب کشی و جابجایی تان ممکن است مقداری دشوارتر شود. در بسیاری از موارد هم تجربه ثابت کرده است که خیلی از افراد مسن خودشان می خواهند اقدام به جابجایی کنند که قطعا به تنهایی از پس آن برنمی آیند و به کمک افرادی نیاز پیدا می کنند امروزه هم با وجود مشغله کاری زیاد کمتر کسی می تواند به کمک آنها برسد بنابراین بهترین راه استفاده از یک شرکت باربری مطمئن مانند باربری شهرستان است که با وجود فعالیت چندین و چند ساله خود بیش از صدها بار پیش آمده است که اسباب کشی افراد سالمند و سالخورده را انجام دهند.افراد سالخورده و مسن به دلایلی از قبیل نزدیک شدن به خانواده های خود , نیاز به جابجایی کمتر , جابجایی به دلیل بزرگ بودن خانه قبلی و... می خواهند از مکانی به مکان دیگر جابجا شوند که امکانات و شرایط آنها بهتر شود.

شرکت باربری شهرستان به خوبی می داند که زمانی که یک فرد سالمند با آنها تماس می گیرد و یک سفارش را ثبت می کند باید صفر تا صد باربری را به عهده گیرد چرا که ممکن است افرادی برای کمک کردن نداشته باشند و در بسته بندی و جمع کردن وسایل به مشکل بر بخورند پس کارگران ما در باربری شهرستان با مدیریت صاحب منزل تک تک وسایل را جمع می کنند و آنها را طبق خواسته خودشان بسته بندی می کنند و حتما قبل از بسته بندی وسایل سوالاتی که برای جمع آوری و بسته بندی لازم باشد را می پرسند.

خدمات اسباب کشی برای افراد سالمند

 • مرتب کردن و جمع کردن وسایل منزل

 • بسته بندی همه وسایل سبک و سنگین آنها

 • دور ریختن وسایل اضافی که به آنها نیاز ندارند

 • جابجایی وسایل سنگین و سبک به داخل ماشین های باربری

 • تخلیه بار و در صورت نیاز چیدمان همه وسایل در جای مخصوص به خود

 • و در کل انجام صفر تا صد یک پروسه باربری توسط باربری شهرستان

جمع کردن وسایل یک سالمند و کمک کردن به او می تواند یک تجربه عاطفی باشد و مطمئن باشید که از انجام این کار پشیمان نخواهید شد چون وسایلی که دارند , نکته ها و نصیحت هایی که می کنند و تجربه ای که کسب می کنید خیلی با ارزش تر از آن است که فکر می کنید.یک فرد سالخورده قطعا وسایل با ارزش زیادی برای خود نگه می دارد که هر کدام از آنها نشانه خاطرات سالهای زندگیش باشد بنابراین در جمع کردن و بسته بندی آنها حتما نهایت دقت و صبر و حوصله را به خرج دهید.برای جمع کردن دیگر وسایل نیز سعی کنید مانند دیگر بسته بندی هایی که برای افرادی دیگر انجام می دهید و ایمنی در کار را رعایت می کنید را رعایت کنید تا با خیالی آسوده و بدون استرس اسباب کشی خودشان را به پایان برسانند.

در اسباب کشی افراد سالمند تا میتوانید مهربان و صبور باشید چون اسباب کشی در این سن برای افراد سالخورده بسیار سخت و دشوار است و تنش هایی ممکن است پیش آید پس به این دلیل تا می توانید از خشونت پرهیز کنید و روحیه آنها را خراب نکنید چون در بسیاری موارد پیش می آید که جابجایی این افراد از بچه ها و خانواده شان است که بسیار سخت تر از آنچه فکر میکنید هست و آنها هم اصلا دل و دماغی برای جمع کردن و بسته بندی وسایل ندارند. در مرتب کردن وسایل نیز به آنها کمک کنید چرا که افراد مسن بیشتر وسایلی را هم که نیاز ندارند را دور نمی ریزند و آنها را نگه می دارند به آنها بگویید که اگر به نظر خودشان دور ریختنی بود را دور بریزید و اگر هم نه می توانید آنها را قانع کنید که این وسیله کارایی و ارزشی برای آنها ندارد ولی سعی نکنید آنها را مجبور به انجام کاری که می خواهید بکنید. یک نکته مهم در این اسباب کشی ها این است که در زمان تخلیه بار و چیدمان دوباره آنها سعی کنید جای وسایل را زیاد عوض نکنید مثلا تخت و کمد و مبل و وسایل آشپزخانه و ... را در همان جای قبلی که بود بگذارید تا آنها هم مجبور نشوند ساعتها به دنبال پیدا کردن وسایل باشند.

در آخر هم یاد آور شویم که با کمک گرفتن از باربری شهرستان بهترین خدمات و امکانات را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم .

اسباب کشی با افراد مسن
اسباب کشی با افراد مسن

 

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ارکان در اسباب کشی حفظ سلامت جسمی و توجه به آن است . اسباب کشی به خودی خود , دارای دردسرها و استرس های خاص خود می باشد پس اگر شما قرار باشد در یک اسباب کشی هم استرس و نگرانی جابجایی وسایل را داشته باشید , هم مدت ها ذهن خود را برای اسباب کشی کردن مشغول کنید و هم اینکه سلامت خود را به خطر بیندازید بی شک یکی از بزرگترین ریسک ها را کرده اید و اصلا اسباب کشی کردن شما هیچ لذت و تفریحی را به دنبال نخواهد داشت . در اسباب کشی باید فقط و فقط به سلامت جسمی و روحی خود توجه کنید و مراقب باشید تا خودتان آسیبی نبینید بعدا به فکر آسیب دیدن و مراقبت از وسایل باشید.باربری شهرستان این مطلب را به این دلیل انتخاب کرده است تا نکاتی را در این زمینه برای مشتریانش توضیح دهد و بارها و بارها تاکید کند که به سلامت جسمی و فیزیکی خود توجه کنید چون اگر خدایی نکرده خودتان آسیبی ببینید هم روی نتیجه نهایی کار اسباب کشی خودتان تاثیر می گذارید و هم اینکه نمی توانید روی کار سایر اعضای خانواده هم نظارت کنید که کارها چگونه انجام می شود.سلامت جسمی

هم از نظر تغذیه

و هم از نظر کار کردن

اهمیت دارد از نظر تغذیه مانند اینکه به خوراک و تغذیه خود توجه کنید و فقط به فکر جابجایی و اسباب کشی کردن نباشید بلکه میان وعده و رژیم غذایی خاصی را در این بازه زمانی برای خود ترتیب دهید تا انرژی کافی برای انجام کار هم داشته باشید.

از نظر کار کردن هم اینکه مراقب جسم خود باشید و اجسام سنگین را بلند نکنید بلکه فقط ناظر باشید و آن را به کارگران ما در باربری شهرستان بسپارید.

نکاتی مهم تر در حفظ سلامتی حین اسباب کشی

 • استفاده از ماسک و دستکش

یکی از مهم ترین نکات در زمان اسباب کشی استفاده از یک ماسک است . ضرورت استفاده از ماسک به این دلیل است که زمانی که شما می خواهید برخی از وسایل را در هر کدام از اتاق ها و انباری و حیاط و ... جابجا کنید با ذرات گرد و غبار و آلودگی هایی مواجه می شوید که خودتان نیز می دانید و بی شک سلامت شما را به خطر می اندازد اما اگر از ماسک و یا یک پارچه ضخیم استفاده کنید دیگر از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه تنفسی خود جلوگیری می کنید. و استفاده از دستکش هم به این دلیل است که با انواع و اقسام شوینده ها سروکار دارید چه در منزل فعلی و چه منزل آینده شما باید کار تمیز کاری کنید و آنجا را نظافت کنید پس حتما از دستکش در این زمان استفاده کنید تا به دست هایتان آسیبی وارد نشود.

 • کمک گرفتن از دیگران

در هنگام اسباب کشی جدای از اینکه از شرکت های باربری کمک می گیرید هر کسی انتظار کمک از دوستان و آشنایان نزدیک را دارد مثلا اینکه می توانید در بسته بندی های کوچک به دوستانتان کمک کنید و یاری گر آنها باشید. شاید با خود فکر کنید که کمک کردن ما چه سودی به حال آنها دارد آنها که خودشان از شرکت های باربری برای جابجایی استفاده می کنند اما در واقع نباید چنین باشد بلکه باید به این فکر کنید که حتی حضور شما برای دوستانتان نشاط آور است و کاری می کنید که زمان آنها زودتر بگذرد و گاها در بسته بندی ها نیز به آنها کمک می کنید پس مطمئن باشید که کمک کردن به اطرافیان و آشناها آنها را دلگرم می کند.

 • داشتن خواب کافی

نکته مهم در هنگام اسباب کشی خواب کافی است حتما در این مدت که قرار است اثاث کشی کنید به میزان خواب خود توجه کنید تا بتوانید انرژی لازم برای کار کردن و اعصابی آرام برای مدیریت کردن را داشته باشید.

 • توجه به رژیم غذایی خود و بچه ها

در بالا هم ذکر کردیم که حتما یک میان وعده و یک رژیم غذایی سبک را در این زمان برای خود در نظر بگیرید تا سالم تر بمانید و انرژی بیشتری برای کار جابجایی داشته باشید.

باربری شهرستان با کمک کارگران و پرسنل و راننده های ماهر خود توانسته است با بیش از 30 سال تجربه درخشان یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران باشد و رضایت 99% از مشتریانش را جلب کرده است و همیشه شعارش این بوده است که کیفیت کار و رضایت مشتری از هر چیز دیگری مهم تر بوده است و همیشه حق با مشتری است پس شما عزیزانی که تجربه ای با باربری شهرستان نداشته اید می توانید برای یکبار هم شده آن را با دیگر شرکت ها (از هر لحاظی ) مقایسه کنید تا کیفیت و کارایی آن را بیشتر بشناسید پس از طریق شماره تماس های وارد شده در سایت باربری تهران بزرگ و شماره تماس مدیریت 09127906652 با ما در ارتباط باشید و از تمامی خدمات ما بهره مند گردید.

سلامت فیزیکی حین اسباب کشی
سلامت فیزیکی حین اسباب کشی

باربری تهرانسر

خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی همیشه و همه جا در حال تغییر و تحول بوده و می باشد .تمام این تغیرات می تواند از تجهیزات حمل بار انند کامیون و ماشین الات شروع شود تا به مهارت و اموزش کارگر باربری برسد....هر شرکت حمل و نقل بار که نتواند خود را با این تغیرات هماهنگ کند قطعا جا می ماند ...الان به گونه ایی شده که همه دوست دارند جدیدترین ها را حداقل برای اولین بار و اخرین بارشان که شده تجربه کنند تا بتوانند این تجربه را با دوستان خود به اشتراک بگزارند حال اگر این تجربه خوب باشد می تواند باعث پیشرفت ان شرکت شود و اگر بد باشد خیلی سریع ان شرکت از گردونه رقابت حذف می شود.حال اگر شرکت اسباب کشی مانند باربری تهرانسر بتواند رضایت مشتریانش را جلب نماید نه تنها از رقابت حذف نمی شود بلکه همیشه پیشرو می باشد.این باربری تمام تجهیزات و امکانات خود را بروز می کند و حت با برگزاری کلاسهای اموزشی برای کارگران باربری روز ه روی طرض فکر و روش کار انها را بهبود میابد.

باربری تهرانسر با در اختیار داشتن کامیون های مسقف و جدیدترین لوازم و روشهای بسته بندی اثاثیه منزل و بار همیشه در کنارتان است .بسیاری هستند که همیشه به دنبال ارزانترین باربری و یا بهترین باربری هستند که هر کدام این تعاریف را نسبت به معیارهای که خود دارند می سنجند اما ما پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب باربری مناسب برای حمل اثاثیه تان حتما یکبار معیارهایتان را با تعاریف و معیارهای مناسب باربری تهرانسر بسنجید تا شاد اگر معیاری از شما ایراد داشت بتوانید آن را برای بهترین اثاث کشی اصلاح نمایید تعریف معیارهای انتخاب باربری تهرانسر را می توانید در مقالات آموزشی باربری تهران بزرگ مطالعه نمایید.ما در اینجا بر طبق معیارهای خودمان قصد داریم باربری تهرانسررا معرفی نماییم. سابقه باربری در تهرانسر باربری ها و شرکتهای حمل بار در تهرانسر سالهاست که در حال خدمات رسانی هستند .که بسیاری از آنها مجوز داشته و زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت می کنند و بعضی دیگر بدون مجوز مشغول کار هستند از آنجا که تشخیص این شرکتهای نامعتبر کار بسیار سختی هست ما پیشینه از باربری تهرانسر را به شما معرفی می کنیم.یکی از ویدیو های آموزشی ما را ببینید. 

تاریخچه باربری تهرانسر

باربری تهرانسر و اتوبار تهرانسر با بیش از 12 سال است که در این منطقه به شهروندان خدمات رسانی می نماید .این باربری در تاریخ 15/02/1385 به عنوان شعبه ایی جدید از باربری تهران بزرگ و به درخواست شهروندان منطقه در تهرانسر تاسیس شد و از همان ابتدا تحت حمایت ویژه ی خدمات ,ماشین الات و کارگران شعبه اصلی خود قرار گرفت .در این تاریخ مدیریت باربری مرکزی تهران جناب آقای جهانگیری را به عنوان مدیر اصلی شعبه ی تهرانسر منصوب نمودند و از آن پس این شعبه به عنوان باربری رسمی تهرانسر شناخته شد .خدمات متنوع باربری,کیفیت حمل و نقل بار,کارگران خوش اخلاق و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت موجب محبوبیت روز افزون در میان شهروندان منطقه شد.به گونه ایی که در مدت زمان بسیار کوتاهی این باربری برای تمام شهروندان منطقه شناخته شده بود.از ویژگی های این باربری می توان به موارد زیر اشاره نمود.

خصوصیات باربری تهرانسر

 • کارگران آموزش دیده

  • باربری تهرانسراز ازمون ورودی و استخدامی سختی برخوردار است و محال است کسی که تخصص و مهارت خاصی نداشته باشد بتواند عضوی از پرسنل این باربری شود .کارگران بی تجربه و نا آگاه می توانند خسارات زیادی را به بار بیاورند که این خود نه تها به ضرر باربری تهرانسر است و باید این باربری هزینه خسارات را متحمل شود بلکه موجب نارضایت مشتریان می شود که این از همه مهمتر است چون هدف و بنای کار این باربری تنها رضایت مشتریان است.

  • کارگر ماهر باربری سعادت آباد
   کارگر ماهر باربری تهرانسر
 •  ماشین آلات مجهز و مسقف

  • باربری تهرانسر در طول سالیان خدمت صادقانه همیشه سعی داشته از برترین ماشین آلات حمل و نقل بار و اثاث کشی جهت خدمات رسانی به شهروندان این منطقه استفاده نمایید .تمامی ماشین الات این شرکت توسط باربری مرکز تهران بزرگ پشتیبانی و در صورت نیاز تعویض می شوند.در تمامی کامیونها و ماشین الات باربری و حمل بار تجهیزاتی مانند لاستیکهای ضربه گیر ,تناب,پتو و موکت برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازمتان وجود دارد

 • باربری ارزان تهرانسر

  • قیمت مناسب حمل و نقل بار در باربری تهرانسر نسبت به سایر باربری ها و تنوع در خدماتش موجب جلب رضایت مشتریان عزیزمان شده است.باربری ارزان تهرانسر با خدماتی جدید و نوین در خدمت شماست

 • بسته بندی حرفه ایی اثاثیه

  • اگر قصد اثاث کشی و نقل مکان را دارید و خودتان تا بحال اثاث کشی نکردین پیشنهاد ما ان است که اصلا دست به هیچ چیز نزنید تنها کافیست که با یکی از شعب باربری تهران بزرگ تماس بگیرین به عنوان مثال شعبه باربری تهرانسر کل عملیات اسباب کشی را از صفر تا صد براتان انجام میدهد .این باربری با دارا بودن کارگرانی مجرب و با تجربه کار بسته بندی اثاثیه را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام می دهند