باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

دکوراسیون داخلی منزل


باربری و حمل و نقل وسایل به هر گونه ای که انجام شود بعد از آن نوبت به چیدمان منزل و دکوراسیون و طرز چیدن اسباب و اثاثیه می شود و چون خانمها علاقه خاصی نسبت به این کار دارند و ناچارا خودشان این کار را انجام میدهند بنابراین شاید خیلی از خانمها نوعروس باشند و یا سن پایینی داشته باشند و نیازمند آموزش در این زمینه باشند و ما میخواهیم که اطلاعاتی هر چند مختصر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .
فعالیت داشتن و پیاده کردن یک سری ایده ها و سلیقه ها باعث شاد شدن روحیه انسان و شکوفایی فرد میشود و داشتن یک محل زندگی آرام و دلنشین هم می تواند سلامت روحی و جسمی فرد را تضمین کند و یا حتی در اکثر مواقع می توان فضای شهر و جامعه را هم با این ایده ها بهتر بکنیم.
کار حمل و نقل و جابجایی وسایل که دغدغه های خاص خود را دارد هر طور که باشد تمام میشود و باید بعد از آن به فکر چیدن وسایل بود از این رو شما باید همه کارتن ها و بسته بندی ها را باز کرده و چیدمان را شروع کنید . در اینجا نکاتی را برای شما توضیح می دهیم.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل


1 . وسایلی که سنگین تر هستند مانند فرش و مبلمان را بعد از گردگیری و تمیزی منزل در جایی که مد نظرتان است قرار دهید و سعی کنید مبل ها را زیاد از هم دور قرار ندهید تا زمانیکه مهمانی به منزل شما آمد بتوانید به راحتی با هم تعامل داشته باشید.
2 . وسایل مربوط به اتاق خواب ها را هم در جای خود بچینید و سعی کنید زیاد ریخت و پاش نباشد و یا تمام فضای منزل را اشغال نکنید و تخت خواب را هم طوری قرار دهید که به راحتی بتوانید از کنار آن عبور کنید.
3 . اگر در منزل پنجره های بزرگ رو به حیاط یا رو به بیرون دارید سعی کنید از پرده های نازکی استفاده کنید تا بتوانید فضای بیرون را ببینید و هر روز هوای تازه استشمام کنید.
4 . تلویزیون منزل را هم در جایی از منزل قرار دهید که اگر کسی در تمامی فضای منزل نشست دید کافی برای تماشای آن داشته باشد.

دکوراسیون منزل
دکوراسیون منزل


5 . اگر در منزل اتاق اضافی دارید می توانید وسایل اضافی را در آن قرار دهید تا دست و پا گیر نباشد و فضای منزل را بد ریخت نکند.
6 . همیشه قسمتی از منزل را که میدانید هر فردی توجه بیشتری به آنجا میکند و بیشتر در معرض دید است را در نظر بگیرید و وسایل زیباتر مانند یک تابلوی قشنگ و یا هر چیز دیگری را آنجا قرار دهید.
7 . در آخر کار هم یک دید و ویرایش کلی نسبت به چیدمان وسایل داشته باشید و به این نکته توجه کنید که اگر وسایلی با هم تطبیق نداشتند را در منزل قرار ندهید و آن را کنار بگذارید و در مکان دیگری از آن استفاده کنید.


تمامی اینها مقدمه ای برای یک چیدمان خوب اثاثیه منزل است اما قبل از این کارها انتخاب یک باربری مناسب و مقبول لازمه کار است و باربری که می خواهید انتخاب کنید باید شرایط زیر را داشته باشد .
مقرون به صرفه باشد و هزینه کمی را متحمل شوید.دارای انواع ماشین های ویژه هر نوع باری باشد حال چه اجسام سبک و چه سنگین.اطمینان خاطر مشتری را نسبت به سریع انجام دادن حمل و نقل و بدون هیچ مشکلی را بر عهده داشته باشد.
بیش از چندین دهه سابقه فعال داشته باشد.در آخر کار یک نظر سنجی راجع به چگونه انجام شدن کار خود توسط مشتری تهیه کند.

 

دوشنبه, 21 شهریور 776 10:41

باربری و حمل بار تهران به سنندج

حمل بار از تهران به سنندج

سنندج یکی از شهرهای منطقه غربی کشور می باشد و از آنجا که ممکن است هر فردی یک بار در طول عمرش مجبور به جابجایی شود ما در شرکت های باربری این کار را برای شما آسانتر میکنیم.حمل و جابجایی یک بار شامل هر نوع باری اعم از وسایل منزل,وسایل ادارات,ابزار آلات و ... را شامل میشود.شرایط آب و هوایی سنندج چون از مناطق کوهستانی میباشد و تقریبا میشه گفت که در هر فصلی سختی هایی در کار وجود دارد پس از این رو شما ممکن است در فصل های مختلف سال مجبور به جابجایی شوید.

هدف از ایجاد شرکت های اتوبار و باربری جهت تسهیل در انجام کارها و هرچه سریعتر و بهتر انجام شدن جابجایی های وسایل شماست. همانطور که مستحضر هستید امروزه هر فردی در زندگی خود یک بار مجبور به اسباب کشی می باشد حال چه در اداره و یا محل کارش و چه در محل زندگی خود. با وجود این همه دغدغه کاری هم که این روزها وجود دارد خیلی از افراد توانایی و یا حتی فرصت انجام این کار را ندارند بنابراین با شرکت های ویژه حمل بار تماس میگیرند و از آنها مشاوره میگیرند و تماما و یا خیلی از جابجایی هایشان را به آنها می سپارند . برای تشخیص بهترین باربری هم میتوانید از طریق همه راه های ارتباطی و یا فضاهای مجازی سرچ کنید و اطلاعاتی از هر باربری کسب کنید و هرکدام که مجهز تر بودند و یا سابقه کاری طولانی تری داشتند و یا اینکه ماشین های مخصوص و ویژه حمل مجهزی داشتند را برای اسباب کشی هایتان انتخاب کنید.

باربری تهران به سنندج
باربری تهران به سنندج

انواع بار و حمل به شهرستان

1 . وسایل منزل : هر نوع وسیله ای اعم از یخچال و لباسشویی و مبلمان و فرش و ....

2 . وسایل ادارات : اشیایی مانند صندلی , میز , زونکن های بایگانی , مدارک محرمانه  , چاپگرها و اسکنرها و یا هر نوع وسیله ای که مجبور به جابجایی آنها شوید.

3 . وسایل خوراکی : وسایل خوراکی مثل وسایل داخل یخچال و خوراکی های داخل کابینت و ... که هنگامیکه میخواهید جابجا شوید آنها را هم جداگانه بسته بندی کرده و انتقال دهید.

4 . ماشین آلات : انواع ماشین آلات سبک همانند وانت , نیسان و... که برای وسایل کمتر به کار گرفته می شود و ماشین آلات سنگین مانند تریلی , ترانزیت خاور مسقف و .. که برای اشیا سنگین تر به کار می رود.

5 . وسایل جهیزیه : هر نوع وسیله ای که قرار است به منزل نو برود و این مورد برای عروس خانم ها بسیار مهم می باشد ولی این اطمینان را داشته باشید که وسایل جهیزیه تان بدون هیچ نوع مشکلی بصورت کاملا سالم به منزل جدید حمل میشود.

6 . وسایل کارخانجات و شرکت ها : همه وسایل کارخانه ها که ممکن است حمل آنها با ماشین آلات سنگین انجام شود.

7 . شرکت های پخش مواد غذایی : وسایل غذایی که جابجایی آنها نسبت به هر موردی حساستر می باشد و حتما باید این نوع مواد خوراکی توسط ماشین های خاص خود حمل شود.

8 . وسایل و اشیا گرانقیمت : وسایل و جواهرات قیمتی که شایید این اطمینان را به هر کسی ندهید که برای شما جابجا کنند.

حمل بار به سنندج

از آنجا که در متن بالا هم ذکر شد ممکن است شما در فصل های سرد سال مجبور به جابجایی شوید بنابراین باید این اطمینان خاطر را داشته باشید که وسایل های شما در چه ماشینی قرار داده میشود و نسبت به سالم بودن آنها مطمئن شوید اما ما به این مسئله هم توجه داریم و اطمینان شما را جلب کرده ایم شرکت باربری تهران به سنندج از ماشین های مسقف و کامیونت ها برای جابجایی بار در فل های سرد سال استفاده می کند با وجود اینکه مسافت زیادی را باید طی کند اما بدون هیچ نقصی و یا مشکلی این کار را انجام میدهند و با وجود چندین دهه سابقه اطمینان همه هموطنان خود را جلب کرده ایم.

هزینه های حمل بار

بسته بندی حرفه ایی
بسته بندی حرفه ایی

شاید با این سوال نیز ذهن خودتان را درگیر کرده باشید که آیا هزینه باربری چقدر میتواند باشد اما شما نگران این موضوع نباشید چون ما جدای از اینکه تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان داریم نسبت به هر باری قیمت های جداگانه ای داریم و از نفوذ رابط ها به کار خود جلوگیری کرده ایم و میتوانید از طریق شماره تماسی که در پایین متن ذکر شده است مستقیما با مدیریت در ارتباط باشید و تخفیف خودتان را از ایشان بگیرید.

بسته بندی وسایل اسباب کشی

بسته بندی یکی از مهم ترین ویژگی یک اسباب کشی آسان است چرا که هر نوعع وسیله ای را باید اول بسته بندی کرد بعد آنها را جابجا نمود . هر نوع وسیله و ماده ای را هم از یکدیگر تفکیک کنید مثلا اینکه مواد غذایی را در بسته بندی هایی قرار دهید که مجبور نشوید زیاد آنها را در دمای محیط نگهداری کنید چون دوام مواد داخل یخچال خیلی کمتر از سایر مواد است.شاید فکر کنید که وسایل بزرگتر نیازی به بسته بندی ندارند مثلا یخچال , تلویزیون , لباسشویی , سرویس مبلمان و نهارخوری و... اما در واقع چنین نیست بلکه هر وسیله ای را باید حتما بسته بندی کرد بعد جابجا نمود چون ممکن است در حین جابجایی آسیب ببینند و یا خراب و شکسته شوند.

خدمات باربری تهران به سنندج

اتوبار تهران به سنندج هر کدام از این نکاتی را که ما خدمت شما یادآوری کردیم را به صورت کاملا مرتب و منظم با استفاده از پرسنل مجرب و متعهد خود انجام میدهد و از طریق شماره تماس 09127906652 آماده ارائه هر نوع خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سر تا سر ایران عزیزمان هستند تا با ما در ارتباط باشید.

سه شنبه, 05 مهر 776 11:48

وانت بار شهرستان

در جامعه امروزی و در امر حمل و نقل تعداد حمل بارهای با حجم کم و وزن متوسط کمتر از بارهای سنگین و حجم بالا نیست بلکه شاید بیشتر هم باشد .بر اساس این آمار نه تنها حمل بار به وسیله ی وانت و نیسان یک امر ضروری است بلکه بدون آنها می توان گفت بخشی از صنعت حمل و نقل فلج می شود.حمل تولیدات کارخانه های کوچک و تجهیزاتشان ,حمل تجهیزات اداری با وانت و بسیاری موارد دیگر از نمونه کاربرد های این وسیله نقلیه می باشد.از این رو بزرگترین باربری شهرستان علاوه بر ارائه برترین خدمات حمل و نقل بار به شهرستان اقدام به راه اندازش شعبه ایی دیگر از خدمات حمل بار خود با عنوان باربری شهرستان با وانت و یا حمل بار به شهرستان با وانت و نیسان نموده است.این باربری تنها در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی راحت تر و البته کم هزینه تر ایجاد شده و کاملا تحت پوشش و حمایت خدمات باربری شهرستان میباشد.

خدمات حمل بار به شهرستان با وانت

حمل بار با وانت
حمل بار با وانت

از خدمات این باربری می توان به تمامی خدمات اصلی باربری تهران بزرگ اشاره نمود خدماتی که در طی سالیان دراز و تجربه های گوناگون به دست آمده است.تمامی این خدمات از باربری شهرستان الگو برداری شده و تمامی خدمات را شامل می شود که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

حمل لوازم و اثاثیه منزل با وانت و نیسان مسقف به شهرستان

اثاث کشی با وانت و نیسان به تمامی شهرستانها در سریعترین و کمترین زمان ممکن

خدمات بسته بندی بار و اثاثیه منزل و ادارات  جهت حمل بار با وانت و نیسان به شهرستان

بیمه حمل بار وانت بارداران جهت تمامی خدماتی که توسط این باربری ارائه می شود

ارائه بارنامه و تضمین معتبر

بهره مندی از کارگران و رانندگان مجرب و آموزش دیده 

بسته بندی با بهترین و به روز ترین تجهیزات بسته بندی تخصصی توسط کارگران آموزش دیده

بهره مندی از خدمات حمل بار و اثاثیه با وانت بار به شهرستانها می تواند هزینه های بسیار زیادی که برای اثاث کشی کنار می گذارید بازدارد و بخش عمده ایی از این هزینه ها را پس انداز و یا صرف کارهای دیگری نمایید .بدین صورت که وقتی با یکی از باربری ها تماس می گیرید  و تعداد و حجم بارتان را جهت جا به جایی اعلام می نمایید شما را اگر وانت و یا نیسان نداشته باشند شما مجبورید هزینه کامل حمل توسط خاور ,ایسوزو و یا ماشین آلات سنگین دیگر را بپردازید اما با وانت و یا نیسان هزینه های حمل و نقل شما کاملا کاهش میابد پس از این رو میتوانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید.

سه شنبه, 05 مهر 776 11:48

جابجایی یخچال در اسباب کشی

جابجایی یخچال در اسباب کشی


جابجایی یخچال در اسباب کشی کاری طاقت فرسا و به شدت دشوار میباشد که شاید هرکسی نتواند از پس آن بر بیاید و آن را انجام دهد و در بیشتر مواقع نیازمند آموزش باشد چون اگر کمی فکر کنید به دشواری های جابجایی یخچال پی می برید از جمله اینکه نگران این باشید که در حین جابجایی به دیوار برخورد نکند و یخچال یا دیوار آسیب نبیند زخمی نشوند و یا اینکه لازم است که چندین نفر به کمک شما بیایند تا بتوانید راحت تر آن را جابجا کنید.
باربری شهرستان در اینجا نکات و تجربیاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد که امیدواریم مفید واقع شود از آنجا که یخچال فریزر یکی از مهم ترین اجزای وسایل منزل به شمار می آید بنابراین باید در هنگام جابجایی نیز مهم ترین اسباب کشی به شمار بیاید چون که بدون وجود یخچال ممکن است سلامت هر فردی به خطر بیفتد. خالی کردن وسایل داخل یخچال شاید به نظر مهم نیاید و یا خانم های خانه دار آن را فراموش بکنند اما لازمه جابجایی یک اسباب کشی مطمئن همین خالی کردن وسایل درون یخچال است.

جا به جایی یخچال
جا به جایی یخچال

اگر برای جابجایی مطمئن خود قصد دارید که از باربری شهرستان کمک بگیرید باید یادآور بشیم که یک سری نکات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم :

1 . زمان اسباب کشی خودتان را دقیقا در اختیار ما قرار دهید و چون لازم است که چند روز قبل از اسباب کشی وسایل درون یخچال را خالی و بسته بندی کنید باید تاریخ انقضا هر نوع وسیله ای را هم در نظر داشته باشید.

2 . برای آشپزی خودتان هم برنامه ای داشته باشید چون ممکن است تا دو سه روز نتوانید آشپزی کنید پس از این رو باید چند نوع غذا درست کنید که نیازی به یخچال داشته باشد و یا برنامه دیگری از جمله غذاهای آماده داشته باشید.

3 . نگرانی دیگری هم که ممکن است داشته باشید این است که دغدغه گوشت و مرغ و وسایل یخ زده درون فریزر را دارید که اکثر خانم ها در قدیم آن را به یخچال اقوام نزدیک و یا همسایه ها انتقال می دادند که خوشبختانه جدیدا این چنین نیست و باربری شهرستان کارتن های مخصوص این نوع وسایل یخ زده را در اختیارتان قرار میدهد و امکان یک اسباب کشی بی دغدغه و بی دردسر را به شما میدهد.

این نکاتی که گفته شد ممکن است از نظر خیلی از افراد مهم نباشد اما خیلی از افراد هم برایشان مهم است که اسباب کشی و جابجایی منزل شان بی درد سر باشد از این رو همکاران ما در شرکت باربری شهرستان با استفاده از کارتن های مخصوص و بسته بندی های ایمن یک اسباب کشی مطمئن و بدون دغدغه را برای شما عزیزان انجام میدهد 

باربری شهرستان

باربری شهرستان این کارها را برای اسباب کشی و جابجایی یخچال فریزر انجام میدهد :

الف : در هنگام جابجایی شما اگر یخچال شما ساید و یا یخچال فریزر و یا یخچال های قدیمی دو طبقه باشد ممکن است هزینه جابجایی آنها تغییر کند ولی جدای از اینها شما خودتان نیز باید قبل از اینکه با ما همکاری کنید خودتان نیز کارهایی را انجام دهید از جمله اینکه یخچال خودتان را خالی کنید

ب : اگر یخچالتان از نوع برفکی باشد حتما آن را از برق بکشید و برفک آن را جدا کنید و پس از خالی کردن وسایل داخل آن درب آن را با قفل های مخصوص ببندید سپس همکاران ما آنها را در کارتن های مخصوص بسته بندی میکنند و بسته به نوع فریزر کارگر ویژه حمل اعزام میگردد و بسته بندی انجام میشود .

ج : نکته دیگر اینکه حتما یخچالتان را بصورت عمودی جابجا کنید و در منزل جدید هم به صورت عمودی قرار داده شود تا مانع از ریختن روغن های ابزار یخچال شود.

تماس با باربری شهرستان

اگر شما از باربری شهرستان برای جابجایی و حمل لوازم منزلتان کمک بگیرید کارکنان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه هر نوع خدماتی به شما عزیزان میباشد و از مشاوره رایگان ما بهره مند می شوید و این اطمینان را به شما میدهیم که یک اسباب کشی آسان , سریع و بی دردسر را برای شما انجام دهیم و دغدغه های ذهنی شما را از بین ببریم پس شما میتوانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران آنلاین ما در ارتباط باشید.

 

 

جمعه, 18 شهریور 776 11:07

ظریف بار را حمل کنید

ما در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید به صورت کاملا ظریف بار را حمل نمایید. آموزش های حمل ظربف بار توسط کارشناسان باربری تهران بزرگ به صورت کاملا اختصاصی و عملی می باشد.

حمل ظریف بار به شهرستان

ظریف بار
ظریف بار

جهت حمل بار  اثاثیه منزل و یا ادارات به شهرستان باید آنها را به صورت بسیار دقیق و مرتب بسته بندی نمایید البته که در هر حمل و نقل حمل بار باید با احتیاط و توسط وسایل مخصوص بسته بندی شود اما حمل بار به شهرستان دارای اهمیت بیشتری است و در باربری شهرستان باید بسته بندی محکم تر و با دوام تری داشته باشید تا بتوانید حمل و نقلی اسان و راحت را تجربه نمایید زیرا به دلیل دور بودن مسافت حمل و یا نامناسب بودن جاده و یا آب و هوا احتمال آسیب دیدن بسیار افزایش میابد .حمل خوب و ظریف بار به شهرستان باید توسط کارگران مجرب و کار آزموده انجام شود تا در حین حمل و نقل نیز برای اثاثیه و لوازم شما اتفاقی نیفتد .

کارگران ما در باربری شهرستان این اطمینان را به شما می دهند که اثاثیه شما بدون شکستگی و خط و خش در کمترین زمان ممکن به مقصد برسید .این تنها یک شعار نیست بلکه پشتوانه ایی قوی دارد به نام باربری تهران بزرگ که تمامی تعهدات این باربری را توسط بیمه حمل بار و بر طبق نرخ اتحادیه بیمه می نماید .نرخ های حمل و نقل بار در این باربری حتی از نرخ اعلامی اتحادیه کمتر است و این تنها به منظور افزایش سطح رضایتمندی شما کاربران عزیز است .نرخ های اعلامی اتحادیه جهت حمل بار های درون شهری و برون شهری همیشه در طول یک دوره زمانی خاص ثابت بوه و تغیری نکرده است و چون این قیمتهای حمل بار توسط خود اتحادیه صادر شده است بیشتر باربری ها قیمت خدمات رسانی خود را بر این اساس تنظیم می نمایند و کمتر پیش می آید که قیمت ها از قیمت اتحادیه کمتر باشد.اما جدا از این قیمت ها باربری شهرستان در مقاطع زمانی مشخصی تخفیف های فصلی و مناسبتی برگزار می نماید که حتی در بعضی موارد تا 70 % تخفیف قیمت اعمال می شود پس این می تواند یک فرصت جهت یک اثاث کشی خوب و ارزان باشد بنابراین با ما همراه باشید تا از خدمات ما آگاه باشید .

کارشناسان خبره و با تجربه باربری شهرستان جهت تخمین میزان بودجه لازم جهت هزینه اثاث کشی و یا تخمین ماشین الات و تجهیزات لازم جهت بسته بندی ایمن اثاثیه و تعداد کارگران لازم به کار گرفته می شوند .این باربری با دارا بودن بیش از 30 شعبه در مناطق مختلف تهران و بیش از 30 کارشناس در شعبه باربری شهستان اماده ارائه 24 ساعته خدمات به شما همشهریان عزیز است.تمام خدمات مشاوره و کارشناسی به صورت تلفنی و حظوری کاملا رایگان می باشد و لازم نیست هیچ هزینه ایی را متحمل شوید.تنها کافی است با یکی از شماره های ماتماس بگیرید تا از این خدمات بهرمند شوید .یک اثاث کشی خوب و حرفه ایی را تها با یک باربری حرفه ایی می توانید تجربه نمایید تا در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاظر و اماده حمل بار به شهرستان باشد.

اصول حرفه ایی کار ما ایجاب می کند تا هر ابهامی را که در ذهن شما در مورد باربری شهرستان و حمل ظریف بار به نظر می رسد را بر طرف نماییم .بنابر این ابتدا به چند سوال شما پاسخ می دهیم.

کارشناس باربری شهرستان چیست؟

کار شناس ,کسی است که از طرف این شرکت جهت تخمین هزینه باربری به شهرستان,تخمین تجهیزات لازم جهت اسباب کشی و بسته بندی حرفه ایی اثاثیه,تخمین ماشین الات لازم جهت حمل بار به صورت کامیون ,کامیون مسقف,وانت,نیسان ,ایسوزو و... از طرف باربری شهرستان فرستاده می شود .این فرد سالهاست در این زمینه فعالیت نموده و تجربیات لازم را جهت ارائه بهترین نظر دارا می باشد.

آیا بعد از دریافت مشاوره باید حتما بارمان را به باربری شهرستان بسپاریم؟

جواب این سوال خیر است .این کارشناسی به ورت کاملا رایگان و تنها با تکیه بر سوابق این باربری و جهت اطلاع شما عزیزان صورت می گیرد و هیچ اجباری در مورد سپردن بار و اثاثیه به این باربری وجود ندارد.شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین باربری شهرستان را انتخاب نمایید.

آیا حمل بار با بیمه باربری انجام می شود؟

بله حمل بار به صورت جمعی به همراه بیمه باربری معتبر انجام می شود که در صورت بروز هرگونه مشکل شما عزیزان می توانید مطالبه گر باشید .