باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

سه شنبه, 05 مهر 776 11:33

آموزش بسته بندی مبلمان

بسته بندی و سلفون کشی مبلمان

بهترین راه حل برای بسته بندی مبلمان چیست و آیا سرویس مبلمان نیاز به بسته بندی دارند و از چه نوع سلفون و روکشی برای بسته بندی آنها استفاده کنیم ؟ اینها سوالات متداولی هستند که شاید هر کسی که کار اسباب کشی را انجام داده باشد آن را از خود پرسیده باشد. خیلی از افراد در حین جابجایی بیشتر نگران سرویس خواب و مبلمان هستند و البته هم نگرانی آنها به جا و منطقی است چون مبل ها کلا از دو بخش چوب و پارچه تشکیل شده اند که هم آسیب پذیر هستند و هم اینکه زودتر کثیف می شوند و در اثر کوچکترین آسیبی میتوان گفت که آن مبلمان کهنه و بلااستفاده باقی می ماند .ما در اینجا می خواهیم چند نکته راجع به بسته بندی مبلمان بیان کنیم تا افرادی که آگاهی کمتری در این زمینه دارند را کمک کرده باشیم و سطح آگاهی آنها نیز افزایش یابد.

نکته اول : سلفون نازکی که روی مبلمان کشیده می شود فقط از کثیف شدن آنها جلوگیری می شود در برابر ضربه و خوردن به در و دیوار آسیب دیدن و خرابی آن تضمین نمی شود.

نکته دوم : قسمت های شکننده و حساس مبلمان را حتما با پلاستیک های حبابدار بپوشانید .قسمت هایی مثل تاج مبل که زیبایی مبلمان منزل شما را تضمین می کند یا پایه های فلزی و یا چوبی مبلمان که در اثر جابجایی به دیوار کوبیده نشوند و آسیبی نبینند.

نکته سوم : اگر سرویس مبلمان تازه ای دارید و یا جهیزیه عروس می باشد حتما دور تا دور آن را با بابل رپ ها بپوشانید که هم از کثیف شدن آنها و هم آسیب دیدنشان جلوگیری می کند.

نکته چهارم : اگر مبل های شما دارای روکش های پارچه ای و نایلکسی است حتما آنها را روی مبل ها بیندازید که این روش هم مانع کثیف شدن آنها در حین جابجایی می شود و اگر هم هیچ کدام از این موارد را نداشتید می توانید مبل ها را در کامیون های مسقف ویژه حمل باربری قرار دهید و سپس روی آنها یک پتوی بزرگ بپیچید و دور تا دور آن را با طناب محکم کنید.

نکته پنجم : اگر مبلمان راحتی دارید حتما کوسن و تشک های آنها را جداگانه در بسته بندی خاصی قرار دهید تا سبب شلوغی و یا گم شدن آنها نشود و تمیز باقی بماند و چون مبلمان راحتی مقداری سنگین تر و قطعات بیشتری دارند باید در جابجایی آنها بیشتر مراقب باشیم و حتما دسته های شیشه ای و سایر قطعات جدا شونده را از آنها جدا کرد و بعد اقدام به جابجایی نمود.

نکته ششم : خدماتی که در باربری شهرستان انجام می شود این است که با گرفتن یک سری اطلاعات از شما و نسبت به حساسیت مبلمان منزلتان از کارگران آموزش دیده در این زمینه استفاده می کنند و در فصل هایی از سال به خصوص پاییز و زمستان از کامیون های مسقف با سیستم گرمایشی استفاده می کند تا مبلمان شما در برابر هر نوع آسیبی مصون بماند.

بسته بندی مبلمان
بسته بندی مبلمان

باربری شهرستان

این باربری با بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر باربری این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که از طریق تماس با شماره 09127906652 از مدیریت درخواست کنند که کارشناسان خود را بصورت حضوری به منزل شما بفرستند و اطلاعاتی کلی در مورد وسایل منزل و مبلمان و قیمت نهایی و ... در اختیار شما عزیزان قرار دهند تا بهتر بتوانید درباره آن تصمیم بگیرید.

جابجایی بوفه و کمد در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی دارای دردسرها و استرس های خاص خود می باشد. این جابجایی دارای انواع و اقسام وسایل منزل از کوچکترین تا بزرگترین وسیله می باشد . یکی از وسایل های سنگینی که باید در اسباب کشی جابجا کنیم بوفه ها و کمدها هستند که هنگام حمل و نقل باید به یک سری نکات توجه کنیم تا بتوانیم یک جابجایی آسان تری داشته باشیم . بوفه جزو وسایل تزیینی و زینتی منزل به شمار می آید و معمولا وسایلی هم که در داخل آن قرار می گیرد جزو اشیا قیمتی است بنابراین باید در حفظ و نگهداری آن در اسباب کشی نهایت دقت و حساسیت را به کار ببریم.برای جابجایی بوفه حتما باید از  قدرت بدنی بالایی برخوردار باشید چون تمام اجزای آن از چوب سخت ساخته شده است و بسیار سنگین می باشد.شرکت باربری تهران به اصفهان چند نکته راجع به جابجایی بوفه را برای شما عزیزان توضیح می دهد :

 • قبل از جابجایی بوفه باید تمام وسایل داخل آن را خارج کرده و طبقه های شیشه ای بوفه را هم جدا کنید تا فقط دیواره های بوفه باقی بماند.حال برای بسته بندی آنها چکار کنیم ؟ وسایل داخل بوفه را در روزنامه بپیچید و آنها را با فوم های ضربه گیر یا به کمک بابل رپ ها بپیچید و سپس آنها را در کارتن بسته بندی کنید البته کف کارتن بسته بندی , یک تکه کارتن ضخیم تر قرار دهید تا در حین جابجایی محکم تر باشد سپس تمام اطراف و جاهای خالی کارتن را با استفاده از پارچه های بلا استفاده یا روزنامه ها پر کنید تا جای خالی در جعبه ها باقی نماند و در حین حمل و نقل مانع تکان خوردن وسایل شوند.
 • سپس شیشه های روی طبقه بوفه را نیز با استفاده از روزنامه های باطله بپوشانید تا هم آسیبی به شیشه وارد نشود و هم اینکه لبه های شیشه دست خودتان و یا کارگران ما در باربری شهرستان را زخمی نکند . بعد نوبت به خود بوفه می رسد که باید آن را تمیز کنید.
 • حال با استفاده از بابل رپ ها و فوم ها دور تا دور آن را بسته بندی کرد و پوشاند که خوشبختانه کارگران آموزش دیده ما در باربری بهترین و امن ترین بسته بندی را برای شما هم میهنان عزیز انجام می دهند.

با درست انجام دادن این کارها مطمئن باشید که به بوفه های شما هیچ صدمه ای وارد نمی شود و می توانید با خیال راحت آنها را در جای خود قرار دهید و زیبایی منزل خود را دو چندان کنید.

حالا نوبت به جابجایی کمدها می شود . حمل و نقل کمد نیز تقریبا شبیه به بوفه است و برای حمل آسان آن باید نکاتی را رعایت کنید.

 • برای جابجایی کمد ابتدا باید کشوها را از کمد جدا کرد و تمام وسایل داخل آن را خالی نمود.
 • کمد ها ممکن است محتویات داخل آن لباس و یا رختخواب و بالش و ... باشد که باید آنها را در جعبه های مخصوصی که اگر سفارش دهید باربری تهران به اصفهان آن را برای شما مهیا می کند قرار دهید تمام رخت خواب ها و لباس های داخل کشو ها را مرتب کنید و سپس آن ها را در این جعبه ها بسته بندی کنید و کشو ها را نیز می توانید خارج کرده و جداگانه جابجا کنید و یا اینکه در صورت خالی نمودن وسایل داخل آن دوباره کشوها را سرجای خود قرار دهید و کمد را نیز با آن جابجا نمود.
جابجایی بوفه و کمد
جابجایی بوفه و کمد

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به اصفهان با وجود بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر حمل و نقل و جابجایی و با استفاده از تجهیزات مدرن و ویژه برای جابجایی اجسام سنگین و با کمک پرسنل آموزش دیده و مجرب خود مفتخر است که اسباب کشی و جابجایی های شما را از هر مکان و شهری به سایر نقاط ایران انجام دهد پس برای اطلاع از آگاهی های بیشتر و مشاوره رایگان ما از طریق خطوط ارتباطی و شماره تماس مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید.

 

دوشنبه, 04 مهر 776 11:26

آموزش جابجایی وسایل شکستنی

آموزش جابجایی وسایل شکستنی


هر اسباب کشی نیازمند یک جابجایی و بسته بندی ایمن می باشد مخصوصا اگر حرف از بسته بندی لوازم شکستنی باشد چون تمام لوازم شکستنی مانند بلوریات و لوازم برقی و ... جزو خانواده های لوازم شکستنی هستند ولی برای بسته بندی چینی و بلوریات و ... شما باید همه آنها را مرتب چیده و در بابل رپ ها قرار دهید و سپس آن را با روزنامه های باطله در کارتن یا جعبه بسته بندی قرار دهید و تمام جاهای خالی درون کارتن را با پارچه های بلااستفاده بپوشانید. در گوشه ای از منزل که مطمئن هستید زیاد رفت و آمد نمی شود و جای وسایل در خطر نیست را در نظر بگیرید و تک تک وسایلی را که بسته بندی کرده اید را در آن گوشه از اتاق قرار دهید و کم کم وسایل را در آنجا بچینید و حتما کارتن ها را چسب بزنید تا در حین جابجایی آسیبی به وسایل داخل آن وارد نشود.هرچه دقت و حساسیت بیشتری در جمع کردن و بسته بندی وسایل شکستنی داشته باشید در عوض وسایل سالم تری را دارید.زمانی هم که میخواهید این جعبه ها را در ماشین های ویژه حمل باربری تهران به ساری قرار دهید باید آنها را در جایی که وسایل دیگری روی آنها قرار نگیرد قرار دهید و اجسام سنگین تر را در زیر و اجسام سبک و شکستنی را در روی اجسام سنگین تر قرار دهید.این نکته را هم فراموش نکنید که حتما وسایل شکستنی که در جعبه ها بسته بندی کرده اید را با کمک یک ماژیک قرمز روی جعبه ها بنویسید که کدام وسیله در این جعبه قرار گرفته تا کارگران ما در هنگام بارگیری و تخلیه با دقت بیشتری داشته باشند.
بسته بندی آینه و شمعدان : هر خانه ای جدای از بلوریات و وسایل شکستنی ممکن است آینه و شمعدان نیز داشته باشند و همه ما میدانیم که آینه روشنایی منزل است و به هیچ عنوان نباید شکسته شود چون موجب بد یمنی می شود از این رو باید در جابجایی و بسته بندی آن دقت بیشتری داشته باشیم .کارگران مجرب ما در باربری تهران به ساری بصورت کاملا مرتب آینه و شمعدانها و میز و سنگ روی آن را با استفاده از فوم های ضد ضربه می پیچند و آنها را در یک کارتن تازه بسته بندی می کنند و اطراف و جاهای خالی کارتن را با روزنامه باطله و پارچه های بلا استفاده می پوشانند و کوچکترین آسیب و ضربه ای به آن وارد نمی شود.

جابجایی وسایل شکستنی
جابجایی وسایل شکستنی


باربری تهران به ساری


این شرکت باربری قادر به انجام کلیه کارهای اسباب کشی و بسته بندی و جابجایی وسایل شما به نحو احسن است و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات معتبر به هموطنان عزیز در سر تا سر ایران است پس برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت و یا شماره تماس 09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید.

چگونه تمیز کردن وسایل برقی قبل از اسباب کشی

بیشتر خانم ها هنگامی که میخواهند جابجا شوند تمام ریز و درشت ترین وسایل منزل را تمیز می کند و بعد می خواهند به خانه جدید بروند و قبل از رفتن به خانه جدید هم منزل جدید را برق می اندازند تا زمانی که وسایل منزل را چیدند دگر هیچ تمیز کاری و دردسری نداشته باشند و حداقل یک هفته با خیال راحت استراحت بعد از اسباب کشی می کنند.هر وسیله ای که مدتی در خانه باشد و از آن استفاده کرده باشید نیازمند تمیز کردن است بنابراین شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که آیا وسایل برقی را هم میتوان تمیز کرد ؟ بله بسیاری از لوازم برقی مانند جاروبرقی , اتو , ماشین لباسشویی , آبمیوه گیری , مایکروویو , اجاق گاز فر , چرخ گوشت , یخچال , ماشین ظرفشویی , تلویزیون و ... همه این موارد را میتوان با ترفندهای مختص به خود تمیز کرد و مانند وسایل یک تازه عروس به منزل جدید بروید.تمیز کردن هر کدام از این وسایل را توضیح می دهیم :

ماشین لباسشویی : لباسشویی جزو وسایلی است که بیشترین کاربرد را در خانه دارد و البته باید بیشترین مراقبت از آن را نیز داشته باشیم.ماشین لباسشویی جدای از اینکه هر بار که لباسهایمان را در آن می اندازیم و تمیز میکند باید بعد از اتمام کار درون محفظه ای که پودر لباسشویی می ریزیم را کاملا خشک و تمیز کنیم و درب لباسشویی را هم خشک و تمیز کنیم و برای مدت چند ساعتی درب آن را باز کرد تا خشک شود ولی برای تمیز کردن اساسی باید محفظه پایین لباسشویی را باز کنیم تا آب اضافی آن خارج شود و اگر ناخواسته اشیایی در لباسهایتان باشد را به آنجا می فرستد را برداریم تا مشکلی برای ماشین لباسشویی پیش نیاید.

یخچال : تمیز کردن یخچال هم جزو آن وسایلی است که باید حداقل هر یک ماه یکبار آن را تمیز کرد ولی برای تمیز کردن کلی در اسباب کشی باید یخچال را از برق بکشیم و همه وسایل داخل آن را به مدت یک ساعت از یخچال خارج کنیم و بعد همه جای یخچال و فریزر را تمیز کنیم و تا جایی که ممکن است از خوشبو کننده ها و یا دستگاه تهویه داخل یخچال بگذارید.بعد از تمیز کردن کلیه قطعات و وسایل داخل یخچال و فریزر نوبت به پشت یخچال می رسد . پشت یخچال چون دیرتر تمیز می شود و زیاد دم دست نیست معمولا سالی یک بار آن را تمیز میکنیم ولی توصیه ما این است که به کمک جارو برقی مقداری از گرد و غبار سطحی آن را بزدایید بعد یک مسواک بردارید و تمام جاهایی را که گرد و غبار دارد را تمیز کنید.

تلویزیون : قبل از اسباب کشی می توانید تلویزیون را هم مانند سایر لوازم برقی تمیز کنید ولی ما به شما توصیه می کنیم که یک تمیزکاری کلی صورت بگیرد چون در هنگام چیدن وسایل اثر انگشتان زیادی روی صفحه تلویزیون باقی می ماند بنابراین در منزل جدید و بعد از قرار دادن تلویزیون در جای خودش می توانید یک پنبه آغشته به الکل و آب برداریو با آن اثر انگشتان و لکه های چربی روی صفحه تلویزیون را پاک کرد ولی مراقب باشید که به هیچ عنوان از دستمال های حوله ای و پرز دار برای تمیز کردن تلویزیون استفاده نکنید و پشت تلویزیون را هم یک دستمال بکشید تا گرد و غبار اضافی آن برود و مانند یخچال شیارهای پشت تلویزیون را هم با کمک یک مسواک کاملا تمیز کنید.

دستگاه آبمیوه گیری : این دستگاه یکی از کاربردی ترین وسایل در منزل به شمار می آید چون گرفتن آبمیوه تازه با آن واقعا خستگی یک اسباب کشی را از بدن انسان دور میکند .دستگاه آبمیوه گیری معمولا بعد از مدتی رنگ میوه ها را به خود می گیرد و برای تمیز کردن آن می توان از مقداری سرکه و جوش شیرین استفاده کنید و آنها را همراه با آب گرم در این محلول به مدت چند دقیقه قرار دهید تا تمیز شوند و اثری از رنگ ها روی قطعات آن نباشد.

اجاق گاز : برای تمیز کردن اجاق گاز هم می توانید قطعات محرک روی اجاق گاز را بردارید و آنها با شوینده های مخصوص کاملا تمیز کنید و سپس روی اجاق گاز و داخل آن را نیز کاملا تمیز بشویید و در معرض آفتاب قرار دهید.

تمیز کردن لوازم برقی قبل از اسباب کشی
تمیز کردن لوازم برقی قبل از اسباب کشی

این نکته ها و توصیه ها در مورد وسایلی بودند که بیشتر با آنها سروکار دارید و می خواهید تمیزتر باقی بمانند امیدواریم که باربری تهران به سنندج توانسته باشد با یادآوری و توضیح این نکته ها شما را در یک اسباب کشی سالم و بی دغدغه کمک کرده باشد.نکته دیگر اینکه اگر شاغل بودید و نتوانستید این کارها را انجام دهید اصلا نگران نباشید بلکه می توانید آن را بر عهده پرسنل آموزش دیده و مجرب باربری تهران به سنندج بسپارید تا در اسرع وقت تمام کارهای تمیز کاری و بسته بندی و جابجایی لوازم شما را انجام دهد پس برای اطلاع از شرایط ما می توانید از مشاورین ما کمک بگیرید و با شماره تماس 09127906652 بصورت 24 ساعته در تماس باشید.

یکشنبه, 03 مهر 776 11:36

اسباب کشی در ایام بارداری

اسباب کشی در ایام بارداری

در هر زمانی که مجبور به جابجایی و حمل و نقل به مکان دیگری باشید اسباب کشی استرس , اضطراب و دغدغه های خاص خود را دارد چه برسد به زمان بارداری.خیلی از خانم ها در ایام بارداری مجبور به جابجایی می شوند و سخت تر از آن این است که در ماه های آخر بارداری شان بخواهند با این مسئله روبرو شوند که مطمئنا نگرانی بیشتری را تجربه می کنند ولی خبر خوب اینکه همکاران ما در باربری شهرستان می خواهند این نگرانی شما را به دوش خود بکشند و شما فقط مدیریت و نظاره گر کار آها باشید چون اگر مایل باشید صفر تا صد یک اسباب کشی بی دردسر را برای شما انجام می دهند.ما در این مطلب می خواهیم یک سری نکات را برای شما بیان کنیم تا با دانستن آنها بتوانید آرامش بیشتری را به خانه جدید بیاورید و بدون هیچ استرسی یک اسباب کشی سالم و بی دغدغه را پشت سر بگذارید.ولی قبل از انجام هر کاری به شما توصیه می کنیم که از چند هفته قبل سفارش کارتن ها را بدهید چون خانم های باردار معمولا سرعت عمل کندتری نسبت به سایر افراد دارند .

 1. یک برنامه ریزی دقیق : اول از همه شما باید روی یک کاغذ برنامه ریزی های خود را انجام دهید و بدانید که می خواهید چه کارهایی را اعمال کنید و تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را در آن یادداشت کنید و با کمک همسرتان به انجام دادن آنها بپردازید و در نهایت هر کاری را که به اتمام رساندید جلوی آن تیک بزنید تا مشخص شود که چه کاری انجام نشده باقی مانده است.

 2. روی کمک اطرافیان حساب کنید : در این زمان تعارف را کنار بگذارید و هر کدام از دوستان و آشنایان که خواستند به شما کمک کنند بگذارید این کار را برای شما انجام دهند چون بهترین زمان کمک کردن همین مواقع است و در زمان دیگر هم که آنها احتیاج داشتند می توانید شما نیز به آنها کمک کنید.

 3. با همسایه ها و امکانات محله جدید آشنا شوید : اینکه شما اطلاعاتی راجع به محله جدید داشته باشید به شما کمک می کند که آرامش خاطر بیشتری داشته باشید که کارهای خود را در روز می توانید انجام دهید.

 4. برچسب زدن روی کارتن ها : وسایلی را که در کارتن ها بسته بندی کرده اید را در جایی قرار دهید و محتویات داخل آن را در گوشه ای کوچک بنویسید ولی با استفاده از یک ماژیک قرمز با فونت بزرگ بنویسید که این کارتن در کدام اتاق منزل جدید باید قرار بگیرد چون با انجام این کار هم کارگران شرکت باربری شهرستان می دانند که وسایل باید در کجا قرار گیرد و هم اینکه خودتان نیز برای چیدن وسایل سردرگم نمی شوید و میتوانید با کمترین زمان ممکن آنها را بچینید.

 5. حتما با دکتر خود مشورت کنید : در زمان بارداری وقتی می خواهید اسباب کشی کنید حتما با دکتر خودتان مشورت کنید و همه کارهایی که می خواهید انجام دهید را با او در میان بگذارید و دکتر نیز توصیه های لازم را به شما می گوید و اگر خطری در پیش رو باشد شما را مطلع می کند بنابراین برای اطمینان خاطر بیشتر حتما با دکتر خود جلسه ای بگذارید.

 6. دوری از مواد شیمیایی : منزل جدیدی که قرار است به آنجا بروید را باید تمیز کنید و همه خانم ها می دانند که برای تمیز کاری منزل و سرویس های بهداشتی حتما باید از شوینده های شیمیایی استفاده کنید ولی ما در اینچجا به شما توصیه میکنیم که اکیدا از مواد شیمیایی استفاده نکنید و آن را به عهده شرکت های خدماتی و نظافتی بگذارید تا برای شما انجام دهند.

 7. انتخاب باربری مطمئن : وقتی شما باردار هستید کاری که اصلا و به هیچ وجه نمب توانید و نباید انجام دهید جابجا کردن و بلند کردن اشیا سنگین بالای 5 کیلو است پس حتما باید از یک باربری مطمئن و متعهد باربری شهرستان کمک بگیرید که هر نوع خدمتی که لازم باشد را برای همشهریان عزیز انجام می دهد . ما در مطلب های دیگر نیز گفته ایم که شما میتوانید کاملا به استراحت کردن و مسافرت های کوتاه خود بپردازید و انجام دادن همه کارهای جابجایی را به باربری شهرستان بدهید و حتی چیدمان منزل را نیز برای شما انجام دهیم فقط کافیست که از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید و اطلاعات کافی را در اختیار ما قرار دهید تا بهترین و امن ترین جابجایی را به نحو احسن برای شما انجام دهیم.

اسباب کشی در بارداری
اسباب کشی در بارداری

در انتهای کار نیز خودتان را فراموش نکنید و مدام سرگرم اسباب کشی نباشید چون سایر اعضای خانواده به کمک شما می آیند و شما نیز باید به فکر خودتان باشید و پیاده روی روزمره خود را فراموش نکنید.اسباب کشی در کل هم از نظر عاطفی و هم از نظر جسمانی ممکن است به شما فشار بیاورد بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که کارهای نسبتا سنگینی هم که فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید را انجام ندهید چون به شما فشار می آورد و حتما در بین روز استراحت کنید و اگر هم لازم بود حتما چرت کوتاهی بزنید تا سرحال تر شوید.