باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

ماه مبارک رمضان یکی از پر برکت ترین ماه های سال است که خداوند تمام درهای رحمت و مغفرت خود را بر روی بندگانش گشوده است تا از طریق آن بتوانند عبادت کنند و بر سر سفره الهی بنشینند . در ماه رمضان خیلی از افراد به عبادت مشغول هستند و در طول روز , روزه می گیرند و این امری بدیهی است که چون روزه هستند توان و قوتی برای انجام کارهای سنگین را ندارند ولی خوب چاره ای نیست و بسیاری از این افراد روزه دار ممکن است بنا به دلایلی مجبور به انجام اسباب کشی و جابجایی از مکانی به مکان دیگر باشند که واقعا تمام انرژی انسان را می گیرد و به تنهایی اصلا نمی توان این کار را انجام داد به خصوص در این سال , که هوا به نسبت گرمتر است و تعداد ساعاتی هم که باید روزه باشند بیشتر است بنابراین شما اگر مجبور به کار اسباب کشی شدید باید به فکر نیروهای کمکی باشید چون به تنهایی به هیچ وجه از پس کارها بر نمی آیید و توانی برای انجام آنها ندارید پس بهترین راه این است که با باربری شهرستان تماس بگیرید و از کارگران و پرسنل نیرومند و آموزش دیده این شرکت باربری مطمئن کمک بگیرید و کارهای مربوط به جابجایی و بسته بندی و اثاث کشی را برای شما انجام دهند تا زمان افطار شما هم زیاد خسته نشوید و بتوانید به بقیه کارهای خود هم برسید.

چگونگی بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته بندی وسایل با زبان روزه کمی طاقت فرساست چون انسان زمانی که روزه می گیرد هیچ انرژی برای انجام کارهای روزمره خود هم ندارد چه برسد به اینکه بخواهد امور مربوط به اسباب کشی را انجام دهد بنابراین شما می توانید بیشتر کارها را به شب موکول کنید و زمانی که افطاری کردید و انرژی از دست رفته خود را به دست آوردید به کارهای بسته بندی وسایل بپردازید و در طول روز نیز به کارهایی بپردازید که انرژی و توانی از شما نمی گیرد . مطمئن باشید که با انجام این روش کارها نیز زودتر تمام می شوند و می توانید هر چه زودتر به منزل جدید نقل مکان کنید.

چگونگی حمل اثاثیه

وسایلی که بسته بندی کرده اید و آنها را مرتب در گوشه ای جمع آوری کرده اید را باید به داخل ماشین های باربری حمل کنید و بعد آنها را به مکان جدید انتقال دهید اما خوب سوال اینجاست که با زبان روزه و در طول گرمای روز به خصوص در ایام تابستان این کار چگونه انجام شود ؟ بهترین روش برای انجام این کار در ساعات آخر روز است یا اینکه موکول کردن آن به شب است چون که هم هوا خنک تر است و هم اینکه شما نیز مجبور نیستید زیاد به خودتان سخت بگیرید و با انجام این کارها هم اسباب کشی لذت بخشی را پشت سر می گذارید.بعد از آن هم می توانید ماشین های حمل وسایل را به مکان جدید ببرید و وسایل داخل آن را تخلیه کرد و هر وقت و زمانی که خواستید وسایل را بچینید چون داخل منزل است و هوای منزل هم تقریبا خنک تر است بهتر می توانید به امور منزل رسیدگی کنید.

خدمات باربری شهرستان

باربری شهرستان برای افرادی که می خواهند در ماه مبارک رمضان جابجا شوند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است و جدای از اینکه کارگران و پرسنل زحمتکش خود را به محل مورد نظر میفرستد کارشناسی حضوری نیز برای مشاوره دادن می فرستد تا افرادی که کار جابجایی را انجام می دهند حداقل در این زمینه استرس و نگرانی نداشته باشند و بسته به نوع اسباب کشی هم از تخفیفات ویژه ای بهره مند می شوید.

اسباب کشی در ماه رمضان
اسباب کشی در ماه رمضان

 

جابجایی و انتقال مکان از محلی به محل دیگر به اندازه کافی دشوار است و استرس ها و دغدغه های خاص خود را در این مدت دارد چه برسد به اینکه در این وسط حرف از یک کودک نوپا باشد و با وجود آن بتوانید تمام شرایط را مدیریت کرده و بدون هیچ نوع آسیب دیدگی وسایل , کودک شما نیز در شرایط نرمالی به سر برد و زندگی روزمره او دچار هیچ تغییر و نابسامانی نشود خوب قطعا همه ما میدانیم که حتی فکر کردن به این مسئله , اضطرابی در ما به وجود می آورد ولی چاره ای نیست و ما نیز مجبور به جابجایی هستیم . در هر حال باید با شرایط کنار بیاییم و خودمان را با این وضعیت کوتاه وفق دهیم فقط به این فکر کنید که زمان زیادی نمی برد و ممکن است حداکثر تا یک هفته طول بکشد اما ما در اینجا جدای از بحث اسباب کشی باید بیشتر از هر چیزی به فکر کودکمان باشیم و کاری کنیم که برای کودکمان مشکلی پیش نیاید که خوشبختانه باربری شهرستان به فکر این موضوع هم بوده و به شما کمک می کند تا با بهره گیری از نکاتی که ذکر می کنیم بتوانید یک جابجایی راحت را با وجود کودکتان پشت سر بگذارید.

از نظر ما یکی از بهترین کارها این است که شما زمانی که قصد جابجایی دارید از خانواده خود و همسرتان برای نگه داشتن فرزندتان کمک بگیرید و از آنها بخواهید ساعاتی که شما مشغول بسته بندی و جابجایی و ... هستید پیش کودکتان باشند و مطمئن باشید که آنها نیز با کمال میل قبول می کنند چون معمولا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها از اینکه ساعاتی از وقت خود را به نوه شان اختصاص دهند خوشحال می شوند و پیوند قوی تری با آنها دارند یا اینکه در روز اسباب کشی کودکتان را برای چند ساعتی به منزل آنها بفرستید تا خیالتان از این بابت راحت باشد و بدون هیچ نگرانی به کارهای خود ادامه دهید تا هر چه زودتر به اتمام برسد.

بسته بندی وسایل اتاق کودک

تا جایی که امکان دارد سعی کنید وسایل اتاق کودک را در آخر کارها جمع و بسته بندی کنید و فعلا آنها را به همین روش دست نخورده باقی بگذارید تا حداقل ساعاتی با وسایل اسباب بازی و ... خود سرگرم شود و شما نیز بتوانید راحت تر به کارهای باقی مانده خود ادامه دهید.کودک شما هر چقدر سرگرم تر باشد کار شما راحت تر و آسان تر می شود پس اگر این امکان نیز وجود دارد می توانید برای ساعاتی او را به اتاقی که ساکت تر هست و رفت و آمدی در آنجا نمی شود او را بخوابانید تا خواب و استراحت او دچار تغییر نشود.

خداحافظی از اتاق کودک

شاید این کار در اول چندان جالب نباشد و یا به نظر خنده دار باشد اما در واقع چنین نیست و فرزند شما برای مدتی که در آن خانه بوده الفت خاصی با اتاق و خانه گرفته و به دلیل باهوش بودن کودکان خاطراتی از آن خانه در ذهن آنها باقی می ماند بنابراین سعی کنید دست کودک خود را بگیرید و در آخر کارها او را به تک تک اتاق ها ببرید و از آنجا خداحافظی کنید.

باربری شهرستان با بیان کردن این نکات تنها هدفش این است که بتواند شما را در یک اسباب کشی و جابجایی ایمن کمک کند و با بهره گیری از این نکات راحت تر بتوانید کارها را به اتمام برسانید و برای کمک رسانی و اتمام هر چه زودتر کارها می توانید با شرکت باربری تهران بزرگ در تماس باشید و از کارگران و پرسنل آموزش دیده این شرکت کمک بگیرید تا خودتان نیز زیاد خسته نشوید و کارها هرچه سریع تر و ایمن تر تمام شوند و بتوانید در کنار خانواده خود زندگی بهتری با خانه مرتب تری داشته باشید.

اسباب کشی با کودکان نوپا
اسباب کشی با کودکان نوپا

قطعا هیچ فردی دوست ندارد در زمان اسباب کشی با دنیایی از تلفات و وسایل شکسته مواجه شود و باید با یک شرکت باربری مطمئن باربری شهرستان تماس بگیرید و در همه امور مربوط به بسته بندی , جمع آوری , حمل اثاثیه , تخلیه بار و هر نوع خدماتی شما را یاری کنند و بدون هیچ نوع شکستگی و تلفاتی یک اسباب کشی ایمن را پشت سر بگذارید.

باربری شهرستان در این عنوان مطالبی راجع به ترفندهای یک اسباب کشی ایمن و به دور از تلفات را برای شما عزیزان بیان می کند تا با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری خودتان نیز آگاهی هایی در این مورد داشته باشید تا بهتر به کار جابجایی خود ادامه دهید.

جمع آوری و دسته بندی وسایل

اولین قدم موثر در یک جابجایی این است که تمام وسایل را در دسته بندی خاصی قرار دهیم و آنها را برای جمع آوری آماده کنیم چون بیشتر خانمها در اول کار سردرگم می شوند و نمی دانند که از کجا باید کار را شروع کنند که ما به آنها توصیه می کنیم که وسایل را جمع آوری کنند و بعد به سراغ سایر مراحل بروند.

فراهم کردن لوازم ضروری مورد نیاز بسته بندی

هر نوع وسیله ای که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید. وسایل مربوط به بسته بندی شامل جعبه یا کارتن های بسته بندی , نایلون های ضخیم و بزرگ , بابل رپ ها , قیچی , چسب , ماژیک , فوم های ضربه گیر , روزنامه های باطله  , طناب و هر نوع اشیایی که می دانید در زمان بسته بندی وسایل به کار می آیند و از آن استفاده می کنید.

بسته بندی لوازم الکترونیکی

لوازم الکترونیکی مانند کامپیوترهای رومیزی یا لب تاپ و ... که از قبل آنها را درست و اصولی بسته بندی کرده اید و تمام قطعات و سیم ها را در یک جعبه قرار داده اید و برای راحتی کار از نحوه اتصال سیم ها عکس بگیرید تا راحت تر دوباره آنها را بچینید و بعد در ماشین های ویژه باربری قرار دهید.

بسته بندی تمامی وسایل سبک و سنگین

بسته بندی وسایل سنگین باید با مقداری تامل بیشتر انجام شوند چون سنگین تر هستند و در حین جابجایی ممکن است از داخل کارتن بیفتد و آسیبی ببینند از این رو سعی کنید از بهترین و ضخیم ترین کارتن ها برای این گونه اشیاء استفاده کنید و کف آن را هم یک کارتن یا مقوای ضخیم تر بیندازید تا محکم تر شوند و تمام فضاهای خالی آن را با پارچه ها و روزنامه های باطله بپوشانید. برای اجسام سبک هم همین کار را انجام دهید با این تفاوت که دیگر نیازی به مقوای ضخیم برای کف کارتن ها نیست و تا جایی که می توانید آنها را در کارتن های کوچکتر قرار دهید و در هنگام جابجایی به داخل ماشین ویژه حمل کارگران مجرب ما می دانند که باید وسایل سنگین را در زیر و وسایل های سبک تر را روی وسایل سنگین تر قرار دهند تا در طول مسیر موجب آسیب دیدن آنها نشود.

بسته بندی دقیق ظروف شکستنی

ظروف موجود در آشپرخانه اکثرا شکستنی و بسیار پر کاربرد هستند پس جهت پیشگیری از شکستن ظروف حتما بین آنها از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر استفاده کنید و برای لیوان و فنجان و ... هم آنها را کامل با روزنامه دور پیچی کنید و سپس در جعبه های مختص به خود بسته بندی کنید در این کار ممکن است لیوان ها کمی دست بخورند و کثیف شوند اما هیچ جای نگرانی نیست و زمان رسیدن به مکان جدید می توانید دوباره آنها را با یک دستمال تمیز کنید و در جای خود بگذارید.

دم دست گذاشتن لوازم ضروری

زمانی که شما اقدام به بسته بندی وسایل می کنید حداقل چند روزی زمان می برد و زمان چیدمان هم چند روز زمان نیاز دارد تا تک تک وسایل در جای خود قرار گیرند که اگر تمام وسایل را بسته بندی کنید دیگر نمی توانید از بعضی از ظروف برای سرو ناهار و شام و ... استفاده کنید پس جهت رفاه حال خودتان هم که شده یک سری لوازم ضروری از این قبیل و لوازم شخصی مانند حوله و شامپو و ... را دم دست خود قرار دهید تا مجبور نشوید ساعتها زمان برای به دنبال گشتن این وسایل هدر دهید.

 

اسباب کشی بدون تلفات
اسباب کشی بدون تلفات

جابجایی کردن و نقل مکان از جایی به جای دیگر به خودی خود سخت است حال چه برسد به اینکه فرزند یا فرزندانی هم داشته باشید که با وجود آنها بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر بگذارید که قطعا کار شما سخت و سخت تر می شود و باید نکات و مواردی راجع به این موضوع بدانید و در مورد آنها آگاهی هایی داشته باشید تا بتوانید در نهایت یک اسباب کشی توام با آرامش را پشت سر بگذارید که خوشبختانه شرکت باربری شهرستان همیشه به فکر مشتریان خود بوده و هر روز مطالب بهتر و آگاهی های بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد به امید اینکه بتوانید یک اسباب کشی ایمن و به دور از آسیب دیدگی داشته باشید.

بچه ها یکی از مهم ترین و با روحیه ترین افراد در هر خانواده است و واقعا بدون وجود آنها زندگی بعضی از شیرینی های خود را از دست می دهد. در زمان اسباب کشی هم بسته به سن و سال آنها باید بعضی از مهارت های اسباب کشی را به آنها یاد دهیم و بعضی از مسئولیت های خودش را بر عهده گیرد و بتواند در امور مربوط به جابجایی به خانواده خود کمک کند اما نکته مهم اینجاست که بچه ها به خودی خود انجام این گونه کارها را بلد نیستند و باید این آموزش ها پدر و مادر خانواده به آنها یاد دهند و یادگیری آنها را برای بچه ها آسان تر کنند.

مشورت کردن با بچه ها

اولین گامی که باید بردارید این است که بچه ها را نیز در امور مربوط به خود (بسته به سن آنها) دخالت دهید , نظر آنها را بپرسید و از آنها مشورت بگیرید و به آنها بگویید که به چه دلایلی ما می خواهیم اسباب کشی کنیم , آنها را به محل جدید ببرید تا با دوستان جدیدتری در آن محل آشنا شود , آنها را به مدرسه ای که قرار است بعد از جابجایی در آنجا ادامه تحصیل دهد ببرید و در کل نظر دادن بچه فراموش نشود و به آنها اهمیت بیشتری بدهید.

بسته بندی بعضی از وسایل بچه توسط خودش

کمک گرفتن از بچه را هیچوقت فراموش نکنید تا بچه شما هیچ وقت احساس نکند که هیچ دخالتی در تصمیمات شما ندارد و نظر او برای شما بی اهمیت است پس  بهترین روش این است که حتما وسایل بازی و سایر وسایلی که شکستنی نیستند و خودشان می توانند آنها را جمع آوری و بسته بندی کنند را به آنها بسپارید و خودتان هم در چند جعبه اول به آنها کمک کنید و به آنها یاد دهید که چگونه این کار را انجام دهند تا بچه شما وظیفه شناس باشد و مسئولیت کارهایش را خودش بر عهده گیرد.

دور ریختن وسایل اضافی اتاق فرزندان

بسیاری از کودکان در سنین مختلف تقریبا همه چیز را درک می کنند و باهوش هستند و اینکه شما بخواهید تعدادی از وسایل اتاق او را بدون حضور خودش دور بریزید و یا آن را با خود جابجا نکنید آثار مخربی بر روحیه فرزندان شما باقی می گذارد پس اگر قصد دور ریختن وسایل اضافی را دارید حتما با حضور فرزندان این کار را انجام دهید تا خودشان نیز در این باره نظر بدهند و با کمک آنها یک جمع آوری و بسته بندی محکم و دقیقی را انجام دهید.

بسته بندی وسایل کوچک خانه

شما می توانید بعضی از کارهای کوچک مانند جفت کردن و بسته بندی جوراب ها , بسته بندی لباس های کودک , تمیز کردن حیاط خانه و بسیاری دیگر از این ریزه کاری ها را به فرزند خود بسپارید تا هم سرگرم شوند و زیاد دور و بر شما نباشند و بتوانید راحت تر به کارهایتان رسیدگی کنید و هم اینکه کودک شما نیز احساس بهتری نسبت به جابجایی شما دارد.

نحوه چیدمان اتاق کودک

یکی از زیبایی های دکوراسیون منزل اتاق خواب ها هستند مخصوصا اتاق خواب کودکان.اتاق خواب ها معمولا وسایل و تجهیزات زیادی را در خود جمع میکند که مهم ترین آنها سرویس خواب است .سرویس خواب در نحوه چیدمان منزل تاثیر بسزایی دارد چون قسمت اصلی از وسایل اتاق خواب به شمار می آید.چیدمان اتاق خواب کودک هم باید حتما با حضور خودش انجام شود و به همان شکلی که خودش می خواهد آنجا را مرتب کنید و اگر هم در آخر دکوراسیونی نامرتب به وجود آمد می توانید با نظر فرزند خود دوباره آن را مرتب کنید.

باربری شهرستان با تلاش چندین ساله خود همیشه بر این باور بوده که رضایت مشتری حرف اول را می زند و کیفیت خدمات مهم تر از موارد مادی آن است و خوشبختانه هم با وجود سابقه فعال چندین ساله خود توانسته است رتبه های نخست را به خود اختصاص دهد و بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد پس جهت آگاهی هرچه بیشتر درباره این شرکت کافیست فقط یکبار با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و با این شرکت باربری مطمئن مشارکت داشته باشید.

آماده کردن فرزندان برای جابجایی
آماده کردن فرزندان برای جابجایی

نجات یافتن از دست حشرات پیش از اسباب کشی

حشرات موذی و ریز مانند سوسک و مورچه و ساس و ... که معمولا با فرا رسیدن فصل های گرم و خنک سال مانند بهار و تابستان راه ورود و تخمک گذاری در خانه ها را برای خود باز می کنند یکی از اصلی ترین و بزرگترین معظل هر خانه است که چه روش ها و چه کارهایی برای از بین بردن و خلاص شدن از شر آنها وجود دارد چون قطعا هیچ کسی دوست ندارد در مکانی که زندگی می کند حشراتی از این قبیل نیز باشند و باید به فکر یک راه چاره برای از بین بردن آنها باشید پس اگر با شرکت باربری شهرستان همراه باشید نکاتی راجع به این مورد در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا با بهره گرفتن از این مطلب زندگی لذت بخش تر و منزلی عاری از هر نوع حشره ای داشته باشید.

تمیز کردن منزل و وسایل

قبل از اقدام به جابجایی و بسته بندی وسایل باید به فکر تمیز کردن منزلی که قرار است بعدها در آنجا زندگی کنید باشید و تمامی وسایلی که در منزل وجود دارد اعم از وسایلی که استفاده می کنید و یا بلااستفاده هستند را باید کاملا تمیز کنید و هر نوع وسیله ای هم که به شستن نیز دارد را باید حتما تمیز کنید چون ممکن است بعضی از وسایل را د طول یکسال گذشته اصلا استفاده نکرده باشید و به همان شکل در کارتن یا کابینت قرار داده باشید که در اینصورت باز هم کثیف می شود و کارتن یا کابینت و یا مکان هایی که هیچ نوری در آنجا نباشد مکان ی برای رشد و تولید مثل اینگونه حشرات ریز هستند پس تمامی وسایل را پاک و تمیز کنید و با خیالی آسوده تر و وسایلی تمیز تر و مرتب تر به خانه جدید بروید.

استفاده از اسپری حشره کش

زمانی که هنوز به خانه جدید نرفته اید برای اطمینان بیشتر می توانید تمام فضاهایی که ممکن است حشرات در آنجا قرار گرفته باشند را سم پاشی کنید و تمامی درب و پنجره ها را ببندید و خودتان نیز چند روزی به آن مکان نروید تا هر نوع حشره ای که در آنجا هست را از بین ببرد و این کار تنها در صورتی امکان پذیر است که شما در آن مکان نباشید چون بوی اسپری ممکن است خودتان را مسموم کند پس حتما دو الی سه روز قبل تر به آن مکان بروید و برای اطمینان خاطر هرچه بیشتر این کار را انجام دهید و بعد آنجا را کاملا تمیز کنید و پس از آن وسایل خود را به آنجا انتقال دهید و در منزلی عاری از هر نوع حشره ای زندگی کنید.

راه حلی برای از بین بردن مورچه ها

در این مطلب بیشتر راجع به سوسک گفته شد اما بسیاری از مردم از دست مورچه ها خلاص نمی شوند و آرامش آنها را گرفته است که ما در این عنوان می خواهیم یک راه حل اساسی برای خلاص شدن از دست آنها به شما آموزش دهیم و آن هم این است که قطعا در بسیاری از منازل سرکه وجود دارد و برای بسیاری از کارها مانند تمیز کردن لکه های چای و قهوه و تمیز کرن سینک ظرفشویی و حمام و سرویس بهداشتی به عنوان جرمگیر از آن استفاده می کنید که در اینجا هم می توانید به مقدار مساوی محلول آب و سرکه سفید را با هم مخلوط کنید و به جاهایی که مورچه ها به آنجا می روند اسپری کنید مطمئن باشید که یک راه حل اساسی است و مورچه ها هم اصلا از بوی سرکه خوششان نمی آید و برای همیشه از شر آنها در خانه خلاص می شوید.  

تور گرفتن و درزگیری پنجره ها

همانطور که میدانید در فصول گرم سال این نوع حشرات ریز و کوچک بیشتر می شود مخصوصا در فصل تابستان که هوای بیرون گرم است پشه ها و سوسک ها و بسیاری حشرات موذی دیگر با باز شدن پنجره ها به داخل خانه ها که خنک تر هستند پناه می برند و در آنجا زندگی می کنند و مسلما هیچ  کسی دوست ندارد مکانی که در آنجا زندگی می کند از این نوع حشرات هم باشد پس برای رفاه حال خودتان هم که شده پنجره ها را تور بگیرید و یا از درب و پنجره های توری آماده استفاده کنید و با خیال راحت در منزل خود باشید و خانه ای به دور از این جانوران مزاحم داشته باشید.

شرکت باربری شهرستان با عنوان کردن این نکات و مطالب ارزشمند تمام سعی خود را می کند تا به شما عزیزان کمک کند که بتوانید یک جابجایی بی دغدغه و بی دردسر را پشت سر بگذارید و از هر نوع مطلبی که بخواهید یاد بگیرید و یا اطلاعاتی راجع به آن ندارید می توانید در این سایت باربری تهران بزرگ پیدا کنید و اسباب کشی هایتان را با خیالی آسوده تر به اتمام برسانید پس اگر نیاز به کمک گرفتن از یک شرکت باربری معتبر پیدا کردید می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از تمامی خدمات باربری شهرستان چه درون شهری و چه بین شهری بهره ببرید و شما را در انجام دادن یک اسباب کشی آسان و ایمن کمک کنند.

خلاص شدن از دست حشرات موذی
خلاص شدن از دست حشرات موذی