باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

حمل و جابجایی لوازم منزل از آن دسته کارهایی است که هر کسی تجربه آن را داشته است و اسباب کشی کردن از نقطه ای به نقطه دیگر نیازمند کمک گرفتن از یک کارگر ماهر است چون بدون کمک کارگر هیچگاه نمی توان یک اسباب کشی آسان را تجربه کرد.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مشغله زیادی که برای مردم پیش می آید کمتر کسی وقت کافی برای اثاث کشی دارد و بیشتر با شرکت های باربری خوب و مطمئن همانند باربری شهرستان در ارتباط هستند و از پرسنل و کارگران آنها برای جابجایی لوازم منزلشان کمک می گیرند.

کارگران اسباب کشی در شرکت های باربری با استفاده از تجربه کاری خود و آموزش هایی که دیده اند به خوبی می دانند چه کارهایی را چگونه انجام دهند و به همه کارها واقفند فقط شما باید اطلاعاتی راجع به متراژ منزل و میزان وسایلی که باید جابجا شود را در اختیار شرکت باربری قرار دهید تا آنها نیز بتوانند برحسب تقاضای شما تعدادی کار ویژه به محل شما بفرستند.

کارگران اسباب کشی بسته به میزان کار خودشان وظایف گوناگونی دارند مثلا یک اسباب کشی ممکن است از طبقه ای به طبقه دیگر در همان آپارتمان باشد و یا اینکه ممکن است از محل به محل دیگر باشد ولی در کل تنوع کاری برای کارگران اسباب کشی زیاد است حال چه باربری برون شهری باشد و چه درون شهری.

وظایف کارگر اسباب کشی

امانت دار بودن

سر به زیر بودن و چشم پاک بودن آنها در برخورد با مشتری

متخصص بودن در امر حمل و نقل و جابجایی (جمع آوری وسایل , بسته بندی , تخلیه بار)

مرتب و درست چیدن وسایل در ماشین های باربری

تخلیه اصولی بار و در نهایت چیدن وسایل در صورت درخواست مشتری

ویژگی کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی باید از وضعیت جسمانی سالمی برخوردار باشد.

باید تمام فوت و فن ها و قلق های مربوط به کار خود را بداند و دقیقا بداند مشتری چه درخواستی از او دارد.

کارگر اسباب کشی باید مراقب وسایلی که جابجا می کند را داشته باشد تا مبادا وسیله ای شکسته و یا آسیب ببیند چون در نهایت هزینه تعمیر و یا دوباره خریدن آن را باید خودش پرداخت کند.

یکی از مهم ترین و در واقع اصلی ترین ویژگی های کارگر اسباب کشی وظیفه شناس بودن و قابل اعتماد بودن است و باید بیشتر از مشتری مراقب وسایل باشد تا وسیله ای گم نشود و یا اینکه باید چنان نظر مشتری را به خود جلب کند و قابل اعتماد باشد تا بتواند وسایل گران قیمت منزل خود را به او بسپارد.

باید تمام ارکان مربوط به اسباب کشی را در نظر بگیرد و بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین کار را با کیفیت بالایی انجام دهد تا سابقه و نام خوبی از خود و شرکت باربری مربوطه بر جای بگذارد.

وقت شناس بودن نیز از ویژگی های مهم کارگر اسباب کشی است تا مبادا وعده دروغ به شخصی بدهد و آن شخص نیز بار دیگر به او اعتماد نکند و خواهان همکاری با آن شرکت نباشد.

وظایف شرکت باربری

شرکت باربری که شما با آنها تماس گرفته اید تا کار اسباب کشی شما را به نحو احسن انجام دهند حتما باید دلسوز , وظیفه شناس , وقت شناس و قابل اعتماد باشند تا بتوانند نظر مشتریان را به خود جلب کنند و به آنها مشاوره ای رایگان در مورد چگونگی جابجایی لوازم منزل و یا هر سوالی که مشتری داشته باشد را بتوانند جواب دهند و از پس آن کار بربیایند و راهنمایی دقیقی برای انتخاب ماشین حمل و باربری را به آنها بدهند تا بر حسب تعداد و حجم وسایلشان ماشین باربری را انتخاب کنند تا مجبور نباشند هزینه گزافی را نیز متحمل شوند و در نهایت مهم ترین وظیفه که برای تمام پرسنل شرکت توصیه می شود و باید هم انجام دهند روی خوش و خوش اخلاق بودن است که باید با مشتری رفتاری خوب داشته باشند که خوشبختانه باربری شهرستان بر حسب تجربه ای که داشته است در همه زمینه ها رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است و رضایت مشتریان را نیز به خود جلب کرده است.

حال با وجود بیان این توضیحات سوال برخی افراد این باشد که هزینه جابجایی نیز چگونه انجام می گیرد که در اینجا باید گفت که هزینه اسباب کشی به مواردی مانند میزان و تعداد وسایل , متراژ منزل , تعداد کارگران و ماشین های حمل که باید به محل مورد نظر فرستاده شود , تعداد طبقاتی که باید وسایل از آنجا جابجا شود , نوع و زمان رسیدن وسایل به مقصد و ... بستگی دارد تا قابل محاسبه باشد.

خوشبختانه باربری شهرستان از آن دسته از شرکت هایی است که در بین مردم اثر خوبی از خود بر جای گذاشته است و تنها افتخارش هم این است که توانسته است رضایت مشتری را جلب کند و بهترین و سریع ترین و ایمن ترین کارهای باربری را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد پس شما عزیزانی هم که تجربه کار با ما را نداشته اید می توانید با شماره تماس های شرکت و یا شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید و از سایر خدمات ما بهره مند شوید.

 

کارگران اسباب کشی
کارگران اسباب کشی

 

 

باربری و اسباب کشی از کارهایی است که حتما باید آن را تجربه کنید اما این تجربه تلخ باشد یا شیرین مهم است.بعضی از اسباب کشی ها به گونه ای رقم می خورد که افرادی که آن را انجام می دهند حتی پس از سالیان متوالی هم وقتی به آن فکر می کنند تن شان می لرزد آنچنان که خاطره تلخی از آن داشته اند اما بیشتر کارها می تواند دست خود انسان باشد که می تواند شیرین باشد یا نه .مثلا اینکه فردی که با نادانی و یا نا آگاهی از حرفه مورد نظر می خواهد آن را انجام دهد مسلما نیاز به همیاری فردی خبره دارد ولی اگر سرخود کارش را انجام دهد قطعا نتیجه خوبی به دست نمی آورد. باربری شهرستان در این مطلب می خواهد خدماتی ویژه برای افرادی ویژه که در شرایط خاصی هستند را ارائه کند.

متاسفانه طی چند روز گذشته شاهد زیان ها و ضررهای مالی و جانی فراوانی بوده ایم .سیل باعث بی خانمانی خیلی از افراد شده است که حتی با خیال راحت هم نمی توانند در منزل خودشان سرشان را آسوده بر بالش بگذارند و خیلی از خانواده ها عزیزان خود را از دست داده اند و داغدار شده اند و اکثریت آنها نیازمند همراهی و کمک از طرف هموطنان خود می باشند حال این کمک ها می تواند اقتصادی و یا معنوی باشد . بیشتر افراد حتی با دانستن حرفه های خود می توانند به این افراد کمک کنند و باری از دوش آنها بردارند . از آنجا که اسباب کشی کردن از همان قدیم ها تا به امروز هم دچار مشکلات و سختی های خاص خود است باربری شهرستان هم به سهم خود می خواهد از طریق کار و حرفه خود کمک هایی از قبیل جابجایی وسایل منزل آنها را انجام دهند چون خیلی از این افراد با وجود دیدن این همه اتفاق شاید بخواهند به منزل اقوام و آشنایان و یا جاهای دیگری در شهرهای دیگر ایران بروند و تا زمانی که آب از آسیاب می افتد در شهرهایی دیگر که امن تر هستند سکونت کنند که باربری شهرستان به صورت کاملا رایگان جابجایی وسایل منزل را برای آنها انجام می دهند تا دل این افراد نیز با کمک و همیاری هموطنانش شاد شوند.

مراحلی که باید در یک اسباب کشی طی شود :

برنامه ریزی مرتب

یک برنامه ریزی مرتب و دقیق می تواند خیلی از کارهای شما را جلوتر بیندازد و یا اینکه کارهایتان به نحو احسن پیش برود پس مطمئن باشید که  قبل از انجام اسباب کشی پرسنل و مشاورین ما یک برنامه ریزی دقیق در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما انجام می دهند تا بتوانید تمام وسایل خود را جابجا کنید.

تهیه لیستی از تمام وسایل مورد نیاز جابجایی

بعد از کار برنامه ریزی حتما یک لیست از هر وسیله ای که قرار است با خود حمل کنید را یادداشت کنید و تا زمان رسیدن وسایل به مقصد آن را پیش خود نگه دارید و در نهایت آن را به صاحب وسایل تحویل دهید تا چیزی از قلم نیفتاده باشد و یا گم نشده باشد.

دم دست قرار دادن وسایل مورد نیاز بسته بندی

کارگران ما با بیش از چندین دهه تجربه فعال در این زمینه خوب می دانند چه کاری را در چه وقتی انجام دهند و کارها را چگونه در کمترین زمان ممکن به پایان برسانند بنابراین بعد از جمع آوری وسایل , وسایل مورد نیاز بسته بندی مانند کارتن , چسب , بابل رپ , فوم های ضربه گیر , ماژیک , سلفون و ... را دم دست خود نگه می دارند و سپس وسایل را بسته بندی می کنند.

جابجایی و تخلیه بار

همه وسایل های شما را بعد از بسته بندی جمع آوری و به داخل ماشین های باربری جابجا می کنند و آنها را در مقصد تخلیه می کنند و در صورت درخواست شما می توانند با کمک خودتان آنها را در جای مناسب خود بچینند.

امیدواریم که از خدمات ویژه باربری شهرستان بهره مند شوید و با کمک کردن خود توانسته باشیم بار کمی را از دوش شما هموطنان عزیز برداریم .

کمک رسانی به سیل زدگان
کمک رسانی به سیل زدگان

 

 

اسباب کشی کردن همیشه جزء کارهایی بوده است که هر فردی در زندگی خود حداقل یکبار آن را تجربه می کند و به میزان خوشی ها و ناخوشی های آن پی می برد و ناگفته نماند که با دانستن یک سری ترفندها و نکات که در مطالب گذشته موجود می باشد می توانید بهترین و بی دردسرترین اسباب کشی را پشت سر بگذارید.

بیمه حمل و نقل کالا به چند دسته تقسیم می شوند که مهم ترین آنها بیمه حمل و نقل داخلی و بیمه حمل و نقل خارجی است .

بیمه حمل و نقل داخلی : شامل بیمه ای می شود که برای جابجایی کالاهایی در داخل ایران است حال چه باربری برون شهری باشد و چه درون شهری.

بیمه حمل و نقل خارجی : شامل بیمه ای می شود که برای کالاهای صادراتی باشد مثلا بیمه حمل و نقل دریایی , بیمه حمل و نقل هوایی و... .

باربری شهرستان در این مطلب می خواهد نکاتی راجع به بیمه نامه حمل و نقل کالا و اثاثیه شما که ممکن است سوالات متداولی در این زمینه داشته باشید را برای شما مشتریان عزیز بیان کند.

بیمه نامه حمل کالا چیست و به چه کار می آید؟

بیمه حمل کالا شامل بیمه ای می شود که بیمه گر (فردی که بیمه کردن کالا بر عهده او بوده است) در مقابل مبلغی که از بیمه پرداز (فردی که مبلغ بیمه را پرداخت کرده است) دریافت کرده است خسارت های وارده به بیمه پرداز را متحمل می شود و هر نوع اتفاق و خسارت های وارده به کالا را باید پرداخت کند که در این صورت فرد بیمه پرداز حتی اگر مسافت های بسیار طولانی را هم طی کند نگران آسیب دیدن و یا خراب شدن وسایلش نمی شود و هر نوع وسیله ای را که شما قصد دارید در ماشین های ویژه حمل بگذارید از زمانی که وارد میشود تا زمانیکه وسایل به مقصد میرسد بیمه نوع وسیله را شامل میشود چون برای همه افراد مهم است که وسایلشان صحیح و سالم به مقصد برسد.

ضرورت استفاده از بیمه حمل کالا چیست ؟

هر شخصی زمانی که کالایی را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا می کند این استرس و نگرانی را دارد که وسایلش صحیح و سالم و بدون هیچ نوع آسیب دیدگی به مقصد برسند در اینجاست که ضرورت استفاده از بیمه دوچندان می شود و دیگر استرس ناشی بودن راننده و خراب شدن و شکستگی وسایل و بد بودن شرایط جوی و خراب بودن و فرسوده بودن جاده ها و.... را ندارد و وقتی وسایل هایش را بیمه می کند با خیال راحت یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر می گذارد.

یکی از مهم ترین آیتم های انتخاب باربری خوب استفاده از بیمه نامه مطمئن است چون در هنگام اسباب کشی چه بین شهری و چه درون شهری امکان خسارت دیدن وسایل وجود دارد مخصوصا باربری بین شهری . بنابراین ما برای جبران این خسارات پیش بینی شده بیمه نامه باربری را در اختیار شما قرار می دهیم تا در هنگام اسباب کشی وسایل خود با خیالی آسوده تر به کارهای خود بپردازید.

طی این چند سال اخیر و تجربه ای که باربری شهرستان آن را کسب کرده است بیمه نامه بیشتر برای کالاهای صادراتی اهمیت دارد و بیشتر این افراد هستند که استفاده از بیمه برایشان مهم است چون زمان اعتبارکالا از وقتی که بارگیری می شود تا ظرف مدت 8 روز بعد از رسیدن کالا به مقصد معتبر است و نگرانی در مورد چگونه رسدن کالا به مقصد ندارید بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر و سایر خدمات ما در باربری شهرستان می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از تمامی خدمات ما بهره مند گردید.

بیمه حمل و نقل کالا
بیمه حمل و نقل کالا

 

 

 

در نزدیک های ایام نوروز بیشتر خانم ها مشغول به نظافت و خانه تکانی می شوند و از آنجا که خانه تکانی و اسباب کشی مقدار کمی با هم در توافق هستند باربری شهرستان ترجیح داد تا نکاتی راجع به ترفندهای یک خانه تکانی صحیح را برای مشتریانش بیان کند.در خانه تکانی اکثر خانم ها از ریزترین تا درشت ترین وسایل منزل خود را تمیز می کنند و یک خانه تکانی اصولی انجام می دهند و کسانی که در این بازه زمانی می خواهند اسباب کشی کنند در واقع با یک تیر دو نشان می زنند چون بیشتر افراد قبل از اسباب کشی نظافت کامل منزل را انجام می دهند و با وسایلی تمیز به خانه جدید نقل مکان می کنند حال اگر دم عید باشد چه بهتر , پس هم می توانند کار اسباب کشی خود را انجام دهند و هم خانه تکانی نوروز را بکنند.در این مطلب خواستاریم تا ترفندهایی راجع به چگونگی یک خانه تکانی اساسی را برای شما عزیزان بیان کنیم.

  • خلاص شدن از دست وسایل اضافی

از آنجا که نزدیک عید است بسیاری از خانواده ها هستند که به کوچکترین وسایلی که شما به آنها نیاز ندارید, محتاج هستند پس اگر وسایل اضافی دارید که از آنها استفاده ای نمی کنید آن را به افراد نیازمند هدیه دهید در اینجا نیز می توانید با یک تیر دو نشان بزنید چون هم کار خیر و ثوابی انجام داده اید و هم اینکه از دست وسایل اضافی که فقط فضای خانه را اشغال می کرد خلاص شدید و قطعا وسایل کمتر به نظافت و چیدمان بهتر و سریعتر کمک خواهد کرد.

  • تمیز کردن لوازم منزل

زمانی که قصد رفتن به خانه جدید را می کنید سعی کنید از یک هفته قبل تر به فکر نظافت منزل جدید و خانه تکانی منزل فعلی باشید چون مسلما هیچ خانم خانه داری در ایام عید با وجود اسباب کشی دلش نمی خواهد با کوهی از وسایل کثیف و اضافی روبرو شود اما حتما نکات ایمنی را در نظافت رعایت کنید و از همه مهمتر مراقب سلامت خود باشید.نکته ای که در اینجا باید گفته شود این است که بسیاری از خانمها به دلیل مشغله کاری زیاد شاید وقت کافی برای انجام ایتن کارها را نداشته باشند که باربری شهرستان این نگرانی را از شما دور کرده است و به فکر بوده است تا با استفاده از کارگران و نیروهای خدماتی خود بتوانند در اسرع وقت بهترین خانه تکانی و حمل بار را برای مشتریانش انجام دهد.

  • طرز استفاده از مواد شوینده برای سرویس های بهداشتی

از آنجا که خیلی از خانمها قبل از رفتن به منزل جدید قصد دارند خانه فعلی و خانه جدید را تمیز کنند در تمیز کاری سرویس های بهداشتی و آشپزخانه از مواد شوینده زیادی استفاده می کنند شما باید از همه مهمتر مراقب سلامتی خود باشید و بعد به فکر تمیز بودن خانه و وسایل باشید.

باربری شهرستان تمام سعیش بر این است که بتواند بهترین امکانات و خدمات را در اختیار مشتریان عزیزش قرار دهد تا با بهره گیری از بهترین امکانات راحت ترین شیوه اسباب کشی را پشت سر بگذارید پس از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از تخفیفات ویژه دم عیدی ما بهره مند گردید.

خانه تکانی دم عیدی
خانه تکانی دم عیدی

اسباب کشی کردن جزء کارهایی است که هر فردی در زندگی خود بیشتر از یک بار آن را تجربه کرده است و با مشکلات و دردسرهای آن آشنایی دارد  باربری شهرستان در این مطلب می خواهد نکاتی راجع به مشکلاتی که ممکن است در حین اسباب کشی رخ دهد را یادآور شود تا در هنگام بروز مشکلات بتوانید راه حل های آن را بیابید و راحت تر با آن کنار آیید.

کسانی که اولین بار است اسباب کشی می کنند قطعا تجربه کافی برای این کار را ندارند و به مشکل برمی خورند پس باید حتما از شرکت های باربری مطمئن کمک بگیرند تا بهتر بتوانند کارشان را به پایان برسانند و خودشان نیز قبل از انجام هر کاری یک برنامه ریزی دقیق برای خود داشته باشند تا بتوانند طبق برنامه از پیش تعیین شده کارها را به انجام برسانند و لیست کاملی از تک تک وسایلی که قرار است جابجا شوند را تهیه کنند تا در هنگام اسباب کشی و چیدمان وسایل سردرگم نشوند و وسیله ای از بین نرود.

  • نبود زمان کافی

اولین مشکلی که ممکن است حین اسباب کشی پیش آید کمبود زمان است یعنی زمانی که شما اسباب کشی می کنید اگر طبق برنامه ریزی که از قبل تهیه کرده اید پیش روید مشکلی پیش نمی آید ولی اگر برنامه ای دقیق نداشته باشید به مشکل برمی خورید و زمانی برای انجام کارها ندارید

  • استفاده از وسایل نامرغوب برای بسته بندی

گاهی اوقات افرادی هستند که از وسایل نامرغوب و کهنه برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کنند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند غافل از اینکه ممکن است در بین راه آسیبی جدی به وسایل وارد شوند و کلا از بین بروند و در طرز بسته بندی وسایل نیز جدای از دقت و حوصله با آگاهی و خلاقیت کافی وسایل را بسته بندی کنید بنابراین تا جایی که امکان دارد از کارتن ها و جعبه های بسته بندی مرغوب استفاده کنید تا همه وسایل با خیال راحت و بدون هیچ آسیبی به مقصد برسند.

  • نبود دقت کافی در حمل بار

حمل و نقل وسایل هم جزء اصلی ترین کارهایی است که باید با دقت انجام شود مثلا اینکه باید از شرکت باربری کمک بگیرید که آموزش های لازم را در این زمینه به کارگرانش داده باشد تا بتوانند وسایل را با ایمنی بیشتر حمل کنند و راحت تر آن را جابجا کنند .در حمل بار باید نهایت دقت را به خرج دهیم مخصوصا هنگامیکه وسایل سنگینی مانند یخچال و ماشین ظرفشویی و لباسشویی و ... را حمل می کنید باید مراقب باشید تا به دیوار برخورد نکند و موجب خرابی و آسیب وسایل نشود.

  • عدم توجه به انتخاب باربری خوب

انتخاب یک شرکت باربری مطمئن نقش بسزایی در حمل و نقل وسایل و اسباب کشی شما دارد و باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید تا بهترین های آن را انتخاب کنید مثلا باربری شهرستان با استفاده از بهترین و زبده ترین کارگران و رانندگان خود و با دادن آموزشهای کافی و لازم به آنها تا کنون توانسته است رتبه نخست را به خود اختصاص دهد پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی بهتر می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند گردید.