باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652 - Super User
Super User

Super User

دانشجویی یکی از مقاطع تحصیلی است که بیشتر افراد آن را تجربه می کنند اما برای بیشتر افراد میسر نمی شود که برای  درس خواندن بتوانند در شهر خود ادامه تحصیل دهند و شب ها به منزل خود برگردند چرا که ممکن است شرایطی پیش آید که افرادی برای ادامه تحصیل مجبور شوند به شهر دیگری اقامت کنند حال این جابجایی و اقامت ممکن است به خوابگاه دانشجویی باشد یا به منزل شخصی اجاره ای . با این حال شما مجبور هستید که مقداری از وسایل شخصی تان را از شهر مبدا به مکانی که باید در آنجا تحصیل کنید جابجا کنید اما این جابجایی به چه صورتی انجام گیرد بهتر است؟

زندگی در خوابگاه دانشجویی و اقامت در شهری دیگر جدای از دوری خانواده دارای مشکلات و سختی های خاص خود می باشد چون خوابگاه دانشجویی به گونه ای است که مجبورند چندین نفر با هم در یک اتاق سکونت کنند حال این افراد چه کسانی هستند و نحوه برخوردشان با یکدیگر چگونه است و سرویس بهداشتی مشترک و آشپزخانه مشترک و... بسیاری موارد دیگر که اگر با آنها کنار نیاییم زندگی کردن در این مدت چند سال را برای ما سخت تر می کند به هر حال شما باید به فکر پیشرفت و ترقی خود باشید و کمتر به این مسائل توجه کنید تا راحت تر بتوانید درس خود را تمام کنید و با موفقیت هرچه بهتر بتوانید به شهر خود بازگردید.

بررسی کردن خوابگاه و اتاق خود

قبل از اقدام به جابجایی اولین کاری که باید انجام دهید رفتن به محل مورد نظر است تا اتاقی را که برای سکونت شما مشخص کرده اند را ببینید, تخت خود را مشخص کنید تا برای شما هم روشن شود که چه مقدار وسایلی را باید به آنجا ببرید و چه مقدار متراژی برای شما در نظر گفته شده است

انتقال وسایل به خوابگاه دانشجویی

خوابگاه و اتاق دانشجویی مکانی نیست که شما بخواهید کلیه لوازم شخصی را با خود به همراه بیاورید چون متراژ بسیار کمی را در اختیار شما قرار می دهند بنابراین باید اسباب و اثاثیه ای که بیشترین کاربرد را دارند بسته بندی کرده و با خود به همراه بیاورید اما این وسایل با وجود لباس ها و چمدان و خوراکی و سایر لوازم شخصی دیگر ممکن است نتوانید آن را با ماشین شخصی خود حمل کنید از این رو شما نیاز به کمک یک شرکت باربری خوب و مطمئن دارید تا با فرستادن یک وانت تمام وسایل بسته بندی شده را به داخل ماشین انتقال دهید و آن را به مکان مورد نظر ببرید.

وسایل مورد نیاز برای خوابگاه دانشجویی

با این اوصاف شاید برای بسیاری از شما عزیزان این سوال پیش آید که این ملزومات و وسایلی که باید با خود به همراه داشته باشیم شامل چه نوع وسایلی است که در جواب به این سوال باید گفت وسایل و ملزوماتی مانند رخت آویز , لباس , وسایل بهداشتی شخصی مانند حوله و مسواک و صابون و ... , مصرف وسایل خوراکی مورد نیاز , وسایل مورد نیاز تختخواب مانند تشک و ملحفه و بالش و زیرانداز و ... این نوع وسایل به صورت عموم باید هر کسی که قصد جابجایی به مکان دیگری را دارد با خود به همراه داشته باشد حال بسته به سلایق و نیاز هر کسی ممکن است کمتر یا بیشتر هم باشد.

باربری شهرستان با بیش از چندین دهه سابقه فعال در زمینه باربری و اسباب کشی آماده ارائه انواع خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نوع و کیفیت تضمینی خدمات و همکاری با این شرکت باربری می توانید با شماره تماس 22385779 با همکاران ما در تماس باشید و از انواع خدمات آگاهی یابید و بهره مند شوید.

بسته بندی و حمل وسایل خوابگاه دانشجویی
بسته بندی و حمل وسایل خوابگاه دانشجویی

کودکان اصلی ترین و مهم ترین بخش اسباب کشی به شمار می آیند چرا که با وجود آنها ممکن است کار جابجایی و اسباب کشی تا حدی دچار دشوارتر شود اما به هر حال شما مجبور به اسباب کشی هستید حال چه با وجود فرزندان و چه بدون آنها (مثلا اینکه آنها را پیش یکی از اقوام و آشنایان بگذارید تا کار شما به اتمام برسد) اگر هم چنین نظری داشتید و خواستید که فرزندانتان را پیش یکی از اطرافیان بگذارید با این حال اتاق آنها می ماند و یه عالمه کار انجام نشده.

بچه ها سرمایه زندگی پدر و مادر هستند و به جرات می توان گفت که بدون وجود آنها زندگی بعضی از خوشی ها را به خودی خود ندارد و وجود آنها آرامش بخش است حال در امر اسباب کشی ما می خواهیم وسایل اتاق کودکمان را جمع آوری و بسته بندی کنیم اما نمی دانیم که این کار را چگونه انجام دهیم بهتر است ؟ پس بهتر است که با تیم باربری شهرستان همراه باشید و از نکات و روش هایی که در این زمینه بیان می کنیم بهره ببرید و در کار اسباب کشی هایتان آنها را به کار گیرید.

مشورت با فرزندان

اولین اقدامی که حتی قبل از تصمیم گیری برای جابجایی گرفته اید باید مشورت کردن و آماده کردن فرزندانتان برای جابجایی باشد مثلا اینکه کودک شما دلبستگی و وابستگی خاصی نسبت به اتاق خود دارد و اگر شما هم بدون مشورت و بدون حضور آنها بخواهید کار جابجایی وسایل آنها را انجام دهید ممکن است عواقب برگشت ناپذیری داشته باشد و یا آنها را منزوی و افسرده کند چون توجه نکردن و رعایت نکردن حریم شخصی کودکان ممکن است بعدها مشکلات بزرگتری را برای والدین به وجود آورد پس بهترین کار این است که با روش خاصی که خودتان می دانید و خصوصیات رفتاری کودک خود را می شناسید از قبل با آنها صحبت کنید و زمینه ای برای آنها فراهم کنید تا آمادگی انتقال به مکان جدیدی را داشته باشد.

جمع آوری و بسته بندی وسایل با حضور کودک

بسیاری از کودکان در سنین مختلف تقریبا همه چیز را درک می کنند و باهوش هستند و اینکه شما بخواهید تعدادی از وسایل اتاق او را بدون حضور خودش دور بریزید و یا آن را با خود جابجا نکنید آثار مخربی بر روحیه فرزندان شما باقی می گذارد پس اگر قصد دور ریختن وسایل اضافی را دارید حتما با حضور فرزندان این کار را انجام دهید تا خودشان نیز در این باره نظر بدهند و با کمک آنها یک جمع آوری و بسته بندی محکم و دقیقی را انجام دهید.

جابجایی راحت تر با فرزندان

شما اگر از هر نظر به کودک خود توجه کنید بعدها هیچ مشکلی برای آنها پیش نمی آید مثلا اینکه باید قبل از اسباب کشی فرزند خود را به مکان جدید ببرید و منزل جدید و اتاق خودش را به او نشان دهید و بعد او را با بچه های آن محل آشنا کنید تا بداند که همبازی و هم سن و سال خودش هم در آنجا هست و می تواند با آنها بازی کند و سرگرم شود و ارتباط گرم و صمیمی با آنها داشته باشد. در دکوراسیون و نحوه چیدمان اتاق کودکانتان حتما نظر آنها را بپرسید تا طبق سلیقه خودش اتاق مرتب شود.

بسته بندی وسایل

بسیاری از وسایل فرزند یا فرزندان شما ممکن است شکستنی باشند بنابراین آنها نمی توانند در این امر به شما کمک کنند و انتظاری از آنها نداشته باشید و خودتان وسایل حساس و شکستنی را بسته بندی کنید و سعی کنید اسباب بازی ها و وسایل خرده ریزه را به آنها بدهید تا خودشان به تنهایی آنها را بسته بندی کنند که هم به رشد فکری آنها کمک کرده اید و هم اینکه مسئولیت پذیری را به آنها یاد می دهید.

امیدواریم که این نکته ها کاربردی برای شما عزیزان داشته باشید و بتوانید با بهره گرفتن از آنها بهترین , سریع ترین و ایمن ترین جابجایی را پشت سر بگذارید.

 

در زمان اسباب کشی کردن یک دیگر از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید چیدمان صحیح و اصولی اسباب و اثاثیه در کامیون و ماشین های مخصوص حمل بار است شاید این نکته از نظر خیلی ها  شاید آنچنان مهم به نظر نرسد اما باید بدانید که چیدمان اصولی اثاثیه شما را برای یک اسباب کشی ایمن سوق می دهد.شما زمانی که کار جمع آوری و بسته بندی اثاثیه را انجام داده اید و با یک شرکت باربری مطمئن و خوب هماهنگ کرده اید می توانید تا زمان رسیدن کامیون به محل مورد نظر اسباب و اثاثیه بسته بندی شده را طبق یک لیست که قرار است چگونه چیده شوند مشخص کنید تا سردرگم نشوید و کارها نیز زودتر به پایان برسد.

چیدمان وسایل سنگین تر

اولویت اول در چیدمان با وسایل بزرگتر و سنگین تر است . زمانی که کار بسته بندی وسایل به اتمام می رسد شما باید اقدام به چیدمان اولیه وسایل بزرگتر کنید چون جاگیرتر و سنگین تر هستند بنابراین بهترین کار این است که در اول آنها را در ماشین های باربری قرار دهیم.مهم ترین دلیل انجام این کار این است که با قرار دادن اولیه وسایل سنگین تر احتمال آسیب دیدن وسایل سبک تر بسیار پایین تر است و مشکلی برای وسایل سبک تر پیش نمی آید.وسایل سنگین وسایلی از قبیل یخچال فریزر , ماشین لباسشویی و ظرفشویی , مبلمان , سرویس خواب , کمد لباس ها و بسیاری موارد دیگر از این قبیل است.

چیدمان وسایل سبک تر

بعد از چیدمان صحیح وسایل بزرگتر و سنگین تر نوبت به چیدمان وسایل سبک تر می شود . وسایل سبک تر به دلیل حجم کمتر آنها هم راحت تر جابجا می شوند و هم اینکه نظم دهی به آنها بسیار راحت تر است اما تا جایی که امکان دارد سعی کنید کل ماشین باربری را تا انتها پر کنید تا در زمان تخلیه بار کارگران شرکت های باربری به راحتی بتوانند وسایل را از داخل ماشین بار کنند و در جای مختص به خود قرار دهند.

حمل اشیاء و وسایل کوچکتر و شخصی

سعی کنید وسایل کوچکتر و جواهرات و سایر وسایل شخصی خود را نزد خود نگه دارید و برای جابجایی آن را با ماشین شخصی خود و نزد خود حمل کنید چون هم اطمینان خاطر بیشتری دارد و هم احتمال آسیب دیدگی یا گم شدن آنها به حداقل می رسد.

چیدمان وسایل شکستنی

بیشترین وسایلی که در محیط آشپزخانه یافت می شود جزء وسایل حساس و شکستنی هستند و برای جابجایی این نوع وسایل حتما باید نهایت دقت و حساسیت و صبر را به خرج دهید چرا که باید تک تک آنها را در روزنامه باطله و یا نایلون های حبابدار بپیچید و سپس آنها را در کارتن ها و جعبه های مخصوص قرار دهید و تمام فضاهای خالی مابین جعبه ها را با روزنامه باطله بپوشانید تا مانع تکان خوردن آنها شوند و در زمان قرار دادن آنها در ماشین های باربری سعی کنید آنها را در زیر میزها و یا مبلمان و صندلی ها قرار دهید تا وسیله ای دیگر روی آنها گذاشته نشود.

چیدمان وسایل برای مسافت های طولانی

همیشه کار اسباب کشی که مختص به باربری درون شهری نیست بلکه بسیاری از مواقع باربری بین شهری نیز پیش می آید که چیدمان اثاثیه در این گونه جابجایی ها از حساسیت بسیار بالاتری برخوردار است . باربری بین شهری به دلیل اینکه مسافت های طولانی و جاده های پر پیچ و خم زیادی را باید طی کرد , باید تمام وسایل مورد نیاز را در جعبه های استاندارد و تقریبا هم اندازه بسته بندی کرد و هیچ وسیله ای را بدون بسته بندی در ماشین های باربری قرار ندهید و حتما از ماشین های مسقف استفاده کنید چرا که ممکن است در فصل های مختلف مجبور به اسباب کشی شوید بنابراین اگر در فصل زمستان و پاییز جابجایی داشته باشید حساسیت اسباب کشی بالاتر می رود و اسباب و اثاثیه ها هم نیاز به دقت و مراقبت بیشتری دارند.

باربری شهرستان با بیان کردن این نکات امیدوار است که یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را پشت سر بگذارید و یک جابجایی لذت بخش را برای خود رقم بزنید.کارگران و پرسنل باربری شهرستان آماده ارائه انواع خدمات از جمله بسته بندی وسایل , جمع آوری , چیدمان صحیح وسایل در ماشین های باربری , تخلیه به موقع بار و بسیاری موارد دیگر به صورت 24 ساعته در اختیار مشتریان عزیز می باشد پس از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های رایگان در زمینه باربری و اسباب کشی می توانید با شماره تماس های 09127906652 و 22385779 در ارتباط باشید.

چیدمان اصولی اثاثیه در ماشین های باربری
چیدمان اصولی اثاثیه در ماشین های باربری

باربری و جابجایی که قرار نیست همیشه درون شهری باشد و یا شامل مسافت های کوتاه باشد بلکه بسیاری از مواقع پیش می آید که مجبور به  باربری و حمل کالا به مناطق دور افتاده می شویم که قطعا ماشین های باربری باید مجهز به تجهیزات به روز دنیا باشند و انواع وسایلی از قبیل زنجیر چرخ , مثلث شبرنگ , چراغ قوه , جعبه کمک های اولیه , کپسول آتش نشانی و بسیاری موارد دیگر را با خود همراه داشته باشند تا در زمان طی کردن این مسافت اگر مشکلات احتمالی پیش آمد بتوان آنها را تا حدودی مهار کرد.

متاسفانه همه ما می دانیم که وضعیت جاده ها به خصوص در شهرها و استان های کوچکتر چندان تعریفی ندارند و استاندارد نیست با این حال ما باید ایمنی در کار را جدی بگیریم و تجهیزات مورد نیاز را با خود به همراه داشته باشیم.

شرکت های باربری و اتوبار در زمینه اسباب کشی و باربری تمامی قوانین و نکات ایمنی را رعایت می کنند و مجهز به انواع دستگاه ها و ماشین آلات مدرن و به روز دنیا می باشد و از رانندگانی با تجربه که سالها در زمینه حمل و نقل فعالیت داشته اند استفاده می کند تا در زمان اسباب کشی بین شهری با تمامی خطرات جاده ها آشنایی کامل دارند و تمامی پیچ و خم جاده ها را می شناسند و می توانند با اتفاقات و خطرات پیش آمده کنار بیایند.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد بیمه حمل کالا است که حتما باید انجام گیرد و هر شخصی زمانی که کالایی را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا می کند این استرس و نگرانی را دارد که وسایلش صحیح و سالم و بدون هیچ نوع آسیب دیدگی به مقصد برسند در اینجاست که ضرورت استفاده از بیمه دوچندان می شود و دیگر استرس شکستگی وسایل و بد بودن شرایط جوی و خراب بودن و فرسوده بودن جاده ها و وضعیت نامناسب جاده های استان .... را ندارد و وقتی وسایل هایش را بیمه می کند با خیال راحت یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر می گذارد.

تجهیزات مدرن

تجهیزات مدرن و ویژه به تجهیزاتی گفته می شود که از نظر تکنولوژی روز دنیا جلو باشد و پیشرفته کار کند که خوشبختانه باربری شهرستان آن را دارا می باشد و ماشین های ویژه حمل آنها مجهز به ردیاب هستند که هر لحظه ما بتوانیم موقعیت مکانی آنها را زیر نظر بگیریم و اگر مشکلی پیش آمد در اسرع وقت بتوانیم آن را حل کنیم . این نوع تجهیزات بیشتر برای مکان های حساس بکار گرفته می شود چون حساسیت کار آنها بیشتر است و می توانند با خیال آسوده وسایل خود را جابجا کنند و از کلیه خدمات باربری شهرستان استفاده کنند مانند بیمه نامه باربری , که یکی از مهم ترین آیتم های انتخاب باربری خوب است چون در هنگام اسباب کشی چه بین شهری و چه درون شهری امکان خسارت دیدن وسایل وجود دارد مخصوصا باربری بین شهری.بنابراین ما برای جبران این خسارات پیش بینی شده بیمه نامه باربری را در اختیار شما قرار می دهیم تا در هنگام اسباب کشی وسایل خود مطمئن تر باشید.پس از طریق شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 می توانید سفارش خود را رزرو کنید و یک مشاوره رایگان هم با کارشناسان ما داشته باشید.

 

ایمنی و حمل و نقل در جاده ها
ایمنی و حمل و نقل در جاده ها

 

 

طرز استفاده از مواد شوینده و نظافت کردن کابینت ها قبل از اسباب کشی

اسباب کشی کردن جزء کارهایی است که قبل و بعد از آن باید به نظافت کردن و تمیز کاری های مکان فعلی و مکان جدید پرداخت که با انجام این کار نیاز به استفاده از مواد شوینده بیشتر می شود و با کمک آنها می توان از شر هر نوع آلودگی و کثیفی خلاص شد اما نکته مهم در اینجا که باید بیشتر به آن توجه کرد این است که برای چه کارهایی باید از این مواد استفاده کرد ؟ و یا طرز استفاده آنها به چه صورتی باید باشد ؟

مواد شوینده به دلیل به کار بردن مواد شیمیایی خطرناکی که در آنها استفاده شده ممنوعیت مصرف برای بسیاری از افراد مانند افراد مبتلا به آسم , بیماری های قلبی و ... دارد بنابراین اینگونه افراد به هیچ عنوان نباید از مواد شوینده یا ترکیب آنها با هم استفاده کنند.

در هنگام خانه تکانی کردن و یا جابجایی به مکانی دیگر بیشتر خانم ها منزل فعلی و منزل جدید خود را تمیز می کنند یعنی قبل از اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل خود , اقدام به تمیز کاری منزل جدید می کنند و بعد وسایل بسته بندی شده را به آنجا منتقل می کنند و اما جدای از بحث  تمیز کاری حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه و کف پذیرایی و ... مهم ترین وسیله ای که باید تمیز شود و عاری از هر نوع آلودگی باشد کابینت های آشپزخانه است . کابینت در آشپزخانه معمولا از جنس MDF یا ورقه آهن و یا ترکیب این دو است که باید برای هر کدام از آنها روش خاصی برای تمیز کاری به کار برد.

روش تمیز کردن جنس MDF

 جنس کابینت MDF  به گونه ای است که نباید ب هیچ عنوان با آب شسته و تمیز شود بلکه باید به کمک یک دستمال مرطوب و سایر مواد شوینده آلودگی و چربی های آن را از بین ببریم چون نم و رطوبت موجود در این جنس باعث خراب شدن آنها می شود و مکانی برای حشرات هستند پس حتما این نکته را فراموش نکنید که اصلا نباید با آب شسته شوند.

روش تمیز کردن جنس آهنی

این نوع کابینت ها هیچ محدودیتی برای تمیزی ندارند فقط اینکه مراقب باشید از سیم و سایر اشیایی که زبر هستند استفاده نکنید چون رنگ کابینت را از بین می برد و باعث خط و خش روی آن می شود اما برای شستن آن می توانید به کمک آب و مواد شوینده ای که مد نظر خودتان است آن را کاملا تمیز کنید و اگر این امکان وجود داشت آنها را بعدا در معرض نور آفتاب قرار دهید تا میکروب زدایی شوند.

روش تمیز کردن کابینت ترکیبی

کابینت های ترکیبی یعنی نوعی از کابینت ها که جنس خود کابینت آهن و جنس درب کابینت MDF است که در این مورد هم باید بعضی نکات ایمنی را رعایت کرد مثلا اینکه اگر کمی وسواس هستید و یا واقعا کابینت ها خیلی کثیف هستند می توانید درب کابینت را از آن جدا کنید و بعد داخل آن را به دلخواه خودتان تمیز کنید و بعد درب آن را مانند کابینت جنس MDF که در بالا توضیح داده شد پاک کنید.

به جرات می توان گفت که بدون وجود مواد شوینده هیچ لکه و ناپاکی از بین نمی رود اما طرز چگونگی استفاده از آن مهم است و باید بدانیم برای هر نوع وسیله ای چه موادی باید به کار برده شود و آگاهی در مورد چگونگی مخلوط کردن و استفاده آنها را بلد باشیم و اگر هم نمی دانید هیچ جای نگرانی نیست چون خوشبختانه این امکانات وجود دارد که با جستجو کردن در فضاهای مجازی و اینترنت می توانید در رابطه با این موارد کلی اطلاعات ارزشمند بدست آورید.

تنها هدف باربری شهرستان با توضیح دادن این نکات ارزشمند این است که بتواند برای مشتریان خود کمک کوچکی کرده باشد و افرادی که تازه عروس هستند و یا آگاهی چندانی راجع به این مسائل یا مسائل اسباب کشی و بسته بندی و ... ندارند بتوانند از این مطالب بهره ببرند و یک اسباب کشی آسان و لذت بخشی داشته باشند.

تمیز کردن کابینت با مواد شوینده
تمیز کردن کابینت با مواد شوینده