باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

اسباب کشی کردن و جابجایی از مکانی به مکان دیگر حتی اگر اسباب کشی های کوچکی هم باشد کاری طاقت فرساست چه برسد به اینکه بخواهید به خارج از کشور اسباب کشی کنید.این نوع اسباب کشی ها با مسافت های طولانی و سنگین دارای قلق های خاص خود است و باید بعضی نکات را بدانید تا بتوانید با خیالی آسوده تر کارها را به انجام برسانید.

در شرکت های باربری کمتر از این موارد پیش می آید که بخواهند به خارج از کشور اسباب کشی کنند و بیشتر اسباب کشی های درون شهر و برون شهری را داریم اما زمانی که صحبت از حمل و نقل خارج از کشور به میان می آید مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که با یک شرکت باربری که متخصص در امر جابجایی بین المللی است باید مشورت کنید و از آنها بخواهید کارهایتان را انجام دهند چون هر شرکتی نمی تواند این کار را برای شما انجام دهد چون مجوز بین المللی می خواهد تا بتواند در این عرصه فعالیت کند.این گونه شرکت های باربری به دلیل اینکه این چنین کارهایی را انجام داده اند با مشکلات احتمالی آشنایی کامل دارند و راحت تر می توانند از پس آن بر بیایند پس حتما برای اسباب کشی های خارج از کشور خود با باربری مطمئن تماس بگیرید و از آنها درخواست کنید تا کار اسباب کشی شما را انجام دهند.

خدمات شرکت های باربری بین المللی

بسته بندی های ایمن

بیمه نامه حمل بار و باربری

انتخاب مهم ترین روش های حمل و نقل توسط باربری (مانند حمل و نقل زمینی)

ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از گمرکات هر کشور

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل هوایی

و ....

باربری شهرستان با داشتن مجوز بین المللی خود میتواند خدماتی دیگر را برای مشتریانش ارائه دهد از قبیل :

 • فرستادن کارشناسان و ناظرین به صورت کاملا حضوری برای دادن مشاوره و جوابگویی هر نوع سوال پیش آمده برای مشتری

 • تعیین نوع حمل و نقل (زمینی , هوایی , دریایی)

 • فرستادن کارگران خبره برای انجام بسته بندی های حرفه ای

 • تهیه لیست اثاثیه منزل به همراه ترجمه آن برای مطمئن بودن کار و تحویل به هر کدام از گمرکات کشور

 • صدور بیمه نامه بین المللی پیش از اینکه لوازم به خارج از کشور منتقل شده باشد

 • پیگیری آنلاین و مداوم بار در زمان رفتن وسایل تا رسیدن به مقصد توسط شرکت باربری

 • و بسیاری موارد دیگر

سوالی که ممکن است برای هر فردی پیش بیاید این است که هزینه های حمل و نقل به خارج از کشور چگونه محاسبه می شود و در جواب باید گفت که این هزینه ها به عوامل مانند روش های باربری (هوایی , زمینی , دریایی) و بسته به حجم و تعداد وسایل و نوع اجناس و ... بستگی دارد و تا زمانی که شما سفارش ندهید و ما کارشناسان خود را به محل شما نفرستیم نمی توانیم هزینه ها را تخمین بزنیم .

باربری و حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی معمولا توسط هواپیماهای امن و مطمئن صورت می گیرد و بسته به درخواست مشتری هر کدام از این روش های باربری را انتخاب می کنیم و مطمئن باشید که هم ایمنی در کار رعایت می شود و هم اینکه ظرفیت زیادی برای وسایل های شما وجود دارد و بهترین و مطمئن ترین روش های حمل بار به خارج از کشور است.

باربری و حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی هم معمولا برای کشورهای نزدیک تر مانند عراق , ترکیه و ... انجام می شود که مسافت ها تقریبا کمتر هستند و اگر در جابجایی وسایتان عجله دارید این مورد گزینه خوبی برای جابجایی نیست چون نسبت به باربری هوایی زمان زیادی را تا مقصد صرف می کند.

باربری و حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی هم به گونه ای انجام می شود که همه وسایل بسته بندی شده را آماده و از طریق کانتینرهای مخصوص به داخل کشتی ها جابجا می شوند و از آنجا به مقصد فرستاده می شود.

امیدواریم که با رعایت چندین نکته و با آگاهی بیشتر از خدمات باربری شهرستان بتوانید مطمئن ترین روش را برای جابجایی انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

حمل و نقل به خارج از کشور
حمل و نقل به خارج از کشور

 

در هنگام اسباب کشی انواع و اقسام کارهای ریز و درشت باید انجام شود مثلا اینکه جمع کردن تمام وسایل منزل مانند وسایل دکوراسیون , خرده ریزه های مربوط به آشپزخانه و باز و بسته کردن آنها , تمیز کردن منزل جدید و فعلی , انتقال تک تک وسایل ریز و درشت به منزل جدید و بسیاری موارد دیگر که باید انجام شود . تمامی این کارهایی که گفته شد در هر حال باید انجام شود و خیلی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها می خواهند که خودشان تک تک این کارها را بر عهده گیرند اما در واقع نمی دانند که ممکن است در هزینه های باربری صرفه جویی شود اما بسیاری پیامدهای ناگوار دیگری را نیز به همراه دارد مانند آسیب دیدن احتمالی وسایل ,آسیب دیدن خود (به خصوص آسیب دیدن پشت و کمر خودتان که مهم ترین کارهای جابجایی به این نقاط حساس فشار وارد می کند) ,پرداخت هزینه های گزاف برای تهیه لوازم مربوط به بسته بندی و ... که شاید در بیشتر مواقع بیشتر از هزینه های باربری را پرداخت کنید. در بیشتر مواقع افرادی هستند که دلخوش کمک آشنایان و اطرافیان هستند تا با کمک آنها کار اسباب کشی را به پایان برسانند اما باید واقع بین باشید و بدانید که با وجود این همه مشغله کاری در این روزها کمتر کسی می تواند برای کمک کردن به شما بیاید و هماهنگ کردن این افراد با همدیگر کار مشکلی است چون آنها هم کار دارند و هم بچه و باید این احتمال را هم در نظر بگیرید که ممکن است در همان لحظه مشکلی پیش بیاید و نتوانند برای کمک به شما اقدام کنند بنابراین بهترین کار و بهترین راه در زندگی های امروزه کمک گرفتن از افراد خبره و متخصص در زمینه باربری و اسباب کشی است .

کارهایی که در اسباب کشی باید انجام شود از صفر تا صد آن توسط خودتان بسیار مشکل است و ممکن است سلامت خود را به خطر بیندازید بنابراین تصمیم اینکه از یک شرکت باربری مطمئن باربری شهرستان کمک بگیرید خیلی مهم است چون هیچ چیزی به اندازه سلامتی خودتان مهم تر نیست. باربری شهرستان در این مطلب می خواهد مزیت های اسباب کشی توسط شرکت های خدمات باربری را توضیح دهد تا آگاه تر باشید که چه روشی برای اسباب کشی بهتر است انجام دهید.

 • اسباب کشی با خیال راحت

اسباب کشی کردن با خیال راحت یعنی اینکه شما اکثر کارهای سخت و سنگین را بر عهده شرکت های باربری می سپارید و چون آنها هم آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند دیگر مشکل و آسیب های احتمالی به وسایل شما وارد نمی شود و آنقدر خسته نمی شوید که مجبور شوید برای تجدید قوا روزهای طولانی را استراحت کنید.کارگران شرکت های باربری می توانند صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام دهند و همه وسایل را جمع آوری و بسته بندی کنند و آنها را در گوشه ای قرار دهند تا زمانی که ماشین های ویژه بار به محل شما میرسد سپس آنها را به داخل ماشین ها منتقل کرده و با ایمنی بیشتر به مقصد می رسانند سپس تمامی بارهای شما را با احتیاط هرچه بیشتر تخلیه می کنند و شما می توانید فقط ناظر کارها باشید.

 • صرفه جویی در زمان

اگر خودتان کار اسباب کشی را انجام دهید ممکن است روزها زمان ببرد چون مسلما سرعت شما نسبت به شرکت های باربری کند تر است و وضعیت شما نیز زمانی بدتر می شود که وقت و زمان کافی برای جابجایی نداشته باشید , در اینجاست که حتما باید از شرکت باربری شهرستان کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بهترین و ایمن ترین و سریع ترین اسباب کشی را برای شما انجام دهند.

 • بسته بندی کاملا حرفه ای

شرکت های باربری متخصص در امر جابجایی و بسته بندی هستند شاید خیلی از لوازم منزل شما کارتن مناسبی برای بسته بندی نداشتند و کارتن های خودشان را هم دور ریخته باشید در اینجا مشکلی که پیش می آید این است که آنها را چگونه بسته بندی کنیم تا هم کثیف نشوند و هم اینکه آسیبی به آنها وارد نشود که در اینجا شرکت های خدمات باربری به کمک شما می آیند و با استفاده از سلفون های ضخیم و فوم های عایق گیر آنها را پوشانده و با استفاده از کارتن مناسبی که برای این وسایل آورده اند آنها را بسته بندی می کنند و تا رسیدن به مقصد هیچ آسیب و مشکلی برای وسایل های منزل تان پیش نمی آید پس این استرس و نگرانی ها هم از شما دور می شود و می توانید به فکر کارهای دیگری باشید.

 • جابجایی و تخلیه بار

همه وسایل های منزل شما را جدای از اینکه بسته می کنند به داخل ماشین های باربری جابجا می کنند و آنها را در منزل جدید تخلیه می کنند و در صورت درخواست شما می توانند با کمک خودتان آنها را در جای مناسب خود بچینند.

 • بیمه نامه باربری

باربری شهرستان این امکان را نیز در نظر گرفته  که جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به اثاثیه شما از خدمات بیمه نامه باربری استفاده کنید چون امروزه با وجود خرابی جاده ها ضرورت بیمه نامه بار بیشتر میشود و خدماتی دیگر از قبیل حمل اثاثیه منزل و ادارات , بسته بندی وسایل ها , استفاده از جعبه های مقاوم  برای بسته بندی و ...را برای مشتریانش انجام می دهد تا بتوانند با آرامش خاطر بیشتری اثاثیه خود را جابجا کنند.

 • استرس کمتر

اسباب کشی به خودی خود دارای استرس ها و دردسرهای خاص خود است که تیم باربری شهرستان می خواهد با این امکاناتی که در بالا ذکر شد استرس ها را از شما دور کند تا با خیالی آسوده تر به کار اسباب کشی خود بپردازید.

خدمات شرکت های اسباب کشی

فرستادن نیروهای آموزش دیده و متخصص برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل

اعزام کارگران مجرب برای حمل وسایل های سنگین تر مانند حمل گاوصندوق , تردمیل , پیانو و...

فرستادن راننده های با تجربه که آشنایی کامل با جاده های درون شهری و برون شهری را دارند

در صورت نیاز فرستادن تک تک وسایل مربوط به بسته بندی مانند کارتن و جعبه های بسته بندی و طناب ضخیم و چسب و بابل رپ و عایق های ضربه گیر و ماژیک و سلفون های ضخیم و کارتن های رگال دار برای لباس ها و ....

بسته بندی تک تک وسایل منزل از ریزترین تا درشت ترین آنها به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی

امیدواریم که با رعایت این نکات و با آگاهی بیشتری بتوانید اسباب کشی کنید و کوچکترین مشکلی برای شما و اثاثیه منزل تان پیش نیاید و برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بهتر با باربری شهرستان می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند گردید.

مزایای استفاده از شرکت های باربری ایمن
مزایای استفاده از شرکت های باربری ایمن

ورزش کردن و تحرک داشتن لازمه زندگی هر فرد است تا بتواند یک بدن سالم و به دور از انواع امراض را داشته باشد از این رو خیلی از افراد هستند که نمی توانند هر روز به بیرون از منزل بروند و ورزش یا پیاده روی کنند بنابراین از دستگاه تردمیل در منزل استفاده می کنند و از طریق آن ورزش می کنند ولی در هنگام اسباب کشی با مشکل مواجه می شوند چون حمل دستگاه تردمیل برای افرادی که می خواهند اسباب کشی کنند مقدور نیست بلکه باید از افراد متخصص در شرکت های باربری استفاده کنند . باربری شهرستان با استفاده از نیروهای مجرب خود و با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مدرن و مجهز خود می تواند این جابجایی را به آسان ترین شیوه ممکن انجام دهند . از آنجا که تردمیل ها جزو وسایل ورزشی است خیلی از افراد در باشگاه های ورزشی آن را دارند و از آن استفاده می کنند بنابراین ممکن است که مسئولان باشگاه ها مجبور به جابجایی شوند و بخواهند وسایل داخل باشگاه را اسباب کشی کنند و به مکان دیگری بروند و همه ما هم می دانیم که تجهیزات ورزشی بسیار سنگین تر از سایر وسایل منزل می باشد و اسباب کشی باشگاه خیلی دشوارتر از اسباب کشی منزل و ادارات است بنابراین هیچکس به تنهایی نمی تواند آن را انجام دهد بلکه حتما باید از شرکت های باربری کمک بگیرد. شرکت های باربری با استفاده از تخصص خود بهتر می دانند که نحوه بسته بندی این وسایل چگونه است و آن را چگونه انجام دهند بهتر است و زمانی که نوبت به حمل آنها می شود ممکن است شما در آپارتمان باشید و مجبور شوید آن ها را از طبقه های بالاتر حمل کنید که در اینجا قطعا کار سخت تر می شود چون حمل آنها سخت و وزنشان هم زیاد است بنابراین باید از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید.

حال برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که هزینه این وسایل چگونه محاسبه می شود و باید گفت همانطور که وسایلی مانند گاو صندوق , پیانو و ... در اسباب کشی منزل جداگانه حساب می شود نحوه پرداخت هزینه تردمیل هم جداگانه حساب می شود ولی اصلا نگران این موضوع نباشید چون باربری شهرستان به تمام مشتریان مخصوص خود تا پایان اسفند ماه به مناسبت عید نوروز تخفیف ویژه در نظر گرفته است پس اصلا نگران هزینه ها نباشید.

در اسباب کشی کردن زمانی که حرف از وسایل سنگین تر به میان آید اصلا و به هیچ عنوان روی زور بازو حساب نکنید چون باید به فکر سلامت خود باشید . از آنجا که در هنگام بلند کردن وسایل سنگین کمر و پشت انسان بیشتر در معرض آسیب دیدگی است بنابراین باید بیشتر مراقب باشید تا سلامتی خود را به خطر نیندازید.

باربری شهرستان در این مطلب می خواهد نکاتی راجع به چگونگی حمل تردمیل را برای شما عزیزان توضیح دهد تا طبق برنامه ریزی هایی که از قبل داشته اید راحت تر بتوانید با این مسئله کنار آیید و در نهایت کار , بتوانید یک جابجایی بدون آسیب دیدگی و درد سر را پشت سر بگذارید.

 1. قبل از هر کاری دستگاه تردمیل را از برق بکشید و تمام اتصالات برقی و ... که به آن وصل است را جدا کنید.

 2. دستگاه تردمیل را بسته و قفل کنید و اگر هم نحوه قفل کردن آن را نمی دانید می توانید از دفترچه راهنمای دستگاه کمک بگیرید.

 3. سپس اگر خواستید آن را روی پایه های چرخ دار قرار دهید تا راحت تر بتوانید آن را جابجا کنید

 4. بعد از مرحله سوم می توانید تردمیل را به سمت جلو کم کم هل (فشار) دهید .

 5. سپس از وضعیت درب های ورودی و خروجی اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که درب ها تا حدی که شما می خواهید گسترده و باز باشد تا بتوانید دستگاه را راحت تر جابجا کنید.

 6. بعد از اینکه تردمیل را به داخل ماشین های ویژه حمل انتقال دادید و آن را به مکان جدید بردید ممکن است در مکان جدید راهروهای باریک و یا درب های کوچکی داشته باشد و شما بخواهید این وسیله را به آنجا ببرید پس تنها امکانی که وجود دارد این است که طبق دفترچه راهنمای محصول چند قطعه از وسیله را جدا کنید و در اتاق دوباره آن را به هم اتصال دهید.

باربری شهرستان با بیش از 3 دهه سابقه درخشان در زمینه باربری و اسباب کشی توانسته است بهترین رتبه را به خود اختصاص دهد و یکی از افتخاراتش این است که رضایت مشتری را جلب کرده است و توانسته است با استفاده از کارگران متخصص و مجرب خود و با استفاده از تجهیزات مدرنش بهترین اسباب کشی را انجام دهد پس جهت همکاری با شرکت باربری شهرستان و آگاهی بیشتر از تخفیفات و خدمات ما با شماره های موجود در سایت و با استفاده از شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 با ما در ارتباط باشید و برای یک بار هم که شده با ما همکاری کنید تا ما را با دیگران مقایسه کنید مطمئن باشید که از خدمات ما بهترین استفاده ها را می کنید.

حمل تردمیل
حمل تردمیل

ناظر فنی به شخصی گفته می شود که نقش یک مشاور و یک ناظر را دارد و بر تمام کارهای باربری و انجام صفر تا صد آنها نظارت می کند و مراقب است تا مشکلی در زمینه اسباب کشی به وجود نیاید و یا کارگران سهل انگاری هایی ناخواسته انجام ندهند .ناظر فنی موظف است تا همه عملکردهای کارگران را بررسی و گزارش آن را به شرکت باربری ارسال کند. از آنجا که اسباب کشی کردن دردسرهای خاص خود را دارد اما با دانستن بعضی نکات و رعایت بعضی کارها می توانید آنها را به بهترین نحو ممکن سروسامان دهید و کوچکترین مشکلی در زمینه جابجایی پیش نیاید.

ناظر فنی
ناظر فنی

وظایف ناظر فنی باربری شهرستان

 • نظارت بر کلیه کارها

 • بررسی و نظارت بر چگونگی انجام کارها

 • ارائه مدارک و مستندات مربوط به کارهای اسباب کشی

 • ارائه گزارشی کامل از انجام کارها و تحویل به شرکت باربری مربوطه

 • و بسیاری موارد دیگر که جزو وظایف اصلی ناظرین به حساب می آید.

زمانی که شما برای کارهای اسباب کشی خود چه در اداره و چه در منزل با شرکت باربری معتمد باربری شهرستان تماس می گیرید آنها با پرسیدن سوالاتی از شما دقیقا می دانند که نیازهای شما را چگونه برآورده کنند و کارها را به چه نحوی انجام دهند تا مشتریان در پایان کار راضی باشند بنابراین بسته به تعداد و حجم وسایل شما هم ماشین های باربری ویژه حمل و هم کارگران متخصص و مشاور و ناظرین فنی را به محل مورد نظر می فرستند و با دید کلی روی وسایل اگر بخواهید در همان مکان برای شما برآورد هزینه می کنند تا در اتمام کار مشکلی برای طرفین پیش نیاید و هزینه ها هم کم و زیاد نشود بنابراین ناظرین فنی نیز با عقد قرارداد بین شرکت و شخصی که قصد اسباب کشی دارد کارها را امن تر و سریع تر به انجام می رساند و اگر هم خواهان باشید می توانید از بیمه نامه باربری استفاده کنید مخصوصا زمانی که قصد جابجایی به شهر دیگری را دارید که بیمه نامه باربری برای این افراد ضرورت بیشتری دارد و راحت تر کارها به انجام می رسد.

پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی های لازم در مورد تمام وظایف باربری شهرستان می توانید با شماره تماس شرکت که در سایت موجود می باشد و یا با شماره تماس 09127906652 مستقیم مدیریت از تک تک خدمات ما بهره مند شوید و هر کاری که نیاز داشتید را ثبت کنید و از همکاری با ما لذت ببرید تا یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سر بگذارید.

اسباب کشی و باربری عمدتا از کارهای تخصصی است که هر کس توان انجام آن را ندارد بلکه باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت . در بین اقوام و آشنایان هم خیلی کم افراد متخصص در زمینه باربری پیدا می شود بنابراین بهترین , سریع ترین و آسان ترین راه تماس با شرکت های باربری مانند باربری شهرستان است که توسط نیروی کارآمد و کارگران متخصص در امر اسباب کشی می توانند صفر تا صد یک اسباب کشی را برای شما انجام دهند اما جدا از این بحث ها ما در این مطلب می خواهیم نکات , ویژگی ها و توضیحاتی راجع به نقش متخصص بودن پرسنل در باربری را بیان کنیم که آیا تخصص داشتن تاثیری در این زمینه دارد یا خیر ؟

هر شرکت باربری بدون شک بعضی نکات و ارکان مهم دارد که باید رعایت کنند و از افراد متخصص در زمینه اسباب کشی استفاده کنند مثلا برای نمونه باربری شهرستان با بیش از 30 سال سابقه فعال در زمینه باربری هر روز از افراد و پرسنل متعددی استفاده نمی کند بلکه در طول این سال ها فقط از تعدادی افراد در این زمینه استفاده کرده و آموزش های لازم را به آنها داده اند و هر چیزی که باید انجام دهند را به آنها یاد داده اند و آنها را یک نیرو و پرسنل فعال بار آورده اند بنابراین اگر فردی بخواهد اسباب کشی خود را به آنها بسپارد اصلا نگران این موضوع نیست که وسایل ها آسیب ببینند یا شکسته شوند و یا بسیاری موارد دیگر چون تجربه ثابت کرده است که در طی این سالها مشتریان خاص خود را داشته ایم و از کار کارگران راضی بوده اند و شرکت ما را نیز به افراد و آشنایان دیگر خود معرفی کرده اند.

مهمترین وظایف پرسنل متخصص در باربری چیست ؟

 • امانت دار بودن

اولین و مهم ترین خصوصیت آنها متعهد بودن به کار خود و امانت دار بودن آنهاست چون واقعا اگر کارگران امانت دار و قابل اطمینان نباشند بی شک اسباب کشی با دردسر مواجه خواهد شد چون زمانی که مشتریان با شرکت های باربری تماس می گیرند مهم ترین کارهای اسباب کشی را کارگران و پرسنل انجام می دهند و نقش بسزایی در خوش نامی و موفقیت شرکت خواهند داشت پس آنها هم به هیچ عنوان نام شرکت خود را لکه دار نمی کنند.

 • سر به زیر بودن و چشم پاک بودن آنها در برخورد با مشتری

خوب هر کسی می داند که اگر فردی برای اسباب کشی به داخل خانه او بیایند و چشم و دل پاک نباشد اصلا کارها به آسانی انجام نمی گیرند و خود فرد نیز احساس معذب بودن دارد و نمی تواند کارها را سریعتر و راحت تر انجام دهد بنابراین خیالتان در این زمینه راحت باشد و مطمئن باشید که با یک بار سفارش دادن به باربری شهرستان مشتری همیشگی خواهید شد.

 • تخصص کارگر اسباب کشی

 یک کارگر اسباب کشی زمانی که قصد جابجایی وسایل منزل را دارد باید هر نوع تخصصی را داشته باشد از جمله اینکه بسته بندی وسایل را کاملا مرتب بتواند انجام دهد و کارتن ها و جعبه های بسته بندی را با آرامش و بدون کوچکترین ضربه ای در کامیون های باربری قرار دهد  به گونه ای که هیچ وسیله ای در بین راه به وسیله دیگر برخورد نکند و نشکند و ایمنی کار را رعایت کند و بسیاری موارد دیگر.

 • بسته بندی وسایل

هر نوع وسیله ای که بسته بندی آن برای شما سخت باشد و نتوانید آن را انجام دهید را بسته بندی می کنند و با کمک ابزارهای بسته بندی آنها را محکم می کنند و با فوم های ضربه گیر و بابل رپ ها مانع آسیب دیدن وسایل می شوند.

 • حمل و جابجایی وسایل به داخل ماشین های باربری و درست چیدن آنها

تمام وسایل بسته بندی شده را به داخل ماشین های باربری انتقال می دهند تا آنها را به محل جدید اسباب کشی کنند البته درست چیدن وسایل در ماشین های حمل بار بر عهده رانندگان باربری است اما در هر ورت کارگران نیز می توانند این کارها را انجام دهند و آنها را مرتب بچینند تا در بین راه و یا در جاده ها روی دست اندازها اگر ماشین ها سرعت زیادی داشتند آسیبی به وسایل وارد نشود و جای کافی برای همه وسایل باشد تا مجبور نباشید چندین ماشین را برای اسباب کشی بیاورید و هزینه های زیادی را متحمل شوید.

 • تخلیه بار

رانندگان باید به جایی که قرار است ماشین را پارک کنند و وسایل را تخلیه کنند توجه ویژه ای داشته باشد و جایی مناسب باشد تا مجبور به جابجایی آن نباشند و قبل از تخلیه بار هم باید به سالم بودن وسایل مطمئن باشد. اگر راننده به تمام وظایف خود عمل کرده باشد و ایمنی لازم را در جاده ها رعایت کرده باشد و حداقل دو سه بار ماشین را متوقف کرده و بارها را چک کرده و از سلامت آنها مطمئن شود برای تخلیه بار مشکلی پیش نمی آید و هیچ وسیله ای هم آسیب نمی بیند و راننده هم با کمک کارگران و با خیال راحت همه وسایل را به مقصد منتقل می کنند.

باربری شهرستان با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و با استفاده از پرسنل متخصص و متعهد و کاری خود توانسته است رتبه های نخست را به خود اختصاص دهد و تمام سعی و تلاشش بر این بوده است که رضایت خاطر مشتریانش را جلب کند و از بهترین های باربری در سطح تهران باشد که خوشبختانه از بهترینها هم هست فقط کافیست که اگر تجربه همکاری با ما را نداشته اید از طریق شماره تماس 09127906652 برای یکبار هم شده شانس خود را امتحان کنید و سفارشی برای اسباب کشی هایتان ثبت کنید تا تضمین خدمات و کیفیت کارها و هزینه ها را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

 

نقش پرسنل متخصص در باربری
نقش پرسنل متخصص در باربری