باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

سه شنبه, 19 مهر 776 13:04

بسته بندی در کمترین زمان

بسته بندی وسایل در کمترین زمان ممکن

بسته بندی در اسباب کشی جزو مهمترین و حساسترین قسمت اسباب کشی می باشد که مطمئنا اسباب کشی بدون یک بسته بندی مناسب هیچگاه سالم به مقصد نمی رسد بنابراین نقطه تمرکز ما در اسباب کشی بسته بندی است . بعضی از افراد و یا خانم ها به دلیل مشغله زیاد و یا تعداد فرزندان قادر به انجام اسباب کشی و بسته بندی نباشند و مدت زیادی برای این کار تلف کنند اصلا نگران این موضوع نباشید چون باربری تهران به ساری هر نوع وسیله ای را که بخواهید برای شما جابجا و بسته بندی می کنند و خیلی کمتر از زمانی که شما برای آن وقت گذاشته اید کار را تحویل شما می دهند. باربری تهران به ساری می خواهد نکاتی راجع به بسته بندی وسایل در کمترین زمان ممکن برای مشتریان عزیزش بیان کند.

اول اینکه قبل از هر چیزی تمام وسایلی را که در منزل به آنها نیاز ندارید و فقط فضای خانه را اشغال کرده است را دور بریزید و از شر آنها خلاص شوید چون این نوع وسایل برای شما کاربردی ندارند و فقط هزینه حمل و بسته بندی آن برای شما می ماند و هرساله باید آنها را گردگیری کنید و ... در کل فقط برای شما دردسر ساز هستند.

دوم اینکه وقتی تمام وسایل را در یک گوشه جمع کرده اید سعی کنید هر نوع کارتن و جعبه بسته بندی را که به آنها نیاز دارید دم دست بگذارید تا بتوانید زودتر آنها را جمع کنید و هم اینکه فضای خانه را شلوغ نمی کند هم کارها زودتر تمام می شوند.

سوم اینکه قبل از بسته بندی تمام وسایل را شسته و تمیز کنید و سپس با استفاده از تجهیزات بسته به نوع وسایل آن ها را بسته بندی کنید تا در بین جاده آسیبی به آنها وارد نشود چون مسلما هیچکس دوست ندارد بعد از اسباب کشی با دنیایی از وسایل شکسته روبرو شود بنابراین اگر ایمنی را رعایت کنید و به توصیه های باربری تهران به ساری عمل کنید نه تنها هیچ مشکلی پیش نمی آید بلکه کارها هم سریع تر به اتمام می رسد.

ممکن است بچه کوچک داشته باشید پس حتما تمام وسایل و اسباب بازی های آنها را بسته بندی کنید و در یک جای مناسب قرار دهید و البته بسته به نوع اسباب بازی ها هم می توانید آنها را دسته بندی کنید و هر کدام را جداگانه در بسته ای قرار دهید و نهایتا آن را در یک جعبه بزرگ جای دهید.

تمام وسایل ریز و درشت را بسته بندی کنید و در نهایت تمام فضای خانه را چک کنید تا بتوانید با خیال آسوده درب منزل را ببندید و به منزل جدید پیش به سوی چیدمان بروید ولی در کل اگر اسباب کشی کردن دردسرهایی داشته باشید خوشحالی هایی هم دارد که در فضای جدیدتری زندگی می کنید و تمام اسباب و اثاثیه منزل را تمیز و یا نو کرده اید این موارد هرچند ناچیز کمک زیادی به روحیه شما می کند. امیدواریم که با ذکر این نکات هرچند کوتاه توانسته باشیم کوچکترین کمکی در این امر کرده باشیم ولی باز هم عنوان می کنیم که می توانید با شماره تماس های باربری تهران به ساری 09127906652 تماس بگیرید و از تمامی خدمات باربری و اسباب کشی ما مطلع شوید و از آنها استفاده کنید.

بسته بندی در کمترین زمان
بسته بندی در کمترین زمان

حمل و نقل وسایل با استفاده از تجهیزات مدرن

جابجایی و اسباب کشی هر نوع وسیله ای نیازمند یک فرد خبره و کاردان می باشد که با تمامی پیچ و خم های اسباب کشی و جاده و ... آشنایی داشته باشد و بداند که هر وسیله ای را که می خواهد جابجا کند به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی , کار اسباب کشی و جابجایی تغییر زیادی کرده است و استفاده از این نوع تجهیزات سبب بالا رفتن سرعت کارها و ایمنی بیشتر خواهد شد اما در قدیم این چنین نبود و حتی خیلی قدیم ها هم حتی کارتن بسته بندی برای وسایل شان نداشتند و خیلی از خانواده ها که می خواستند اسباب کشی کنند همه وسایل را در یک بقچه و یا نایلون قرار می دادند و موجب شکستن و از بین رفتن بسیاری از وسایل هایشان می شد از این رو با پیشرفت تکنولوژی در عصر جدید کسی که بخواهد اسباب کشی کند می تواند فقط از طریق تماس با شماره شرکت های باربری بهترین باربری را انتخاب کند و صفر تا صد اسباب کشی را به آنها بسپارد و کارگران خبره باربری همه وسایل را با استفاده از تجهیزات مدرن خود بسته بندی و به داخل ماشین های ویژه حمل , حمل می کنند و آنها را به مسیر مورد نظر انتقال می دهند و اگر شما هم خواستار باشید تمام وسایل منزل را با مدیریت خودتان در جای خود قرار می دهند.

باربری تهران به شهرستان با استفاده از تمامی امکانات خود از قبیل بابل رپ ها , فوم های عایق گیر , کارتن های ویژه بسته بندی , کارتن های رگال دار , کابین های کوچک برای نگهداری وسایل و جهیزیه عروس و ... , کامیون های مسقف برای فصل های سرد سال و انواع ماشین های مدرن بسته به نوع وسیله شما و .... را در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا با خیال آسوده بتوانند کار اسباب کشی خود را انجام دهند و کوچکترین نگرانی در این باره نداشته باشند.

تجهیزات مدرن به تجهیزاتی گفته می شود که از نظر تکنولوژی روز دنیا جلو باشد و پیشرفته کار کند که خوشبختانه باربری تهران به شهرستان آن را دارا می باشد و ماشین های ویژه حمل آنها مجهز به ردیاب هستند که هر لحظه ما بتوانیم موقعیت مکانی آها را زیر نظر بگیریم و اگر مشکلی پیش آمد در اسرع وقت بتوانیم آن را حل کنیم.این نوع تجهیزات بیشتر برای ادارات بکار گرفته می شود چون حساسیت کار آنها بیشتر است و می توانند با خیال آسوده وسایل اداره خود را جابجا کنند و از کلیه خدمات باربری شهرستان استفاده کنند مانند بیمه نامه باربری , که یکی از مهم ترین آیتم های انتخاب باربری خوب است چون در هنگام اسباب کشی چه بین شهری و چه درون شهری امکان خسارت دیدن وسایل وجود دارد مخصوصا باربری بین شهری.بنابراین ما برای جبران این خسارات پیش بینی شده بیمه نامه باربری را در اختیار شما قرار می دهیم تا در هنگام اسباب کشی وسایل خود مطمئن تر باشید.پس از طریق شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 می توانید سفارش خود را رزرو کنید یک مشاوره رایگان هم با کارشناسان ما داشته باشید.

اسباب کشی با تجهیزات مدرن
اسباب کشی با تجهیزات مدرن

جابجایی و اسباب کشی وسایل سنگین

جابجایی و حمل وسایل سنگین منزل یکی از دشوارترین مراحل اسباب کشی است و هر کسی که یکبار تجربه اسباب کشی را داشته باشد دشواری این کار را خوب درک می کند و بیشتر افراد علاقه ای به جابجایی آنها ندارند.وقتی که صحبت از جابجایی وسایل سنگین می شود مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید سلامتی جسم شماست شما به هیچ عنوانی نباید تنهایی کار جابجایی را انجام دهید حتی اگر از قدرت بدنی خیلی بالایی برخوردار هستید چون اگر کوچکترین آسیب و مشکلی پیش آید خطرات جبران ناپذیری را به ارمغان می آورد و در نتیجه کار اسباب کشی شما به یک کابوس و خاطره بسیار بدی تبدیل می شود. وسایل سنگین به تنهایی قابل جابجا شدن نیستند بلکه باید از فردی که خبره این کار هست کمک بگیرید مثلا جابجایی یخچال , ماشین لباسشویی , پیانو , گاو صندوق یا مواردی دیگر شبیه به اینها را اصلا یک نفر نمی تواند انجام دهد مگر کارگران باربری. شما اگر با یک شرکت باربری مطمئن و کاردان کمک بگیرید آنها به راحتی می توانند این اجسام را برای شما جابجا کنند چون آنها ترفندها و قلق های خاص خود را دارند و بدن آماده تری نسبت به سایر افراد دارند و با دیدن آموزش های لازم در این زمینه خوب می دانند که باید چه کاری را چگونه انجام دهند.باربری تهران به مازندران چند نکته ای راجع به جابجایی اجسام سنگین را بیان می کند :

اول اینکه سعی کنید این نوع وسایل را حتما از برق بکشید(اگر برقی بودند) و آنها را با فوم های عایق گیر و کارتن و ... بسته بندی کنید تا در حین جابجایی در راه و راه پله ها دچار آسیبی نشوند .

دوم اینکه حتما یک راه مشخص مثلا از آشپزخانه تا درب ورودی مشخص کنید و اجسامی را اگر در این راه گذاشته اید را کنار بگذارید تا راه برای کارگران باز باشد و با خیال راحت جابجایی را انجام دهند.

سوم اینکه اگر در آپارتمان هستید و ماشین های ویژه حمل را در حیاط یا پارکینگ پارک کرده اید اگر ماشینی جلوی شما را گرفته به آنها اطلاع دهید که ما کار اسباب کشی انجام می دهیم تا مجبور نباشید زمان خود را هدر کنید.

چهارم اینکه همیشه اجسام سنگین را قبل از همه وسایل در ماشین های ویژه حمل قرار دهید چون این قانون جابجایی است که اول وسایل بزرگتر و بعد کوچکتر چیده شوند.

با ذکر این نکات و تجربه ای که برای خودتان پیش می آید باید دانید که هر وقتی چه کاری را چگونه انجام دهید پس اطلاع داشته باشید که کارگران ما در باربری تهران به مازندران آماده ارائه هر نوع خدمت رسانی به همشهریان و هموطنان عزیز خود می باشد و جابجایی اجسام سنگین و یا هر هر نوع اسباب کشی را برای شما انجام می دهند فقط کافیست که با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و اطلاعات لازم اسباب کشی خودتان را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در اسرع وقت با بهترین امکانات و تجهیزات . با استفاده از پرسنل و کارگران آموزش دیده خود , کار اسباب کشی شما را انجام دهیم.

جابجایی اجسام سنگین
جابجایی اجسام سنگین

باربری شهرستان و اتوبار شهرستان

در صورت تمایل به جا به جایی اثاثیه و لوازم منزل نیاز به یک شرکت معتبر و ایمن و البته با تجربه دارید تا کار اثاث کشی را برایتان به بهترین نحو ممکن انجام دهد.حال اگر قصد حمل اثاثیه به شهرستان را دارید کارتان دشوارتر می شود چون هم مسافت طولانی تر می شود و هم خطرات حین حمل بار.در صورتی که از مشتریان قبلی و شناخته شده ی باربری تهران بزرگ باشید قطعا آگاهید که این شرکت دارای شعبات زیادی در سراسر تهران می باشد که یکی از این شعب باربری شهرستان می باشد.همانگونه که از نام این شعب پیداست کار هر شعب به صورت تخصصی در حوزه حمل و نقل بار خود است پس بنابراین می توان نتیجه گرفت که کار باربری شهرستان نیز به صورت تخصصی حمل بار و اثاثیه به تمام شهرستانها با بهترین کیفیت ممکن می باشد.حال می خواهیم یک آشنایی کلی در مورد این شعبه از باربری تهران را داشته باشید.تا مطمان باشید که بهترین سامانه حمل بار را انتخاب نموده ایید.

باربری شهرستان
باربری شهرستان

 

سابقه کاری باربری شهرستان

در اوایل سال 1380 باربری تهران بزرگ با کمک و همت چند نفر بنیان نهاده شد که بعد از گذشت زمان نه چندان زیادی هیات مدیره تصمیم به تاسیس شعبه ایی به نام باربری شهرستان و اتوبار شهرستان نمودند که این باربری تمامی خدمات اثاث کشی و حمل بار را به تمامی استانها و شهرستانها انجام میدهد.

خدمات ارائه شده در باربری شهرستان

از خدمات ارائه شده شهرستان می توان به موارد زیر اشاره نمود این خدمات تماما تعریف شده و انجام شده می باشد.

حمل اثاثیه منازل به شهرستانها

حمل لوازم اداری به شهرستانها

بسته بندی و پکینگ اختصاصی لوازم

ماشین آلات و ادوات باربری شهرستان

باربری شهرستان به دلیل گستردگی منطقه تحت پوشش و تنوع درخواست شما مشتریان عزیز سعی نموده است که از تمامی ماشین آلات حمل و نقل جهت پاسخگویی به انواع نیاز های حمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی استفاده نماید این ماشین آلات عبارت اند 

وانت بار شهرستان,نیسان بار شهرستان,خاور,خاور مسقف,کامیون,وانت پراید,ترانزیت,هجده چرخ,ایسوزو 

تنوع در انتخاب ماشین آلات یک آزادی انتخاب و تناسب با نوع حمل بار را به شما عزیزان می دهد تا بتوانید با توجه به حجم و نوع بار خود کامیون و ماشین الات را انتخاب نمایید و بدین ورت در نرخ حمل بار به شهرستان و قیمت تمام شده ی کرایه بار شهرستان صرفه جویی نمایید.

حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان

شعبه های باربری شهرستان

همانگونه که پیشتر گفتیم باربری شهرستان خود شعبه ایی از باربری تهران بزرگ می باشد اما این باربری در درون خود نیز به شعبات مختلفی همچون باربری تهران به شمال,باربری تهران به مازندران,باربری تهران به شهرستان,باربری تهران به بابل,باربری تهران به آمل,باربری تهران به رودسر,باربری تهران به بابلسر ,باربری تهران به سنندج و سایر شهرستانها نیز تقسیم می شود تا بار هر شهرستان را به صورت تخصصی به دست رانندگان و کارگران ماهری بسپارد که کاملا به آن منطقه و جاده ها آشنایی داشته باشند.

مشاوره تخصصی و حضوری

این باربری سعی نموده است تا از برترین و بهترین کارشناسان در حوزه تخصصی حمل اثاثیه و بار در این شرکت استفاده نماید تا بتوانند برترین خدمات را به مشتریانمان ارائه نماید شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره های تماس ما در ارتباط باشید کارشناسان باربری شهرستان و اتوبار شهرستان 24 ساعته در خدمات شما هستند و پاسخگو نیازهای شما عزیزان هستیم.

مشاوران حضوری

این باربری با در نظر گرفتن نیازهای به روز شما همشهریان عزیز سعی می نماید خدمات منحصر به فردی را به شما عزیزان ارائه نماید یکی از این خدمات درخواست کارشناس حضوری و مشاوره حضوری می باشد همانگونه که به صورت تلفنی می توانید کاملا رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید در همان تماس می توانید درخواست مشاوره حضوری و کارشناس حضوری نمایید تا بعد از مدت بسیار کوتاهی کارشناس این باربری در محل حاظر شده و در مورد حمل بار و چگونگی حمل ,تعداد کارگر مورد نیاز,ماشین آلات حمل و بسته بندی به شما را کاملا راهنمایی می نماید تا هم در صرف هزینه ها و هم در وقت و زمان صرفه جویی نمایید.

باربری تهران به شهرستان
باربری تهران به شهرستان

قیمت و نرخ باربری شهرستان

قیمت ها نرخ حمل بار از تهران به تمامی شهرستانها توسط مدیریت مرکزی باربری تهران به تمام شعب ابلاغ می شود که این قیمتها شامل باربری تهران به شهرستان هم می شود. اصول قیمت گذاری بر مبنای قیمتهای ابلاغی توسط اتحادیه باربری تهران بزرگ می باشد که البته این قیمت های باربری شهرستان نسبت به قیمت ابلاغی اتحادیه باربری کمتر و مناسبتر می باشد .دلیل این نزول و ارزانی نرخ باربری بی کیفیت بودن خدمات حمل و نقل و اثاث کشی نمی باشد بلکه به دلیل مناسبتهای مختلف شما عزیزان می توانید از کدهای تخفیفی که در سایت باربری تهران بزرگ ابلاغ می شود استفاده نمایید و با کمترین نرخ باربری بهترین خدمات حمل و نقل بار را دریافت نمیایید.

خدمات 24 ساعته باربری شهرستان

با افتخار به اطلاع می رسانیم که تمامی خدمات حمل و نقل بار این باربری به صورت 24 ساعته و در طول هفت روز هفته می باشد

 

تاثیر کارگر متعهد بر اسباب کشی

اسباب کشی کاری دشوار و طاقت فرساست که در هر خانه ای حداقل یک بار انجام شده است و ممکن است دردسرهای خاص خود را داشته باشد و هر کسی هم نمی تواند خودش کار جابجایی و اسباب کشی و حمل و نقل را انجام دهد چون بنا به ضرب المثل معروف که می گویند هر کسی را بهر کاری ساخته اند باید بدانیم که اسباب کشی هم کار هر کسی نیست و این دلیل نمی شود که هر کسی قدرت جسمی بالایی داشته باشد می تواند کار اسباب کشی را انجام دهد بلکه باید آموزش دیده باشند و قدرت و سرعت بالایی داشته باشند و فوت و فن های مختص به اسباب کشی را بلد باشند تا بتوانند یک اسباب کشی را تا مرحله آخر با موفقیت انجام دهند.استفاده از یک کارگر بی تجربه می تواند خسارت های جبران ناپذیر و تلخی را برای شما به ارمغان آورد بنابراین در این مطلب باربری تهران به ساری می خواهد که نکاتی را در مورد یک کارگر خوب و مجرب در جابجایی های شما را توضیح دهد تا بدانید که انتخاب شرکت باربری خوب و در نهایت پرسنل آنجا چقدر روی جسم و روح شما تاثیر گذار خواهد بود.

یک کارگر اسباب کشی زمانی که قصد جابجایی وسایل منزل را دارد باید هر نوع تخصصی را داشته باشد از جمله اینکه بسته بندی وسایل را کاملا مرتب بتواند انجام دهد و کارتن ها و جعبه های بسته بندی را با آرامش و بدون کوچکترین ضربه ای در کامیون های ویژه حمل قرار دهد طوری که هیچ وسیله ای در بین راه به وسیله دیگر برخورد نکند و نشکند و ایمنی کار را رعایت کند و ... بسیاری موارد دیگر که خوشبختانه کارگران ما در باربری تهران به ساری تمامی این خصوصیات را دارند و تمام نکات ایمنی را رعایت می کنند.

  • مزایای کارگر اسباب کشی :

استفاده از کارگر ماهر برای اسباب مزایای خاص خود را دارد از جمله اینکه یک اسباب کشی بی دغدغه و به دور از استرس را برای شما رقم میزنند و دیگر نیاز نیست که خودتان حمل و جابجایی وسایل را انجام دهید می توانید با خیال راحت به آنها بسپارید و مطمئن باشید که ایمنی کار را هم رعایت می کنند و شما فقط ناظر و مدیر کارها هستید و با سرعت و دقت خاص خود یک اسباب کشی راحت و آسان را برای شما انجام می دهند.

  • تعداد کارگران برای اسباب کشی :

تعداد کارگران به جابجایی و حجم وسایل شما بستگی دارد مثلا اینکه اگر یک منزل 60 متری داشته باشید حداقل 3 کارگر برای حمل و نقل نیاز دارید تا بتوانند با سرعت و دقت کافی در یک تایم مشخص کارها را انجام دهند ولی در کل به طور معمول 4 کارگر را برای اسباب کشی اعزام می کنیم و بسته به شرایط و متراژ منزل این تعداد افزایش یا کاهش خواهد یافت.

جابجایی اثاثیه شما ممکن است از طبقه ای به طبقه دیگر در همان آپارتمان باشد و یا اینکه در مکانی دیگر , اصلا نگران این موضوعات نباشید و از این نظر آرامش خاطر داشته باشید که باربری تهران به ساری حمل و نقل اثاثیه شما را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و استفاده از کارگران مجرب و متعهد خوب شما را در یک اسباب کشی بی دردسر یاری می کند و شما می توانید پس از اتمام کار اسباب کشی با همکاران ما از طریق شماره های موجود در سایت و یا شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید و میزان رضایتمندی خود را برای اسباب کشی منزل را به ما اطلاع دهید.

کارگر اسباب کشی
کارگر اسباب کشی