باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

چهارشنبه, 25 آبان 776 12:42

نقش مشاور در اسباب کشی

نکاتی در مورد مشاوره اسباب کشی

اسباب کشی کردن جزء آن دسته از کارهایی نمی باشد که هر کس بتواند خود , به تنهایی آن را انجام دهد بلکه نیازمند کمک گرفتن از افرادی خبره در این زمینه مانند شرکت های باربری (باربری شهرستان) می باشد و نیاز به یک برنامه ریزی دقیقی دارد که ممکن است خیلی از افراد تجربه اسباب کشی نداشته باشند و برای اولین بار است که می خواهند اسباب کشی کنند بنابراین خودشان هم نمیدانند که باید چگونه جابجا و اسباب کشی کنند بنابراین در اینجاست که نیاز به یک مشاوره خوب و خبره برای برنامه ریزی ها , اسباب کشی , نحوه حمل بار و .... پیدا می کنند که ما در باربری شهرستان می خواهیم نکاتی راجع به یک مشاور خوب که همه کارها و برنامه های شما را پوشش میدهد بیان کنیم.

یک مشاور خوب در زمینه جابجایی و باربری خوب میداند که هر فردی چگونه باید کارهایش را انجام دهد که مشکلی در جابجاییش نداشته باشد و هیچ استرسی به فرد وارد نشود این گزینه جزء مزیت های خوب باربری شهرستان است که بیشتر برای افراد تازه کاری که تجربه اسباب کشی نداشته اند مفید می باشد . مشاور اسباب کشی کارهایی مانند گزینه های زیر را برای شما واضح تر بیان می کند :

 • برنامه ریزی

برنامه ریزی داشتن از ارکان مهم و اصلی اسباب کشی به شمار می رود حتی اگر یک برنامه ریزی کوچکی باشد باز بهتر است از اینکه هیچ برنامه ای نداشته باشید و اگر برنامه ریزی نداشته باشید مجبور می شوید هزینه و وقت بیشتری را نسبت به آنچه تصور می کردید صرف کنید و کارها هم دیرتر به انجام می رسید.

 • تهیه فهرست و چک لیست اسباب کشی

تهیه لیست و فهرستی از تمام لوازم منزل به ما کمک می کند تا راحت تر بدانیم چه وسایلی را در منزل داریم و کدام یک از این وسایل بسته بندی شده اند و آیا اصلا نیازی به بسته بندی دارند و قرار است هر کدام از این وسایل را در کجای منزل قرار دهیم و مطمئن باشید که اگر قبل از شروع بسته بندی و یا هر کاری چک لیست تهیه کنید کارها سریعتر و آسانتر انجام می شوند و شما نیز دغدغه ای برای اسباب کشی ندارید و وقت کمتری هم برای این کار صرف می شود.

 • جمع آوری لوازم مورد نیاز اسباب کشی

لوازم مورد نیاز اسباب کشی جزء آن دسته از لوازمی هستند که در حین بسته بندی و جمع آوری وسایل و اسباب کشی به آنها نیاز پیدا می کنید و اسباب کشی را برای شما راحت تر می کند مانند چسب ,  قیچی , عایق های ضربه گیر , بابل رپ , نایلون های مخصوص , کارتن ها , جعبه های بسته بندی , روزنامه های باطله , ماژیک , طناب های مقاوم و ضخیم و  ... می باشد که دم دست خود نگه می دارید و در زمان بسته بندی لازم نیست بارها به دنبال آن بگردید و وقت خود را تلف کنید.

 • بسته بندی وسایل

در اینجا نوبت به بسته بندی وسایل می شود سعی کنید وسایلی را که نیاز ندارید و سالهاست که در انباری منزل گرد و خاک می خورد را یا دور بریزید و یا آن را به افراد نیازمند بدهید چون حمل این گونه از وسایل هم اسباب کشی شما را دردسرساز می کند و هم اینکه وقت بیشتری باید برای بسته بندی و چیدن دوباره آن در منزل جدید هدر میدهید پس تمام وسایل مورد نیازی را که به آنها نیاز ندارید را با خود به منزل جدید حمل نکنید و فقط وسایل مورد استفاده خود را بسته بندی کنید . در هنگام بسته بندی وسایل هم سعی نکنید هر چیزی که دم دستتان است را در جعبه قرار دهید مشاورین ما این نکات را به شما یادآور می کنند که تمام وسایلی که شبیه به هم هستند و در یک خانواده قرار می گیرند را در جعبه های جداگانه بسته بندی کنید مثلا بلور و چینی و کریستال و ... را در کنار قابلمه ها و صافی و ... قرار ندهید بلکه آنها را از هم تفکیک کنید و محتوای هر بسته را هم روی آن بنویسید تا کارگران شرکت های باربری سردر گم نشوند و هرجعبه را به اتاق مختص به خود قرار دهند .

 • چیدن وسایل در ماشین های باربری

مشاور ما به شما کمک می کند و رانندگان باربری شهرستان هم خودشان می دانند که چه وسایلی را زودتر و چه وسایلی را در آخر داخل ماشین های باربری قرار دهند و چگونه آنها را مهار کنند پس اصلا نگران این موضوع نباشید حتی اگر باربری برون شهری هم داشتید.

 • تخلیه بار

و در نهایت نوبت به بارگیری وسایل می شود که به کمک کارگران شرکت باربری وسایل را از ماشین خارج کرده و به مقصد شما جابجا می کنند

 • عوض کردن قفل ها

سعی کنید قبل از بردن وسایل به منزل جدید و سکونت در آنجا حتما قفل ها را عوض کنید چون شخص دیگری قبل از شما در آنجا سکونت داشته است بنابراین بهتر است از قفل و کلید جدید تری استفاده کنید.

اینها کمترین مواردی بودند که مشاورین باربری شهرستان برای شما توضیح خواهند داد و هر سوال یا مشکلی در زمینه حمل و جابجایی وسایل هایتان داشتید را می توانید از آنها بپرسید پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سرویس و ثبت سفارش میتوانید با شماره تماس 09127906652 مستقیم مدیریت در ارتباط باشید و سفارش خود را به ثبت برسانید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد از اینکه با باربری شهرستان همکاری داشته اید.

 

مشاورین اسباب کشی
مشاورین اسباب کشی
چهارشنبه, 02 شهریور 776 12:32

نقش کارگر خانم در اسباب کشی

جهت سفارش خدمات از باربری شهرستان با شماره های ما در تماس باشید

مدیریت کل: 09127906652

021-44964927

021-44964928

021-44961473

021-44012105

021-22385779

021-22385782

021-88107817

اسباب کشی کردن با کارگر خانم

هر فردی در زندگی خود حداقل یکبار تجربه اسباب کشی را داشته است و یا با آن مواجه می شود و فکر کردن و تصور اینکه آن همه وسایل از پله های آپارتمان یا مجتمع مسکونی ها چگونه جابجا شود کابوسی است که تمام جسم شما را فرا می گیرد از این رو ما یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم و آن هم این است که با باربری شهرستان تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید تا همه استرس ها را از خودتان دور کنید باربری شهرستان تمام سعی شان بر این است که زمانی که شما آنها را مورد اعتماد می دانید و از آنها کمک می خواهید بتوانند آن چیزی را که در خور شایسته شما است انجام دهند و بتوانند اعتماد شما را بیشتر جلب کنند.

خیلی از افراد هستند که در امر نظافت و بسته بندی وسایل کسی را برای کمک کردن ندارند و خودشان هم وقت کافی برای انجام آن ندارند بنابراین مهم ترین کار در اینجا فرستادن افرادی برای کمک رسانی است که باربری شهرستان به فکر این مشکل هم بوده و از کارگران خانم خود در امر بسته بندی و نظافت استفاده می کند و سریعا آنها را به محل شما می فرستند. تجربه ثابت کرده است که بسیاری از افراد هستند که خانم هستند و به تنهایی در منزلی سکونت می کنند و مجبور به جابجایی می شوند و نمی خواهند غیر از خانم کس دیگری در کار بسته بندی و نظافت و جمع آوری وسایل و ... کمک شان کنند که در اینجا نیاز به کمک رسانی یک کارگر خانم پیدا می کنند که خوشبختانه باربری شهرستان این شرایط را فراهم کرده که بتوانند تمام کارها را انجام دهند و برای جابجایی وسایل به داخل ماشین های باربری از کارگران مجرب آقا استفاده کنند چون بعضی از اشیا سنگین هستند و کارگر خانم قادر به حمل و جابجایی آنها نیستند پس نگرانی در این مورد هم وجود ندارد.

خدمات اسباب کشی با کارگران خانم باربری شهرستان

بسته بندی های مربوط به ادارات , شرکت ها , منزل مسکونی , جهیزیه عروس و ...

بسته بندی های مخصوص مثل بسته بندی رختخواب و لباس و ....

جمع آوری و فراهم کردن کارتن های مربوط به هر بسته بندی

بیمه حمل بار و بارنامه برای وسایل و کالاهای شما

جابجا کردن وسایل سبک به داخل ماشین های باربری

و در نهایت چیدن وسایل مربوط به هر کدام از اتاق ها در جای مخصوص خود

کارگر خانم در کل نقش بهتری برای نظافت و بسته بندی و ... دارند چون خانم ها راحت تر می توانند قبل از اسباب کشی منزل جدید را تمیز کنند و یا گردگیری و نظافت منزل فعلی را انجام دهند بنابراین بیشتر افراد برای کار اسباب کشی خود به خانم ها نیاز پیدا می کنند تا در امر نظافت به آنها کمک کنند.

باربری شهرستان با بیش از 30 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی , بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه توانسته است رتبه برتری را به خود اختصاص دهد و با جلب رضایت مشتری و تضمین خدمات مشتریان زیادی را جذب کرده است و مفتخریم که توانسته ایم بار کوچکی را از دوش شما برداریم . تمام کارگران و پرسنل با اخلاق و متعهد باربری شهرستان با دیدن آموزش های کافی در امر باربری بدون کوچکترین آسیبی اسباب کشی های شما مشتریان عزیز را به صورت کاملا ایمن و در اسرع وقت انجام می دهد فقط کافیست با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید تا از خدمات مشاوره آنلاین رایگان ما نیز بهره مند گردید.

نقش کارگر خانم در اسباب کشی
نقش کارگر خانم در اسباب کشی

 

شنبه, 21 آبان 776 11:09

باربری تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان ممکن است دردسرهای خاص خود را به دنبال داشته باشد ولی خب چاره چیست به هر حال در بعضی مواقع مجبور به انجام جابجایی خواهیم بود اما نکته اینجاست که در چنین شرایطی باید بتوانیم یک شرکت باربری مطمئن که در این زمینه فعالیت می کند را شناسایی و انتخاب کنیم که در اینجا ما باربری تهران به شهرستان را معرفی می کنیم که انواع خدمات حمل و نقل و جابجایی را برای مشتریانش به نحو احسن انجام می دهد.

خدمات باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان انواع خدمات حمل و نقل و جابجایی منزل و ادارات از جمله :

جمع آوری

بسته بندی

چیدمان وسایل

تخلیه بار

و ... را انجام می دهد و به دلیل آشنا بودن راننده ها به جاده های سراسر ایران و به دلیل تجربه کاری زیاد آنها تا بحال توانسته اند رتبه نخست را برای شرکت باربری تهران بزرگ به ارمغان آورند از این رو یکی از بزرگترین افتخارات ما این است که توانسته ایم در خدمت هموطنان خود باشیم .

ماشین های باربری تهران به شهرستان

انواع ماشین های موجود در باربری تهران به شهرستان شامل : وانت پیکان , وانت نیسان , وانت سایپا , خاور , کامیونت های سقف دار و بدون سقف , تریلی , ترانزیت , VIP  , ده تن و ... هستند که بسته به نوع و حجم و اندازه وسایل های شما چه منزل و چه ادارات ماشین مورد نظر را به محل شما می فرستیم که با کمرین رفت و آمدی بتوانید یک اسباب کشی ایمن را پشت سر بگذارید و هم به کم کردن ترافیک در سطح جاده ها کمک می کنید هم اینکه در حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا کمک خواهید کرد.

حمل بار از تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان

 

تجهیزات باربری تهران به شهرستان

حمل اثاثیه منزل و ادارات و یا مواد غذایی و ... کار هر کسی نیست که بتواند آنها از شهری به شهر دیگر در فصول مختلف سال حمل کند بنابراین باید کار را به کاردان سپرد و از شرکت های معتبری که در زمینه جابجایی بار به شهرستان خبره تر هستند استفاده کرد . باربری تهران به شهرستان دارای انواع ماشین های مختلف در فصل های مختلف سال و تجهیزات کامل هستند که به کمک آنها می توانید یک اثاث کشی سریع و ایمن و بدون استرس را پشت سر بگذارید و نگرانی در مورد جابجایی هایتان نداشته باشید.یکی دیگر از نگرانی هایی که ممکن است داشته باشید بیمه حمل بار است و چون باربری تهران به شهرستان یک نوع باربری برون شهری محسوب می شود بنابراین ضرورت استفاده از بیمه حمل بار بیشتر می شود پس شما عزیزان می توانید از این بیمه حمل بار هم استفاده کنید و نگرانی در این مورد هم نداشته باشید.

درباره باربری تهران به شهرستان

در گذشته حمل و جابجایی وسایل بسیار سخت بود و باید از اطرافیان و دوست و آشنایانی که تجربه ای در مورد باربری داشتند کمک گرفت و در بسیاری موارد خیلی از افراد با کوهی از وسایل خراب شده و شکسته مواجه می شدند اما خوشبختانه امروزه چنین نیست و شرکت های باربری زیادی در تهران موجود می باشد که دارای مجوز هستند و با خیال راحت می توانید اثاث کشی منزلتان را به آنها بسپارید.این موارد نکاتی بودند که لازم بود برای شما مشتریان عزیز بیان کنیم تا از نحوه ارائه خدمات و تضمین و کیفیت کارها اطلاع پیدا کند تا با باربری تهران بزرگ بیشتر آشنا شوید. پس اگر به دنبال یک باربری مطمئن با نرخ و هزینه ارزانتر و کیفیت بیشتر می گردید ما باربری تهران به شهرستان را معرفی می کنیم که می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 بصورت کاملا مستقیم با مدیریت باربری در ارتباط باشید و از خدمات ارائه شده بصورت 24 ساعته اطلاع پیدا کنید و در صورت نیاز با فرستادن کارشناس حضوری به محل مورد نظر مشاوره ای رایگان در مورد چگونگی حمل و نقل و جابجایی در اختیار شما قرار می دهیم.

حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان

 

باربری اسنپ بار یعنی حمل و نقل و جابجایی آسان اسباب کشی مشتریان عزیز. باربری اسنپ بار تهران به ساری تنها افتخارش این است که با وجود داشتن سالها تجربه و فعالیت در عرصه باربری در خدمت مشتریانش بوده است.

خدمات باربری اسنپ بار

 • جمع آوری وسایل های شما و وسایل مورد نیاز بسته بندی

 • بسته بندی اسباب و اثاثیه های مشتریان

 • استفاده از کارتن ها و جعبه های مقاوم

 • انتخاب جعبه با توجه به وسیله مورد نظری که در آن چیده می شود

 • حمل و نقل وسایل به داخل ماشین های ویژه حمل

 • چیدن و مرتب کردن اثاثیه در کامیون ها

 • تخلیه بار در هنگام رسیدن به مقصد

 • چیدن وسایل با توجه به برچسب روی بسته ها در اتاق مربوط به خود

 • در صورت نیاز چیدمان اتاق ها و وسایل ها در جای مربوط به خود

این موارد خدماتی هستند که اسنپ بار تهران به ساری برای مشتریانش انجام می دهد و امیدوار است که هرچه بیشتر رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده باشد و جدای از این مسائل از کارشناسان حضوری خود کمک می گیریم و در صورت نیاز آنها را به محل شما میفرستیم تا سوال ها و مشاوره هایی کاملا رایگان را در اختیارتان قرار دهید که بتوانید ایمن تر و سریع تر کارهایتان را به اتمام برسانید.

کارگران باربری اسنپ بار تهران به ساری

باربری اسنپ بار تهران به ساری با داشتن بیش از 3 دهه سابقه فعال در عرصه باربری و جابجایی دارای پرسنل و کارگرانی مجرب و زبده می باشد که وظیفه کاری خود را به نحو احسن انجام می دهند و مطمئن باشید که اگر اسباب کشی هایتان را به آنها بسپارید بدون کوچکترین آسیب و ضربه دیدگی آنها را صحیح و سالم به مقصد می رسانند چون از این لحاظ مطمئن باشید که  از این کارگران شیفتی نیستند که فقط برای یک یا دو جابجایی به آنها کار داده باشیم بلکه در طی این چند دهه آنها زیر نظر کارشناسان ما آموزش دیده اند و سابقه فعالیت چندین ساله آنها توانسته است آنها را به بهترین کارگر تبدیل کند.

بیمه حمل بار اسنپ بار

باربری اسنپ بار جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به اثاثیه شما از خدمات بیمه نامه باربری استفاده می کند چون امروزه با وجود خرابی جاده ها ضرورت بیمه نامه بار بیشتر می باشد و برخی از افراد خودشان خواهان استفاده از این بیمه نامه می باشند چون با وجود استفاده از آن می توانند با خیالی آسوده تر اسباب کشی هایشان را انجام دهند.

ماشین های باربری اسنپ بار

اسنپ بار دارای انواع ماشین های وانت پیکان , وانت نیسان , وانت سایپا , خاور , کامیونت های سقف دار و بدون سقف , تریلی , VIP  , ده تن و ...هستند که با توجه به نوع و حجم وسایل های شما ماشین مورد نظر را به مقصد می رسانیم.

ویژگی های باربری اسنپ بار

اسنپ یک سرویس همسفر آنلاین است و با وجود پیشرفت در عصر جدید و آسان تر شدن کارها مزیت های زیادی نسبت به باربری ها سنتی دارد.

نرخ و قیمت باربری اسنپ بار

کلیه نرخ های باربری اسنپ بار بر طبق اعلامیه اتحادیه باربری می باشد که در مدت های زمانی خاص بر طبق تخفیفات اعلامی از باربری تهران به ساری به مناسبتهای مختلف (مانند تخفیفات ویژه عید فطر , تخفیفات عید نوروز , تخفیفات شب یلدا , تخفیفات مربوط به اواخر تابستان  و...) حتی کمتر از نرخ اتحادیه باربری می باشد.پس با سفارش بار و اثاث کشی از اسنپ بار هم در وقتتان و هم در بودجه تان صرفه جویی نمایید و این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که بیشتر نرخ ها و قیمت هایی که شما می خواهید در اول اسباب کشی برایتان روشن شود به تعداد و اندازه و حجم بارهای شما بستگی دارد و بر اساس شناخت از آن می توانیم نرخی را برای اسباب کشی هایتان مشخص کنیم تا نگرانی در این مورد هم نداشته باشید.

وظایف رانندگان اسنپ بار

رانندگان اسنپ بار از راننده های زبده و دوره دیده ای هستند که به جاده ها و وضعیت راه ها در فصول مختلف سال آشنایی کامل دارند و خدماتی از قبیل توجه به چگونه چیدن وسایل در ماشین , توجه به وسایل حساس و شکستنی , دید کلی روی تک تک وسایل , دارای سیستم مسیر یاب و دادن اطلاعات کامل در مورد موقعیت خود به شرکت باربری , حفظ ایمنی در کار و ... را می توانند به بهترین شیوه ممکن انجام دهند. رانندگان ماشین های ویژه حمل باید با استفاده از کمک کارگران تمامی وسایل را به داخل ماشین منتقل کنند و سپس مهار کردن وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آنها را خودشان عهده دار می شوند و این نکته را فراموش نکنید که در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی صحیح است که باید با یک شرکت باربری مطمئن مشورت کنید ولی در واقع اصلی ترین رکن آن نحوه انتقال وسایل شما است که باید توسط راننده جابجا شود.

اسنپ بار تهران به ساری
اسنپ بار تهران به ساری

باربری اسنپ بار تهران

باربری اسنپ بار تهران به ساری تمامی خدمات باربری شهرستان را با بهترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.این فعالیت ها تماما زیر نظر بازرسان باربری تهران می باشد .بازرسان باربری تهران و یا باربری شمال وظیفه ی بازرسی و رسیدگی به شکایات و نظارت بر کیفیت انجام خدمات باربری اسنپ بار را دارند تا هدف اصلی این باربری که جلب رضایت مشتریان است را به بهترین شیوه به ثمر برسانند.تمامی کارشناسان باربری اسنپ بار تهران از کارشناسان کارکشته و دوره دیده ی اتحادیه باربری تهران می باشند که به تمامی زوایای کار اشراف کامل داشته و نیز سعی می کنند در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما عرضه دارند . پس تمام جابجایی های درون شهری و برون شهری خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که آن چیزی که در خور و شایسته شماست را انجام خواهیم داد.تمامی اعضا و تیم باربری اسنپ بار تهران به ساری در تلاش است تا بدون کمترین استرس و نگرانی به بهترین شیوه اسباب کشی های شما را انجام دهد و رضایت خاطر شما را بیشتر جلب کند.

 

 

جمعه, 20 آبان 776 09:42

باربری اسنپ بار شهرستان

باربری اسنپ بار یعنی حمل و نقل و جابجایی آسان اسباب کشی مشتریان عزیز. باربری اسنپ بار شهرستان تنها افتخارش این است که با وجود داشتن سالها تجربه و فعالیت در عرصه باربری در خدمت مشتریانش بوده است.

خدمات باربری اسنپ بار

 • جمع آوری وسایل های شما و وسایل مورد نیاز بسته بندی

 • بسته بندی اسباب و اثاثیه های مشتریان

 • استفاده از کارتن ها و جعبه های مقاوم

 • انتخاب جعبه با توجه به وسیله مورد نظری که در آن چیده می شود

 • حمل و نقل وسایل به داخل ماشین های ویژه حمل

 • چیدن و مرتب کردن اثاثیه در کامیون ها

 • تخلیه بار در هنگام رسیدن به مقصد

 • چیدن وسایل با توجه به برچسب روی بسته ها در اتاق مربوط به خود

 • در صورت نیاز چیدمان اتاق ها و وسایل ها در جای مربوط به خود

این موارد خدماتی هستند که اسنپ بار شهرستان برای مشتریانش انجام می دهد و امیدوار است که هرچه بیشتر رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده باشد و جدای از این مسائل از کارشناسان حضوری خود کمک میگیریم و در صورت نیاز آنها را به محل شما میفرستیم تا سوال ها و مشاوره هایی کاملا رایگان را در اختیارتان قرار دهید که بتوانید ایمن تر و سریع تر کارهایتان را به اتمام برسانید.

کارگران باربری اسنپ بار شهرستان

باربری اسنپ بار شهرستان با داشتن بیش از 3 دهه سابقه فعال در عرصه باربری و جابجایی دارای پرسنل و کارگرانی مجرب و زبده می باشد که وظیفه کاری خود را به نحو احسن انجام می دهند و مطمئن باشید که اگر اسباب کشی هایتان را به آنها بسپارید بدون کوچکترین آسیب و ضربه دیدگی آنها را صحیح و سالم به مقصد می رسانند چون از این لحاظ مطمئن باشید که  از این کارگران شیفتی نیستند که فقط برای یک یا دو جابجایی به آنها کار داده باشیم بلکه در طی این چند دهه آنها زیر نظر کارشناسان ما آموزش دیده اند و سابقه فعالیت چندین ساله آنها توانسته است آنها را به بهترین کارگر تبدیل کند.

بیمه حمل بار اسنپ بار شهرستان

باربری اسنپ بار جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به اثاثیه شما از خدمات بیمه نامه باربری استفاده می کند چون امروزه با وجود خرابی جاده ها ضرورت بیمه نامه بار بیشتر می باشد و برخی از افراد خودشان خواهان استفاده از این بیمه نامه می باشند چون با وجود استفاده از آن می توانند با خیالی آسوده تر اسباب کشی هایشان را انجام دهند.

ماشین های باربری اسنپ بار

اسنپ بار دارای انواع ماشین های وانت پیکان , وانت نیسان , وانت سایپا , خاور , کامیونت های سقف دار و بدون سقف , تریلی , VIP  , ده تن و ...هستند که با توجه به نوع و حجم وسایل های شما ماشین مورد نظر را به مقصد می رسانیم.

ماشین های ویژه باربری
ماشین های ویژه باربری

ویژگی های باربری اسنپ بار

اسنپ یک سرویس همسفر آنلاین است و با وجود پیشرفت در عصر جدید و آسان تر شدن کارها مزیت های زیادی نسبت به باربری ها سنتی دارد.

نرخ و قیمت باربری اسنپ بار شهرستان

کلیه نرخ های باربری اسنپ بار بر طبق اعلامیه اتحادیه باربری می باشد که در مدت های زمانی خاص بر طبق تخفیفات اعلامی از باربری شهرستان به مناسبتهای مختلف (مانند تخفیفات ویژه عید فطر , تخفیفات عید نوروز , تخفیفات شب یلدا , تخفیفات مربوط به اواخر تابستان  و...) حتی کمتر از نرخ اتحادیه باربری می باشد.پس با سفارش بار و اثاث کشی از اسنپ بار هم در وقتتان و هم در بودجه تان صرفه جویی نمایید و این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که بیشتر نرخ ها و قیمت هایی که شما می خواهید در اول اسباب کشی برایتان روشن شود به تعداد و اندازه و حجم بارهای شما بستگی دارد و بر اساس شناخت از آن می توانیم نرخی را برای اسباب کشی هایتان مشخص کنیم تا نگرانی در این مورد هم نداشته باشید.

وظایف رانندگان اسنپ بار

رانندگان اسنپ بار از راننده های زبده و دوره دیده ای هستند که به جاده ها و وضعیت راه ها در فصول مختلف سال آشنایی کامل دارند و خدماتی از قبیل توجه به چگونه چیدن وسایل در ماشین , توجه به وسایل حساس و شکستنی , دید کلی روی تک تک وسایل , دارای سیستم مسیر یاب و دادن اطلاعات کامل در مورد موقعیت خود به شرکت باربری , حفظ ایمنی در کار و ... را می توانند به بهترین شیوه ممکن انجام دهند. رانندگان ماشین های ویژه حمل باید با استفاده از کمک کارگران تمامی وسایل را به داخل ماشین منتقل کنند و سپس مهار کردن وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آنها را خودشان عهده دار می شوند و این نکته را فراموش نکنید که در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی صحیح است که باید با یک شرکت باربری مطمئن مشورت کنید ولی در واقع اصلی ترین رکن آن نحوه انتقال وسایل شما است که باید توسط راننده جابجا شود.

باربری اسنپ بار تهران

باربری اسنپ بار شهرستان تمامی خدمات باربری شهرستان را با بهترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.این فعالیت ها تماما زیر نظر بازرسان باربری تهران می باشد .بازرسان باربری تهران و یا باربری شمال وظیفه ی بازرسی و رسیدگی به شکایات و نظارت بر کیفیت انجام خدمات باربری اسنپ بار را دارند تا هدف اصلی این باربری که جلب رضایت مشتریان است را به بهترین شیوه به ثمر برسانند.تمامی کارشناسان باربری اسنپ بار تهران از کارشناسان کارکشته و دوره دیده ی اتحادیه باربری تهران می باشند که به تمامی زوایای کار اشراف کامل داشته و نیز سعی می کنند در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما عرضه دارند . پس تمام جابجایی های درون شهری و برون شهری خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که آن چیزی که در خور و شایسته شماست را انجام خواهیم داد.تمامی اعضا و تیم باربری اسنپ بار شهرستان در تلاش است تا بدون کمترین استرس و نگرانی به بهترین شیوه اسباب کشی های شما را انجام دهد و رضایت خاطر شما را بیشتر جلب کند.

اسنپ بار شهرستان
اسنپ بار شهرستان