باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

بهترین زمان باربری

باربری تهران به سنندجباربری تهران به سنندج

زمان یکی از مهم ترین ارکانی است که هر کسی باید به آن توجه کند حال چه برای اسباب کشی باشد و چه برای انجام دادن کارها و ... باشد . بهترین زمان برای باربری یعنی ما باید بدانیم که چه تایمی از روز یا شب می خواهیم کار اسباب کشی و جابجایی انجام دهیم که هم خودمان موقعیت و شرایط آن را داشته باشیم و هم اینکه مزاحمتی برای هیچکس به وجود نیاوریم.
باربری تهران به کردستان در اینجا می خواهد زمان مناسب برای اسباب کشی را به شما بگوید یعنی زمان هم از نظر وقت و هم از نظر فصل.

از نظر فصل باربری

زمان مناسب و فصل مناسب اسباب کشی چه وقت است ؟ بر اساس تحقیقاتی که در میان مشتریان انجام شده زمان مناسب برای اسباب کشی اواخر بهار و اوایل فصل تابستان است که هم بچه ها به مدرسه نمی روند و هم فصل سرما و یخبندان نیست که نگران جاده ها باشید.دما و شرایط جوی آب و هوا سیار مهم است اما شما با انتخاب یک باربری خوب و مطمئن می توانید حتی در فصل زمستان نیز مانند فصل تابستان اسباب کشی کنید البته با استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب شرکت های باربری مطمئن.


از نظر زمان و وقت اثاث کشی


این مورد به خود شما بستگی دارد که چه وقتی از روز وقت دارید که جابجا شوید بیشتر افراد به دلیل مشغله کاری شاید پنجشنبه و جمعه ها و یا بعد از ظهر ها فقط بتوانند اسباب کشی کنند چون در این زمان به منزل می آیند و وقت کافی برای جابجایی دارند. از این رو باز هم اگر وقت نداشتید اصلا نگران این موضوع نباشید چون کارگران ما در باربری تهران به کردستان سعی می کنند بصورت کاملا منظم و مرتب کارهای جابجایی شما را انجام دهند . سعی کنید که ساعاتی از روز را به جابجایی اختصاص دهید که ترافیک کمتری دارد تا مجبور نشوید ساعات طولانی در خیابان ها معطل بمانید.اگر باربری از تهران به کردستان و یا سایر شهرهای دیگر میهن عزیزمان باشد هم هیچ فرقی ندارد ولی باید یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.
باربری تهران به کردستان آماده ارائه انواع خدمات باربری با استفاده از کارگران ماهر و با تجربه خود می باشد تا بتواند با استفاده از بهترین امکانات روز دنیا یک جابجایی خوب و سریع را از تمام شهرهای ایران برای شما انجام دهد پس برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نوع خدمات می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.

جابجایی وسایل سنتی و تزیینی در اسباب کشی

اسباب کشی بدی ها و خوبی های خاص خود را دارد . بدی به این منظور که مقداری آشفتگی پیش می آید و اینکه ممکن است آسیبی به اسباب و اثاثیه تان وارد شود که در صورت همکاری با یک شرکت باربری مطمئن (باربری شهرستان) این اتفاق نیز نمی افتد و خوبی هم به این منظور که با یک فضای جدید تر و گاها وسایل جدید تری روبرو می شوید . بحث ما در مورد جابجایی وسایل سنتی و تزیینی است که هر منزلی آن را دارند و شاید بتوان گفت بیشترین دغدغه اسباب کشی شان هم همین موضوع باشد چون هم هزینه بالایی دارد و هم اینکه زیبایی خاصی به منزل می بخشد.باربری تهران به شهرستان نکاتی راجع به چگونگی جابجایی و اسباب کشی این نوع وسایل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

  • جمع آوری

هر نوع وسیله ای که در خانواده وسایل های تزیینی قرار می گیرد را در یک گوشه از منزل جمع کنید تا در هنگام بسته بندی مجبور نشوید تا مدت ها به دور خود بپیچید و یکی یکی آنها را جمع کنید . یک زمانی برای آن قرار دهید و همه آنها را در یک گوشه جمع آوری کنید.

  • بسته بندی 

بعد از جمع آوری آنها را باید بسته بندی کنید اما به چه نوعی بسته بندی کنید؟ بسته بندی وسایل تزیینی و سنتی باید به نوعی انجام شود که احتمال کوچکترین آسیب و ضربه ای به آن نشود و اگر ضربه کوچکی هم دید آنچنان محکم بسته بندی شده باشد که دچار هیچ آسیبی نشود. پس باید آنها را در بابل رپ و حتما فوم های ضربه گیر بگوشانید و در کارتن یا جعبه ای که می خواهید بگذارید یک کارتون ضخیم کف جعبه قرار دهید و سپس وسایل را درون جعبه قرار دهید و اطراف آن را با پارچه و روزنامه های باطله پر کنید و روی آنها هم از فیبرهای ضخیم قرار دهید(فیبر هایی که در هنگام خرید یخچال و ماشین لباسشویی و... روی آنها قرار می دهند).

  • جابجایی 

بعد از اتمام کار بسته بندی آنها را در یک گوشه امن که رفت و آمد زیادی در آنجا نباشد بچینید تا نوبت به جابجایی آنها به داخل ماشین های ویژه حمل می شود . کارگران باربری شهرستان با دیدن آموزش های کامل در تمام زمینه ها می توانند جابجایی و بسته بندی و تخلیه بار این نوع وسایل ها را به طور کاملا مرتب انجام دهند بدون اینکه کوچکترین ضربه ای حتی به کارتن های بسته بندی وارد شود.اما اگر حساسیت ویژه ای روی این وسایل دارید و حجم آنها کمتر است می توانید با استفاده از ماشین شخصی خود جابجایی آنها را به منزل جدید انجام دهید.

  • تخلیه بار 

حال بعد از جابجایی آنها و طی کردن این مقصد نوبت به تخلیه آنها می شود که در هنگام تخلیه هم با نهایت صبر و حوصله این کار را انجام دهید.

  • چیدن وسایل تزیینی و سنتی 

آخرین مرحله ای که باید طی شود چیدن آنها در جای مخصوص به خود است که ممکن است مقداری زمان بر باشد و خانم ها بیشتر دوست دارند با آرامش و انرژی خاصی این کار را انجام دهند چون تقریبا جزو دکوراسیون منزل به حساب می آید پس بعد از چیدن تمام وسایل داخل منزل شروع به چیدن این نوع وسایل های تزیینی کنید.

باربری شهرستان با بیش از چندین دهه سابقه فعال در امر اسباب کشی و جابجایی قادر است که جابجایی هر نوع وسیله و اسباب کشی که دارید را برای شما عزیزان انجام دهد بدون اینکه کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد شود شما این اختیار را دارید که خودتان شرکت باربری مورد نظر خود را انتخاب کنید اما مطمئن باشید اگر بخواهید با سایر شرکت ها و اتوبارها مقایسه کنید هم از نظر قیمت و هم کیفیت باربری شهرستان را انتخاب می کنید پس با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما و تخفیف های ویژه به مناسبت شب یلدا برخوردار شوید.

جابجایی وسایل سنتی
جابجایی وسایل سنتی

سرحال کردن اتاق خواب ها بعد از اسباب کشی

اتاق خواب مکانی برای استراحت و آرامش و زدودن خستگی در طول روز است مخصوصا اگر روز را هم با اسباب کشی شروع کرده باشیم.یکی از مهم ترین چیدمان ,درست چیدن وسایل داخل اتاق خواب است چون مسلما هر فردی خودش را بیشتر از هرچیزی دوست دارد و آرامش خود را به همه چیز ترجیح می دهد پس در هنگام اسباب کشی آنچنان دقتی را که برای وسایل آشپزخانه و پذیرایی به خرج می دهید برای اتاق خواب هم خرج کنید چون وسایل داخل اتاق خواب کم است و در نتیجه هم بهتر بسته بندی می شوند و هم در منزل جدید هم زودتر چیده و مرتب می شوند.دقت در تمیزی تخت خواب و شیک و مرتب بودن آنها می تواند آرامش خاصی را به انسان ببخشد.پس اگر مدت طولانی است که وسایل داخل اتاق خواب (وسایلی مانند ملحفه ها , بالش , تابلو ها و ...) را عوض نکرده اید الان وقت آن است که به فکر باشید و در منزل جدید یک چیدمان نو را به اتاق ها بیاورید. تمیزی تخت خواب و مرتب کردن روتختی و بالش ها و ملحفه های آن زیبایی اتاق خواب شما را دو چندان می کند ولی اگر تمام اتاق خواب را مرتب کنید ولی روتختی و ملحفه ها نا مرتب باشند اولین دید چشم به سمت تخت خواب می رود و در نتیجه یک اتاق خواب نامرتب به چشم می خورد.

یک نکته که در هنگام چیدن وسایل اتاق خواب باید به آنها توجه کنید این است که وسایل اضافی و غیر قابل استفاده خود را یا در انباری قرار دهید و یا بفروشید چون شما دیگر به آن وسایل احتیاجی ندارید و فقط فضای اتاق ها را با آنها شلوغ و نامرتب می کنید.

نکته دوم اینکه زیر تخت شما چند متر فضای خالی وجود دارد شما می توانید وسایلی را که دیر دیر به آنها نیاز دارید را در آنجا قرار دهید تا در صورت یک دید کلی نسبت به اتاق ها یک اتاق ساده و شیک و دور از لوازم اضافی به چشم بخورد.

نکته سوم اینکه زمانی که کمدتان را با لباسهای خود مرتب می کنید در بالای کمد هم یک فضای خالی هست که به اندازه ای می توانید در آنجا وسایلی قرار دهید این فضاهای خالی نباید بلااستفاده بمانند بلکه باید نهایت استفاده درست از آنها شود.

تمام این نکات و توضیحات جهت کمک کردن به شما برای یک اسباب کشی و جابجایی و چیدمان بی دردسر است که امیدواریم به کار آید باربری تهران به کاشان شما را در یک اسباب کشی و چیدمان آسان با وجود پرسنل مجرب خود و سابقه فعال در این زمینه کمک می کند و یک جابجایی لذت بخش را برای شما فراهم می کند فقط کافیست با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و کارشناسان ما را مطلع کنید تا مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار دهند.

سرحال کردن اتاق خواب
سرحال کردن اتاق خواب

نحوه چیدمان منزل بعد از اسباب کشی

همه ما می دانیم که بعد از جابجایی و بسته بندی وسایل و اسباب کشی نوبت به چیدن وسایل در خانه جدید می شود چیدن انبوهی از کارتن ها و وسایل زیادی که شاید نگاه کردن به آنها و فکر کردن به اینکه این همه وسایل چه قدر زمان می برد تا تک تک آنها در جای خود قرار گیرند ناخودآگاه دلهره ای در درون انسان به وجود می آورد اما با باز کردن اولین جعبه و چیدن آن کم کم دست به کار می شویم و بعدا می دانیم که خیلی کمتر از زمانی که در نظر گرفته بودیم وقت می برد.اگر خواستار بودید باربری تهران به آمل شما را در چیدن و نظم دادن تک تک وسایل منزل کمک می کند و نکاتی راجع به سریع انجام شدن کارها را برای شما بیان می کند.

خارج کردن وسایل برقی مهم از جعبه :

اولین کاری که انجام می دهید باید سروقت آشپزخانه بروید و وسایل برقی مهم آشپزخانه مانند یخچال و چای ساز و ... را به برق وصل کنید و آن را در جای صحیح خود قرار دهید.وسایل آشپزخانه از همه وسایل منزل بیشتر و در واقع خیلی هم زمان بر هستند ولی فکر کردن به اینکه نصفی از وسایل چیده می شود دل انسان خودبخود شاد می شود و چون اکثر خانم های ایرانی بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کنند برایشان مهم است که وسایلشان منظم و مرتب چیده شود.

سرحال آوردن اتاق خواب ها :

بعد از چیدن تمام وسایل آشپزخانه نوبت به اتاق خواب می شود که مهم ترین مکان برای استراحت و آرامش است قبل از اسباب کشی روی جعبه های بسته بندی مشخص کنید که محتویات درون هر جعبه چیست و در کدام اتاق قرار بگیرد این کار روش چیدمان شما را آسان تر و سریع تر می کند . بنابراین تمام وسایل مربوط به اتاق خواب را دم دست خودتان قرار دهید و تک تک آنها را در جای خود بچینید .اگر هم بچه دارید اتاق خواب آنها را نیز کاملا با سلیقه خودش مرتب کنید.

مرتب کردن وسایل پذیرایی و نشیمن :

باربری تهران به آمل به شما توصیه می کند که حتما قبل از اینکه جعبه ها را باز کنید و بخواهید برای چیدمان وسایل دست به کار شوید در ذهن خود جای هر وسیله را مشخص کنید و بدانید که هر وسیله ای را در کجای منزل می خواهید قرار دهید این کار هم باعث می شود انبوهی از جعبه ها و وسایل خانه را شلوغ نکنند و هم اینکه سریع تر می توانید کار چیدمان را انجام دهید.چیدن پذیرایی مقداری مشکل تر است چون هر فردی که به خانه می آید اولین مکانی که به آن نگاه می کند هال و پذیرایی است پس باید با یک دقت و سلیقه خاصی با آن روبرو شویم.چیدن وسایل خیلی حال آدم را خوب میکند مخصوصا اگر با کمک و همکاری سایر اعضای خانواده انجام شود شما می توانید بین اعضای خانواده تقسیم کار کنید به بچه ها کار بسپارید تا آنها نیز احساس خوبی داشته باشند , به همسرتان بگویید که در جابجا کردن جعبه ها و چیدمان آنها به شما کمک کنند.

چیدمان منزل بعد از اسباب کشی
چیدمان منزل بعد از اسباب کشی

اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید همه این موارد در ظرف کمتر از سه روز انجام می شود و بعد از چیدمان وسایل داخل منزل می توانید سراغ انباری ها و حیاط و سرویس های بهداشتی و ...بروید و آنجا را نیز مرتب کنید و به خاطر بسپارید که باربری تهران به آمل هیچوقت شما را تنها نخواهد گذاشت و در یک اسباب کشی آسان و چیدمان سریع یاری گر شما خواهد بود پس از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما بصورت 24 ساعته در تماس باشید.

چهارشنبه, 06 مهر 776 11:38

آرامش و آسودگی روز اسباب کشی

آرامش روز اسباب کشی

اسباب کشی کاری دشوار و کسل کننده است قبول ولی به هر حال هر کسی در طول زندگی خود بارها با آن مواجه شده و آن را تجربه کرده پس از این رو همه ما میدانیم که کسل کننده است اما آرامش و خوشحالی و استراحتی که بعد از آن با آن مواجه می شویم را نمی خواهی با هیچ چیز دیگری عوض کنیم.تجربیات نشان داده است که همه افرادی که اسباب کشی کرده اند تا حدودی اذیت شده اند ولی وقتی تمام وسایل منزل را تمیز کرده و در جای خود چیده اند و با یک چای خوشمزه خودشان را در تراس منزل مهمان کرده اند چنان خوشحالی و آرامش خاطری دارند که هیچ چیز دیگر را با آن جایگزین نمی کنند.

اینکه روز اسباب کشی شما بتوانید با خیال آسوده و آرامش بیشتری کارها را پیش ببرید بسیار مهم است از این رو تیم باربری تهران به سنندج می خواهد نکاتی راجع به این موضوع بیان کند تا بتواند این آرامش را به شما عزیزان هدیه دهد.

بسته بندی :

بسته بندی وسایل را حتما یک روز قبل از اسباب کشی خاتمه دهید یعنی یک روز قبل از اسباب کشی هیچ کاری نداشته باشید و با خیال آسوده به بسته بندی وسایل فکر کنید.همه وسایل ریز و درشت را بسته بندی کنید حتما وسایل های کوچکتر را هم بسته بندی کنید و محتویات هر بسته را روی جعبه بنویسید بارها این نکته یادآوری شده است چون واقعا مهم ترین کار در حین چیدن وسایل است که بدون سردرگمی می توانید تمام وسایل را بچینید.

دم دست گذاشتن وسایل ضروری :

ممکن است جابجایی شما از شهری به شهر دیگر باشد و یا در فصل های سرد سال مجبور به جابجایی شوید بنابراین باربری شهرستان به شما توصیه می کند که حتما وسایل ضروری که در طول دو سه روز قبل از اسباب کشی به آنها نیاز دارید را دم دست بگذارید و جداگانه در جعبه ای آنها را بسته بندی کنید  تا خودتان و یا سایر اعضای خانواده مجبور نشوند تمام وسایل را به هم بریزند و آشفتگی ایجاد کنند.

تغذیه :

یکی از مهم ترین کارهای روز اسباب کشی تغذیه است که بدون وجود آن هیچ کسی نای کار کردن ندارد و به شدت خسته می شوید بنابراین یک روز قبل از اسباب کشی که کار سختی ندارید می توانید از غذاهای سرد یک دو مورد را انتخاب کنید و میان وعده ها و چیزهایی که نیاز دارید را در جایی قرار دهید که روز اسباب کشی نگران این مسئله نباشید و بتوانید با انرژی بیشتری کارهایتان را دنبال کنید.

بچه ها :

بچه ها بچه ها و باز هم بچه ها . تاکید ما برای بچه ها این است که حتما آنها را به خانه اقوام نزدیک و یا اطرافیان قابل اعتماد بسپارید چون اگر در روز اسباب کشی بچه ها همش دم دست شما باشند هم خودشان و شما اذیت می شوید و هم از شلوغی دور دست خود کلافه می شوید پس حتما نیاز خوراکی و تغذیه و پوشاک آنها را برآورده کنید و بعد آنها را به خانه پدر یا مادر یا هر کسی که خواستید بگذارید.

آرامش روز اسباب کشی
آرامش روز اسباب کشی

اینها مواردی هستند که اگر به آنها توجه کنید روز اسباب کشی کار شما فقط نظارت کردن و مدیریت کردن می باشد که می توانید با خیال آسوده تک تک وسایلتان را در منزل نو بچینید.بعضی از افراد و مخصوصا خانم ها به دلیل مشغله زیاد کاری قادر به انجام دادن این کارها نیستند نگران نباشید باربری تهران به سنندج فکر شما را هم کرده اند پس می توانید از طریق راه های ارتباطی و شماره تماس 09127906652 با همکاران ما که بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند با دادن اطلاعاتی کافی در مورد منزل خود و چگونگی انجام دادن کارها و با مشورت گرفتن از کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان از تمامی خدمات ما اطلاع و بهره مند شوید.