باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

یکشنبه, 03 مهر 776 11:36

اسباب کشی در ایام بارداری

اسباب کشی در ایام بارداری

در هر زمانی که مجبور به جابجایی و حمل و نقل به مکان دیگری باشید اسباب کشی استرس , اضطراب و دغدغه های خاص خود را دارد چه برسد به زمان بارداری.خیلی از خانم ها در ایام بارداری مجبور به جابجایی می شوند و سخت تر از آن این است که در ماه های آخر بارداری شان بخواهند با این مسئله روبرو شوند که مطمئنا نگرانی بیشتری را تجربه می کنند ولی خبر خوب اینکه همکاران ما در باربری شهرستان می خواهند این نگرانی شما را به دوش خود بکشند و شما فقط مدیریت و نظاره گر کار آها باشید چون اگر مایل باشید صفر تا صد یک اسباب کشی بی دردسر را برای شما انجام می دهند.ما در این مطلب می خواهیم یک سری نکات را برای شما بیان کنیم تا با دانستن آنها بتوانید آرامش بیشتری را به خانه جدید بیاورید و بدون هیچ استرسی یک اسباب کشی سالم و بی دغدغه را پشت سر بگذارید.ولی قبل از انجام هر کاری به شما توصیه می کنیم که از چند هفته قبل سفارش کارتن ها را بدهید چون خانم های باردار معمولا سرعت عمل کندتری نسبت به سایر افراد دارند .

 1. یک برنامه ریزی دقیق : اول از همه شما باید روی یک کاغذ برنامه ریزی های خود را انجام دهید و بدانید که می خواهید چه کارهایی را اعمال کنید و تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را در آن یادداشت کنید و با کمک همسرتان به انجام دادن آنها بپردازید و در نهایت هر کاری را که به اتمام رساندید جلوی آن تیک بزنید تا مشخص شود که چه کاری انجام نشده باقی مانده است.

 2. روی کمک اطرافیان حساب کنید : در این زمان تعارف را کنار بگذارید و هر کدام از دوستان و آشنایان که خواستند به شما کمک کنند بگذارید این کار را برای شما انجام دهند چون بهترین زمان کمک کردن همین مواقع است و در زمان دیگر هم که آنها احتیاج داشتند می توانید شما نیز به آنها کمک کنید.

 3. با همسایه ها و امکانات محله جدید آشنا شوید : اینکه شما اطلاعاتی راجع به محله جدید داشته باشید به شما کمک می کند که آرامش خاطر بیشتری داشته باشید که کارهای خود را در روز می توانید انجام دهید.

 4. برچسب زدن روی کارتن ها : وسایلی را که در کارتن ها بسته بندی کرده اید را در جایی قرار دهید و محتویات داخل آن را در گوشه ای کوچک بنویسید ولی با استفاده از یک ماژیک قرمز با فونت بزرگ بنویسید که این کارتن در کدام اتاق منزل جدید باید قرار بگیرد چون با انجام این کار هم کارگران شرکت باربری شهرستان می دانند که وسایل باید در کجا قرار گیرد و هم اینکه خودتان نیز برای چیدن وسایل سردرگم نمی شوید و میتوانید با کمترین زمان ممکن آنها را بچینید.

 5. حتما با دکتر خود مشورت کنید : در زمان بارداری وقتی می خواهید اسباب کشی کنید حتما با دکتر خودتان مشورت کنید و همه کارهایی که می خواهید انجام دهید را با او در میان بگذارید و دکتر نیز توصیه های لازم را به شما می گوید و اگر خطری در پیش رو باشد شما را مطلع می کند بنابراین برای اطمینان خاطر بیشتر حتما با دکتر خود جلسه ای بگذارید.

 6. دوری از مواد شیمیایی : منزل جدیدی که قرار است به آنجا بروید را باید تمیز کنید و همه خانم ها می دانند که برای تمیز کاری منزل و سرویس های بهداشتی حتما باید از شوینده های شیمیایی استفاده کنید ولی ما در اینچجا به شما توصیه میکنیم که اکیدا از مواد شیمیایی استفاده نکنید و آن را به عهده شرکت های خدماتی و نظافتی بگذارید تا برای شما انجام دهند.

 7. انتخاب باربری مطمئن : وقتی شما باردار هستید کاری که اصلا و به هیچ وجه نمب توانید و نباید انجام دهید جابجا کردن و بلند کردن اشیا سنگین بالای 5 کیلو است پس حتما باید از یک باربری مطمئن و متعهد باربری شهرستان کمک بگیرید که هر نوع خدمتی که لازم باشد را برای همشهریان عزیز انجام می دهد . ما در مطلب های دیگر نیز گفته ایم که شما میتوانید کاملا به استراحت کردن و مسافرت های کوتاه خود بپردازید و انجام دادن همه کارهای جابجایی را به باربری شهرستان بدهید و حتی چیدمان منزل را نیز برای شما انجام دهیم فقط کافیست که از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید و اطلاعات کافی را در اختیار ما قرار دهید تا بهترین و امن ترین جابجایی را به نحو احسن برای شما انجام دهیم.

اسباب کشی در بارداری
اسباب کشی در بارداری

در انتهای کار نیز خودتان را فراموش نکنید و مدام سرگرم اسباب کشی نباشید چون سایر اعضای خانواده به کمک شما می آیند و شما نیز باید به فکر خودتان باشید و پیاده روی روزمره خود را فراموش نکنید.اسباب کشی در کل هم از نظر عاطفی و هم از نظر جسمانی ممکن است به شما فشار بیاورد بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که کارهای نسبتا سنگینی هم که فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید را انجام ندهید چون به شما فشار می آورد و حتما در بین روز استراحت کنید و اگر هم لازم بود حتما چرت کوتاهی بزنید تا سرحال تر شوید.

ویژگی های کارتن حمل بار در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی هر وسیله ای از یک مکان به مکان دیگر نیازمند یک بسته بندی ایمن و دقیق است که باید توسط کارتن انجام شود و حال میخواهیم بدانیم که این کارتن چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا یک بسته بندی سالم به مقصد برسد. کارتن حمل بار باید در اندازه های دقیق انتخاب شود و متناسب با هر وسیله باشد چون اگر وسیله کوچک باشد و کارتن بسته بندی بزرگ , در اینصورت هم فضای زیادی را اشغال می کند و هم اینکه شلوغ کاری می شود و در آخر اسباب کشی با کوهی از کارتن ها مواجه می شوید و بالعکس.تا جایی که ممکن است سعی کنید از کارتن هایی استفاده کنید که مقاومت بیشتری دارد و محکم تر هستند تا بتوانی اشیا بزرگ و سنگین را محافظت کند و در نهایت آنها را با چسب محکم کنید و حتما از کارتن های تازه و نو استفاده کنید چون کارتن های دست دوم و کهنه آنچنان محکم نیستند که بتوانند وسایل شما را محافظت کنند.

ضرورت بسته بندی در اسباب کشی

بسته بندی یک کار خیلی مهم و حساس در اسباب کشی است که حتما باید دقت کافی برای این کار داشته باشیم.همه وسایلی که شما می خواهید به مکان جدید منتقل کنید باید بسته بندی شود چون سلامت وسایل را تضمین می کند و وسایلی هم که قابلیت بسته بندی ندارند و نمی توان آنها را با کارتن بسته بندی کرد می توانید از بابل رپ ها و چسب های مخصوص کمک گرفت تا از احتمال کوچکترین ضربه ای به آن جلوگیری کرد.توصیه باربری تهران به مشهد این است که حتما همه وسایل ریز و درشت خود را بسته بندی کنید چون در این صورت احتمال کوچکترین آسیبی به وسایل وجود ندارد.

یک نکته مهم که در این مطلب حائز اهمیت است در مورد تازه عروس هاست که زمانی که می خواهند وسایل جهیزیه شان را باز کنند و وسایل را در منزل بچینند کارتن های آن وسایل بخصوص وسایل سنگین تر مانند تلویزیون و یخچال و لباسشویی و ... را دور نیندازند چون برای جابجایی به مکان دیگر دوباره به آنها احتیاج دارند و مجبورند دوباره آنها را بسته بندی کنند پس چه بهتر که در همان کارتون های خودشان بسته بندی شوند.

ویژگی کارتن های بسته بندی
ویژگی کارتن های بسته بندی

انواع کارتن های بسته بندی :

 1. کارتن بسته بندی ویژه مواد غذایی : کارتن هایی که مختص بسته بندی مواد غذایی است و می توانید تمام مواد غذایی و خوراکیهای داخل یخچال را در آنها قرار دهد و روی هر کدام برچسب نوع وسیله را بزنید.

 2. کارتن بسته بندی 5 لایه مخصوص وسایل حساس : این نوع کارتن ها برای وسایل حساس تر مانند ظروف شکستنی, انواع بلوریات و چینی ها و وسایل حساسی که احتمال دارد با کوچکترین ضربه ای آسیب ببیند.این کارتن ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و به خوبی از وسایل شما محافظت می کنند.

 3. کارتن های رگال دار : کارتن های رگال دار مانند یک چوب رختی است که 10 الی 12 دست لباس در آن جای می گیرد و می توانید به همان شکل بسته بندی آن را جابجا نمود.

 4. کارتن مخصوص رختخواب : این نوع کارتن ها برای پتوها و سایر وسایل رختخواب به کار برده می شود که درون آن پشم شیشه وجو دارد و بسیار مرتب و منظم و پوشیده برای رختخواب است.

تمامی این نوع کارتن هایی که در این مطلب ذکر شد در باربری تهران به مشهد موجود است فقظ کافیست که با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و تمامی اطلاعاتی که لازم است را در اختیار کارکنان متعهد ما قرار دهید تا بسته به نوع وسایل های شما کارتن های مخصوص را برای شما ارسال کنیم و اصلا نگران نوع بسته بندی آنها نیز نباشید چون که پرسنل ما بصورت کاملا آموزش دیده در این امر , بسته بندی وسایل شما را به نحو احسن انجام می دهد و آماده ارائه هر نوع خدمتی به همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.

جابجایی گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی

در هر خانه ای حداقل یک گلدان پیدا می شود و هر فردی در طول عمر خود حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کرده است ما در این متن می خواهیم نحوه صحیح جابجایی گل های آپارتمانی را به شما عزیزان بگوییم تا مبادا در حین اسباب کشی کوچکترین آسیبی به آنها وارد شود چون واقعا وجود گل های طبیعی و گیاهان آپارتمانی روحیه انسان ها را شاد و باعث سر زندگی می شود.معمولا چون گلدان ها زیاد به چشم نمی آیند ما وقتی اسباب کشی میکنیم همه وسایل منزل را به داخل ماشین ویژه حمل جابجا میکنیم و بعد در انتهای کار و بعد از دید زدن کلی منزل متوجه خواهیم شد که گل ها را بسته بندی نکرده و آنها را جابجا نکرده ایم ولی ما در اینجا می خواهیم نکاتی راجع به گل ها را برای شما بیان کنیم تا بدون کوچکترین آسیبی آنها را جابجا کنید.

 • دو سه ساعت قبل از اسباب کشی حتما به گل ها آب بدهید ولی آب زیاد نه , چون نباید خاک آن شل باشد و در حین جابجایی در ماشین کثیف کاری شود.
 • اگر گلدانهای ریز و کوچک دارید حتما آنها را در یک کارتن بچینید و جاهای خالی را هم با روزنامه یا پارچه های بلا استفاده پر کنید تا مانع حرکت و جابجایی آنها شود و روی آنها را نیز می توانید بپوشانید و چند شیار در آنها ایجاد کنید تا هوا بخورند .
 • وقتی در آخر کار اسباب کشی گلدانها را می چینید سعی کنید آنها را در جایی قرار دهید که وسایل دیگری با آنها برخورد نکنند و در حین حرکت ماشین , دیگر وسایل را مهار کنید تا تکان نخورند و با آنها تماس نداشته باشند.
 • گیاهان معمولا آخرین وسیله ای هستند که در ماشین های ویژه حمل قرار داده می شوند و از آنجا که دم دست است اولین وسیله هنگام تخلیه بار است و از سایر وسایل زودتر خالی می شود و می توانید آن را در منزل جدید قرار دهید.
 • برای گیاهان  گلهایی که قد کشیدند و تازه جوانه زدند و بسیار شکننده هستند بند هایی نازک را به گوشه و کنار ماشین ببندید و گیاهان رو بر روی انها سوار کنید تا در هنگام حرکت و تکان خوردن ماشین صدمه نبینند
 • اگر قصد جابجایی به شهرستان دیگر مانند تهران به مازندران را دارید حتما دمای آن منطقه را در نظر بگیرید چون حساسیت نسبت به گیاهان بیشتر می شود و باید با دقت بیشتری به آنها برسیم.
جابجایی گل های آپارتمانی
جابجایی گل های آپارتمانی

باربری تهران به مازندران با استفاده از سطح آگاهی بالایی که در زمینه گل و گیاهان آپارتمانی دارد سعی می کند که با رعایت این چند نکته گل های سرحالی را به منزل جدید منتقل کنید. باربری تهران به مازندران بارها مشتریانی داشته ایم که حمل و جابجایی گل های گلخانه ای خودشان را از شهری به شهر دیگر انجام دادیم و از ماشین های ویژه و مناسب با دمای گیاهان استفاده کرده ایم و کارگرانی آموزش دیده در این زمینه هم داریم که هر از چند گاهی ماشین را متوقف کرده و نگاهی به گیاهان می اندازد که مراقب باشد کوچکترین ضربه ای به آنها وارد نشود.پس جهت سفارش و آگاهی دادن به شما از طریق مشاورین زبده ما میتوانید با شماره 09127906652 تماس داشته باشید.

جمعه, 01 مهر 776 08:48

اسباب کشی در فصل زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان

اسباب کشی بیشتر در ماه شهریور و یا اوایل بهار انجام می شود ولی هستند افرادی که به علت تغییر شغل و یا هر چیز دیگری در فصل زمستان مجبور به اسباب کشی هستند که با توجه به امکانات پیشرفته و ماشین های جدید هر وقت که وضعیت جاده ها خشک است یک اسباب کشی آسان و بی استرس را پشت سر بگذارید.اسباب کشی کاری دردسر ساز و پر استرس است اما اگر از یک شرکت باربری شهرستان کمک بگیرید مسلما به کاری لذت بخش و مفرح تبدیل خواهد شد . خیلی از افراد در فصل زمستان که سردترین فصل سال است مجبور به جابجایی می شوند بنابراین باید نسبت به سایر فصل ها دقت بیشتری داشته باشند و بیشتر مواظب باشند چون حمل و نقل در جاده ها سخت تر می شود و ممکن است برف , باران و یا یخ زدگی و لغزندگی در سطح جاده ها پیش بیاید که هر کسی به جز شرکت های باربری قادر به حمل و نقل و جابجایی اثاثیه ها نباشد. برای اسباب کشی در فصل زمستان و استفاده از خدمات باربری تهران به شهرستان لازم است که یک سری نکات را رعایت کنیم .

اسباب کشی در زمستان
اسباب کشی در زمستان

فصل زمستان با وجود بیشترین بارش برف و باران یکی از فصل هایی است که هم پر ترافیک بوده به خصوص در اواخر اسفند ماه و هم اینکه برای جابجایی در این فصل باید خودتان را برای یک سفر سرد آماده کنید و تمامی پتوها و لوازم و پوشاک گرم به اندازه کافی با خود به همراه بیاورید.اما خوبی اسباب کشی در این فصل این است که نرخ باربری ها هم کاهش پیدا می کند و نسبت به اسباب کشی در فصل تابستان قیمت ها به صرفه تر است چون کمتر پیش می آید که کسی در این فصل اسباب کشی و جابجایی کند ولی برای استفاده از کامیون توسط شرکت های باربری حتما این نکته را یادآور شوید که از کامیون های مسقف و جعبه های ضخیم تر برای بسته بندی استفاده کنند تا جعبه ها خیس و یا خراب نشوند.حتما یک برنامه ریزی دقیق برای اسباب کشی در این فصل را داشته باشید و چند روز قبل از جابجایی شرایط آب و هوایی آن روزی که می خواهید اسباب کشی کنید را بررسی کنید تا یک اسباب کشی بی دغدغه را پشت سر بگذارید.در هنگام بسته بندی جعبه ها هم با صبر و حوصله تمام این کار را انجام دهید چون به علت برودت هوا ممکن است وسایل داخل جعبه یخ بزند و تا جایی که می توانید آنها را عایق بندی و یا با استفاده از نایلون های ضخیم بسته بندی کنید مخصوصا سرویس مبلمان و... حتما آنها را با پوشش کافی حمل کنید.نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که قبل از جابجایی وسایل حتما یکی دو روز قبل به منزل جدید بروید و از سیستم گرمایشی آنجا مطمئن شوید و دو روز قبل آنها را روشن و گرم کنید چون بعد از پشت سر گذاشتن یک سفر سرد یک منزل گرم و یک چای داغ می چسبد تا سفر را برای ما خاطره انگیزتر کند.حتما فلاکسی پر از آب گرم را با خود به همراه بیاورید. شرکت باربری مورد نظر خودشان برای کامیون و سایر ماشین ها از زنجیر چرخ در این فصل استفاده می کنند و اگر شما هم ماشین شخصی داشتید حتما از زنجیر چرخ استفاده کنید و لباس گرم با خود به همراه داشته باشید.تمامی این نکاتی که گفته شد به این دلیل بود که شما برای جابجایی در سردترین فصل سال هیچ مشکلی نداشته باشید و امیدواریم برای زمانی که نیاز داشتید این متن برای شما مفید واقع شود.با وجود پیشرفت زیاد , امروزه نگرانی زیادی نسبت به گذشته برای اسباب کشی وجود ندارد چون با وجود شرکت های باربری و مشاوره گرفتن از آنها می توانید با خیال آسوده همه کارها را انجام دهید و باربری شهرستان با استفاده از کارگران مجرب و رانندگان خبره در این فصل و با استفاده از کامیون های مسقف و بیمه حمل بار و استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات برای شما یک اسباب کشی آسان و سریع را انجام می دهد پس شما هموطنان عزیز می توانید برای سفارش و مشاوره رایگان و اطلاع از تخفیفات ویژه ما با شماره 09127906652 در ارتباط باشید

 

پنج شنبه, 31 شهریور 776 11:04

بسته بندی لوازم ادارات

بسته بندی لوازم شرکت ها و ادارات

جابجایی و بسته بندی لوازم شرکت ها و ادارات یکی از مهم ترین کارهایی که یک شرکت باربری مانند اتوبار تهران به کاشان انجام می دهد. وسایل شرکت ها و ادارات جدای از حمل و نقل و جابجایی آنها باید مسئولیت بسته بندی را نیز بر عهده گیرند و از صفر تا صد یک حمل و نقل را انجام دهند.ادارات دارای وسایل زیادی هستند و باید حتما به نوع بسته بندی آنها توجه داشته باشید.بسیاری از شرکت ها و ادارات و بانک ها این روزها مجبور به جابجایی هستند بنابراین باید با شرکت های باربری تهران به کاشان که مهارت زیادی در این زمینه دارند کمک بگیرید تا در اسرع وقت بهترین و امن ترین جابجایی را برای شما انجام دهند.در این مطلب نکات و موضوعاتی راجع به بسته بندی ادارات بیان می کنیم که جهت آگاهی بیشتر به شما کمک کند :

 • جمع آوری لوازم شرکت و آنها را کنار هم قرار دادن به نحوی که وسیله ای شکسته و یا آسیب نبیند .

 • انتخاب بهترین و به صرفه ترین کارتن ها برای بسته بندی به این گونه که شما چه خودتان کارتن جمع آوری کنید و چه شرکت های باربری آن را در اختیار شما قرار دهند باید بهترین نوع کارتن را برای بسته بندی انتخاب کنید تا در حین جابجایی و حمل و نقل کارتن ها پاره نشوند.

 • هنگام بسته بندی وسایل داخل کارتن هم حتما فضاهای خالی درون جعبه ها را با روزنامه های باطله یا فوم و یا کاغذ های بلا استفاده پر کنید تا در حین جابجایی وسایل داخل کارتن ها تکان نخورند.

 • بسته بندی کامپیوتر ها و تجهیزات برقی : یکی از مهم ترین وسایلی که در ادارات موجود می باشد کامپیوتر ها و چاپگرها و اسکنرها و سایر لوازم برقی است که باید در نوع بسته بندی آنها دقت لازم را داشته باشید تا آسیبی نبینند چون بیشتر مدارک و فایل های مهم یک اداره در سیستم آنها ذخیره شده است.

 • جدا نمودن اشیا شکستنی :در آبدارخانه یک سری ظروف و وسایل شکستنی وجود دارد و سایر لوازم اعم از میز و صندلی و کمدها و مبل و ...جزو وسایل شکستنی هستند که حتما باید به نوع بسته بندی و جابجایی آنها دقت بیشتری داشت.

 • خالی نمودن فایل ها و زونکن ها : هر شرکتی یک سری پوشه ها و زونکن ها و کمدهایی برای آرشیو مدارک و اسناد دارند که هنگام جابجایی باید آن ها را خالی نمود و جداگانه بسته بندی نمود و روی آنها یک برچسب بزنیم تا مشخص شود مدارک کدام زونکن در آن بسته بندی قرار گرفته است و در نهایت همه آنها را در یک کارتن بزرگتر قرار می دهیم تا از شلوغی فضا جلوگیری شود

 • خالی کردن گاو صندوق : گاو صندوق ها که حاوی اسناد و مدارک و اشیا محرمانه می باشد باید خالی کردن آنها را به عهده مدیر اداره بسپاریم و اگر مایل بودند می توانیم کار بسته بندی و جابجایی آنها را انجام دهیم.

بسته بندی وسایل ادارات
بسته بندی وسایل ادارات

تمامی این نکاتی که گفته شد را باید برای یک باربری آسان و بسته بندی مطمئن انجام دهیم و چیدمان آنها را تا زمان رسیدن ماشین در جایی قرار دهیم که وسایل روی هم انباشته نشوند و به این نکته هم توجه کنیم که وسایل های سنگین تر را اول در ماشین های ویژه حمل قرار دهیم و سپس وسایل سبک تر را روی آنها بگذاریم.

شرکت باربری تهران به کاشان از صفر تا صد یک باربری ایمن در زمینه ادارات و ارگانها را با بهترین و بروزترین متدهای روز دنیا انجام می دهد و مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می دهد و هم اینکه در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان یک حمل و نقل بی دردسر را پشت سر می گذارد چون زمانی که صحبت از جابجایی وسایل ادارات می شود بیشتر ارباب رجوع ها سر در گم می شوند و کار آنها به تعویق انداخته می شود و از آنجا که رضایت مشتری یکی از ارکان های مهم هر اداره می باشد باید با باربری تماس بگیرید که کیفیت خدمات و موظف بودن پرسنل خود را تضمین کند و خودتان نیز آن را با سایر باربری ها مقایسه کنید پس از طریق راه های ارتباطی و شماره تماس 09127906652 با همکاران ما جهت انجام امن ترین اسباب کشی تماس بگیرید.