باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652 - Super User
Super User

Super User

یکشنبه, 24 مهر 776 09:37

اهمیت تهیه چک لیست

نکات ضروری در تهیه چک لیست باربری

چک لیست و تهیه یک لیست از تمامی وسایل منزل شاید از نظر بعضی ها بی اهمیت باشد ولی جالب است بدانید که در واقع چنین نیست و تهیه چک لیست در بسیاری از موارد پر کاربرد ترین کارها است و به یک اسباب کشی سریع تر و بی دغدغه و چیدمان سریعتر منجر می شود.شما برای تهیه چک لیست باید قبل از هر کاری اقدام کنید یعنی قبل از اینکه شروع به جمع آوری و بسته بندی وسایل کردید به تک تک اتاق ها سر بزنید و تمام وسایل و اشیا موجود در اتاق ها را در یک لیست فهرست کنید یا حتی می توانید حین بسته بندی هر وسیله ای را که می خواهید بسته بندی کنید در چک لیست بنویسید اینطوری هم دقیقا می دانید که چه وسایلی را بسته بندی کرده اید.

برنامه ریزی کردن و برنامه داشتن برای جابجایی و اسباب کشی های شما نقش بسزایی در به انجام رساندن اهدافتان دارد چون قطعا بدون داشتن یک برنامه ریزی مطمئن قادر نخواهید بود که تمام وسایل منزل را در اسرع وقت جابجا کنید و برعکس به استرس شما نیز افزوده خواهد شد در نتیجه فقط یک نگرانی و دغدغه خاصی برای شما می ماند که سردرگم خواهید شد و دقیقا نمی دانید که چه کاری را چه وقت انجام دهید.

در اسباب کشی منزلتان تا جایی که امکان دارد از خدمات شرکت های باربری مطمئن , باربری شهرستان کمک بگیرید چون ضرورت استفاده از خدمات شرکت های باربری در این است که آنها تمام پیچ و خم های اسباب کشی را می دانند و با وجود سابقه کاری خود دقیقا می دانند کارها را در چه زمان و چگونه انجام دهند و با استفاده از کارشناسان حضوری خود یک مشاوره کاملا رایگان را در اختیار مشتریانش قرار می دهد و آنها را از دستپاچگی در می آورد. اما اگر بنا به هر دلیلی نخواستید از شرکت های باربری کمک بگیرید و خودتان کار حمل و نقل اثاثیه منزلتان را انجام می دهید حتما از افرادی مطمئن مانند آشنایان و اقوام و فامیل های نزدیک کمک بگیرید چون بعضی اشیا سنگین مانند یخچال , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی , گاو صندوق و ... را به تنهایی نمی توانید جابجا کنید و به بیشتر از سه نفر نیاز دارید پس مهمترین قسمت اسباب کشی توجه به سلامت خود است و یک توصیه مهم که باید یادآور شویم این است که اگر افرادی را برای کمک کردن نیافتید و برای اولین بار است که اسباب کشی می کنید حتما از یک شرکت باربری خوب و مطمئن که مورد رضایت خودتان باشد کمک بگیرید مطمئن باشی هزینه زیادی را صرف نمی کنید فقط هدف ما این است که در جابجایی وسایلتان مشکلی پیش نیاید و به آنها آسیبی نرسد.

در نهایت هم یادآور شویم که هدف از تهیه چک لیست این است که دقیقا بدانیم که هیچ کاری از قلم نیفتاده باشد و هر کاری را در چه تایمی به انجام برسانیم.پس شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تماس 09127906652 با همکاران ما که بصورت 24 ساعته آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل در باربری شهرستان می باشند در ارتباط باشید و یک موقعیت فعلی از منزلتان و اطلاع رسانی های لازم را در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت تیم کاری و مجرب خود را به موقعیت فعلی شما بفرستیم.

تهیه چک لیست باربری
تهیه چک لیست باربری

کارهای خلاقانه برای اثاث کشی راحت تر

اعمال خلاقانه و خلاقیت در اسباب کشی کار هر کسی نیست و در بیشتر موارد شاید نیاز به دیدن آموزش های کافی باشد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک اثاث کشی راحت و بی دردسر را پشت سر بگذارید و سرعت عمل تان در کارها بالا رود.شاید این راهکارها و کارهای خلاقانه در اسباب کشی همین نکات ساده ای باشد که هر کسی آن ها را بلد است مانند اینکه اصلا راجع به اثاث کشی ترس نداشته باشید و زیاد به آن فکر کنید که منجر به یک کابوس بزرگ شود چون در هر حال شما باید این اثاث کشی و جابجایی را انجام دهید پس بهتر با آرامش خاطر بیشتری آن را پیش ببرید و این اطمینان را داشته باشید که باربری تهران به اصفهان به کمک شما می آید و همه کارها را برای شما ساده تر می کند.

خلاقیت اول : داشتن یک برنامه ریزی کامل

شما می توانید یک برگه بیاورید و تمام ریز و درشت وسایل منزل را در آن بنویسید و نسبت به هر کدام از روی فهرست  برنامه خاصی داشته باشید تا بتوانید کارها را سریعتر انجام دهید.

خلاقیت دوم : چیدن و جمع آوری کلیه وسایل

تمام وسایل مربوط به هر کدام از اتاق ها را در یک گوشه از اتاق قرار دهید و آن را برای بسته بندی آماده کنید و سپس تمام وسایلی را که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید مانند جعبه ها و کارتن های بسته بندی , بابل رپ ها و فوم های ضد ضربه , چسب های مخصوص , قیچی و ... را فراهم کنید که کار بسته بندی نیز هر چه سریعتر انجام شود و حتما یک اتاق را تمام کنید بعد سراغ کارهای اتاق دیگر بروید تا نامرتبی و آشفتگی پیش نیاید.

خلاقیت سوم : تمیز کردن خانه جدید

 وقتی تمام وسایل مربوط به منزل فعلی را بسته بندی کردید حتما دو سه روز قبل از اسباب کشی به سراغ خانه جدید بروید و با استفاده از وسایل مورد نیاز و شوینده ها و ... تمام فضای آنجا را تمیز کنید چون مطمئنا وقتی شما می خواهید وسایلتان را به آنجا ببرید اصلا نمی توانید با وجود حجم وسیع وسایل آنجا را مرتب کنید.

خلاقیت چهارم : مهم ترین بخش کار بچه ها هستند

بچه ها را حتما به دست پدر و مادر یا دوست و آشنای مطمئنی بسپارید تا در حین جابجایی خدایی نکرده مشکلی برای آنها پیش نیاید و شما هم راحت تر و سریعتر کارها را پیگیری کنید و تا جایی که امکان دارد اول اتاق خواب بچه را مرتب کنید و بچینید تا بتوانند در آنجا بازی کنند و سرگرم شوند و جلوی دست و پای شما را نگیرند.

خلاقیت پنجم : مراقبت از ظروف شکستنی آشپزخانه

وسایل مربوط به آشپزخانه بیشتر شکستنی هستند و در حین جابجایی هم اگر با مراقبت خاصی آنها را جابجا و بسته بندی نکنید با حجم وسیعی از ظروف شکستنی مواجه می شوید که همه می دانیم بسیار ناخوشایند است بنابراین از این رو شما باید این ظروف را در بابل رپ ها پیچیده و آن را در کارتن های بسته بندی مخصوص قرار داده و سپس اطراف و جاهای خالی کارتن را با روزنامه های باطله بپوشانید در حین جابجایی وسایل شکستنی داخل جعبه تکان نخورند و موجب شکستن آنها نشود.

خلاقیت ششم : وسایل مورد نیاز روز اسباب کشی را آماده کنید

روز اسباب کشی باید یک سری وسیله  را آماده کنید تا سردرگم نشوید مانند یک دست لباس که لباسی عادی باشد و اگر در بین اسباب کشی پاره شود نگران آن نباشید این کار را برای خودتان و سایر اعضای خانواده انجام دهید و کار دیگر اینکه حتما غذای روز اسباب کشی را آماده کنید تا در میان این همه وسایل شما نگران نهار و شام هم نباشید تا جایی که می توانید از غذاهایی استفاده کنید که نیاز به گرم کردن نباشد و چون شما تمام وسایل را بسته بندی و جمع کرده اید.

خلاقیت هفتم : شانه تخم مرغ بهترین وسیله برای زیورآلات

میتوانید برای زیورآلات خود از شانه های کارتنی تخم مرغ استفاده کنید و آنها را جاسازی کنید این کار باعث می شود که هم زیورآلات خود را در یک گوشه مشخص قرار داده اید و هم اینکه هیچ کدام از آنها شکسته و یا خراب نمی شوند.

خلاقیت هشتم : عکس گرفتن از تمامی فضای منزل و بعضی قطعات

شما می توانید قبل از اینکه تمام وسایل را بسته کنید یک عکس کلی از آنها بگیرید تا در حین چیدمان در منزل جدید طبق عکس منزل جدید را هم بچینید و این کار را نیز می توانید برای سیستم های کامپیوتری و تلویزیون و ... انجام دهید و یک عکس از نحوه اتصالات سیم ها بگیرید و طبق عکس دوباره آنها را در خانه جدید وصل کنید.

تیم باربری تهران به اصفهان امیدوار است که با رعایت این نکات و این راهکارهای خلاقانه توانسته باشد تا کوچکترین کاری را برای شما انجام داده باشد و آماده ارائه هر نوع خدمتی به تمام مشتریان خود در سر تا سر کشور عزیزمان ایران هستیم پس از این رو با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و کارهای اثاث کشی و باربری خود را به ما بسپارید.

کارهای خلاقانه
کارهای خلاقانه

جابجایی منزل و توصیه های اثاث کشی

همه می دانیم که جابجایی منزل و اثاث کشی یکی از کارهای پر دغدغه و استرس است که هر کسی توانایی مقابله با آن را ندارد ولی باربری تهران به سنندج در اینجا به کمک شما آمده تا با استفاده از نیروهای فعال خود یک جابجایی خوب و درخور شایسته شما انجام دهد.جابجایی به منزل جدید از طرفی دردسر ساز و سخت است و از طرفی هم لذت بخش چون به مکان جدیدی می روید و با محیط جدیدی آشنا می شوید اما شما می توانید با رعایت کوچکترین نکاتی یک اثاث کشی لذت بخش را پشت سر بگذارید .

  • از یک باربری مطمئن کمک بگیرید :

شما با کمک گرفتن و شناخت از یک باربری مطمئن 90% کارهایتان پیش می رود چون شرکت های باربری تهران به سنندج همه اموری را که شما باید انجام دهید را انجام می دهند اعم از بسته بندی وسایل , حمل و جابجایی وسایل به داخل کامیونت ها , تخلیه بار به منزل جدید , چیدمان منزل و درست قرار دادن هر شیئی در جای خود و ... که این موارد از حسن های انتخاب یک شرکت باربری خوب و مطمئن است.

  • ایمنی در کار :

ایمنی در کار به این معنی است که حتی اگر کار شما چند ساعتی یا چند روزی بیشتر از برنامه ریزی شما وقت برد هیچ اشکالی ندارد ولی در عوض باید مراقب منزل خود باشید تا در حین جابجایی وسایل , وسیله ای به دیوار برخورد نکند و موجب آسیب دیدن منزل نشود.ممکن است شما در خانه فعلی مستاجر باشید پس تا جایی که امکان دارد منزل را به همانگونه که تحویل شما داده اند را تحویل دهید تا کوچکترین آسیبی به در و دیوار وارد نشود.

  • برچسب زدن به کارتن ها فراموش نشود :

هر وسیله ای را که می خواهید بسته بندی کنید بعد از آن برچسب مربوط به خود را به آن بچسبانید یعنی وسایلی که مربوط به اتاق خواب است مثلا برچسب قرمز بزنید , وسایل آشپزخانه را برچسب زرد و ... بنابراین هم کارگران شرکت های باربری می دانند که هر وسیله ای را در کدام قسمت منزل قرار دهند و هم اینکه خودتان نیز در هنگام چیدمان وسایل به مشکل بر نمی خورید و مجبور نیستید تمام کارتن ها را باز کنید تا وسیله ای را که می خواهید دربیاورید به اینصورت شلوغی در فضای منزل نیز کمتر می شود و وسایل نیز زودتر چیده می شوند.

  • نگاه ویژه به منزل جدید :

منزل جدید را حتما باید تمیز کنید و آن را برای اثاث های منزل آماده کنید به صورتی که هیچ کاری مانند نظافت و ... نداشته باشد ولی اگر این کار را انجام نداده اید کمی اثاث کشی را به عقب بیندازید و تمیز کاری های منزل جدید را به اتمام برسانید تا بتوانید با خیال راحت به آنجا بروید.

تیم باربری تهران به سنندج با بیان کردن این نکات فقط خواست تا بار کوچکی از روی دوش شما بردارد و بتوانید با خیال راحت اثاث کشی استرس زا خود را به یک تفریح لذت بخش تبدیل کنید امیدواریم که با بهره گیری از این نکات مفید یک اسباب کشی خوب را پشت سر بگذارید.جهت همکا ری با ما نیز میتوانید از طریق شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید تا با فرستادن کارشناس حضوری خود به صورت کاملا رایگان نکات مفیدتری را برای شما توضیح دهد.

جابجایی منزل و اثاث کشی
جابجایی منزل و اثاث کشی
پنج شنبه, 21 مهر 776 11:46

راهکار جدید در اسباب کشی

راهکارهای جدید برای اسباب کشی راحت تر

اسباب کشی جزو کارهایی است که نیازمند نیرو , توان و انرژی فراوانی است که ممکن است هر کسی آن را نداشته باشد ولی مسلما هر کسی در طول عمر خود یک بار هم شده کار اسباب کشی و جابجایی منزل را انجام داده است.باربری تهران به کاشان هم می خواهد یک سری نکات و راهکارهای نوین راجع به چگونگی بسته بندی و اسباب کشی راحت تر را برای شما توضیح دهد تا بتوانید با خیال راحت به کار اسباب کشی خود بپردازید و بدون هیچ دغدغه و دردسری به منزل جدید اسباب کشی کنید.

  • اولین راهکار این است که جعبه ها و کارتن هایی را که برای بسته بندی وسایل استفاده می کنید اگر جای دست داشت که مشکلی نیست ولی اگر نداشت می توانید با کمک یک چاقوی تیز یا کاتر به شکل پرانتز در کناره های جعبه و در بالای کارتن یک شیار ایجاد کنید و بعد وسایل مورد نظر را در آن بسته بندی کنید مزیت این روش این است که هنگام حمل کارتن اگر وسایل زیادی را در کارتن جای داده باشید راحتتر می توانید آن را حمل و جابجا کنید.

  • راهکار دوم اینکه قطعا هر منزلی کمد , دراور , بوفه , کابینت و اشیایی مانند اینها را دارند که ما به شما توصیه می کنیم که برای وسایل های بزرگتر از این قبیل سعی کنید تا جایی که امکان دارد وسایل داخل آن را خارج کنید و سپس اقدام به جابجایی کنید چون مثلا زمانی که وسایل داخل کمد را خالی نکرده اید در حین جابجایی درب کشویی آن باز می شود و هم وسایل داخل آن بیرون می ریزد و آسیب می بیند هم اینکه در بعضی مواقع موجب شکستن درب آن می شود از این رو توصیه باربری تهران به کاشان خارج کردن وسایل داخل آن است و در نهایت آن را با چسب محکم ببندید تا کشوهای ریلی به بیرون کشیده نشوند.

  • راهکار سوم اینکه برای وسایل الکترونیکی مانند سیستم های شخصی رومیزی و تلویزیون و ... که ممکن است سیم های زیادی به آنها وصل باشد می توانید قبل از اینکه آن ها را از برق بکشید یک عکس از سیم هایی که به آن وصل است بگیرید تا در منزل جدید و در حین چیدمان به مشکل بر نخورید و از روی عکس تمام سیم ها را دوباره به آن وصل کنید و سیم ها و پیچ ها و ... را در یک نایلون مجزا کنار همان وسایل قرار دهید تا گم نشوند و مجبور نباشید زمان زیادی را برای پیدا کردن آنها بگذرانید.

  • راهکار چهارم اینکه جعبه هایی را که بسته بندی کرده اید حتما به آنها برچسب بزنید یعنی وسایل آشپزخانه را که بسته بندی کرده اید یک برچسب قرمز روی تمام کارتن های آن بزنید تا هم کار شما راحت تر شود و هم کار کارگران باربری.چون زمانی که کارتن های بسته بندی را از ماشین های ویژه حمل تخلیه می کنند طبق برچسب ها دقیقا می دانند که هر وسیله ای را در کدام قسمت منزل قرار دهند بنابراین آشفتگی و شلوغی هم پیش نمی آید.

  • راهکار پنجم اینکه لباس هایی را که در رخت آویز آویزان کرده اید را جدای از اینکه می توانید در کارتن های رگال دار قرار دهید می توانید آنها همراه با چوب رختی درون کیسه های بزرگ قرار دهید و بالای کیسه را گره بزنید و لباسها را دسته بندی کنید مثلا اینکه تمام کت و شلوارها را در یک دسته قرار دهید بعد با چوب رختی کیسه ها و نایلونها را روی آنها بکشید.به این صورت هم لباسها چروک نمی شوند و هم کار شما در هنگام چیدن لباس ها آسانتر می شود.

  • راهکار ششم هم برای وسایل شکستنی است که شاید بیشترین نگرانی هر خانواده ای در اسباب کشی است همین جابجایی وسایل شکستنی است که آسیبی نبینند و مشکلی برای آنها پیش نیاید از این رو می توانید آنها را با فوم های عایق گیر یا روزنامه های باطله و یا بابل رپ ها بپیچید و آنها را در کارتن های بسته بندی قرار دهید و سپس فضاهای خالی را با پارچه های بلا استفاده یا همان روزنامه های باطله پر کنید.

امیدواریم که این نکات و راهکارها برای شما مفید باشد و در اسباب کشی منزل تان از این راهکارها بهره ببرید و از آنها استفاده کنید.

باربری تهران به کاشان این راهکارها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داد که اگر کسی از شما ها نخواستید از شرکت های باربری کمک بگیرید این نکات را بلد باشید و آنها را به کار ببرید و در اسباب کشی هایتان به مشکل برنخورید.

راهکارهای جدید اسباب کشی
راهکارهای جدید اسباب کشی

باربری ارزان چیست و چه خصوصیاتی دارد

باربری ارزان فقط به معنی کم هزینه بودن نیست بلکه منظور از باربری ارزان هم از نظر اقتصادی است و هم از نظر کیفیت و کارایی کار.هر فردی که در زندگی خود نیاز به اسباب کشی و کمک گرفتن از شرکت های باربری شهرستان باشد مسلما می خواهند که هزینه کمتری را صرف کنند و یک اسباب کشی منظمی داشته باشند که این , امری طبیعی و منطقی است ولی شما باید این نکته را بدانید که هر باربری , باربری ارزان و خوبی نیست بلکه با جستجو کردن در اینترنت و فضاهای مجازی و پرس و جو میان اطرافیان می توانید که بهترین و به صرفه ترین باربری را انتخاب کنید . حال سوال اینجاست که باربری ارزان چیست ؟ باربری ارزان به معنی این است که شرکت های باربری که در این زمینه فعالیت می کنند به دنبال نیروی کاری فعال و کم سود هستند که بتوانند در اسرع وقت کارهای شما را به اتمام برسانند و رضایت مشتریان خود را جلب کنند.امروزه با وجود هزینه های گزاف , دخل و خرج هیچ خانواده ای با هم تطابق ندارد و از این رو همه ما هموطنان عزیز در سر تا سر ایران باید به فکر این باشیم که به صرفه و اقتصادی خرج کنیم.عواملی هم که در یک باربری تاثیر گذار است مانند میزان و حجم تعداد وسایل های شما , طبقه ای که می خواهید وسایل را از آنجا به پارکینگ حمل کنید , استفاده طولانی از راه پله ها و خیلی موارد دیگر هم در هزینه و قیمت باربری موثر است.

باربری مقرون به صرفه چیست ؟

باربری مقرون به صرفه علاوه بر اینکه به فکر جیب شماست به فکر کیفیت و ضمانت خدمات خود نیز می باشد و تمام سعی آنها این است که رضایت مشتری را جلب کنند حتی اگر کم ترین هزینه را از شما دریافت کنند بنابراین شما می توانید با صرف کمترین انرژی و پرداخت کمترین پول یک جابجایی مطمئن را پشت سر بگذارید.

خوب است بدانید که بعضی نکات مانند سابقه کار فعال شرکت باربری , تعداد پرسنل و میزان آموزش آنها , تعداد ماشین های ویژه حمل , مجوزها و استانداردهای لازم شرکت باربری (باربری شهرستان) , پاسخگویی شبانه روزی به درخواست و سفارشات شما , نظر سنجی شما نسبت به چگونگی حمل بار , فرستادن کارشناس حضوری به محل مورد نظر شما و ... بسیاری عوامل دیگر در انتخاب یک باربری مطمئن و کارآمد تاثیر بسزایی دارد.

باربری شهرستان

باربری شهرستان با تضمین خدمات خود و کیفیت و کارایی کارها و استفاده از پرسنل ماهر و آموزش دیده خود تمام سعی شان بر این است که یک اسباب کشی بدون استرس و سریع را برای شما مشتریان عزیز ارائه کند و رضایت شما را کسب کند و از طریق شماره 09127906652 بصورت 24 ساعته شبانه روزی آماده ارائه خدمات نوین در سر تا سر ایران عزیزمان می باشد.

باربری ارزان و مقرون به صرفه
باربری ارزان و مقرون به صرفه