باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

یکشنبه, 27 شهریور 776 15:48

نحوه محاسبه هزینه ها در باربری

نحوه محاسبه هزینه ها در باربری

باربری به دو دسته باربری درون شهری و برون شهری تقسیم می شود و مسلما همه میدانیم که نرخ باربری درون شهری با برون شهری متفاوت است .چون وسیله ای که قرار است از شهری به شهر دیگری برود مسلما نیازمند وسایل و تجهیزات فراوان و مسافت طولانی می باشد که روی قیمت باربری نیز تاثیر گذار است ولی شما سعی کنید وقتی با یک شرکت باربری(باربری تهران به مشهد) میخواهید کار کنید از همان ابتدای کار هر نوع اطلاعاتی راجع به وسایلتان را در اختیار آنها قرار دهید و در همان زمان نرخ آن را مشخص کند تا لازم نباشد بعد از اتمام کار هزینه ای کم یا زیاد متحمل شوید.

بعضی شرایط و عوامل مانند خودروی باربری , میزان وسایل قابل حمل , بسته بندی وسایل , میزان حمل وسایل سنگین , طبقه چندم بودن , طول کشیدن مدت زمان اسباب کشی بیشتر از قرار معین, ترافیک و ساعت حمل و جابجایی و...در هزینه باربری موثر است.

باربری درون شهری : باربری درون شهری به حمل و جابجایی وسایلی گفته می شود که در همان شهر و منطقه انجام می شود بنابراین هزینه کمتری نسبت به باربری بین شهری دارد.

باربری برون شهری : باربری بین شهری به جابجایی وسایل از یک شهر به شهر دیگری گفته می شود که بسته به انتخاب نوع ماشین اینکه وانت باشد یا کامیون های مسقف نرخ حمل آن نیز تغییر خواهد کرد و اگر هم مسافت آن طولانی تر از قرار معین باشد( زمان از لحظه رسیدن ماشین باربری مشخص می شود) باز هم تعرفه باربری تغییر می کند.

شاید برای خیلی ها سوال باشد که نرخ هر وسیله ای چگونه محاسبه می شود ولی ما در اینجا نمی توانیم قیمتی را به شما بگوییم اما با کمک گرفتن از باربری تهران به مشهد  و یا از طریق شماره تماس 09127906652 به صورت مستقیم با مدیریت ارتباط داشته باشید تا نرخ کامل هر وسیله و یا یک بار را به صورت کاملا شفاف و واضح برای شما بیان کند.(در بعضی از مواقع هم چانه زنی خوب است.)هر چند کارگران ما بصورت کاملا مجهز و آموزش دیده می باشند اما شما نیز این نکته را به خاطر بسپارید که وقتی کارگران وسایل شما را حمل و جابجا می کنند خودتان روی کار آنها نظارت کافی داشته باشید.

محاسبه هزینه در باربری
محاسبه هزینه در باربری

نرخ اتوبار شهرستان

باربری شهرستان از شرکت های باربری با تجربه و مدرن در حمل بارهای برون شهری و درون شهری می باشد و تا جایی که بتواند سعی می کند وسایل شما را با کمترین قیمت ممکن جابجا کند و وسایل شما را با بهترین و کاملترین تجهیزات ممکن بسته بندی می نماید و با گرفتن اطلاعات کافی از شما در همان لحظه نرخ و هزینه حمل بار را برای شما کاملا شفاف بیان می کند.پس با توجه به ذکر این نکات اگر به ما اطمینان کردید میتوانید از طریق اینترنت و را ه های ارتباطی با شماره تماسی که در بالا ذکر شد با ما در ارتباط باشید.

یکشنبه, 27 شهریور 776 12:33

اسباب کشی در ماه شهریور

اسباب کشی در ماه شهریور

در ماه شهریور بازار اسباب کشی گرم می شود چون کم کم فصل تعطیلات به پایان می رسد و به دلیل اینکه بچه ها برای رفتن به مدرسه آماده می شوند باید کار اسباب کشی را شروع کرد . در این زمان خانواده هایی که فرزند مدرسه ای داشته باشند سرشان شلوغ می شود چون هم باید به فکر خرید لباس و لوازم التحریر برای فرزندانشان و هم اینکه به فکر جابجایی به مکان جدید باشند.با ذکر چند مطلب می خواهیم کار دشوار اسباب کشی را برای شما آسان تر کنیم :

 • جمع آوری کارتن ها : قبل از اینکه برای جمع آوری وسایل دست به کار شوید باید اول به فکر کارتن و سایر وسایل بسته بندی باشید.اگر با شرکت های باربری تهران به بابلسر تماس بگیرید و از آنها بخواهید وسایل بسته بندی مانند کارتن و چسب و بابل رپ و ... را برای شما فراهم کنند بهتر است تا اینکه خودتان چند روز قبل به فروشگاه ها و سوپر مارکت های محله بسپارید تا برای شما کارتن کنار بگذارند چون شرکت باربری تهران به بابلسر همه تجهیزات کافی برای یک اسباب کشی راحت را در اختیار شما قرار می دهد.

 • انتخاب اندازه کارتن ها : شما باید بسته به سنگینی و یا سبکی وزن وسیله ای که قرار است در کارتن قرار دهید توجه کنید مثلا میتوانید وسایل های سبک تر را در کارتن های کوچکتر و وسایل سنگین تر را در کارتن های بزرگتر قرار دهید چون حمل و جابجایی وسایل هم برای شما راحت می شود . اگر هم کارتن کم داشتید می توانید وسایل سنگین تر را در انتهای جعبه و وسایل سبک تر را در بالای جعبه قرار دهید تا تعادل کارتن ها هم حفظ شود و تا جایی که می توانید جاهای خالی در کارتن باقی نگذارید تا وسایل در حین جابجایی تکان نخورند و آسیبی نبینند.

 • قرار دادن هر وسایل در همان مکان : پیشنهاد باربری تهران به بابلسر این است که وسایل هر اتاق را در همان جا قرار دهید یعنی به گونه ای نباشد که هر وسیله ای را در جایی قرار دهید و در حین چیدن وسایل به مشکل بر بخورید بلکه باید وسایل مربوط به اتاق خواب را در همان جا و وسایل مربوط به آشپزخانه را در آشپزخانه قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید یک چیدمان درست را انجام دهید.

 • بسته بندی وسایل گرانقیمت : اگر اشیایی گران قیمت و یا جواهراتی را در منزل دارید و  نمی خواهید آن را به شخص دیگری برای جابجایی بسپارید می توانید خودتان آنها را بسته بندی و جابجا کنید.

 • رزرو شرکت باربری : شما باید چند روز قبل از اینکه شروع به کار اسباب کشی کنید مثلا 4 روز الی یک هفته قبل از اسباب کشی باید شرکت باربری مورد نظر خود را رزرو کنید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دهید تا بسته به نیاز شما ماشین مورد نظر را برای شما نگه دارد چون در این فصل شرکت های باربری هم کار زیادی دارند و باید حتما با آنها در همه زمینه ها هماهنگ شوید.می توانید یک روز قبل از اسباب کشی با شرکت باربری تماس بگیرید و رزرو خود را قطعی کنید.

 • بهترین باربری : بهترین باربری از نظر مشتری باربری است که اکثر اطرافیان و آشنایان آن را بشناسند و از آن راضی باشند و وقتی در اینترنت و یا میان افراد پرس و جو می کنند چندین دهه سابقه فعال و کارآمد داشته باشند.

 • در انتهای کار هم خانه خالی را یک بار دیگر تمام خانه و کمد و کابینت ها را چک کنید تا مبادا چیزی را جای گذاشته باشید.

باربری تهران به بابلسر
باربری تهران به بابلسر

باربری تهران به بابلسر یکی از بهترین شرکت هایی می باشد که با وجود بیش از چهل سال سابقه فعال در زمینه حمل و نقل مورد تایید اکثریت مشتریان خود بوده است. شما نیز برای اطمینان بیشتر می توانید کیفیت و تضمین خدمات ما را با شرکت های دیگر مقایسه کنید.

یکشنبه, 27 شهریور 776 11:15

برنامه ریزی برای اسباب کشی

برنامه ریزی برای اسباب کشی

همانطور که میدانید اسباب کشی کاری پیچیده و طاقت فرساست و شاید هر کسی نتواند به خوبی با آن کنار آید از این رو یک اسباب کشی راحت و بی دردسر نیازمند یک برنامه ریزی کارآمد می باشد تا بتوان به خوبی از پس این کار برآییم.تیم باربری تهران به اردبیل میخواهد چندین مراحل برای یک اسباب کشی راحت را در اختیار شما قرار دهد.

 1. برنامه ریزی : اسباب کشی نیاز به برنامه ریزی دارد اگر تجربه کافی دراین زمینه ندارید میتوانید از طریق جستجو کردن اطلاعاتی راجع به آن بیابید.مرحله اول در هر اسباب کشی برنامه ریزی درست می باشد ما باید قبل از اینکه برای کار اثاث کشی دست به کار شویم یک برنامه ریزی کامل در مورد چگونه انجام شدن کارها و اینکه در چه زمانی انجام شود را بیابیم.هر کاری که بخواهید انجام دهید حتما باید برنامه ریزی برای آن داشته باشید چون بدون داشتن یک برنامه مرتب هیچ وقت به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

 2. جمع آوری وسایل : بعد از تنظیم برنامه ریزی و در نظر گرفتن زمان آن باید کار جمع آوری وسایل را انجام دهید یعنی وسایل مربوط به هر اتاق را در همان مکان جمع آوری و برای یک بسته بندی مرتب آماده کنید.تا جایی که امکان دارد می توانید جمع آوری را از وسایلی که فعلا نیاز ندارید آغاز کنید چون ممکن است کار اسباب کشی شما حداقل یک هفته طول بکشد وقتی شما بخواهید وسایل ضروری را جمع کنید در طول آن اگر نیازی به آن وسایل پیدا کردید مجبورید آها را باز کنید و این امر موجب تلف شدن و چند باره انجام شدن کار شما می شود بنابراین شما میتوانید جمع آوری را از وسایل غیر ضروری آغاز کنید و وسایلی که ضروری هستند را برای یکی دو روز آخر بگذارید.

 3. بسته بندی وسایل : بعد از اینکه وسایل را جمع آوری کردید و هر کدام از اعضای خانواده کارهای مربوط به خود را انجام دادند نوبت به بسته بندی وسایل می شود که شما وقتی همه اثاثیه را جمع آوری کرده اید باید آنها را با استفاده از جعبه ها و وسایل مخصوص بسته بندی کنید.

 4. حمل و جابجایی وسایل : در این مرحله نوبت به جابجایی وسایل به داخل کامیون می باشد که باید با یک باربری مطمئن(باربری شهرستان) تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.با جستجو کردن در سایت ها و مقایسه کیفیت ها و قیمت ها و یا پرس و جو کردن از اطرافیان سعی کنید بهترین باربری را انتخاب کنید.توصیه ما به شما این است که تا جایی که ممکن است چند روز قبل از اسباب کشی سرویس باربری مورد نظر خود را رزرو کنید.

 5. بررسی نهایی منزل : بعد از انتقال وسایل به داخل ماشین باید یک بررسی نهایی در منزل داشته باشیم تا مبادا وسیله ای را جا گذاشته باشیم و یا دیوارها و منزل آسیبی دیده باشند.در اینجا نکته ای که مورد اهمیت است این است که قبل از شروع به جابجایی , به منزل جدید بروید و آنجا را تمیز کنید تا زمانی که می خواهید وسایل را به آنجا ببرید با خیال آسوده آنها را جابجا کنید.

 6. باز کردن وسایل از جعبه : وقتی به منزل جدید آمدید همه وسایل را از جعبه باز کنید و هرکسی وسایل مربوط به خود را در جای خود قرار دهد و در مرحله آخر بعد از باز کردن بسته ها کار چیدمان را شروع کنید مثل آویزان کردن پرده ها و تابلوها , چیدن وسایل داخل بوفه , که بهترین و آخرین مرحله اسباب کشی محسوب می شود و لذت بخش است.

 7. تعویض قفل ها : اساسی ترین و مهم ترین کار در انتهای هر اسباب کشی این است که برای ایمنی بیشتر قفل های منزل جدید را تعویض کنید تا فقط خودتان کلید آنجا را داشته باشید چون ممکن است قبل از شما چندین نفر کلید آنجا را داشته باشند.

 

برنامه ریزی برای اسباب کشی
برنامه ریزی برای اسباب کشی

تمامی این نکات و برنامه ریزی بسته به برنامه های خودتان می تواند تغییر کند اما در کل رعایت این نکات خالی از لطف نیست و شما را برای یک حمل و نقل ایمن سوق می دهد.

باربری تهران به اردبیل

اتوبار تهران به اردبیل با بیش از چندین دهه سابقه کاری آماده ارائه هر نوع خدمتی به شما عزیزان می باشد که از طریق شماره تماس 09127906652 بصورت مستقیم می توانید با مدیریت در ارتباط باشید.

 

پنج شنبه, 24 شهریور 776 15:11

زمان استفاده از کارشناس حضوری

چه زمان می توان از کارشناس اسباب کشی استفاده کرد؟

حضور کارشناس اسباب کشی در یک جابجایی میتواند کار حمل و نقل را به یک خاطره خوب و رویایی تبدیل کند.اگر شما تمامی شرایط و ضوابط مربوط به اسباب و اثاثیه و یا یک لیست کامل از تمامی اطلاعاتی که باید در اختیار کارشناسان قرار گیرد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید هم اینکه در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند و هم اینکه یک برآورد هزینه کاملی را برای اطلاع به شما می دهند.وظایفی که یک کارشناس به صورت حضوری انجام می دهد شامل :

 • بررسی خدمات و تعداد پرسنل و تعداد ماشین های مورد نیاز

 • بررسی و ارزیابی وسایل و محل فعلی و مقصد شما

 • برنامه ریزی برای بسته بندی , حمل و نقل و چیدمان

 • اعلام هزینه ها توسط کارشناسان

کارشناس حضوری
کارشناس حضوری

کمک گرفتن از کارشناسان حضوری معمولا توسط افرادی مانند ادارات که هم حجم بالای کاری دارند و هم اینکه از دست دادن زمان برای آنها امری مهم است استفاده می شود بنابراین باید به کمک کارشناسان ما در شرکت باربری تهران به اراک با استفاده از کمترین زمان ممکن بهترین و سریعترین جابجایی را برای شما عزیزان انجام دهیم.یک دسته دیگر از افرادی که بیشترین نیاز به کارشناس حضوری دارند افرادی هستند که سالی یک یا چند بار مجبور به کار جابجایی هستند و واقعا از این کار متنفرند بنابراین تمامی توضیحات لازم را برای کارشناسان توضیح می دهند و کلید منزل را به آنها می سپارند و مشغول کارهای روزمره خود می شوند و یا حتی در اکثر مواقع به مسافرت می روند و پس از برگشت به منزل جدید و دیدن نمای جدید و دکوراسیون بهتر توسط کارشناسان باربری تهران به اراک حیرت زده می شوند.

کارگران و پرسنل واقع در باربری شهرستان به گونه ای نیست که شما اطمینان نکنید تمامی وسایل و یا حتی کلید منزل خود را به آنها بسپارید و یا فکر کنید بعدا نمی توانم از هیچ طریقی پیگیری کنم چون امر کاملا نادر است و تا کنون با وجود بیش از سی و پنج دهه سابقه و تجربه همچین مشکلی پیش نیامده و حتی اگر کوچکترین نقصی در این زمینه داشتید می توانید از طریق شماره تماس ها و یا مراجعه به شرکت باربری شهرستان آن را پیگیری کنید و در ضمن می توانید برای اطمینان خاطر هرچه بیشتر از بیمه باربری و حمل و نقل وسایل استفاده کنید.

انتخاب شرکت باربری مناسب یکی از اصلی ترین کارهای مربوط به جابجایی محسوب می شود چون اگر در انتخاب باربری دچار مشکل شوید ممکن است تا چندین سال همین خاطره تلخ و یا آسیب دیدن وسایل در ذهنتان باشد و در واقع همیشه از اسباب کشی متنفر خواهید شد.

بحث دیگر در باربری قیمت ها و برآورد هزینه ها می باشد چون اگر خودتان شخصا خدمات مربوط به باربری شهرستان را با دیگر باربری ها مقایسه کنید نسبت به خدمات آنها متوجه خواهید شد که چقدر ایمن , مطمئن و مقرون به صرفه تر است.

پنج شنبه, 24 شهریور 776 13:04

صفر تا صد باربری

صفر تا صد حمل بار

شاید به نظرتان عجیب باشد و اینکه صفر تا صد یک باربری چیست و چگونه است؟ صفر تا صد یعنی همه کارهای یک اسباب کشی از بسته بندی وسایل تا چیدن دوباره آنها در مقصد.

 1. اگر با شرکت باربری و اتوبار تهران به اصفهان از طریق شماره تماس 09127906652 تماس بگیرید و موقعیت فعلی خود را به آنها گزارش دهید و اینکه چه تاریخی می خواهید وسایلتان جابجا شود و تا چه تاریخی وقت دارید خودشان به محل مورد نظر می آیند و تمامی تجهیزات مورد نیاز یک اسباب کشی را با خود به همراه می آورند و بسته به متراژ منزل و حجم وسایل از کارگران زبده و مجرب کمک میگیرند و قبل از هر چیزی شروع به جمع آوری وسایل میکنند به ابنگونه که تمامی لوازم منزل اعم از آشپزخانه , اتاق خواب , پذیرایی و ...را جمع آوری کرده و به نسبت حجم وسایل آنها را در بابل رپ پیچیده(بیشتر اشیا شکستنی) و در کارتن قرار می دادند و به کمک چسب های نواری پهن آنها را بسته بندی می کنند .

 2. بعد از اتمام بسته بندی تمامی وسایل منزل نوبت به جمع آوری تمام بسته بندی ها در یک گوشه از اتاق می باشد به این صورت که تمامی جعبه ها و کارتن ها را در یک گوشه از اتاق بصورت کاملا مرتب چیده تا همه جای منزل را اشغال نکند.

 3. سپس در مرحله بعدی به کمک کارگران دیگر تمامی وسایل را آرام و بدون کوچکترین خرابی و یا سروصدا آن را به داخل ماشین های باربری انتقال می دهیم و از قبل که از کامیون های مسقف استفاده کرده ایم داخل آن را پتو می اندازیم تا کارتن ها و جعبه ها کثیف و یا آسیب نبینند.

 4. در انتهای کار هم یک بار دیگر منزل را چک میکنیم تا وسایلی جا نمانده باشد و یا منزل و دیوارهای آن آسیبی ندیده باشند.نکته مهم اینکه اگر اشیایی گران قیمت و یا جواهراتی را در منزل دارید و نمی خواهید آن را به شخص دیگری برای جابجایی بسپارید می توانید خودتان آنها را بسته بندی و جابجا کنید اما این نکته را هم به خاطر داشته باشید که شما خودتان نیز میتوانید بر تمامی کارهایی که ما انجام می دهیم نظارت کنید و مدیریت داشته باشید.

 5. بعد از اتمام کار و جابجایی در مبدا نوبت به سایر کارهای انجام  نشده  در مقصد می رسد . بعد از اینکه به مقصد رسیدیم با تامل کافی تمامی وسایل را به داخل منزل جدید جابجا می کنیم و اگر بخواهید از قبل منزل را تمیز میکنیم تا با خیال راحت تمامی وسایل را در آنجا بچینیم. همه وسایل مربوط به اتاق خواب ها را در اتاق خواب , آشپزخانه را در آشپزخانه و وسایل انباری و پذیرایی را در پذیرایی می گذاریم تا تمام فضای منزل را اشغال نکند و موجب سر در گمی ما هم نشود چون ما از قبل که کار بسته بندی را انجام داده ایم روی هر جعبه محتویات مربوط به داخل جعبه و اینکه مربوط به کدام اتاق و هال و ... است را مشخص کرده ایم. ولی توصیه ما به شما این است که وسایل به درد نخور و دور ریختنی را از قبل جدا کنید تا آنها را با خود به مقصد نبریم.

 6. سپس با خیال راحت و با کمک سلیقه و مدیریت خودتان تمامی اشیا را در جاهای منزل قرار می دهیم و به کمک کارشناسان طراحی دکوراسیون خود همه وسایل را می چینیم.

 7. شاید با وجود این نکاتی که ذکر کردیم خیلی از افراد فکر کنند که ممکن است انجام دادن تمامی این کارها هزینه زیادی را برآورد می کند اما در واقع چنین نیست و بسیار مقرون به صرفه است و این اطمینان را به شما می دهیم که تا نوروز سال 98 هر شخصی با ما (باربری شهرستان) در تماس باشد از تخفیف ویژه که توسط مدیریت باربری تعیین شده است بهره مند خواهد شد.

صفر تا صد باربری
صفر تا صد باربری

مزیت این روش این است که اگر شما و یا همسرتان شاغل هستید و تایمی برای جابجایی ندارید می توانید همه کارها را بر عهده شرکت های باربری (باربری تهران به اصفهان) بگذارید و با خیال آسوده به کارهای روزمره خود بپردازید و نگرانی و دغدغه ای راجع به وسایل نداشته باشید چون قطعا ما این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ کدام از وسایلتان آسیب نبینند و جابجایی شما دچار مشکل نشود.