باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652 - Super User
Super User

Super User

تاثیر کارگر متعهد بر اسباب کشی

اسباب کشی کاری دشوار و طاقت فرساست که در هر خانه ای حداقل یک بار انجام شده است و ممکن است دردسرهای خاص خود را داشته باشد و هر کسی هم نمی تواند خودش کار جابجایی و اسباب کشی و حمل و نقل را انجام دهد چون بنا به ضرب المثل معروف که می گویند هر کسی را بهر کاری ساخته اند باید بدانیم که اسباب کشی هم کار هر کسی نیست و این دلیل نمی شود که هر کسی قدرت جسمی بالایی داشته باشد می تواند کار اسباب کشی را انجام دهد بلکه باید آموزش دیده باشند و قدرت و سرعت بالایی داشته باشند و فوت و فن های مختص به اسباب کشی را بلد باشند تا بتوانند یک اسباب کشی را تا مرحله آخر با موفقیت انجام دهند.استفاده از یک کارگر بی تجربه می تواند خسارت های جبران ناپذیر و تلخی را برای شما به ارمغان آورد بنابراین در این مطلب باربری تهران به ساری می خواهد که نکاتی را در مورد یک کارگر خوب و مجرب در جابجایی های شما را توضیح دهد تا بدانید که انتخاب شرکت باربری خوب و در نهایت پرسنل آنجا چقدر روی جسم و روح شما تاثیر گذار خواهد بود.

یک کارگر اسباب کشی زمانی که قصد جابجایی وسایل منزل را دارد باید هر نوع تخصصی را داشته باشد از جمله اینکه بسته بندی وسایل را کاملا مرتب بتواند انجام دهد و کارتن ها و جعبه های بسته بندی را با آرامش و بدون کوچکترین ضربه ای در کامیون های ویژه حمل قرار دهد طوری که هیچ وسیله ای در بین راه به وسیله دیگر برخورد نکند و نشکند و ایمنی کار را رعایت کند و ... بسیاری موارد دیگر که خوشبختانه کارگران ما در باربری تهران به ساری تمامی این خصوصیات را دارند و تمام نکات ایمنی را رعایت می کنند.

  • مزایای کارگر اسباب کشی :

استفاده از کارگر ماهر برای اسباب مزایای خاص خود را دارد از جمله اینکه یک اسباب کشی بی دغدغه و به دور از استرس را برای شما رقم میزنند و دیگر نیاز نیست که خودتان حمل و جابجایی وسایل را انجام دهید می توانید با خیال راحت به آنها بسپارید و مطمئن باشید که ایمنی کار را هم رعایت می کنند و شما فقط ناظر و مدیر کارها هستید و با سرعت و دقت خاص خود یک اسباب کشی راحت و آسان را برای شما انجام می دهند.

  • تعداد کارگران برای اسباب کشی :

تعداد کارگران به جابجایی و حجم وسایل شما بستگی دارد مثلا اینکه اگر یک منزل 60 متری داشته باشید حداقل 3 کارگر برای حمل و نقل نیاز دارید تا بتوانند با سرعت و دقت کافی در یک تایم مشخص کارها را انجام دهند ولی در کل به طور معمول 4 کارگر را برای اسباب کشی اعزام می کنیم و بسته به شرایط و متراژ منزل این تعداد افزایش یا کاهش خواهد یافت.

جابجایی اثاثیه شما ممکن است از طبقه ای به طبقه دیگر در همان آپارتمان باشد و یا اینکه در مکانی دیگر , اصلا نگران این موضوعات نباشید و از این نظر آرامش خاطر داشته باشید که باربری تهران به ساری حمل و نقل اثاثیه شما را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و استفاده از کارگران مجرب و متعهد خوب شما را در یک اسباب کشی بی دردسر یاری می کند و شما می توانید پس از اتمام کار اسباب کشی با همکاران ما از طریق شماره های موجود در سایت و یا شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید و میزان رضایتمندی خود را برای اسباب کشی منزل را به ما اطلاع دهید.

کارگر اسباب کشی
کارگر اسباب کشی

جابجایی و دوباره انداختن پرده در اسباب کشی

پرده انداختن در منزل بعد از چیدن تمام وسایل در منزل نو خستگی زیادی را از تن آدم به دور می کند و بسیار هم لذت بخش خواهد شد وقتی بعد از این همه کار منزل خود را مرتب می بینید و پرده ها را هم انداخته اید.پرده کردن پنجره ها نقش بسزایی در زیبایی منزل دارد و شاید بتوان گفت که زیبایی منزل را دوچندان می کند از این رو تیم باربری تهران به سنندج خواستار است تا با دادن اطلاعات کافی در اختیار مشتریان عزیزان بتواند کمکی در این زمینه به شما کرده باشد.

  • انتخاب پرده مناسب :

شما اول باید در نظر بگیرید پرده ای را که می خواهید خریداری کنید را در کدام اتاق می اندازید تا متناسب با اتاق رنگ و سایز و ... را انتخاب کنید.نکته دیگر اینکه بودجه خود را مشخص کنید تا بدانید که چه مقدار می خواهید برای پرده ها هزینه کنید.

  • سایز مناسب :

ممکن است پرده هایی در منزل داشته باشید ولی شما باید به سایز و اندازه پنجره ها هم توجه کنید تا متناسب با آن بتوانید پرده ها را آویزان کنید و یا پرده جدید را خریداری کنید.

  • انتخاب طرح پرده متناسب با دکوراسیون اتاق :

هر کدام از اتاق ها و نشیمن و آشپزخانه و ... که پنجره داشته باشد به پرده نیاز دارد پس شما اول باید به دکوراسیون اتاق ها توجه کنید و متناسب با رنگ و طراحی آنجا پرده انتخاب کنید.

  • روشنایی منزل :

نباید پرده کردن اتاق ها و ... را فقط جنبه تزئینی دانست بلکه هم نور و روشنایی منزل و هم حفظ حریم شخصی را نشان می دهد پس حتما به این موارد نیز توجه کنید و در فصل زمستان برای جلوگیری از خروج هوای گرم به بیرون می توانید از پرده های ضخیم استفاده کنید.

بعد از جمع آوری و بسته بندی تمام وسایل منزل نوبت به جمع کردن پرده ها می شود و معمولا آخرین کاری است که انجام می شود .شما باید پرده ها را دسته بندی کنید و به خوبی بسته بندی کنید تا جایی هم که ممکن است نباید چروک و یا کثیف شوند تا بتوانید با خیال راحت در منزل جدید از آنها استفاده کنید بدون اینکه نیاز به اتوکاری یا خشکشویی و ... داشته باشد.

تا جایی که ممکن است از ایده ها و نظریات سایر افراد خانواده برای این کار کمک بگیرید تا در نهایت بتوانید یک منزل شیک و مرتبی را داشته باشید.

باربری تهران به سنندج آماده ارائه انواع خدمات باربری و جابجایی و بسته بندی می باشد و از طریق تماس با شماره 09127906652 می توانید از خدمات مشاوره رایگان و تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید.

پرده انداختن پس از اسباب کشی
پرده انداختن پس از اسباب کشی

جابجایی کامپیوتر شخصی و لب تاپ در اسباب کشی

اسباب کشی از ریزترین تا درشت ترین وسایل منزل را شامل می شود که یکی از آنها کامپیوتر های شخصی (PC) است که بسیاری از خانواده ها آن را در منزل دارند. قبل از لپ تاب ها کامپیوتر های شخصی اعتبار بسیاری داشتند که هم در منزل و هم در ادارات از آنها استفاده می کردند ولی به تدریج جای خود را به لب تاپ ها و کامپیوترهای جیبی دادند و کم کم استفاده از آنها کمتر شد.

جابجایی و حمل و نقل کامپیوتر های رومیزی مقداری دشوار است و جابجایی آن کار هر کسی نیست چون هم اندازه و هم حجم آن سنگین است بنابراین باید آن را به افراد متخصص در امر حمل و نقل و باربری تهران به شهرستان سپرد تا با خیال راحت بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سز بگذارید.قطعات و سیم های وصل شده به کامپیوتر های رومیزی مقداری زیادتر هستند و جمع آوری و بسته بندی آنها نیز طاقت فرسا ولی در هر صورت باید حین جابجایی نکاتی ایمنی راجع به حمل آنها بدانیم که اولین نکته این است که تمام سیم های وصل شده به کیس را از آن جدا کنید و جداگانه در یک جعبه بسته بندی کنید و سپس اسپیکر ها و موس آن را که قطعات کوچکتر هستند را با استفاده از فوم های ضربه گیر بپوشانید و در کارتن کوچکی قرار دهید, کیبورد و صفحه مانیتور و کیس را هم به همین روش بسته بندی کنید و دور تا دور آنها را با فوم های ضربه گیر بپوشانید.ما به شما توصیه می کنیم که یک کارتن بزرگتر تهیه کنید و هر کدام از قطعات را که جداگانه در کارتن های کوچکتر بسته بندی می کنید را در این کارتن بزرگتر قرار دهید و سپس از سنگین ترین آنها که کیس است تا سبک تر که موس هست را در کارتن بزرگتر قرار دهید.اگر هم برای جمع آوری و تهیه کارتن مشکل داشتید اصلا نگران این موضوع نباشید فقط کافیست که با شماره 09127906652 باربری تهران به شهرستان در تماس باشید و از آنها درخواست کنید که حین آمدن به محل مورد نظر کارتن مخصوص برای این وسایل را هم با خود به همراه بیاورند.

ادارات بنابر دلایلی ممکن است قصد جابجایی داشته باشند که مهم ترین وسیله آنها هم همین سیستم های رومیزی است که مهم ترین اطلاعات و اسناد خود را در آن ذخیره کرده اند و کوچکترین ضربه و آسیبی به آنها ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به بار آورد بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که کار را به کاردان بسپارید و حتما از باربری تهران به شهرستان کمک بگیرید تا دیگر نگرانی مربوط به آسیب دیدن آنها نداشته باشید.نکته دوم اینکه قبل از اسباب کشی حتما از اطلاعات مهم و حساسی سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید چون هر کسی باید در حین اسباب کشی خود را برای مواجه شدن با خطرات آماده کند از این رو بهتر است قبل از هر کاری ایمنی رعایت شود.

آماده کردن کامپیوتر رو میزی برای اسباب کشی :

اول از همه کابل آن را از برق خارج کنید تا تمام اتصالات آن قطع شود و بعد همه کابل های آن را از کیس جدا کرده و همه را دسته بندی کرده و با کمک یک چسب آنها را مرتب کنید سپسمانیتور و کیس و هر کدام از قطعات دیگر را جداگانه بسته بندی کنید و تمامی فضاهای خالی درون جعبه ها را با روزنامه های باطله بپوشانید.

بسته بندی لب تاپ

بسته بندی لب تاپ معمولا آسان تر از کامپیوتر های رومیزی است ولی بهر حال بد نیست که نکاتی نیز راجع به آنها بدانید اول اینکه لب تاپ را خاموش کنید و کابل و شارژر و سایر قطعات مربوط به آن را از لب تاپ جدا کنید و به هیچ وجه قطعه ای مانند فلاش و ... روی آن نباشد که ممکن است حین جمع کردن آن به کیف برخورد بکند و بشکند بعد اگر کیف لب تاپ شما ضربه گیر است پس در این صورت کار شما آسان تر و نگرانی شما کمتر می شود ولی در غیر این صورت باید لب تاپ را با فوم های ضربه گیر پوشاند و یک پتو یا حوله ضخیم را دور آن پیچید تا در هنگام جابجایی اگر مشکلی پیش آمد آسیبی به لب تاپ وارد نشود.

امیدواریم که با توضیح این نکات متوجه شده باشید که بسته بندی و جابجایی این وسیله حساس و مهم را چگونه انجام دهید و خوشحال می شویم که با شماره 09127906652 در تماس باشید و جابجایی ها و اسباب کشی وسایل خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که با استفاده از سابقه 30 ساله خود وسایل شما را بدون هیچ آسیب دیدگی در اسرع وقت جابجا خواهیم کرد.

بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی
بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی

جمع آوری خرده بار در باربری

منظور از خرده بار وسایل های کوچکی هستند که با وجود اینکه کاربرد بسیاری دارند ولی در حین اسباب کشی دست و پا گیر هستند و جای زیادی را اشغال می کنند . معمولا حین اسباب کشی اولین وسایل هایی که بسته بندی می شوند وسایل های بزرگی هستند که زیاد به چشم می خورند مانند تلویزیون , یخچال , فرش , ماشین لباسشویی , سرویس مبلمان و تخت خواب و ... و وسایل های خرد و ریز مانند لباس ها , قابلمه , صافی , وسایل های ریز آشپزخانه , قوری و کتری , سرویس قاشق چنگال , ست پا سماوری , پارچ و لیوان  , فلاسک , همزن برقی و ... که جدای از کاربرد زیاد آنها , حین اسباب کشی و بسته بندی وقت گیر هستند و معمولا خانم ها از جمع کردن آنها تنشان به لرزه می افتد ولی خب چاره ای نیست و باید آنها را در هر صورت بسته بندی کرد.

در این مطلب باربری تهران به مازندران می خواهد که جمع آوری و بسته بندی یک سری از اقلام خرده ریزه آشپزخانه را به شما عزیزان آموزش دهد تا در هنگام نیاز از آن استفاده کنید.

بسته بندی قابلمه ها 

قابلمه جزو وسایل تقریبا ریز است که وجود آنها در همه خانه ها الزامی است و در حین جابجایی هم باید همه آنها را جمع آوری کرد و در یک گوشه قرار داد و زمانی که آنها را تهیه کرده اید اگر هنوز کارتن آن را دور نینداخته اید می توانید آنها را در همان کارتن قرار دهید به این صورت که حتما از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر بین آنها و مخصوصا درب قابلمه قرار دهید و سپس آنها را درون همدیگر قرار دهید و بسته بندی کنید و از روزنامه های باطله برای پر کردن فضای خالی کارتن استفاده کنید و سپس با کمک چسب های مخصوص یا چسب نواری پهن روی کارتن را چسب بزنید تا در حین جابجایی تکان نخورند .

بسته بندی سرویس قاشق چنگال 

قاشق چنگال هم جزو وسایل ضروری هر منزل ایرانی است و اگر زمانی که آنها را تهیه کرده اید در جعبه ها و یا چمدان های مخصوص قرار گرفته بودند مسلما آن را پرت نکرده اید پس در اینجا کار شما آسانتر می شود و می توانید در همان جا قرار دهید ولی اگر این جعبه ها را نداشته باشید می توانید از طریق باربری تهران به مازندران اقدام کنید و از آنها بخواهید که جعبه های مخصوص این نوع وسایل را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و قاشق ها , چنگال ها , ملاقه ها , شربت خوری , چای خوری , کفگیر و ... را جداگانه با یک کش پول بسته و در نایلون های مخصوص قرار داد و سپس در کارتن بسته بندی کرد که با این روش در حین چیدن هم سردرگم نیستید و جای آنها مشخص است و راحت تر و سریع تر هم چیده می شوند.

بسته بندی ست پا سماوری 

این وسیله هم به صورت سه تکه ای و یا هفت تکه ای در بازار موجود می باشد که وسیله ای برای جای شکر و چای و قند و نسکافه و ... می باشد که روی کابینت و معمولا کنار سماور گذاشته می شود که زیبایی خاصی به آشپزخانه می دهد و در حین اسباب کشی هم باید با صبر و دقت خاصی آن را بسته بندی کرد چون جزو وسایل شکستنی آشپزخانه است و باید حتما آنها را در بابل رپ یا فوم پیچید و در کارتن بسته بندی قرار داد.

بسته بندی پارچ و لیوان 

این وسیله هم جزو وسایل شکستنی هستند که حتما باید بعد از بسته بندی روی کارتن محتویات داخل آن را بنویسید و با یک ماژیک قرمز بنویسید که شکستنی هستند که بسته بندی این نیز مانند سرویس پا سماوری است با این تفاوت که شما باید داخل لیوان ها را با روزنامه های باطله یا پارچه های کهنه پر کنید تا از آسیب های احتمالی حین جابجایی در امان باشد.

بسته بندی وسایل شوینده 

پودر ها و محلول های شوینده از لزومات هر منزل برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و ... است که آنها را باید در یک کارتن مجزا کنار هم قرار داد و سپس آنها را جابجا کنیم.

بسته بندی همزن برقی

همزن برقی هم کاربردهای خاص خود را دارد ولی چون اکثر خانم ها استفاده کمتری از آنها می کنند بنابراین هر بار پس از استفاده دوباره آن را در کارتن مخصوص خود قرار می دهند که در این صورت بسته بندی آن نیز راحت تر است.

این موارد جزئی ترین و کمترین وسایلی بودند که ما مختصرا توضیحاتی راجع به آنها داده ایم که خیلی زیادتر از این وسایل در منزل هرکسی موجود می باشد و باربری تهران به مازندران خواستار است تا با آگاهی بیشتری به مشتریان خود بتواند سطح رضایت آنها را نسبت به خود بالا ببرد و امیدوار است که برای تک تک مشتریان عزیز مفید واقع شود.

جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک
جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک

 

جابجایی فرش در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی نیازمند ترفندها و اطلاعات منحصر به خود است که باید آنها را بدانیم تا بتوانیم یک جابجایی خوب و مطمئنی داشته باشیم . تک تک وسایل منزل باید جمع آوری و بسته بندی و جابجا شوند و هر کدام از این وسایل را باید بدانیم که چطوری بسته بندی و جابجا کنیم که اگر هم ندانیم باید از یک باربری مطمئن (باربری شهرستان) که محبوبیت بیشتری در میان مردم دارد کمک بگیریم.

فرش یکی از آن دسته وسایلی است که مانند یک تابلوی نقاشی زیبا رونق زیادی به منزل می دهد که با وجود آن بی شک یک منزل شیک تر و زیباتری خواهید داشت.در حین اسباب کشی و جابجایی منزل باید فرش را به گونه ای مرتب و بسته بندی کنیم که کوچکترین آسیبی به آن نرسد و کثیف نشود چون اکثر خانم های ایرانی قبل از جابجایی به منزل جدید تمام وسایل منزل را تمیز می کنند تا با خیال راحت اسباب کشی کنند و فرش هم جزو آن دسته از وسایل است که قبل از جابجایی توسط خود شخص یا توسط شرکت های قالیشویی تمیز می شود.شما زمانی که می خواهید به منزل جدید بروید باید یک سری برنامه ریزی ها و تخمین هایی در مورد آنجا انجام دهید مثلا اینکه آیا این فرشی که می خواهم به آنجا انتقال دهم متناسب با اندازه آنجا هست یا نه ؟ که ممکن است کوچکتر یا بزرگتر باشد که در اینجا یک هزینه دیگر را روی دست خود خواهید گذاشت.پس نکته مهمی است که قبل از جابجایی به منزل جدید اندازه خانه را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که فرش شما با اندازه آنجا برابری می کند یا نه .اگر هم خودتان نمی دانید و اطلاعات لازمی در این زمینه ندارید می توانید از کارشناسان باربری شهرستان کمک بگیرید تا اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد.

باربری شهرستان خواستار است تا آگاهی های لازم را در زمینه حمل و جابجایی و بسته بندی فرش در اختیار شما عزیزان و مشتریان گرامی قرار دهد تا با دانستن آنها یک اسباب کشی بی نظیری را برای خود رقم بزنید.

  • تمیز کردن منزل جدید 

شما قبل از جابجایی به منزل جدید فرش هایتان را شسته اید و می خواهید زمانی که به خانه جدید اسباب کشی میکنید بعد از چیدن وسایل دیگر کار تمیز کاری و ... نداشته باشید و حداقل تا یک هفته در منزل جدید به استراحت بپردازید ولی حتما باید قبل از آن به این نکته هم توجه کنید که زمانی که قصد دارید فرش ها را به منزل جدید منتقل کنید , منزل جدید را هم تمیز کنید به گونه ای که هیچ اثری از لکه و آشغال و کثیف کاری و حشرات و ... در آنجا نباشد بعد فرش ها و سایر وسایل را به آنجا منتقل کنید.

  • درست قرار دادن جای فرش

فرش در کجای منزل قرار بگیرد هم مهم است مثلا اینکه زمانی که می خواهید فرش را در منزل بیندازید باید در جایی قرار گیرد که نور مستثیم آفتاب مدام روی آن نباشد که هم به مرور رنگ فرش را از بین می برد و هم موجب آسیب دیدن فرش می شود.

  • بسته بندی فرش

یکی از مهم ترین اصول اسباب کشی برای هر وسیله ای نحوه بسته بندی آن است که بسته بندی فرش نیز جزو آنهاست . فرش را ابتدا رول کنید و سپس آن را در کیسه های مخصوص فرش قرار دهید و سر آن را ببندید تا در هنگام جابجایی تکان نخورد و یا از کیسه بیرون نیاید.

باربری شهرستان امیدوار است که با بیان کردن این نکات هر چند کوتاه توانسته باشد آگاهی هایی در زمینه اسباب کشی و جابجایی فرش کمک حال شما باشد و یک اسباب کشی بدون آسیب را پشت سر بگذارید برای اطلاع از خدمات باربری شهرستان و برای آگاهی بیشتر درباره این شرکت می توانید به صورت مستقیم از طریق شماره 09127906652 با مدیریت در ارتباط باشید و ریز و درشت اسباب کشی خودتان را به آنها بگویید تا آنها نیز شما را یاری کنند.

جابجایی فرش در اسباب کشی
جابجایی فرش در اسباب کشی