باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - Super User
Super User

Super User

جابجایی کامپیوتر شخصی و لب تاپ در اسباب کشی

اسباب کشی از ریزترین تا درشت ترین وسایل منزل را شامل می شود که یکی از آنها کامپیوتر های شخصی (PC) است که بسیاری از خانواده ها آن را در منزل دارند. قبل از لپ تاب ها کامپیوتر های شخصی اعتبار بسیاری داشتند که هم در منزل و هم در ادارات از آنها استفاده می کردند ولی به تدریج جای خود را به لب تاپ ها و کامپیوترهای جیبی دادند و کم کم استفاده از آنها کمتر شد.

جابجایی و حمل و نقل کامپیوتر های رومیزی مقداری دشوار است و جابجایی آن کار هر کسی نیست چون هم اندازه و هم حجم آن سنگین است بنابراین باید آن را به افراد متخصص در امر حمل و نقل و باربری تهران به شهرستان سپرد تا با خیال راحت بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر را پشت سز بگذارید.قطعات و سیم های وصل شده به کامپیوتر های رومیزی مقداری زیادتر هستند و جمع آوری و بسته بندی آنها نیز طاقت فرسا ولی در هر صورت باید حین جابجایی نکاتی ایمنی راجع به حمل آنها بدانیم که اولین نکته این است که تمام سیم های وصل شده به کیس را از آن جدا کنید و جداگانه در یک جعبه بسته بندی کنید و سپس اسپیکر ها و موس آن را که قطعات کوچکتر هستند را با استفاده از فوم های ضربه گیر بپوشانید و در کارتن کوچکی قرار دهید, کیبورد و صفحه مانیتور و کیس را هم به همین روش بسته بندی کنید و دور تا دور آنها را با فوم های ضربه گیر بپوشانید.ما به شما توصیه می کنیم که یک کارتن بزرگتر تهیه کنید و هر کدام از قطعات را که جداگانه در کارتن های کوچکتر بسته بندی می کنید را در این کارتن بزرگتر قرار دهید و سپس از سنگین ترین آنها که کیس است تا سبک تر که موس هست را در کارتن بزرگتر قرار دهید.اگر هم برای جمع آوری و تهیه کارتن مشکل داشتید اصلا نگران این موضوع نباشید فقط کافیست که با شماره 09127906652 باربری تهران به شهرستان در تماس باشید و از آنها درخواست کنید که حین آمدن به محل مورد نظر کارتن مخصوص برای این وسایل را هم با خود به همراه بیاورند.

ادارات بنابر دلایلی ممکن است قصد جابجایی داشته باشند که مهم ترین وسیله آنها هم همین سیستم های رومیزی است که مهم ترین اطلاعات و اسناد خود را در آن ذخیره کرده اند و کوچکترین ضربه و آسیبی به آنها ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به بار آورد بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که کار را به کاردان بسپارید و حتما از باربری تهران به شهرستان کمک بگیرید تا دیگر نگرانی مربوط به آسیب دیدن آنها نداشته باشید.نکته دوم اینکه قبل از اسباب کشی حتما از اطلاعات مهم و حساسی سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید چون هر کسی باید در حین اسباب کشی خود را برای مواجه شدن با خطرات آماده کند از این رو بهتر است قبل از هر کاری ایمنی رعایت شود.

آماده کردن کامپیوتر رو میزی برای اسباب کشی :

اول از همه کابل آن را از برق خارج کنید تا تمام اتصالات آن قطع شود و بعد همه کابل های آن را از کیس جدا کرده و همه را دسته بندی کرده و با کمک یک چسب آنها را مرتب کنید سپسمانیتور و کیس و هر کدام از قطعات دیگر را جداگانه بسته بندی کنید و تمامی فضاهای خالی درون جعبه ها را با روزنامه های باطله بپوشانید.

بسته بندی لب تاپ

بسته بندی لب تاپ معمولا آسان تر از کامپیوتر های رومیزی است ولی بهر حال بد نیست که نکاتی نیز راجع به آنها بدانید اول اینکه لب تاپ را خاموش کنید و کابل و شارژر و سایر قطعات مربوط به آن را از لب تاپ جدا کنید و به هیچ وجه قطعه ای مانند فلاش و ... روی آن نباشد که ممکن است حین جمع کردن آن به کیف برخورد بکند و بشکند بعد اگر کیف لب تاپ شما ضربه گیر است پس در این صورت کار شما آسان تر و نگرانی شما کمتر می شود ولی در غیر این صورت باید لب تاپ را با فوم های ضربه گیر پوشاند و یک پتو یا حوله ضخیم را دور آن پیچید تا در هنگام جابجایی اگر مشکلی پیش آمد آسیبی به لب تاپ وارد نشود.

امیدواریم که با توضیح این نکات متوجه شده باشید که بسته بندی و جابجایی این وسیله حساس و مهم را چگونه انجام دهید و خوشحال می شویم که با شماره 09127906652 در تماس باشید و جابجایی ها و اسباب کشی وسایل خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که با استفاده از سابقه 30 ساله خود وسایل شما را بدون هیچ آسیب دیدگی در اسرع وقت جابجا خواهیم کرد.

بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی
بسته بندی لب تاپ و کامپیوتر های شخصی

جمع آوری خرده بار در باربری

منظور از خرده بار وسایل های کوچکی هستند که با وجود اینکه کاربرد بسیاری دارند ولی در حین اسباب کشی دست و پا گیر هستند و جای زیادی را اشغال می کنند . معمولا حین اسباب کشی اولین وسایل هایی که بسته بندی می شوند وسایل های بزرگی هستند که زیاد به چشم می خورند مانند تلویزیون , یخچال , فرش , ماشین لباسشویی , سرویس مبلمان و تخت خواب و ... و وسایل های خرد و ریز مانند لباس ها , قابلمه , صافی , وسایل های ریز آشپزخانه , قوری و کتری , سرویس قاشق چنگال , ست پا سماوری , پارچ و لیوان  , فلاسک , همزن برقی و ... که جدای از کاربرد زیاد آنها , حین اسباب کشی و بسته بندی وقت گیر هستند و معمولا خانم ها از جمع کردن آنها تنشان به لرزه می افتد ولی خب چاره ای نیست و باید آنها را در هر صورت بسته بندی کرد.

در این مطلب باربری تهران به مازندران می خواهد که جمع آوری و بسته بندی یک سری از اقلام خرده ریزه آشپزخانه را به شما عزیزان آموزش دهد تا در هنگام نیاز از آن استفاده کنید.

بسته بندی قابلمه ها 

قابلمه جزو وسایل تقریبا ریز است که وجود آنها در همه خانه ها الزامی است و در حین جابجایی هم باید همه آنها را جمع آوری کرد و در یک گوشه قرار داد و زمانی که آنها را تهیه کرده اید اگر هنوز کارتن آن را دور نینداخته اید می توانید آنها را در همان کارتن قرار دهید به این صورت که حتما از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر بین آنها و مخصوصا درب قابلمه قرار دهید و سپس آنها را درون همدیگر قرار دهید و بسته بندی کنید و از روزنامه های باطله برای پر کردن فضای خالی کارتن استفاده کنید و سپس با کمک چسب های مخصوص یا چسب نواری پهن روی کارتن را چسب بزنید تا در حین جابجایی تکان نخورند .

بسته بندی سرویس قاشق چنگال 

قاشق چنگال هم جزو وسایل ضروری هر منزل ایرانی است و اگر زمانی که آنها را تهیه کرده اید در جعبه ها و یا چمدان های مخصوص قرار گرفته بودند مسلما آن را پرت نکرده اید پس در اینجا کار شما آسانتر می شود و می توانید در همان جا قرار دهید ولی اگر این جعبه ها را نداشته باشید می توانید از طریق باربری تهران به مازندران اقدام کنید و از آنها بخواهید که جعبه های مخصوص این نوع وسایل را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و قاشق ها , چنگال ها , ملاقه ها , شربت خوری , چای خوری , کفگیر و ... را جداگانه با یک کش پول بسته و در نایلون های مخصوص قرار داد و سپس در کارتن بسته بندی کرد که با این روش در حین چیدن هم سردرگم نیستید و جای آنها مشخص است و راحت تر و سریع تر هم چیده می شوند.

بسته بندی ست پا سماوری 

این وسیله هم به صورت سه تکه ای و یا هفت تکه ای در بازار موجود می باشد که وسیله ای برای جای شکر و چای و قند و نسکافه و ... می باشد که روی کابینت و معمولا کنار سماور گذاشته می شود که زیبایی خاصی به آشپزخانه می دهد و در حین اسباب کشی هم باید با صبر و دقت خاصی آن را بسته بندی کرد چون جزو وسایل شکستنی آشپزخانه است و باید حتما آنها را در بابل رپ یا فوم پیچید و در کارتن بسته بندی قرار داد.

بسته بندی پارچ و لیوان 

این وسیله هم جزو وسایل شکستنی هستند که حتما باید بعد از بسته بندی روی کارتن محتویات داخل آن را بنویسید و با یک ماژیک قرمز بنویسید که شکستنی هستند که بسته بندی این نیز مانند سرویس پا سماوری است با این تفاوت که شما باید داخل لیوان ها را با روزنامه های باطله یا پارچه های کهنه پر کنید تا از آسیب های احتمالی حین جابجایی در امان باشد.

بسته بندی وسایل شوینده 

پودر ها و محلول های شوینده از لزومات هر منزل برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و ... است که آنها را باید در یک کارتن مجزا کنار هم قرار داد و سپس آنها را جابجا کنیم.

بسته بندی همزن برقی

همزن برقی هم کاربردهای خاص خود را دارد ولی چون اکثر خانم ها استفاده کمتری از آنها می کنند بنابراین هر بار پس از استفاده دوباره آن را در کارتن مخصوص خود قرار می دهند که در این صورت بسته بندی آن نیز راحت تر است.

این موارد جزئی ترین و کمترین وسایلی بودند که ما مختصرا توضیحاتی راجع به آنها داده ایم که خیلی زیادتر از این وسایل در منزل هرکسی موجود می باشد و باربری تهران به مازندران خواستار است تا با آگاهی بیشتری به مشتریان خود بتواند سطح رضایت آنها را نسبت به خود بالا ببرد و امیدوار است که برای تک تک مشتریان عزیز مفید واقع شود.

جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک
جمع آوری و بسته بندی وسایل کوچک

 

جابجایی فرش در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی نیازمند ترفندها و اطلاعات منحصر به خود است که باید آنها را بدانیم تا بتوانیم یک جابجایی خوب و مطمئنی داشته باشیم . تک تک وسایل منزل باید جمع آوری و بسته بندی و جابجا شوند و هر کدام از این وسایل را باید بدانیم که چطوری بسته بندی و جابجا کنیم که اگر هم ندانیم باید از یک باربری مطمئن (باربری شهرستان) که محبوبیت بیشتری در میان مردم دارد کمک بگیریم.

فرش یکی از آن دسته وسایلی است که مانند یک تابلوی نقاشی زیبا رونق زیادی به منزل می دهد که با وجود آن بی شک یک منزل شیک تر و زیباتری خواهید داشت.در حین اسباب کشی و جابجایی منزل باید فرش را به گونه ای مرتب و بسته بندی کنیم که کوچکترین آسیبی به آن نرسد و کثیف نشود چون اکثر خانم های ایرانی قبل از جابجایی به منزل جدید تمام وسایل منزل را تمیز می کنند تا با خیال راحت اسباب کشی کنند و فرش هم جزو آن دسته از وسایل است که قبل از جابجایی توسط خود شخص یا توسط شرکت های قالیشویی تمیز می شود.شما زمانی که می خواهید به منزل جدید بروید باید یک سری برنامه ریزی ها و تخمین هایی در مورد آنجا انجام دهید مثلا اینکه آیا این فرشی که می خواهم به آنجا انتقال دهم متناسب با اندازه آنجا هست یا نه ؟ که ممکن است کوچکتر یا بزرگتر باشد که در اینجا یک هزینه دیگر را روی دست خود خواهید گذاشت.پس نکته مهمی است که قبل از جابجایی به منزل جدید اندازه خانه را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که فرش شما با اندازه آنجا برابری می کند یا نه .اگر هم خودتان نمی دانید و اطلاعات لازمی در این زمینه ندارید می توانید از کارشناسان باربری شهرستان کمک بگیرید تا اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد.

باربری شهرستان خواستار است تا آگاهی های لازم را در زمینه حمل و جابجایی و بسته بندی فرش در اختیار شما عزیزان و مشتریان گرامی قرار دهد تا با دانستن آنها یک اسباب کشی بی نظیری را برای خود رقم بزنید.

  • تمیز کردن منزل جدید 

شما قبل از جابجایی به منزل جدید فرش هایتان را شسته اید و می خواهید زمانی که به خانه جدید اسباب کشی میکنید بعد از چیدن وسایل دیگر کار تمیز کاری و ... نداشته باشید و حداقل تا یک هفته در منزل جدید به استراحت بپردازید ولی حتما باید قبل از آن به این نکته هم توجه کنید که زمانی که قصد دارید فرش ها را به منزل جدید منتقل کنید , منزل جدید را هم تمیز کنید به گونه ای که هیچ اثری از لکه و آشغال و کثیف کاری و حشرات و ... در آنجا نباشد بعد فرش ها و سایر وسایل را به آنجا منتقل کنید.

  • درست قرار دادن جای فرش

فرش در کجای منزل قرار بگیرد هم مهم است مثلا اینکه زمانی که می خواهید فرش را در منزل بیندازید باید در جایی قرار گیرد که نور مستثیم آفتاب مدام روی آن نباشد که هم به مرور رنگ فرش را از بین می برد و هم موجب آسیب دیدن فرش می شود.

  • بسته بندی فرش

یکی از مهم ترین اصول اسباب کشی برای هر وسیله ای نحوه بسته بندی آن است که بسته بندی فرش نیز جزو آنهاست . فرش را ابتدا رول کنید و سپس آن را در کیسه های مخصوص فرش قرار دهید و سر آن را ببندید تا در هنگام جابجایی تکان نخورد و یا از کیسه بیرون نیاید.

باربری شهرستان امیدوار است که با بیان کردن این نکات هر چند کوتاه توانسته باشد آگاهی هایی در زمینه اسباب کشی و جابجایی فرش کمک حال شما باشد و یک اسباب کشی بدون آسیب را پشت سر بگذارید برای اطلاع از خدمات باربری شهرستان و برای آگاهی بیشتر درباره این شرکت می توانید به صورت مستقیم از طریق شماره 09127906652 با مدیریت در ارتباط باشید و ریز و درشت اسباب کشی خودتان را به آنها بگویید تا آنها نیز شما را یاری کنند.

جابجایی فرش در اسباب کشی
جابجایی فرش در اسباب کشی

جابجایی آینه ها در اسباب کشی

اسباب کشی جدای از اینکه ممکن است با ندانستن بعضی نکات منجر به آسیب دیدن وسایل گردد در بیشتر موارد هم خستگی ها و فشار روحی زیادی به فرد وارد می شود که باید نکات ایمنی را رعایت کرد و بیشتر از هرچیزی به قکر سلامت خود باشیم.

آینه , تابلو , مجسمه و سایر وسایلی از این قبیل در اسباب کشی دقت بیشتری نیاز دارد تا بتوانیم یک جابجایی ایمن و بدون آسیب دیدگی داشته باشیم.در هنگام جابجایی آینه از مکانی به مکان دیگر اول باید آن را کاملا با بابل رپ و چسب های مخصوص پوشاند و سپس آن را در ماشین های ویژه حمل باربری تهران به کرج در جایی که بالای همه وسایل باشد و مهار شده باشد قرار داد تا از آسیب های احتمالی به آن جلوگیری کرد.آینه وسیله ای است که بسیاری از فرهنگ ها شکستن آن را شوم و بدیمن می نامند یعنی اگر در حین جابجایی آینه شکسته شود به این دلیل است که اسباب کشی بد یمنی را پشت سر می گذارند و اینکه خانه جدید دیگر مناسب آنها نیست پس حتما سعی کنید دو تا دور آن را بپوشانید و تا جایی که ممکن است خودتان آن را حمل کنید و اگر به عهده کارگران ویژه باربری تهران به کرج می سپارید آنها نیز خودشان می دانند که فقط یک نفر آن را جابجا کند.آینه ممکن است جزو وسایل آینه و کنسول و یا آینه و شمعدان باشد که در این صورت آسیب دیدن آن ممکن است منجر به ناراحتی زیادی شود چون با وجود هزینه های گزاف وسایل منزل شاید کسی قادر نباشد دوباره آنها را تهیه کند و اگر آینه آن نیز شکسته شود دیگر مابقی وسایل به کار نمی آیند و زیبایی خود را از دست می دهند.

تابلوها و مجسمه ها نیز در این بحث قرار داده می شوند چون حساسیتی که در جابجایی آنها نیز باید داشته باشیم شبیه به آینه ها هستند.تابلو زیبایی منزل را چند برابر می کند و رونق بسیاری به منزل می دهد از این رو هر خانواده ای حداقل یک یا دو تابلو در منزل دارند که در حین جابجایی نیز باید آنها را مانند آینه ها بسته بندی و سپس جابجا کرد.

مجسمه ها هم باید با استفاده از یک روزنامه آن را پیچید و در صورت نیاز آنها را با بابل رپ و چسب های مخصوص بسته بندی کرد. این موارد تقریبا جزو زیبایی های منزل به شمار می آید و باید در جابجایی آنها نهایت صبر و حوصله را به خرج دهیم.

پرسنل و کارگران ما در باربری تهران به کرج با گذراندن آموزش های لازم و سابقه فعال 30 ساله جابجایی آینه و مجسمه و تابلو و هر نوع وسیله ای که شما بخواهید را با نهایت صبر و حوصله برای شما عزیزان انجام می دهند فقط کافیست که با شماره تماس های موجود در سایت باربری تهران بزرگ  و شماره تماس مستقیم مدیریت 09127906652 در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را در این مورد به ما منتقل کنید تا از خدمات و مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

جابجایی آینه و تابلو در اسباب کشی
جابجایی آینه و تابلو در اسباب کشی

بهترین زمان باربری

باربری تهران به سنندجباربری تهران به سنندج

زمان یکی از مهم ترین ارکانی است که هر کسی باید به آن توجه کند حال چه برای اسباب کشی باشد و چه برای انجام دادن کارها و ... باشد . بهترین زمان برای باربری یعنی ما باید بدانیم که چه تایمی از روز یا شب می خواهیم کار اسباب کشی و جابجایی انجام دهیم که هم خودمان موقعیت و شرایط آن را داشته باشیم و هم اینکه مزاحمتی برای هیچکس به وجود نیاوریم.
باربری تهران به کردستان در اینجا می خواهد زمان مناسب برای اسباب کشی را به شما بگوید یعنی زمان هم از نظر وقت و هم از نظر فصل.

از نظر فصل باربری

زمان مناسب و فصل مناسب اسباب کشی چه وقت است ؟ بر اساس تحقیقاتی که در میان مشتریان انجام شده زمان مناسب برای اسباب کشی اواخر بهار و اوایل فصل تابستان است که هم بچه ها به مدرسه نمی روند و هم فصل سرما و یخبندان نیست که نگران جاده ها باشید.دما و شرایط جوی آب و هوا سیار مهم است اما شما با انتخاب یک باربری خوب و مطمئن می توانید حتی در فصل زمستان نیز مانند فصل تابستان اسباب کشی کنید البته با استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب شرکت های باربری مطمئن.


از نظر زمان و وقت اثاث کشی


این مورد به خود شما بستگی دارد که چه وقتی از روز وقت دارید که جابجا شوید بیشتر افراد به دلیل مشغله کاری شاید پنجشنبه و جمعه ها و یا بعد از ظهر ها فقط بتوانند اسباب کشی کنند چون در این زمان به منزل می آیند و وقت کافی برای جابجایی دارند. از این رو باز هم اگر وقت نداشتید اصلا نگران این موضوع نباشید چون کارگران ما در باربری تهران به کردستان سعی می کنند بصورت کاملا منظم و مرتب کارهای جابجایی شما را انجام دهند . سعی کنید که ساعاتی از روز را به جابجایی اختصاص دهید که ترافیک کمتری دارد تا مجبور نشوید ساعات طولانی در خیابان ها معطل بمانید.اگر باربری از تهران به کردستان و یا سایر شهرهای دیگر میهن عزیزمان باشد هم هیچ فرقی ندارد ولی باید یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.
باربری تهران به کردستان آماده ارائه انواع خدمات باربری با استفاده از کارگران ماهر و با تجربه خود می باشد تا بتواند با استفاده از بهترین امکانات روز دنیا یک جابجایی خوب و سریع را از تمام شهرهای ایران برای شما انجام دهد پس برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نوع خدمات می توانید با شماره تماس 09127906652 در ارتباط باشید و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.